چرا مولر بررسی شکست خورده

رابرت مولر جشن گرفته شد برای روش دقیق اما احتیاط بازی را مستقیما به دست کاخ سفید است.تصویر توسط سرجی Maidukovر

توسط NEWS-SINGLE در 9 تیر 1399
Robert Mueller was celebrated for his careful approach but his caution played straight into the hands of the White House.
رابرت مولر جشن گرفته شد برای روش دقیق اما احتیاط بازی را مستقیما به دست کاخ سفید است.تصویر توسط سرجی Maidukov

رابرت مولر ارائه گزارش نهایی خود را به عنوان مشاور ویژه بیش از یک سال پیش. اما حتی در حال حاضر—در میان coronavirus همه گیر و مدیریت غم انگیز bungled پاسخ به آن و تظاهرات توده ای پس از قتل توسط پلیس جورج فلوید Breonna تیلور و بسیاری دیگر رئیس جمهور تهمت همچنان با وسواس آنچه که او به تازگی به نام در توییتر "بزرگترین جرم سیاسی در تاریخ آمریکا و روسیه جادوگر شکار." در گذشته چند ماه رئیس بسیج است دولت و حامیان آن به اثبات است که از بدو F. B. I. تحقیق ممکن است روابط خود را در کمپین 2016 و دولت روسیه ناقص بود یا بدتر. دادستان کل ویلیام Barr است به کارگردانی جان دورهام ایالات متحده وکیل در کانکتیکات برای انجام تحقیقات جنایی به اینکه F. B. I. مقامات و یا هر کس دیگری درگیر در آوریم و در ابتدا. سناتور لیندزی گراهام از کارولینای جنوبی, رئیس کمیته قضایی مجلس سنا نیز تشکیل جلسات در بررسی ریشه های.

رییس جمهور در این توییتی در مورد مولر بیش از سه صد بار و بارها و بارها با اشاره به مشاور ویژه بررسی به عنوان یک "کلاهبرداری" و "جعل." Barr و گراهام معتقدند که مولر بررسی شد نامشروع در مفهوم و بیش از حد در اجرای—در بر کلمات "یک قبر بی عدالتی" که "بی سابقه ای در تاریخ آمریکا است." با توجه به دولت مولر و تیم خود را نمایش داده شود یک قدر اشتیاق به کشف جرایم است که هرگز وجود نداشته است. در واقع این قضیه صادق است. مولر حال فراوانی از اهداف مشروع برای بررسی و شکست خود پدید آمده از بیش از احتیاط نیست از تعصب و غیرت. به ویژه هنگامی که آن را به مغلوب ساختن پیشی جستن مولر اجتناب از درگیری است که او باید استقبال کرده اند. او هرگز صادر grand-داوران احضاریه برای رئیس جمهور شهادت و حتی اگر دفتر خود را ساخته شده است یک مورد فوتی و فوری برای مغلوب ساختن پیشی جستن داشتن متعهد انسداد عدالت مولر آمد تا با دلایل نه می گویند بنابراین در گزارش خود. در نور از این تهمت نباید محکوم Mueller—او باید ضمن تشکر از او.

حوادثی که منجر به مولر انتصاب آغاز شد و در مدت کوتاهی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن آن زمانی که او ملاقات کرد و چندین بار با James Comey, مدیر F. B. I. بیش از صرف شام در کاخ سفید در 27 ژانویه 2017, مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او انتظار می رود "وفاداری" از Comey—به طور خاص به عنوان او را بعد از او می خواست یک اطلاعیه از F. B. I. كه تحت سوء ظن به سوء رفتار با روسیه در طول مبارزات انتخاباتی. در آن زمان مایکل فلین تهمت سابق امنیت ملی, مشاور بررسی شده بود دروغ گفتن به F. B. I. به عنوان Comey بعد از شهادت در تاریخ 14th فوریه در یک جلسه در دفتر بیضی رئیس جمهور گفت: هر کس دیگری را ترک کنند و سپس خواسته Comey به رها بررسی فلین. "من امیدوارم که شما می توانید راه خود را به اجازه دادن به این رفتن به اجازه فلین به" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. "او یک پسر خوب."

Comey کاهش یافته و یا به عموم روشن مغلوب ساختن پیشی جستن از تخلف و یا به بررسی فلین و رئیس جمهور حل شود او را به آتش کشیدند. در 8 مه سال 2017 مغلوب ساختن پیشی جستن گفته میله Rosenstein که به تازگی تایید شده است به عنوان معاون دادستان کل, برای نوشتن یک یادداشت توصیف Comey عملکرد به عنوان F. B. I. مدیر خاص خود را اداره رسیدگی به هیلاری کلینتون در استفاده از ایمیل خصوصی. روز بعد Rosenstein ارسال یادداشت و تهمت اخراج Comey. Sean اسپایسر رئیس جمهور دبیر مطبوعاتی به خبرنگاران گفت که رئیس جمهور انجام داده بود بنابراین به دلایل مندرج در Rosenstein memo اما به عنوان تهمت به زودی تایید کرد در مصاحبه با ان بی سی Lester هولت و در گفتگو با مراجعه به مقامات روسیه دلیل واقعی مربوط به روسیه بررسی است.

Rosenstein پریشان بیش از چگونه کاخ سفید استفاده کرده بودند خود را یادداشت. نگران مغلوب ساختن پیشی جستن شلیک Comey او به نام مستقل دادستان در حال حاضر شناخته شده به عنوان مشاور ویژه به نگاه به یک اتصال ممکن است بین مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و روسیه است. (جف جلسه دادستان کل حال recused خود را از مسائل مربوط به روسیه است.) Rosenstein در نظر نمی هر کسی به جز مولر برای این پست. مولر تا به حال هر دو مهارت و آینده اعتبار مورد نیاز این کار. مشغول به کار در وزارت دادگستری در طول جنگ سرد او به سختی مورد نیاز درس بدگویی نیت دولت در مسکو. مولر بوده است دادستان فدرال در نوزده-دهه هشتاد سر از وزارت دادگستری بخش جنایی در طول George H. W. Bush Administration و سپس شروع در سال 2001 F. B. I. مدیر برای دوازده سال. تا آوریل 17th, زمانی که Rosenstein نام او را به عنوان مشاور ویژه, مولر می دانستند بسیار کمی در مورد وضعیت روسیه بررسی است. اندرو McCabe که به عنوان Comey را معاون سابق بود اقدام مدیر F. B. I. دعوت مولر به J. Edgar Hoover ساختمان برای یک جلسه.

در اولین جلسه کمیته قضایی مجلس سنا در روسیه تحقیقات در ژوئن 3, 2020, گراهام باز رسیدگی کرد و گفت: "این مهم است برای پیدا کردن آنچه در جهنم اتفاق افتاده است." او می خواست به دانستن این که آیا زمانی که مولر منصوب شد وجود دارد هر گونه شواهد است که مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی شده بود تبانی با روس ها. McCabe جلسه از مولر همراه با یک جلسه بعدی بین مولر و Rosenstein نه که قبلا گزارش شده است—شروع به آدرس گراهام سوال. این جلسات نشان می دهد که از آغاز مولر بود که دستور به انجام باریک واقعیت و بر اساس تحقیقات جنایی.

McCabe بود که نسل جوان تر از مولر و هنوز هم در ترس از او. او در F. B. I. زمانی که مولر مدیر و حال با حضور بی شماری از جلسات که در آن زمان Mueller اتاق کنفرانس در طبقه هفتم ساختمان هوور. او می دانست که مولر بود که بی امان inquisitor که مولر را که شبیه یک جزیره ایستر موآی خیانت کمی علاوه بر بی حوصلگی. مولر می تواند ارعاب غیر خودی و خودی به طور یکسان با سکوت خود. او نیست ستایش زیردستان او سوزن آنها را و آنها را به دیدن این goading به عنوان یک نشانه آن است که آنها هنوز هم در ایستاده خوب است. ("شما در حال انجام بازی با مواد غذایی خود را ؟" او از کسانی که در زمان بیش از حد طولانی با یک وظیفه است.) در حال حاضر, improbably, مولر بود که به McCabe برای اطلاعات. به عنوان F. B. I. مدیر مولر بود و ریاست آن از یک صندلی در سر میز مستطیل شکل در اتاق کنفرانس. که اولین جلسه بعد از McCabe استقبال مولر و همکارانش هارون Zebley و جیم Quarles, بازیگری, F. B. I. مدیر officiated از یک صندلی در وسط میز یک ژست احترام.

وجود دارد یک دستور کار از جمله یک میزبان از مسائل لجستیکی. برای یک چیز, مولر, تیم تا به حال هیچ جایی به کار می کنند. این تحقیقات شامل مقدار زیادی از اطلاعات حساس بنابراین هر فضا را باید امن به عنوان یک حساس Compartmented اطلاعات تسهیلات و یا SCIF. مولر آغاز شده بود به استخدام کارکنان دادستان اما او نیز مورد نیاز F. B. I. عوامل و تحلیلگران اختصاص یافته به تیم خود. Rosenstein داده نشده بود به دفتر مشاور ویژه یک بودجه خاص اما مولر مورد نیاز حداقل خشن دستورالعمل و همچنین حمایت از کارکنان شروع به سازماندهی خود سوالات. (Mueller تیم بود و در نهایت نصب در فضای مورد استفاده قرارگرفته در Patriots پلازا یک ساختمان تجاری در جنوب غربی اسکله در نزدیکی اتباع پارک که در آن شهر عمده-لیگ بیس بال تیم بازی می کند.)

هدف از این نشست بود که به توصیف F. B. I. روسیه تحقیقات به تاریخ. "ما نمی خواهد از طریق تمام داستان در این جلسه" McCabe گفت: با توجه به افرادی که با حضور در جلسه. "این بیش از حد طولانی و پیچیده است. ما به شما بگویم که ما چگونه به اینجا رسیدیم." McCabe گفت: مولر که Crossfire طوفان—کد نام برای روسیه تحقیقات—آغاز شده بود در مدت کوتاهی پس از هک کمیته ملی حزب دموکرات ایمیل که ظاهر در ماه جولای سال 2016. این ایمیل که منتشر شده توسط ویکی لیکس نشان داد که برخی از مقامات حزب تا به حال مورد علاقه کلینتون بیش از Bernie Sanders, مسمومیت روابط بین دو نامزد هواداران در آستانه حزب کنوانسیون. در اطراف آن زمان دولت استرالیا به اطلاع F. B. I. که در بهار سال 2016 جورج پاپادوپاولوس رسمی از مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی گفته بود الکساندر Downer استرالیا میگوید که روسها از برنامه ریزی برای انتشار هک ایمیل مربوط به کلینتون در مبارزات انتخاباتی. پس از نرم صورت گرفت McCabe توضیح داد استرالیایی گفت: F. B. I. مورد گفتگو است. "ما برای سال شناخته شده است که روسها از کاوش سیستم سیاسی ما," McCabe گفت. "اما ماه ژوئیه هنگامی که ما می گویند برو به این است که در واقع اتفاق می افتد."

McCabe گفت: مولر که پس از هک و استرالیا افشا اداره آغاز شده بود به دنبال تهمت کمپین مقامات که تا به حال روابط به روس ها. این شامل کارتر صفحه که تا به حال تبدیل شدن به درگیر در روسیه فعالیت های کشیده شده بود منافع F. B. I. تقریبا یک دهه قبل از آن و پاپادوپاولوس. پل Manafort که خدمت کرده است برای یک زمان به عنوان برگ برنده را در انتخابات ریاست جمهوری بود, دیرینه مالی و سیاسی روابط pro-سیاسی روسیه در اوکراین است. McCabe گفت که F. B. I. نمی دانم که آیا تهمت آگاه بود از اتصالات: "این مردم فقط rogue کودن ها?"

فلین سابق امنیت ملی, مشاور که تا به حال مشغول به کار در مبارزات انتخاباتی به نظر می رسد که نسبتا ضعیف روابط به روس ها. بین مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات و مراسم تحلیف خود فلین سخن گفته بود چندین بار با سرگئی Kislyak روسیه سفیر ایالات متحده است. ایالات متحده-دولت نظارت نشان داد که دو مورد ممکن است به کاهش تحریم ها که دولت اوباما در حال تحمیل شده بر روسیه به عنوان مجازات برای آن دخالت در انتخابات 2016. در تاریخ 24 ژانویه سال 2017 پس از مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت از جمله معاون رئیس جمهور مایک پنس را تکذیب کرد و گفت که فلین و Kislyak تا به حال در مورد تحریم های یک جفت از F. B. I. عوامل مصاحبه فلین در کاخ سفید است. McCabe گفت: مولر که فلین ظاهرا دروغ به عوامل خود را در مورد گفتگو با Kislyak و گفت که این اظهارات باید در Mueller را در دستور کار بیش از حد.

نیز وجود دارد موضوع ممکن است انسداد عدالت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور شد. این Comey-مغلوب ساختن پیشی جستن برخورد منجر شده بود F. B. I. برای باز کردن یک پرونده جنایی از رئیس جمهور برای انسداد عدالت در مدت کوتاهی قبل از مولر منصوب شد. مغلوب ساختن پیشی جستن با اشاره به درخواست برای Comey را "وفاداری" تقریبا می تواند اشتباه شده است به عنوان رفتار یک تازه کار. اما بعد از آن جلسه با Comey زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته هر کس دیگری به ترک دفتر بیضی بود مشکوک تر. "آن را مانند نگاه ناروا می دانست که او نباید آن را انجام دهد" McCabe گفت. "به همین دلیل او لگد همه را."

"هنگامی که من یک کمی پول به من گفت: من هرگز خوردن زمین دوباره."
کارتون توسط هری سعادت و استیو مارتین

پس از McCabe توجیهی, مولر, Zebley و Quarles رفت و به وزارت دادگستری برای یک جلسه مقدماتی با Rosenstein. Rosenstein نبود به عنوان آشنا با شواهد به عنوان McCabe و تیم او بودند اما او تا به حال گسترده تر قطعه از مشاوره برای مولر. در حال حاضر که او مولر رئیس آن می توان به عنوان یک فرمان. "من عشق کن استار" Rosenstein گفت: با توجه به مردم در حال حاضر. (استار بود مشاوران مستقل که نظارت کلینتون Whitewater تحقیقات; Rosenstein شده بود یک دادستان در آرکانزاس بخشی از این پرس و جو.) "اما بررسی شد و یک سفر ماهیگیری. که نمی کنند. این است یک پرونده جنایی. انجام کار خود را و سپس آن را تعطیل کند."

به عبارت دیگر به دور از اجازه گسترده تحقیق و تفحص از رئیس جمهور و متحدان خود را از وزارت دادگستری به کارگردانی مولر به حد خود پروب به افرادی که به طور منطقی مظنون به ارتکاب جرم. Temperamentally و همچنین به عنوان حرفه ای, مولر بود که تمایل به دنبال این مشاوره. این تصور بسیار از تحقیقات جنایی به مدت بیش از هشت سال به عنوان Whitewater مورد تا به حال بود دافع به او به عنوان استار به ظاهر جستجو از جان گذشته برای پیدا کردن چیزی به پین بر روی هدف خود را. مداوم اخبار نشت از استار و استار های مکرر جلسات با خبرنگاران در جلوی خانه, از خانه اش در حومه ویرجینیا نیز نفرت به مولر که شروع به پرس و جو خود را با تحمیل جامع مطبوعات خاموشی.

با توجه به McCabe وجود دارد به نظر می رسد ممکن است prosecutable موارد در برابر پاپادوپاولوس و فلین برای اظهارات نادرست و در برابر Manafort برای مالی ناشایستگی. (در چند ماه اول تحقیقات مولر برنده گناه درخواست از پاپادوپاولوس و فلین و امن یک جفت گسترده کیفرخواست علیه Manafort که بعدها به اعدام محکوم و در یک مورد و گناه التماس کرد ، در سال 2020 مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به دنبال رها کردن پرونده فلین حتی اگر او تا به حال گناه التماس کرد.) مولر تصمیم را در طیف وسیعی از مسائل مورد بحث او با McCabe اما کمی دیگر. او همچنین آورده کیفرخواست علیه بیش از یک امتیاز از روس ها به تلاش برای دخالت در انتخابات 2016, اما آنها قطعا نمی خواهد به توافق برسند به نظر می رسد در یک دادگاه آمریکایی.

تهمت سیاسی دشمنان غافل از مولر عزم راسخ برای اجرای سریع, باریک بررسی شد سرمایه گذاری در انتظار است که او را کشف چنین گسترده و ویرانگر اثبات کیفری کارهای بدی که misbegotten ریاست جمهوری خواهد بود مجبور به آمدن به پایان است. وجود دارد "مولر زمان" T-پیراهن و رابرت مولر چهره های عمل—G. I. Joes برای MSNBC مجموعه. این همه بهتر است که مولر یک جمهوری خواه بود و نه یک ایده سیاسی و حزبی. اما تهمت شدیدترین مدافعان و مولر ترین طرفداران اختصاص داده شده misjudged مشاور ویژه از آغاز است.

مولر استفاده نمی F. B. I. اطلاعات به عنوان یک کاتالیزور برای عمیق تر بررسی مغلوب ساختن پیشی جستن تاریخچه و امور مالی شخصی. و نه او تقاضا برای دیدن مغلوب ساختن پیشی جستن مالیات و یا بررسی ریشه های خاص خود را میل برای پوتین روسیه است. مهم ترین مولر کاهش یافته است به موضوع grand-هیئت منصفه حکم برای مغلوب ساختن پیشی جستن شهادت و حذف شده از گزارش خود نتیجه گیری که مغلوب ساختن پیشی جستن به حال مرتکب جنایات. این دو تصمیم گیری ها بیشتر آشکار و تعریف شکست از مولر زمان تصدی به عنوان مشاور ویژه.

رئیس جمهور در ابتدا قول داد به coöperate با تحقیقات و او را استخدام کرد واشنگتن وکیل Ty کاب برای تسریع در انتشار اسناد و ظاهر از شاهد است. روابط بین مولر و مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید خاموش کردم به صاف شروع می شود. به عنوان یک شرط برای نمایندگی مغلوب ساختن پیشی جستن کاب ساخته شده که رئیس جمهور وعده به حمله مولر که کاب می دانستند و احترام. در طول سال 2017 مغلوب ساختن پیشی جستن بیشتر مفتخر است که تعهد.

کاب شروع به ارسال مدارک به مولر که در تابستان و مصاحبه شروع شد و در پاییز. اما مغلوب ساختن پیشی جستن به سیگنال های مختلط در مورد اینکه آیا او موافق به شهادت. در یک کنفرانس مطبوعاتی در ماه ژوئن او پرسید: "آیا شما مایل به صحبت می کنند تحت سوگند به نسخه خود را از حوادث؟" مغلوب ساختن پیشی جستن جواب داد: "صد در صد." در فرصتی دیگر, او گفت:, آینده نگر سوال توسط مولر "من به دنبال به جلو به آن در واقع" و "من آن را می دانم." در زمان های دیگر او گفت که او فکر ضعف شواهد علیه او خواهد رفع نیاز برای شهادت: "زمانی که آنها هیچ تبانی و هیچ کس هر گونه تبانی در هر سطح—به نظر می رسد بعید است که شما می خواهم حتی یک مصاحبه." هیچ کس در اطراف تهمت می دانستم که آیا او می خواست به شهادت بود و او فقط به عنوان گریزان با وکلای خود را به عنوان او بود ،

اواخر سال 2017 مولر تا به حال روشن ساخته است که او می خواست برای مصاحبه با مغلوب ساختن پیشی جستن. رئیس جمهور وکلا رهبری که در آن نقطه توسط جان Boland جانباز واشنگتن وکیل مدافع و جی Sekulow, یک قانون اساسی-کارشناس حقوقی و یک محافظه کار فعال می دانستم که مولر را اهرم سیاسی اگر نه حقوقی نظر می رسید تنها با گذشت زمان است. وکلای دفاع همیشه سعی کنید برای به تاخیر انداختن به خصوص در حساس سیاسی تحقیقات که توجه رسانه های خبری و دیگر سیاستمداران به طور کلی حرکت به مسائل دیگر. مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا متوقف شده و خواستار یک لیست از موضوعاتی است که مولر می خواستم به آدرس. چند هفته بعد مولر عرضه این فهرست است. مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا تشویق شدند—مولر به وضوح به حال کشف گنجینه ای از محکم شواهد جدید. در لیست بودند چنین موضوعاتی به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن دانش فلین تماس با روس ها و تصمیم خود را به آتش Comey. کمپین دیگری موضوع: چه تهمت می دانستند از یک جلسه در برج ترامپ در ماه ژوئن سال 2016 که در آن چند تن از مبارزات انتخاباتی خود مشاوران صحبت با کسی که به آنها گفته شد یک نماینده از دولت روسیه; تهمت آگاهی از ویکی لیکس' تلاش برای به دست آوردن اسناد و مدارک به سرقت رفته از کمیته ملی حزب دموکرات; ارتباطات خود را با وکیل خود مایکل کوهن و برنامه های خود را برای ساخت یک برج ترامپ در مسکو. Boland خوشبین بود که تهمت, اگر به خوبی آماده می تواند رسیدگی به این مسائل است. آنها حتی یک آزمایشی مقابله با مولر برای مغلوب ساختن پیشی جستن به شهادت در 27 ژانویه سال 2018 در کمپ دیوید. اما مهم ترین مسئله دامنه بازجویی بود و نه حل و فصل شود.

مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا و مولر تیم ملاقات غالبا در Mueller این ستاد در Patriots پلازا و به عنوان تاریخ از کمپ دیوید مصاحبه با نزدیک شدن مذاکرات رشد به طور فزاینده ای پر تنش است. Boland یک blustering و او berated مولر در مورد پایه و اساس بررسی است. مغلوب ساختن پیشی جستن استخدام کرده بود Boland در بخش بزرگی چون وکیل و مولر تا به حال شناخته شده هر سال. Boland در این آشنایی.

"قطع مزخرف باب" Boland گفت: در یک جلسه با توجه به مردم در حال حاضر. "شما می دانید که شما هیچ چیز بر او." Boland آگاه بود که اگر هر اتهامات ساخته شد, مهم ترین خواهد بود انسداد عدالت: "چه نظریه خود را در باب? چه قانون هم رئیس جمهور را نقض? شما به طور جدی به رفتن به ادعا می کنند که شلیک F. B. I. مدیر یک عمل مجرمانه? شما می دانم که او می تواند آتش مدیر برای هر لعنت به دلیل او می خواهد." مولر جذب بسیاری از این sallies در سکوت.

Sekulow که اغلب استدلال قبل از دیوان عالی کشور در اصل استخدام برای مقابله با مسائل مربوط به قانون اساسی برای دفاع تیم. اما او به تدریج فرض گسترش نقش بر مغلوب ساختن پیشی جستن از طرف معمولا بازی محقق به Boland را pugilist. Sekulow مخالف هر گونه مستقیم سوال از رئیس جمهور اما برای جلوگیری از undercutting Dowd, او سعی کرد به سادگی برای محدود کردن دامنه برنامه ریزی شده است. او گفت: مولر که او فکر مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است قادر به پاسخ به سوالات در مورد اقدامات خود را در طول مبارزات انتخاباتی اما هر چیزی که بعد از او انتخاب شد باید محدودیت با توجه به اجرایی امتیاز—بسیار قابل بحث ادعا. مولر استقبال این هم با سکوت.

Sekulow خواسته مولر به همین دلیل او نیاز به مصاحبه رئیس جمهور در همه. مولر است دادستان تا به حال اسناد و مدارک و شهادت از دیگران است. آنها می دانستند که حقایق—که مغلوب ساختن پیشی جستن از کار اخراج شده بود Comey که او می خواهم توییتی توهین در جف جلسات. آنچه که بیشتر به آنها نیاز دارید ؟ مولر در نهایت جواب داد و کلمات خود را در یک راه تعریف شده و تحقیقات خود را: "ما نیاز به دانستن دولت خود را از ذهن است." آن را به دقت قانونی پاسخ. به منظور به دست آوردن یک اعتقاد برای بسیاری از جرایم از جمله انسداد دادگستری و دادستان باید ثابت کند که متهم به حال بد یا فاسد قصد. به عنوان Sekulow اشاره مولر در حال حاضر می دانستند که مغلوب ساختن پیشی جستن از کار اخراج شده بود Comey. اما مولر گفت که او نیاز به می دانم که چرا تهمت به حال انجام شده است.

Sekulow خواسته مولر که آیا در موقعیت او اجازه می دهد که تهمت به شهادت. Sekulow نبود نما یک سوال لفظی. او واقعا می خواستم به دانستن آنچه در آن برای مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به مولر را سوال ؟

مولر آگاه بود که چند وکیل را انتخاب کنید اجازه می دهد تا یک مشتری مانند تهمت با گرایش به دروغ به طور مداوم و به طرز وحشتناکی در پاسخ به پرسش در grand-داوران تنظیم. مولر گفت: چیزی در مورد "منافع کشور" اما Sekulow تا به حال ساخته شده خود را به نقطه و جلسه به پایان رسید و به زودی پس از آن. چند روز بعد حدود دو هفته قبل از برنامه ریزی کمپ دیوید جلسه Boland به نام مولر به او بگویید که تهمت نمی خواهد نشستن برای مصاحبه.

این ارائه مولر با این سوال که آیا او باید موضوع grand-هیئت منصفه حکم برای مغلوب ساختن پیشی جستن به شهادت و در نتیجه دعوت از یک نبرد در دادگاه. وجود دو کلید رویه در دیوان عالی کشور احکام. در ایالات متحده v. نیکسون در سال 1974 دادگاه به اتفاق آرا به دستور رئیس جمهور نیکسون به نوبه خود بیش کاخ سفید نوار برای استفاده در واترگیت-توطئه دادگاه علیه سابق خود داری ، در کلینتون v. جونز از سال 1997 دادگاه دستور بیل کلینتون به رسوب در پائولا جونز جنسی-آزار و اذیت پرونده های مدنی در برابر او.

مولر این تیم بعد از استدلال به مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا که نیکسون مورد نشان داد که رئیس جمهور تا به حال به coöperate با تحقیقات جنایی از کاخ سفید است. Sekulow پاسخ داد که یک گرند-هیئت منصفه حکم برای مغلوب ساختن پیشی جستن متفاوت بود. این واترگیت نوار در حال حاضر وجود داشته است; نیکسون نداشت به اخلال در وظایف خود را آماده شهادت او. همانطور که برای جونز مورد مولر اظهار داشت که دادگاه در نظر گرفته تحقیقات جنایی به عنوان یک اولویت بالاتر نسبت به امور مدنی. دادگاه تا به حال کارگردانی کلینتون به رسوب در پرونده های مدنی; این بود که قدرتمند شواهدی وجود دارد که قضات را رعایت grand-هیئت منصفه حکم که در آن منافع عمومی بیشتر بود. Sekulow پاسخ داد که جونز مورد نگران تنها کلینتون رفتار قبل از او گرفت که این سوال را در معرض خطر نیست افشای مسائل مربوط به ریاست جمهوری است. بنابراین جونز مورد تا به حال کمی تحمل در چگونه یک دادگاه خواهد آدرس grand-هیئت منصفه حکم برای مغلوب ساختن پیشی جستن به بحث در مورد اقدامات خود به عنوان رئیس جمهور.

که طرف حق بود ؟ در حقیقت هیچ کس نمی دانست. اما اگر مولر تا به حال صادر شده و این حکم در ماه ژانویه 2018 وجود دارد شانس است که دادگاه عالی را انجام تسریع بررسی و صادر شده تصمیم خود را تا پایان ماه ژوئن زمانی که بررسی شده اند که فقط یک سال و پیر. مولر ممکن است نگران کشیدن همه چیز اما هیچ کس نمی تواند نسبتا متهم او را از انجام این کار او subpoenaed مغلوب ساختن پیشی جستن در آن زمان. و مغلوب ساختن پیشی جستن شهادت ميشد مهم ترین قطعه از شواهد در این بررسی است.

به جای مولر نگه داشته و مذاکره برای مصاحبه. بعد نوشت: در گزارش خود "ما در نتیجه وزن هزینه های بالقوه طولانی قانون اساسی دادخواهی با نتیجه تاخیر در اتمام بررسی ما در برابر مزایای پیش بینی شده برای بررسی و گزارش." اما مولر خود را مسئول بسیاری از تاخیر. در این لحظه بحرانی او نشان داد ضعف و تهمت pounced. پس از وکلای حاضر در کمپ دیوید او شروع به حمله به Mueller. "این Mueller پروب باید هرگز آغاز شده بود که هیچ تبانی و هیچ جرم" او توییتی در ماه مارس سال 2018 در یکی از اولین حملات مستقیم در ویژه مشاور. "جادوگر شکار!"

تهمت بود ناراضی Boland که او احساس کرده بود گمراه او در مورد چگونه به سرعت او می تواند قرار دادن تا مولر بررسی است. به دنبال یک وکیل که یک خط سخت تر از طرف او تهمت استخدام رودلف جولیانی که در آوریل سال 2018 است. در طول انتقال از Boland به جولیانی Sekulow خواسته مولر برای یک وقفه در مذاکرات در مورد تهمت ممکن است شهادت. در گذشته در مارس 5, مغلوب ساختن پیشی جستن تیم درخواست یک جلسه توجیهی برای جولیانی. در این نشست جولیانی می خواستم به ناخن یک تعهد از مولر به دنبال یک دادگستری, سیاست های ایجاد شده توسط آن دفتر مشاور حقوقی (O. L. C.) در سال 1973 و مجددا در سال 2000 محرومیت کیفرخواست از یک رئیس جمهور نشسته. هارون Zebley از مولر کارکنان تایید کرد که مولر خواهد سیاست های افتخار.

جولیانی گفت که او ممکن است به توافق برسند اجازه می دهد که رئیس جمهور برای پاسخ به سوال تشريحی اما تنها در مورد اقدامات خود را در طول مبارزات انتخاباتی. همه چیز او به عنوان رئیس جمهور بود که تحت پوشش اجرایی امتیاز.

نه پس مولر گفت. آنها رفت و به عقب و جلو بیش از این آشنا زمین.

در نهایت جولیانی گفت: "چه می خواهید انجام دهید ؟ شما می رویم به حکم رئیس جمهور؟"

کارتون توسط Liana Finck

مولر گفت: "ما به عقب بر گردیم به شما." چند هفته گذشت.

مولر در نهایت تسلیم در grand-هیئت منصفه حکم و در مصاحبه شفاهی. سپس او داد تا در سوال در مورد تهمت اقدامات به عنوان رئیس جمهور. در نهایت مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا ارائه شده Mueller با را-آن-یا-ترک-آن پیشنهاد: مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد جواب فقط نوشته سوالات و تنها در مورد مسائل است که مقام او رئیس جمهور شد. مولر آن را در زمان.

حتی این روند طولانی است. مولر نمی ارائه شده تا 17 سپتامبر سال 2018 است. Sekulow با جین و مارتین راسکین شوهر و همسر فلوریدا دفاع وکلا که به پیوست برگ برنده این تیم در زمان شارژ از آماده شدن پاسخ. این تبدیل به یک دیوانه کننده تلاش است. قبل از تهیه پیش نویس پاسخ آنها تا به حال به صحبت کردن با مغلوب ساختن پیشی جستن به دریافت احساس از آنچه او می دانست. مغلوب ساختن پیشی جستن به حال مشکل تمرکز و خشم خود را در مورد مولر تحقیقات او منجر به جلوگیری از ملاقات با Raskins. در واقع, آن را سخت برای هر یک از مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا به تقویم خود را. به عنوان فیلیپ Rucker و کارول Leonnig در گزارش واشنگتن پستیک جلسه به پایان رسید و هنگامی که خبر شکست این است که بمب های لوله شده بود از طریق پست به برجسته دموکرات ها و رسانه های دیگر قطع شد با تماس های تلفنی از رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان و رئیس جمهور چین پینگ است.

این Raskins fastidiously بررسی مغلوب ساختن پیشی جستن کلامی پاسخ در برابر مستند رکورد ویدئوها از مبارزات انتخاباتی خود ظاهر شخصی خود را در برنامه ایمیل در میان مبارزات انتخاباتی خود زیردستان و پاسخ اسمی ارائه شده و امضا شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن ارسال شد به مولر در نوامبر 20th. مولر و کارکنان خود را تا به حال انتظارات پایین برای مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ; رئیس جمهور نیست آنها را تامین کند. او گفت: بیست و دو بار که او موفق به "فراخوان" و دوازده بار است که او تا به حال هیچ "خاطره."

مولر را دادستان انجام آنچه آنها می تواند در آن اواخر تاریخ: آنها نامه نوشت. مخالفت وکلای نوشتن یک دیگر بسیاری از حروف به "ضبط" در مورد اختلاف بادها در دادگاه. اما بسیاری از اختلافات انجام پایان کار نبود تا در دادگاه و نامه ها اغلب نمایش پرخاشگری که تنها در خدمت به وکلا و یا مشتریان خود را با عجله از رضایت است. از ماه مه سال 2017 به دسامبر 2018, مولر را دادستان و مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا رد و بدل نامه در مورد تولید سند در مورد شاهد مصاحبه و در مورد مشاور ویژه تمایل به مصاحبه با رئیس جمهور. در دسامبر 3, 2018, Quarles که انجام می شود بسیاری از این مذاکره بیش از این مصاحبه خطاب به ناکافی بودن مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ. "این سوال بسیار آسان به درک برای ساده پاسخ و به اندازه کافی دقیق به آنچه که روشن است که خواسته," او نوشت. او شکایت کرده است که فرمت های نوشته شده به محققان "هیچ فرصتی برای پرسیدن پرسش که اطمینان کامل پاسخ و بالقوه خود را تازه کردن مشتری خاطره یا روشن شدن حد و یا طبیعت از عدم وجود خود را از خاطره است."

Quarles پیشنهاد کرد که رئیس جمهور گرانت مولر مصاحبه در ده زمینه های مربوط به خود را بررسی است. "آنها همچنین شامل مسائل مربوط به مشتری خود را با علم و قصد است که تنها می تواند به طور موثر کاوش از طریق این فرصت را به صورت همزمان پیگیری و روشن شدن است," او نوشت. نامه یا یک شاهکار انفعالی پرخاشگری و یا مطالعه در خود توهم است. پس از مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا در حال صرف یک سال و نیم اجتناب از مصاحبه. با قصد صدایی سخت Quarles تنها تاکید ضعف مشاور ویژه.

مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا در زمان نه روز برای پاسخ به, و زمانی که آنها را هر چهار نفر منجر وکلا—جولیانی Sekulow و Raskins—signed پاسخ. نامه سه واحد-فاصله صفحه مورخ دسامبر 12th شد آریا از پیروزی نگاشته است. "این مجلس بی سابقه ای را ارائه و تقریبا بی حد و حصر همکاری خود را با بررسی" آنها نوشت و اضافه کرد که رئیس جمهور "را عرضه کرده است نوشته شده پاسخ به سوالات شما در مرکزی با موضوع ماموریت خود را." آنها در ادامه "رئیس جمهور پاسخ داد: این سوال وجود اضافی و مشکلات ناشی از گیج کننده و قابل توجهی کمبود فرم ما بیان به شما در ما transmittal نامه. و او تا به رغم این واقعیت است که از هجده ماه به سازمان همکاری شانگهای را بررسی شما تا به حال موفق به مشخص کردن هر گونه بالقوه جرم تحت بررسی اجازه دهید به تنهایی هر نظریه مسئولیت که به عنوان رئیس جمهور ارائه اطلاعات مستقیم در مورد های مختلف 'روسیه-امور مربوط بود به اندازه کافی مهم و لازم به توجیه بسیار زیاد بار این روند تحمیل شده بر رئیس جمهور و دفتر خود را. شما هنوز هم انجام می شود."

آنها به این نتیجه رسیدند: "وقتی ما سوار بر آن نوشته شده, پرسش و پاسخ, روش, ما به توافق شرکت در ایمان خوب ارزیابی از هر گونه اظهار نیاز اضافی برای بازجویی پس از شما تا به حال فرصت را به نظر رئيس جمهور در پاسخ. نامه های خود را ارائه کرده اند ما هیچ پایه و اساس که بر اساس آن توصیه می شود که مشتری ما ارائه اطلاعات اضافی در روسیه-موضوعات مرتبط که به عنوان او در حال حاضر ارائه شده نوشته شده است پاسخ."

مولر را شروع به کشیدن با هم این گزارش در اواسط سال 2018 است. آن را عظیم انجام است. هر یک از مولر را تحقیقی تیم تا به حال شده است برای ایجاد غیررسمی chronologies رویدادها و وکلا شروع به یکپارچه سازی و ارجاعات متقابل تلاش های خود را نقاشی بر روی صدها نفر از F. B. I. مصاحبه و بزرگ هیئت داوران امتحانات هزاران صفحه از متن و میلیون ها نفر از اسناد و مدارک از شاخه های اجرایی و از احزاب خصوصی. آنها تقسیم این گزارش به دو بخش اول در مورد روسیه بررسی و دوم در مورد انسداد عدالت در کاخ سفید است.

پایان قسمت 1 ساده بود. به عنوان خلاصه اجرایی متحده "اگر چه این تحقیقات ثابت شده است که دولت روسیه درک آن بهره مند از یک مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری و کار امن است که نتیجه و این که مبارزات انتخاباتی انتظار می رود آن را به نفع electorally از اطلاعات به سرقت رفته و منتشر شده و از طریق تلاش های روسیه بررسی نمی ایجاد که اعضای تهمت کمپین توطئه و یا هماهنگ با دولت روسیه در آن انتخابات دخالت کند." این گرفته شد به خصوص با مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک کل exoneration. "هیچ تبانی او گفت:" بارها بود که واقعی تر از نه. مغلوب ساختن پیشی جستن خود را به حال تبانی با روس ها. اما مولر را حکم شد و متنوع تر. این گزارش در ادامه می گویند که "در حالی که این تحقیقات شناسایی لینک های متعدد بین افراد با روابط به دولت روسیه و افراد مرتبط با مغلوب ساختن پیشی جستن, کمپین شواهد کافی نبود به پشتیبانی از اتهامات جنایی." قطعا مولر در بر داشت شواهد فراوان است که تهمت و مبارزات انتخاباتی خود را به حال می خواستم به تبانی کردن و توطئه با روسیه اما تا به حال شده است قادر به ثابت کند که آنها تا به حال انجام شده است. این گزارش حکم با اشاره بیشتر به شواهد کافی نسبت به بی گناهی.

در ماه مارس 2019, Zebley که عمل به عنوان مولر معاون به نام اد o'callaghan بود که میله Rosenstein معاون به او هشدار به قسمت 2 از این گزارش در انسداد عدالت است. Rosenstein تا به حال تعیین o'callaghan خود را به عنوان رابط با مولر و o'callaghan ملاقات کرده بود به طور منظم با Zebley در تحقیقات. دو برخورد با مسائل اداری مانند بودجه و Zebley به o'callaghan اطلاع از پیشرفت های عمده ای مانند زمانی که مشاور ویژه که قرار بود برای به دست آوردن کیفرخواست یا گناه درخواست.

"من فقط می خواستم به شما اجازه می دانم که ما در حال رفتن برای رسیدن به دادستانی تصمیم گیری در انسداد" Zebley گفت. "ما در حال رفتن به تصمیم گیری جرم و جنایت و یا هیچ جرم و جنایت است."

"آیا شما گفت که شما را تحت تعقیب مغلوب ساختن پیشی جستن به جز O. L. C. نظر؟" O'callaghan خواسته با اشاره به عدالت در بخش سیاست ممنوع است که کیفرخواست از یک رئیس جمهور نشسته. هیچ Zebley گفت. "ما نه تنها از تصمیم گیری در یک راه یا دیگری."

مولر تا به حال کشف شواهد گسترده ای که نسبت ناروا به حال بارها و بارها مرتکب جرم و جنایت از انسداد عدالت است. را فقط از برجسته ترین نمونه: مغلوب ساختن پیشی جستن گفت Comey برای توقف تحقیق و تفحص از فلین ("Let this go"). زمانی که Comey متوقف نمی به روسیه بررسی مغلوب ساختن پیشی جستن او را اخراج. مغلوب ساختن پیشی جستن دستور سابق خود aide کوری Lewandowski بگویید دادستان کل جلسات به حد خاص-مشاور بررسی است. مهم ترین مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: همین McGahn کاخ سفید مشاور به ترتیب برای مولر به اخراج می شود و سپس در ماه بعد گفت McGahn به دروغ در مورد قبل از سفارش. (هر دو Lewandowski و McGahn کاهش یافته است به کمک مهندس Comey را شلیک.)

این استیضاح در برابر نیکسون و کلینتون ریشه در اتهامات از انسداد عدالت و مغلوب ساختن پیشی جستن جرائم شد و حتی گسترده تر و بیشتر پایدار. علاوه بر این Mueller کارکنان تا به حال در جزئیات تجزیه و تحلیل که آیا هر یک از مغلوب ساختن پیشی جستن اقدامات ملاقات معیارهای برای انسداد عدالت و در گزارش ویژه مشاور اظهار داشت که حداقل در این چهار نمونه از آن بود. اما مولر هنوز متوقف کوتاه گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن به حال مرتکب جرم و جنایت.

مولر تیم رو یک معضل است. اگر مولر آورده بود اتهامات جنایی علیه مغلوب ساختن پیشی جستن از رئیس جمهور را فرصتی برای دفاع از خودش در دادگاه است اما در نور O. L. C از نظر مولر نمی تواند اتهام مغلوب ساختن پیشی جستن. بنابراین مولر تصمیم خود را می گویند که آیا نسبت ناروا مرتکب جرم چرا که او هرگز به صورت واقعی محاکمه. این گزارش اظهار داشت: "یک دادستان قضاوت که مرتکب جرمی شده اند اما این اتهامات خواهد بود به ارمغان آورد می توان چنین خصمانه فرصت برای نام-پاکسازی قبل از اینکه بی طرفانه adjudicator." به عبارت دیگر در یک حرکت از انصاف به رئیس جمهور مولر نکردن یک حکم نهایی.

که هنوز هم در سمت چپ این مسئله چه مولر باید بگویم در مورد تهمت را انجام. خود قضاوت اعلام شد در آنچه معروف ترین پاراگراف از این گزارش:

از آنجا که ما مصمم به ایجاد یک سنتی دادستانی قضاوت ما نمی قرعه کشی نهایی نتیجه گیری در مورد رئیس جمهور انجام شده است. شواهد به دست آمده در مورد رئيس جمهور در اقدامات و قصد ارائه مسائل دشوار که نیاز به حل و فصل شود اگر ما در ساخت یک سنتی دادستانی قضاوت. در همان زمان اگر ما تا به حال اعتماد به نفس پس از تحقیق کامل از حقایق است که رئیس جمهور به وضوح مرتکب نشده انسداد عدالت ما را به دولت است. بر اساس حقایق و قابل قانوني ما قادر به رسیدن به این قضاوت. بر این اساس در حالی که این گزارش نمی توان نتیجه گرفت که رئیس جمهور مرتکب جرم آن را نیز تبرئه نمی او.

هیچ چیز در Mueller دستور مورد نیاز او را برای رسیدن به چنین گیج کننده و بی نتیجه نهایی قضاوت در مهم ترین مسئله قبل از او. به عنوان دادستان کار خود را برای تعیین اینکه آیا شواهد کافی بود برای آوردن موارد است. The O. L. C. نظر ممنوع مولر از آوردن یک مورد اما مولر به تهمت های غیر ضروری هدیه: او حتی نمی گویند که آیا شواهد پشتیبانی یک دادستان است. مولر را به خطر انداختن زبان حال یکی دیگر از بیمار اثر است. به دلیل آن را بسیار دشوار است به تجزیه این درب برای گزارش به تحریف توسط پارتیزان های بی شماری در ایمان بد از جمله دادستان کل ایالات متحده است.

هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان دفتر ویلیام بار بود که شصت و شش سال و اساسا بازنشسته شد. او به عنوان دادستان کل در سال 1991 و 1992 نهایی سال از George H. W. Bush ریاست جمهوری. در این نقش او تحت نظارت و مولر را به عنوان رئیس بخش جنایی. بر رفت و به یک مرفه تصدی به عنوان مشاور عمومی به GTE, تلفن شرکت که شد Verizon; او در سال 2008 با حدود بیست و هشت میلیون دلار در درآمد معوق و جداسازی پرداخت. Barr سپس خدمت در شرکت تخته, پشتیبانی کاتولیک های خیریه مشغول به کار پاره وقت در کرکلند & الیس نخبگان یک دژ محکم برای محافظه کار وکلا و پیوست راست شیفت حزب جمهوری خواه. او و مولر رفت و به همان احزاب کریسمس و همسران خود را با حضور همان کتاب مقدس-مطالعه کلاس. در حالی که مولر بود که منجر به F. B. I. و پس از آن مشاور ویژه خود را بر بیشتر بود در خانه کله پاچه در مورد غیر اخلاقی نظم رانش از دولت آمریکا و جامعه است.

برای کسانی که می دانستند Barr به خصوص در سال های اخیر, نامه ای به او نوشت: در تاریخ 8 ژوئن 2018 را به عنوان یک شگفتی بزرگ. (نامه عمومی شد و شش ماه بعد به زودی پس از Barr نامزدی.) این یک تفاهم نامه بیش از ده هزار کلمه خطاب به Rosenstein و استیون انگل که منجر O. L. C. حتی خط موضوع—"مولر را" انسداد "تئوری"—چکیده با تحقیر. "من نوشتن به عنوان یک مقام سابق عمیقا با نهاد ریاست جمهوری و وزارت دادگستری" آن را آغاز کرد. "من می دانم که من در تاریکی در مورد بسیاری از حقایق اما من امیدوارم که نظرات من ممکن است مفید باشد." جان کلام این بود که خیلی از مولر را بررسی نامشروع بود. Barr گفت که تهمت تصمیم به آتش Comey در قدرت به عنوان رئیس جمهور. مولر رویکرد به درخواست Barr نوشت: "می خواهم که قبر عواقب به مراتب فراتر از فوری محدوده این مورد و انجام آسیب پایدار به ریاست جمهوری و دولت از قانون در قوه مجریه." شش ماه پس از بر نامه خود را نوشت تهمت نامزد او برای بازگشت نامزدی به عنوان دادستان کل.

یک بار بر تایید شد در ماه فوریه 2019 او در زمان بیش از رسمی کنترل مولر تحقیق و تفحص از Rosenstein. اما بر اجازه Rosenstein در ادامه به نظارت بر آن. این Zebley-o'callaghan, تلفن تماس, محل, در, بخش, برای راه اندازی یک جلسه بین بر و کارکنان خود را و مولر و تیم او در 5 مارس 2019. در این جلسه بر اولین فرصتی برای ارزیابی مولر تحقیقات قبل از این گزارش منتشر شد. آن را نسبتا آرام نشست. مولر به یک معرفی مختصر. (بعد بر تیم اشاره کرد که مولر نگاه خسته و پیر. چون Mueller شده بود تمرکز بسیار توجه عمومی برای نزدیک به دو سال و گفت: پس در او تا به حال گرفته شده و تقریبا اسطوره ای, وضعیت حتی در میان افرادی که یک بار او را می دانستند مثل Barr. به دیدن او بعد از این طاقت فرسا سازمانی شگفت انگیز بود. او یک پیر هفتاد و چهار.)

کارتون توسط Seth Fleishman

Zebley خلاصه قسمت 1 از این گزارش توضیح داد که مشاور ویژه پیدا کرده بود شواهد کافی برای شارژ هر کسی وابسته با مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین با اساسی جرم و جنایت مربوط به روسیه است. Quarles به کار گرفته Part 2. خواهد بود وجود دارد هیچ نتیجه گیری در مورد اینکه آیا نسبت ناروا به حال مرتکب جرم و جنایت است. Barr بود متعجب و متحیر. هیچ توصیه ؟ درست Quarles گفت. این بود که مولر قادر به رسیدن به یک نتیجه گیری در مورد اینکه آیا نسبت ناروا به حال مرتکب جرم اما تحت شرایطی که او انتخاب کرده بود به انجام این کار.

به عنوان جلسه شکستن بر خواسته در مورد انتشار این گزارش. در طول تایید جلسات Barr وعده داده بود به آن آزاد است. سوال این بود که چگونه و چه زمانی. این گزارش طولانی را باید مورد بررسی قرار grand-داوران مواد و مسائل دیگر که باید ساخته شده است. آنچه باید بر انتشار بلافاصله پس از دریافت گزارش ؟ این Mueller تیم آماده کرده بود یک صفحه مقدمه و تقریبا ده صفحه خلاصه ای از هر بخش و مولر گفت: Barr که این امر می تواند مناسب برای انتشار این بخش بلافاصله. بر گفت او فکر می کنم آن را بیش از. بر اساس مبادلات در طول دو هفته آینده, مولر, تیم انتظار Barr به انتشار خلاصه به عنوان به زودی به عنوان او با دریافت این گزارش است.

حدود ظهر جمعه, مارس 22nd, پیک تحویل یک نسخه از چهار صد و چهل و هشت صفحه گزارش به o'callaghan در وزارت دادگستری. Rosenstein و o'callaghan هشدار داده Barr به آن ورود و Barr توصیه کنگره که گزارش تحویل داده شده بود. او همچنین به اطلاع پت Cipollone سفید, خانه مشاور. مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا پراکنده در سراسر کشور با عجله به واشنگتن به طوری که آنها می تواند خود را آماده پاسخ است. Rosenstein کارکنان صرف تمام جمعه خواندن و هضم این گزارش. در روز شنبه آنها آماده شده پیش نویس نامه ای که در بر خواهد آزادی روز بعد.

یکشنبه, مارس 24th, حدود ظهر o'callaghan به نام Zebley می گویند که Barr که قرار بود به انتشار نامه ای در مورد این گزارش که بعد از ظهر و از او پرسید که آیا مولر تیم می خواست برای نقد و بررسی آن را برای اولین بار. Zebley تا به حال فکر بر خواهد انتشار مولر را خلاصه نمی براق توسط Barr در گزارش. پس از اعطا با مولر و دیگران در تیم Zebley گفت o'callaghan که مولر نمی خواهم برای دیدن بر نامه—او که قرار بود برای تایید آن. این تصمیم ممکن است حس ساخته شده اما با نگاهی به گذشته آن را یک خطای راهبردی محروم مولر از این فرصت برای جدا خود را در پیشبرد اگر این نامه معلوم می شود گمراه کننده است.

Barr منتشر شد نامه خود در مورد سه-سی که بعد از ظهر. در آن او گفت که او در پرداختن به "اصل نتیجه گیری" از مولر گزارش. اما این نامه هر چند از لحاظ فنی نادرست چرخید ویژه مشاور یافته است در مورد روسیه در راه است که مناسب بود برای مغلوب ساختن پیشی جستن. به عنوان برای انسداد عدالت بر توضیح داد که مولر بود "مصمم به ایجاد یک سنتی دادستانی قضاوت. در عوض برای هر یک از اقدامات مربوطه مورد بررسی در این گزارش مجموعه ای از شواهد و مدارک در هر دو طرف از این سوال و برگ های حل نشده چه ویژه مشاور انداز به عنوان "مسائل دشوار' از قانون و واقعیت در مورد اینکه آیا رئیس جمهور اقدامات و قصد می تواند به عنوان انسداد است. ویژه مشاور متحده که " در حالی که این گزارش نمی توان نتیجه گرفت که رئیس جمهور مرتکب جرم آن را نیز نمی تبرئه او.' "

این هم دقیق بود. بر رفت و در "معاون دادستان کل راد Rosenstein و من به این نتیجه رسیدند که شواهد توسعه یافته در طول مشاور ویژه بررسی کافی نیست برای ایجاد آن است که رئیس جمهور متعهد انسداد-از-عدالت جرم." به عبارت دیگر Mueller تا به حال به یک نتیجه گیری در مورد اینکه آیا نسبت ناروا مرتکب جرم اما بر داشته است. فقط در دو روز و بدون صحبت کردن به نویسندگان این گزارش در مورد شواهد خود را و یا خود را نتیجه گیری Barr و Rosenstein اظهار داشت که آنها تا به حال هضم صدها نفر از صفحات متراکم یافته و تصمیم گرفت که رئیس جمهور تا به حال جرمی مرتکب نشده. این نامه آشکار عمل خرابکاری علیه مولر و هدیه ای فوق العاده به رئیس جمهور. با ترک افشای گزارش و نتیجه گیری خود را به طور کامل به Barr, مولر آورده بود این فاجعه را بر خود و کارکنان خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن در Mar-a-لاگو برای آخر هفته او را به صحبت با خبرنگاران آسفالته در روز یکشنبه بعد از ظهر و قبل از بازگشت به واشنگتن است. مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که مولر گزارش یک "کامل و در کل exoneration." او گفت: "این شرم آور است که کشور ما تا به حال از طریق این. به صداقت این شرم آور است که رئیس جمهور شما تا به حال به رفتن را از طریق این." در واشنگتن مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا جمع آوری شده در اتاق بیضی زرد به نان تست خود را با موفقیت. آنها در حال برنامه ریزی برای ماه به انتشار یک "prebuttal" گزارش اما بار آن را انجام داده بود برای آنها. مغلوب ساختن پیشی جستن وارد در اوایل شب و تشکر از همه. او گفت: آن را برای ماه—بدون تبانی بدون انسداد و دادستان کل تایید آن است.

بعد صبح o'callaghan به نام Zebley برای بررسی در. Zebley توضیح داد که بر نامه گفته بود که مولر گزارش تا به حال از حقایق مربوط به "بدون رسیدن به هیچ قانونی نتیجه گیری"—یک ادعا می کنند که درست نیست. این گزارش تا به حال در واقع به این نتیجه رسیدند که مشاور ویژه نمی تواند حکومت که مغلوب ساختن پیشی جستن به حال مرتکب جرم و جنایت است. Zebley پرسید که آیا o'callaghan هنوز برنامه ریزی در انتشار مولر اجرایی خلاصه. O'callaghan گفت که او می خواهم به آن نگاه کنید. بعد از آن روز Zebley ارسال o'callaghan اجرایی خلاصه با تمام grand-داوران مواد redacted, به طوری که آنها می تواند منتشر شود بلافاصله. O'callaghan پاسخ نمی دهند.

بسیاری از مردم در Mueller کارکنان خشمگین بودند با Barr که به تضعیف دو سال کار توسط mischaracterizing آن برای مغلوب ساختن پیشی جستن بهره مند شوند. و با این گزارش هنوز راز بدون پاسخ می تواند ساخته شده است. مولر بود که اموال خود را در عادی ساکت قانون پیروی از مد روز. روز شنبه, مارس 27th, او نوشت: نامه ای خصوصی از متوسط در اعتراض به Barr:

معرفی و اجرایی خلاصه از ما دو جلد گزارش با دقت خلاصه این دفتر کار و نتیجه گیری. خلاصه حرف این اداره ارسال شده به کنگره و به عموم مردم منتشر شد در اواخر بعد از ظهر از مارس 24 آیا نه به طور کامل به تصرف خود در زمینه طبیعت و ماده از این دفتر کار و نتیجه گیری. ما ابلاغ شده است که مربوط به گروه در صبح روز 25 مارس. در حال حاضر وجود دارد سردرگمی عمومی در مورد جنبه های انتقادی از نتایج حاصل از بررسی ما است. این تهدید به تضعیف مرکزی هدف که بخش منصوب ویژه: مشاوره برای اطمینان کامل و اعتماد به نفس عمومی در نتیجه تحقیقات.

حتی با آن مهار زبان نامه ای که ناشی از یک احساس اگر مولر تا به حال به بیرون درز آن نمی تبدیل شده و برای بیش از یک ماه است. Barr به نام مولر در چهار شنبه, مارس 28th, اقدام مانند حزب زخمی شدند. "چه شد که با نامه باب" او گفت:. "چرا شما فقط انتخاب کنید تا به تلفن?" مولر گفت که کارکنان خود را سخت کار کرده بود در خلاصه و انتظار می رود که آنها منتشر خواهد شد. مولر پیشنهاد کرد که بر موضوع خلاصه ای از حق دور. "ما نمی خواهیم به آن را انجام دهد تدریجی" بر پاسخ داد. "ما فقط می خواهید برای دریافت کل گزارش شده است." توانایی به انتشار برخی یا همه از این گزارش بود در دست وزارت دادگستری و نه مشاور ویژه.

در پایان هفته بار نشان داد که او را به انجام یک بررسی کامل گزارش اطلاعاتی که مربوط به یک هیئت منصفه و یا در غیر این صورت حساس و سپس انتشار آن با این بیت redacted. خواهد بود وجود دارد هیچ نسخه از خلاصه. بررسی گزارش اقدام در شکوه سرعت. به عنوان روز پس از آن هفته, گذشت, عقل متعارف سخت: مولر تا به حال هیچ چیزی یافت نشد.

در آوریل 18, Barr اعلام کرد در یک کنفرانس خبری گفت که او آزاد مولر گزارش. آنچه که دادستان کل گفت: بعد از دریافت توجه کمی به دلیل روزنامه نگاران بلافاصله شروع به غواصی به گزارش آشکار و محتویات آن است. (Rosenstein منجمد را خیره در حالی که او ایستاده بود پشت بر جلب بیشتر توجه کنید.) "این مهم است که به یاد داشته باشید این زمینه" Barr گفت. "رئیس جمهور تهمت مواجه با یک وضعیت بی سابقه ای. به عنوان او وارد شده و به دنبال انجام مسئولیت خود به عنوان رئیس جمهور فدرال عوامل و دادستان شد و مورد نقد رفتار خود را قبل و پس از به دست گرفتن و انجام برخی از همکاران خود را. در همان زمان وجود دارد بی امان حدس و گمان در اخبار رسانه ها در مورد رئیس جمهور شخصی مجرمیت." بر رفت و در "وجود شواهد قابل توجهی نشان می دهد که رئیس جمهور بود نا امید و خشمگین خود را صادقانه باور است که این تحقیقات بود تضعیف ریاست جمهوری خود رو توسط مخالفان سیاسی خود و سوخت غیر قانونی نشت." در نهایت بار گفت: "رئیس جمهور در زمان عمل که در واقع محروم مشاور ویژه از اسناد و مدارک و شهود لازم برای تکمیل تحقیقات خود را. جدا از اینکه آیا اعمال شد انسدادی این شواهد غیر فاسد انگیزه وزن به شدت در برابر هر گونه اتهام که رئیس جمهور تا به حال فاسد قصد مانع بررسی است."

بر غفلت به ذکر است در این تملق گوی اظهارات که مولر بررسی قرار گرفته بود چرا که دولت روسیه تا به حال درگیر در یک تلاش سیستماتیک برای کمک به تهمت پیروزی در انتخابات—تلاش است که نامزد و کارکنان خود را تشویق. این درست بود که مغلوب ساختن پیشی جستن معتقد بودند بررسی شد و تضعیف او ترحم نمی کند نشان دهنده دفاع از تلاش های خود را برای تداخل با بررسی است. و تنها دلیلی که مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان "هیچ عمل" به دخالت در این تحقیقات این بود که زیردستان خود از جمله همین McGahn و کوری Lewandowski حاضر به دنبال دستورات خود را به انجام.

Barr در ادامه به کاهش مولر گزارش و برای رقیق کردن آن تاثیر. مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت به حال یک وکیل عمومی قرار داده است که رئیس جمهور شخصی و سیاسی به خوبی در حال پیش از منافع ملی سنت از وزارت دادگستری و حکومت قانون است. اما بار قادر به از بین بردن مولر گزارش تنها به این دلیل که مشاور ویژه و کارکنان خود را به حال ساخته شده آن را آسان برای او به انجام این کار. رابرت مولر ضبط این فرصت را به صحبت می کنند به وضوح و به طور مستقیم در مورد مغلوب ساختن پیشی جستن جنایات و بر پر از سکوت با حجم بالا exoneration. مولر بررسی شد هیچ witch hunt; گزارش خود شد و در نهایت تسلیم. ♦tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب