چرا که اقتصاد ایالات متحده در مستند جهنم

علم اقتصاد امریکا را با مشکل مشابه مواجه امروز آن را دو ماه پیش: این کشور ندارد و به اندازه کافی تست های ح

توسط NEWS-SINGLE در 20 اردیبهشت 1399
اقیانوس اطلس

یادداشت سردبیر: این اطلس در حال ساخت حیاتی پوشش coronavirus در دسترس همه خوانندگان. پیدا کردن مجموعه ای در اینجا.

ایالات متحده فرو رفته در یکی از مهمترین immiserating زمان صلح و لحظات در تاریخ آن است. در کمی بیش از دو ماه بیش از 70,000 آمریکایی درگذشت COVID-19 یک بیماری است که یک نام نیست در اوایل فوریه. اقتصاد ایالات متحده آغاز شد که در سال به عنوان یک موتور از ثبات جهانی است در قتلگاه. نرخ بیکاری تا رسید به یک سطح نهان از 1930s وزارت کار اعلام کرد این صبح است. تنها حدود نیمی از بزرگسالان آمریکایی باید یک کار کمترین سهم از جمعیت شاغل پس از اندازه گیری آغاز شد و در سال 1948.

وجود دارد یکی از راه های از ظروف سرباز یا مسافر: برای رفع اقتصاد کشور باید حل عمومی-بهداشت بحران است. بررسی داده ها نشان می دهد که بحران اقتصادی رانده است نه در درجه اول توسط دولت سرپناه در محل سیاست اما آمریکایی ها که از ترس رفتن خارج خواهد شد در نتیجه بیماری است.

اجازه می دهد تا بازیابی برای شروع ایالات متحده باید در اجرای این نوع از استراتژی است که کشورهای دیگر استفاده کرده اند به شکست coronavirus. باید آن را تست به طور گسترده ای برای پیدا کردن افراد آلوده به ردیابی تماس های خود را که ممکن است خود آلوده شده اند و منزوی است که به طور بالقوه عفونی از بقیه مستعد ابتلا جمعیت. راه اندازی این نوع از زیرساخت یکی از اهداف اولیه اجتماعی-فاصله اقداماتی که ایالات و شهرستانها آغاز شده و در ماه مارس است.

در عین حال تا کنون در این کشور موفق به انجام این کار. بیش از 10 هفته به کروناویروس بحران هنوز هم بیش از حد چند آمریکایی ها در حال آزمایش برای coronavirus و تست کشور ظرفیت در حال رشد است به اندازه کافی سریع, با توجه به داده های جمع آوری شده توسط COVID پیگیری پروژه داوطلب ابتکار مستقر در اقیانوس اطلس. این هفته در ایالات متحده آزمایش در مورد 264,000 نفر در روز به بالاترین سطح در این بیماری همه گیر است. اما کارشناسان می گویند که اگر این کشور امیدوار به دریافت آن شیوع تحت کنترل آن باید دو یا سه برابر این تعداد در روز آزمون. برخی پیشنهاد گسترش آزمایش بیش از 75 برابر شده است.

اما به تقریبا شگفت آور درجه ایالات متحده هیچ طرح ملی برای دستیابی به این هدف است. هیچ تلاشی در سطح فدرال است که محشور هر چیزی مانند بودجه و هماهنگی و یا منابع واقعی که کارشناسان در سراسر طیف سیاسی می گویند که نیاز به با خیال راحت بازگشایی این شهرستان است.

"تست خود را اولین گام اساسی در یک برنامه برای نگه داشتن افراد آلوده از افراد مستعد," Ashish Jha, the K. T. Li استاد بهداشت جهانی در دانشگاه هاروارد و مدیر دانشگاه هاروارد بهداشت جهانی موسسه به من گفت دیروز. اما دولت فدرال موفق به گسترش آزمایش ظرفیت در هر راه است.

"وجود دارد یک حس قوی که کاخ سفید می داند که مقدار تست ما نیاز داریم به مراتب بیشتر از ما در حال حاضر" او گفت:, اگر, ارشد تهمت مقامات اصرار داشت که این کشور آزمایش عرضه کافی است. مراکز کنترل و پیشگیری بیماری ها در این کشور مهمترین بهداشت عمومی آژانس بوده و تقریبا "کاملا بی فایده" در تست, او گفت:. "این است که واقعا خیره کننده و ناامید کننده است."

Caitlin رودخانه متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت و همچنین تلاش برای بیان عدم وجود هر گونه فدرال برنامه این هفته است.

برای چند ماه گذشته رودخانه ها کمک کرده است تا نوشتن یک سری از گزارش ها برای American Enterprise Institute, یک محافظه کار اتاق فکر کردن در مورد چگونه به بازگشایی اقتصاد در میان همه گیر. اما شهادت به کنگره در روز چهارشنبه, او تاکید کرد, چگونه کمی از این برنامه شده بود دنبال کرد و چقدر کار مانده که باید انجام شود. ایالات متحده باید یک فدرال تیم خستگی ناپذیر با تمرکز بر ارزیابی و گسترش توانایی خود را به آزمون برای coronavirus, او گفت:. چنین نیروی کار می تواند به فرمانداران مثلا "اینکه آیا و هنگامی که به طور قابل توجهی بیشتر تست ممکن است قابل اعتماد در دسترس متحده" و آن را می تواند کسب و کار توصیه در مورد اینکه آیا برنامه های خود را به آزمون کارگران "هستند و حتی ممکن است."

اما که فدرال تلاش هنوز به تحقق او گفت: "اگر این کار انجام شده است من آن را دیده نمی شود و من از ترس که نه باید فرمانداران و دیگر دولت و رهبران محلی که نیاز به تصمیم گیری در مورد چگونگی و زمانی که به بازگشایی شده است."

در روزهای اخیر رئیس جمهور تهمت به نظر می رسید شک و تردید از این ابزار از آزمون حتی اگر کارکنان کاخ سفید در حال آزمایش این ویروس هر روز. پس از کتی میلر عضو معاون رئیس جمهور مایک پنس کارکنان آزمایش مثبت برای ویروس امروز مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که نتیجه نشان داده شده که چرا "کل مفهوم آزمون لزوما بزرگ است."

"او مورد آزمایش قرار گرفت بسیار به تازگی و آزمایش منفی و امروز من حدس می زنم برای برخی از این دلیل او آزمایش مثبت" رئیس جمهور گفت:. "تست کامل هستند اما چیزی اتفاق می افتد بین یک آزمایش که در آن آن را خوب و پس از آن چیزی اتفاق می افتد و پس از آن همه ناگهان..." او تمام نمی شود.


آن را دشوار است به ارزیابی دامنه واقعی در ایالات متحده شیوع کروناویروس. تعداد COVID-19 مورد مرگ و میر گزارش شده هر روز به نظر می رسد به سقوط بسیار کمی در طول زمان است. تنها دو ایالت نیویورک و پنسیلوانیا گزارش بیش از 200 مرگ و میر امروز. اما این به طور کلی کاهش شامل دو جداگانه روند. برای اولین بار است که اولیه افزایش موارد در سراسر نیویورک سه جانبه دولت منطقه است به آرامی پایانی. دوم این است که در خارج از اواسط اقیانوس اطلس تعداد موارد جدید است plateaued.

شده است وجود دارد برخی از خبر خوب. این هفته به طور متوسط کمتر از یک در هر 10 تست برگشتم مثبت در سراسر کشور. این موضوع نشان دهنده بهبود واقعی: در طول ماه های مارس و بسیاری از مارس این متریک—گاهی اوقات به نام "تست مثبت رای"ماند در و یا بالاتر از 20 درصد به این معنی است که در حدود یک در هر پنج COVID-19 آزمون کشف یک مورد جدید. این نشان داد که این کشور هنوز تست بدحال مردم است.

ایالات متحده هنوز هم یک راه برای رفتن است. در کشورهایی مانند کره جنوبی که تقریبا حذف شده خود را coronavirus شیوع آزمون-رای مثبت می ایستد زیر 2 درصد است.

و بهبود ملی شکل ماسک های منطقه ای برخی نقاط داغ. تا کنون در 15 ایالت و واشنگتن دی سی گزارش داده اند که میانگین تست مثبت نرخ بالاتر از 15 درصد است. کلرادو و میشیگان که یکی در پنج آزمون آمده است مثبت است outlier خارج از شمال شرقی و اقیانوس اطلس. اما بسیاری از کشورهای دیگر در این کشور در داخل کشور هنوز هم به نظر می رسد تنها آزمون بدحال مردم: Illinois, ایندیانا, نبراسکا, آیووا, داکوتای جنوبی, کانزاس و همه باید تست مثبت نرخ در و یا بالاتر از 14 درصد است. گرجستان لوئیزیانا و ویرجینیا نیز نرخ بالای 15 درصد است.

خام اعداد نیز نشان می دهد این کشور آزمایش ظرفیت نسبتا بهبود یافته است. هر چند ایالات متحده رو به گردابی شروع به داشتن آزمایش تنها چند هزار نفر در مجموع بیش از یک هفته پس از جامعه گسترش کشف شد و این کشور توانست به سرعت در مقیاس تست از طریق مارس. آزمون کمبود آورده یک مقدار قریب به اتفاق از توجه عمومی و تعدادی از مغلوب ساختن پیشی جستن-مقامات دولت—از جمله Jared کوشنر, پسر رئيس جمهور-در-قانون—ادعا می شود کار بر روی رفع آن است.

افزایش تمرکز تولید نتایج. از هفته دوم مارس به هفته اول مارس تعدادی از آمریکایی ها تست شده روزانه افزایش حدود 45 برابر شده است. ماه بیش از ماه, مقایسه شد و حتی بیشتر متناوب: 80 نفر مورد آزمایش قرار گرفتند برای coronavirus در مارس 1, با توجه به داده های CDC. بیش از 100000 نفر از مردم تست شده در تاریخ 1 آوریل.

سپس در اواسط ماه آوریل پیشرفت متوقف شده است. "ما بالا رفت و به حدود 150000 آزمون در روز, و سپس ما plateaued وجود دارد برای چند هفته" Jha این استاد دانشگاه هاروارد گفت. تنها در دو هفته گذشته یا بیشتر به این کشور از سر گرفته و افزایش ظرفیت آن است. متحده گزارش شده بیش از 300,000 جدید نتایج تست هر دو امروز و دیروز اما معلوم نیست اگر این روند خواهد بود پایدار به هفته آینده.

چه چیزی باعث فلات? هیچ کس خاصی است. "برخی از مکان معرف اما نه به اندازه کافی سواب. صبح تا به حال سواب اما نه میان شما حمل و نقل آنها را در. ... و بعضی از نقاط به اندازه کافی ظرفیت, اما آنها تا به حال تغییر سیاست های خود را از زمانی که بدحال مردم می تواند آزمایش" جها گفت. این هفته فرمانداران باید در ادامه بگویم فقدان آنها به اندازه کافی تست. در منطقه کلمبیا که در آن تعداد موارد جدید در حال افزایش است, شهردار موریل Bowser خود گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی امروز که این شهرستان تنها تا به حال به اندازه کافی معرف به آزمون حدود 1500 نفر در روز است.

چگونه بسیاری از آزمون ها در نهایت ممکن است به اندازه کافی روشن نیست و در بخشی به دلیل تعداد بستگی به اندازه از زمینه شیوع. "اگر شما باید یک کار بسیار بزرگ شیوع, شما نیاز به یک مقدار زیادی از آزمون ها" جها گفت.

وجود طیف گسترده ای در پیش بینی متخصص. رودخانه ها گفت: کنگره این هفته است که پوسته پوسته شدن تا به 3 تا 4 میلیون آزمون در هفته—برابر با حدود 500,000 تا یک روز—اجازه می دهد بیشتر جدی تماس با ردیابی برای شروع. پل رومر, یک برنده جایزه نوبل اقتصاد در دانشگاه نیویورک پیشنهاد کرده است که به عنوان بسیاری از 20 میلیون آزمایشات ممکن است مورد نیاز در هر روز است. (او همچنین پیشنهاد چرخه مجدد هر آمریکایی هر چند هفته یا بیشتر یک رویکرد تهاجمی تر نسبت به دیگران پیشنهاد کرده اند.)

دانشگاه هاروارد بهداشت جهانی موسسه تخمین می زند که ایالات متحده باید حدود 1 میلیون آزمون در هر روز برای منزوی کردن آن در زمان وقوع. آن را بعید است که ایالات متحده می تواند آزمون است که بسیاری از مردم هر روز اگر آن را همچنان به استفاده از واکنش زنجيرهای پلیمراز یا PCR بینی-تست های گرد در حال استفاده, Jha گفت. در نهایت آن را احتمالا نیاز به یک یا بیشتر از پیشرفت های فن آوری است که اجازه می دهد آن را برای آزمایش بسیاری از مردم سریع تر و ارزان, او گفت:. آنتی ژن تست که شبیه به سریع آنفولانزا آزمون مورد استفاده در دفتر پزشکان ممکن است برخی از اولین برای آمدن در دسترس است.

این فقدان هر گونه طرح نه تنها به نظر می رسد mar فدرال تست تلاش است. "من نمی تواند به اندازه کافی تاکید چقدر وجود ندارد و برنامه ریزی برای نحوه مدیریت این پاسخ چه رسد به بهبود" سامانتا Montano اضطراری-استاد مدیریت در دانشگاه نبراسکا در اوماها (روباز انتخابی) به من گفت.

او گفت که کاخ سفید طرح به بازگشایی این کشور ندارد هر چیزی شبیه به این سطح از جزئیات است که دولت های ایالتی و محلی نیاز به ادامه زندگی-صرفه جویی در عملیات در حالی که تنظیم اجتماعی-فاصله گرفته است. "آن را نمی کند به شما بگویم که چگونه به انجام هر یک از کسانی که همه چیز" او گفت:. "در بهترین حالت آن را به شما می گوید چه اهداف خود هستند اما آن را ندارد به شما بگویم که چگونه برای رسیدن به آن اهداف است."

او می گوید: او شده است بهت زده در چگونه بسیاری از سیاستمداران شروع به سیگنال است که بهبودی از این بیماری همه گیر را آغاز کرده است: "این یک کمی مسخره به تماشای, به دلیل آن را مانند یک شهرستان در تلاش برای انجام به هنگام ورود دوباره در وسط چشم از طوفان است."

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.



tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب