پایان داستانی پلیس

عکس توسط Devin YalkinDetective الیوت Stabler پیاده روی در خالی اتاق بازجویی با هدف. او به زودی خواهید بود سوا

توسط NEWS-SINGLE در 10 مرداد 1399

عکس توسط Devin Yalkin

Detective الیوت Stabler پیاده روی در خالی اتاق بازجویی با هدف. او به زودی خواهید بود سوال یک perp که ضرب و شتم و قتل و تجاوز اتهامات 14 سال پیش و او نمی تواند استطاعت تکرار بنابراین او خود را به لبه. او cranks ترموستات تا 20 درجه; او حذف پیچ از یک صندلی به آن تلو تلو خوردن او چرخش نور لامپ کمی از محل پس روشنایی لرزان. با این ترفند اعتراف نزديك است. بله, این است, سرکوبگر است, اما این درست است -- او یکی از بچه های خوب.

قبل از ماه تظاهرات علیه خشونت پلیس تمدید نظارت از اجرای قانون بسیاری از آمریکایی ها ممکن است را دیده اند Law & Order: SVU کارآگاه را اجبار به عنوان نجیب. در حال حاضر جزر و مد تبدیل شده است و پلیس نشان می دهد با آن است. در ماه ژوئن پلیساین مستند سوار-امتداد نشان می دهد که در زمان بینندگان را به خط مقدم جنگ با مواد مخدر و فقر و رانندگی در حالی که سیاه, لغو شد و توسط پارامونت شبکه. همان سرنوشت فرود آمد A&E را زنده PDهای بسیار محبوب جانشین پلیس. کشف را در بدن کمیکی دیگر از چرخش در gonzo-پلیس فرمول های پخش شده پس از پایان ماه ژوئن; در رسانه های اجتماعی طرفداران در انتظار خبری از سرنوشت آن با ترس است.

نشان می دهد در مورد داستانی افسران پلیس باقی می ماند در هوا اما بسیاری از سازندگان به تازگی خود آگاه است. در توییتر تام Scharpling یک تهیه کننده اجرایی برای راهباظهار تاسف که او "کمک به بزرگتر پذیرش است که پلیس به طور ضمنی بچه های خوب." سابق Law & Order: SVU showrunner نیل بائر ابراز تاسف از این که کارآگاه Stabler "بود و دوست داشتنی مردم در اطراف" در حالی که انجام کار پلیس است. (در "خشم" به SVU قسمت بالا توضیح داده Stabler تف در یک مظنون.) اعضای بازیگران و showrunner از طنزهای Brooklyn Nine-Nine اهدا $100,000 به ملی وثیقه صندوق شبکه; Stephanie Beatriz, یک بازیگر در نمایش تقریبا صدا مانند او tithing. "اگر شما به ده ها یا صدها هزار دلار در یک سال باقیمانده از بازی یک پلیس ؟" او هنوز توییتی. "من به شما اجازه انجام محاسبات ریاضی است."

برخی از منتقدان پیشنهاد کرده اند مشکل با پلیس داستان به مقدار یک واحد از املاک آمار جرم و جنایت و یا تاریخ انجام ندادی. بند ناف, Jefferson, یک نویسنده در HBO سریال نگهبانانپیشرفته این استدلال در مصاحبه اخیر خود با انواع. در نظر نویسندگان تطهیر نژادپرستی در پلیس نیروهای چیزی مراقبان نمی کند: "ما نمی خواهم به خجالتی و دور از واقعیت است که در بسیاری از مکان ها در امریکا اعضای پلیس نیز اعضای کلان. وجود دارد کاملا بسیاری از نقاط آمریکا که در آن است که هنوز هم یک مشکل است."

کورتنی A. کمپ های showrunner از قدرتابراز مشابه احساسات در هالیوود گزارشگر op-ed: "در تلویزیون—بر خلاف واقعیت به ندرت کسی دستگیر کردند چرا که او/او/خود مسابقه است." در نظر او حقایق سخت را تضعیف می کند شجاعت است که پلیس نشان می دهد فروش برای حفظ بینندگان قلاب; اگر پلیس در حال نژادپرستان آنها دیگر قهرمانان. تنها راه برای برطرف کردن این فانتزی, او معتقد است که برای پر کردن نویسنده اتاق ها و سوئیت های اجرایی با مردم که نمی توانیم به تداوم آن است.

با توجه به وقفه در تولید تلویزیون با توجه به COVID-19 آن ممکن است سال ها طول بکشد تا ببینید که آیا سازندگان خود را در عمل احساس گناه و تبدیل توصیفاتی پلیس در هالیوود است. در ضمن در حال حاضر وجود دارد یک مدل برای گفتن از داستان پیچیده از خطر اخلاق و جامعه بدون محور مردمی با مدالها و اسلحه: نویر.

هنگامی که یک تو رفتگی در دیوار سبک فیلم مورد آب پز سخت کارآگاهان noir رشد کرده است به یک گسترده روایت سنت است که به بررسی ابهامات اخلاقی و دهانه ادبیات کمیک و بازی های ویدئویی. در آن آثار مکانیک است که پلیس داستان بسیار جذاب شده است به طور پیوسته untethered از پلیس و حتی گاهی اوقات جرم و جنایت است. به جای اصلاح تصاویر از پلیس به متعادل تر و واقع بینانه یا متنوع noir نویسندگان باید به تدریج توزیع با پلیس در دسترس نباشد. که باعث می شود noir مفید طرح برای جامعه ای که در حال تغییر است و ارتباط آن با پلیس.

از یک داستان سرایی نظرپلیس داستانی هل تمام دکمه های سمت راست. نیروهای پلیس منحصر به فرد مجوز برای جمع آوری مدارک شناسایی متهمان و پیگیری آگهی—ترکیبی از مهارت های است که آنها را روایت ماشین آلات. برای یک مورد پلیس ممکن است مراجعه به یک مغازه پیتزا raid یک فاحشه خانه, قفل کردن یک بیمارستان و نظارت یک پارکینگ. در تعقیب یک مظنون وجود دارد ممکن است یک پا تعقیب مبارزه با مشت و بازجویی. امکانات بی پایان هستند—و این نقطه است. یک پلیس در محل کار مورد است; وظایف خود را به آنها را در همه جا. که تحرک را ارائه می دهد بی نهایت طیف وسیعی از تنظیمات شخصیت و تاب.

بهترین پلیس, داستان پروب تردید از پلیس قدرت. توجیهکه ستاره تیموتی oil city به عنوان معاون متحده مارشال Raylan Givens آغاز می شود با مسلمات به عنوان یک gunslinging کابوی اما او به سرعت یاد می گیرد به استفاده از ابزارهای دیگر. هر چند تیراندازی می تواند حکومت "توجیه" پس از بررسی داخلی خود تفنگ باریک نتایج بالقوه از برخورد با یک مظنون. هر بار که او از آتش سوزی و یا حتی brandishes تفنگ خود او خطرات آشکار خود را به عنوان یک قهر مخرب brute; هنگامی که او نمی شوت او از هوش و ذکاوت خود را نشان میدهد و همدلی است.

که خواهد شد-او/برنده نیست-او پویا قلب نشان می دهد. ترین قسمت در حال تقسیم به طوری که تبه کار از این هفته به دنبال یک هدف به عنوان بسیاری به عنوان مسلمات می کند. مارشال در تلاش برای جلوگیری از کشیدن ماشه و نشانه او در کشتی با انتخاب بین پرواز و تسلیم. که تنش ثابت می سازد توجیه تلویزیون بزرگ و عالی نویر دلیل آن تار خط بین پلیس و مردم آنها را دنبال کنند. اما حتی با آن تردید توجیه تلویحا naturalizes پلیس مانند اکثر داستان پلیس انجام دهد. موارد را در آینده. جرم و جنایت هرگز محو می شود. پلیس همیشه مورد نیاز است. به جای ماموریت خزش وجود دارد ماموریت اینرسی جرم مبارزان و جنایتکاران دوباره تخم ریزی در یک حلقه بی نهایت.

در سطح کهن الگوی, داستان است استخراج هر گونه cop:, کثیف, کج, راست, تبادل نظر, ابرقهرمان, مشاور, سگ, مرکز خرید فونز. حتی در سطح جنس اعداد در خفقان: معاون SWAT عمده جرایم, جرایم جنسی, حوزه, قتل, کارآگاهان, جنایی, profilers ad infinitum. به عنوان فعال رشاد رابینسون (که درخواست برای پلیس به لغو در سال 2013 هنگامی که آن را در روباه) به تازگی NPR گفت "cop شخصیت ترین overdeveloped شخصیت در تلویزیون." ما به اوج رسید ،

نویر بهترین و شناخته شده برای femmes fatales نوميد PIs و سایه روشن, روشنایی, اما آن را نیز تبدیل به یک لنز برای زوم در عملکرد درونی یک جامعه است. فیلم A Most Violent Yearمثلا شرح زیر تاجر آبل مورالس به عنوان او تلاش برای بستن یک خرید ملک بدون توسل به خشونت است. این مجموعه در شهر نیویورک در سال 1981 یک سال در آن شهر به قتل رای دادن به یک رکورد بالا. مورالس احساس فشار محیط به عنوان رانندگان ناوگان خود را از نفت-تحویل کامیون ها و تهدید های مسلح هواپیماربایان. به عنوان مورالس تلاش برای به مقابله ما با دیدن او چانه زدن با او مکر و رقبا در صنعت نفت; مبارزه با trigger-happy, همسر, که دختر یک گانگستر بروکلین و گول زدن کج دادستان منطقه. در طول فیلم مورالس را سردی در mob-سبک خشونت که او اجتناب به عنوان یک ماده از غرور و تیزهوشی تأکید ساختاری خشونت از خود معامله مبادله. این مانور حفاظت از کسب و کار خود را اما افشای کارکنان خود را به آسیب فیزیکی اشاره به استکبار از خود گریزی به خشونت است.

از لحاظ ساختاری این فیلم شبیه به یک داستان پلیس. مانند پلیس مورالس دسترسی به طیف گسترده ای از موسسات: رقبای خود را در دا از یک بانک و.... جلسات خود را به او را در سراسر شهر و به متنوع از کار افتاده تنظیمات. او به دنبال آگهی به عنوان او به بررسی این که آیا رقبای خود را مرتب هواپیما ربایی و او دارای چندین شدید بازجویی یکی در زور اسلحه. وجه تمایز آبل از استاندارد-موضوع محکم پلیس است که داستان خود را نه تنها در اطراف دولت عدالت (یا فقدان آن). او به عنوان عبور از شهر تعامل هر یک مذاکره مخاطبان خود به عنوان conniving به عنوان او است. او با تمرکز بر روی یک معامله اما جهان نیست تعریف شده توسط ماموریت خود را.

"او چه کسی است؟," یک طنز داستان کوتاه توسط کاترین Lacey مراکز در سراسر loiterer که حضور در یک جاده ميانه ریسمانهای جریان یک شهر است. او در می یابد ميانه در حالی که absentmindedly بررسی شیوع نقاشی های دیواری است که می خواند او چه کسی است ؟ و تصمیم می گیرد به معطل چرا که او "فقط توانستم تا توانستم و یا ترک." داستان این اقدام ناشی از تخطی از ناگفته قوانین فضای شهر است. استراحت در ميانه علل متعدد مردم برای آمدن به نجات خود را با وجود فقدان او را از پریشانی. به عنوان او است در زمانهای گوناگون و به اشتباه خانمان یک قربانی سوء استفاده های داخلی و بالقوه تمرین شریک او می تواند ناجی احساس دخالت پلیس تلاش خود را برای بازگرداندن برخی از قبلی به منظور ایجاد جنگ است. داستان من اعتصاب به عنوان نوآر چرا که با وجود عدم وجود خود را از جرم و جنایت و hilariously کم ریسک شخصیت اصلی را بیحالی است به آرامی نشان داد به یک امتیاز. هر چند این شهر واکنش نشان می دهد به شدت به اشغال ميانه هیچ یک از تماس پلیس. او از جای خود خارج و نه بیگانه با دلخوری به عنوان bratty آن را به عنوان توجیه است.

N. K. Jemisin داستان کوتاه "غیر صفر احتمالات" می گیرد در یک bizarro شهر نیویورک که در آن نیکز آن را به مرحله نهایی لیگ دمدمی مزاجی حوادث مانند کشنده قطار derailments مشترک هستند و تاس رول به طرز مشکوکی خوش شانس. این سربازان ارتش در وقایع غیر محتمل باعث Adele شخصیت اصلی به حرکت به شهرستان با احتیاط است که هر دو مسخره و بی عاطفه. قبل از او خانه را ترک می کند او دون یک خوش شانس, مو قلاب, یک سنت کریستوفر مدال و بسته به روز, ویژه, شورتی. این گروه به عنوان خوانده شده دمدمی تا زمانی که او می کشد بازماندگان از غرق قطار که او می آید در سراسر در حالی که راه رفتن به کار می کنند و فکر می کند آنها باید بهتر شناخته شده اند.

که پارانویا توجه به خطر بالقوه از شهر بدون قرار دادن Adele مستقیم خطر و یا ساخت خود را ثابت شاهد بدبختی است. Jemisin جهان-سازنده برتری همتراز هوشمندانه مبادلات خراب-انجمن تصاویر مانند کوچه های تاریک, کیف پول snatchings و سطل زباله برای خیابان های پر از اددر مناظر مانند قتل گربه سیاه و سفید و دو طبقه اتوبوس پر از افراد بیمار به امید جادویی بهتر است. Bleakest چشم انداز گریم نیویورک از Adele ذهن. وحشت زده از مرگ او جلوگیری دوستیابی سوار مترو شکستن آینه و راه رفتن زیر نردبان. او ثابت ذهنی حساب به نظر می رسد طاقت فرسا است. داستان پایان Adele می یابد امداد در به خاطر سپردن نیویورک قبل از فراگیر تغییر در ثروت تحقق است که کمک می کند تا او را باز کردن از پیچ.

در تمام این داستان شخصیت های عادی حرکت از روی حیله و تزویر اجتماعی زمین. آمریکایی ها شده اند استفاده می شود به پلیس پیشرو خود را اعزامی از طریق حرف بی ربط از وجود است. اما دیدگاه آنها ضروری است. هر عنصر روایت است که به پلیس آژانس در دسترس است برای بقیه از ما.

وجود دارد که مدت طولانی است که نحوهی به پلیس نشان می دهد که به دنبال مشاغل مانند قانون پاسخ اضطراری و آتش نشانی و این نقد به آنها اعمال می شود بیش از حد. آمریکایی ها تکرار تمرکز بر روی این موسسات به نظر می رسد دقت aspirational. داستان قهرمانانه کارمندان دولت نشان می دهد که آنها تحمل بار ما حفظ نظام اجتماعی. نویر رد فرض که هر دو سوال توسط ذاتی قهرمانی کارمندان و توسط positing است که هر کس دخیل در این چیزی که به نام جامعه است. (Lori' سری از موقعیت مبتنی بر نوآر است که شاید روشن ترین تقطیر از این ایده.)

در نهایت نوآر یک lodestar برای تمرکززدایی پلیس داستان دلیل آن را در آغوش خطاپذیر. این schmucks این washouts این paranoiacs و بازنده noir در حال فریبنده چرا که آنها موفق به عنوان اغلب به عنوان آنها موفق می شوند. آنها حیله گری و دست و پا چلفتی الهام بخش و کاملا پر از گه. آنها جنون و کاملا آگاه گاهی اوقات پس از روشنگری آن همواره آنها را از جا در رفته. بالاتر از همه noir داستان خم شهرستانها و حرفه ای به اشکال عجیب و غریب تصور جهان که در آن جوامع و افراد می تواند به حل مشکلات بدون احضار lawless نظامیان مسلح. وجود دارد کمتر قهرمانان در noir اما به مراتب بیشتر از مردم است. من دو گزینه را انتخاب کنید.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب