چرا شما فقط نمی تواند رای خود را بر روی تلفن خود در طول همه گیر

در این ماه انتظار طولانی و همه گیر ترس مختل کرده سایت های رای گیری در سراسر کشور از جمله این یکی در ایندیاناپو

توسط NEWS-SINGLE در 30 خرداد 1399
Voters wait in a line outside a high school to vote.
در این ماه انتظار طولانی و همه گیر ترس مختل کرده سایت های رای گیری در سراسر کشور از جمله این یکی در ایندیاناپولیس. اما رای گیری آنلاین است که هنوز هم به دور از امن است.عکس توسط Michael Conroy / AP / شاتر

زمانی که الکس Howard ساکن واشنگتن موفق به دریافت یک غایب رای گیری برای این شهر ژوئن 2nd اولیه او به عهده گرفت که او را مجبور به رای گیری در فرد است. سپس توسط شانس در بعد از انتخابات او را دیدم یک پست توییتر هشدار به رای دهندگان از این گزینه برای رای دادن از راه دور از طریق اینترنت. هوارد دیجیتال-حکومت متخصص در تقاضا پیشرفت یک گروه مدافع برای حکومت داری خوب, تصمیم به آن را امتحان کنید. "من پوکر و prodder و حرفه ای ارزیاب از دولت I. T. برنامه های" او به من گفت. "من دوست دارم تا ببینید که چگونه همه چیز کار می کنند." او کارگردانی شد به یک وب سایت به طور معمول برای اعضای سایت متعلق به نظامی که او را فرستاده شده به یک سایت که در آن او خود را تایید کرد تاریخ تولد و آدرس. او سپس وارد شده به سایت دیگر به رای دادن. چند دقیقه بعد او از طریق پست الکترونیکی خود را به اتمام رای گیری به هیئت مدیره از انتخابات است. "افرادی بودند که ایستاده در خط برای ساعت ها و ساعت ها به رای دادن و من اینجا شد, رای گیری در صفحه اصلی بر روی لپ تاپ من," او گفت:. "این واقعا خوب برای خانواده من از نظر سلامت اما این که آیا آن را یک ایده خوب در مقیاس—من فکر نمی کنم." او هنوز هم در حال انتظار برای شنیدن اگر رای خود را دریافت کرده بود.

اگر وجود داشت همیشه یک زمان خوب برای رای دادن بر روی گوشی های هوشمند و یا کامپیوتر در جهانی همه گیر به نظر می رسد آن است. اینترنت رای گیری نمی کند نیاز به تعامل اجتماعی و آن را راحت و آشنا: انتخاب نامزدها از یک رای گیری آنلاین است که بسیار متفاوت از سفارش موارد در آمازون است. یک مارس نظرسنجی از هزار و دویست ثبت نام رای دهندگان در بر داشت که چهل و شش درصد از پاسخ دهندگان نگران ابتلا به COVID-19 اگر آنها و یا یکی از اعضای خانواده بودند به رای دادن در فرد و نزدیک به نیمی از پاسخ دهندگان گفته است که آنها می خواهم این گزینه رای گیری آنلاین. غرب ویرجینیا اجازه خواهد داد که غیر فعال رای دهندگان به استفاده از یک پلت فرم تلفن همراه در ماه نوامبر حکایت دارد.

این ایده از رای گیری از طریق اینترنت به دست آورد کشش پس از سال 2000 انتخابات ریاست جمهوری زمانی که این کشور پرتاب شد و به یک بحران قانون اساسی توجه در بخش معیوب به رای گیری ماشین آلات. مردم بودند در حال حاضر خرید و بانکداری آنلاین و وجود یک احساس است که شاید رای گیری آنلاین یک راه برای جایگزین امریکا پیری انتخابات زیرساخت ها است. در سال 2002 کنگره مجاز وزارت دفاع به منظور توسعه یک آنلاین-سیستم رای گیری برای ارتش. دو سال بعد هنگامی که روشن شد که یکپارچگی رای گیری از طریق اینترنت فرستاده شده نمی تواند اطمینان داشته باشید که این برنامه تعطیل شد. مصمم کنگره در سال 2005 خواسته انتخابات کمک کمیسیون همراه با موسسه ملی استاندارد و فناوری و به منظور توسعه استانداردهای برای امن آنلاین غایب-سیستم رای گیری. پس از سالها مطالعه آنها داد تا گزارش که چنین سیستم بود هنوز رتبهدهی نشده است امکان پذیر است. هنوز هم امید برای تسهیل موبایل, رای گیری کنگره به تصویب نظامی و خارج از کشور رای گیری توانمندسازی (حرکت) عمل 2009. آن را هدایت متحده برای ایجاد یک راه را برای رای دهندگان در این دسته برای به دست آوردن و بازگشت غیابی توسط پست الکترونیکی و یا الکترونیکی. هر دولتی ملزم به ارائه برگه آنلاین; سی و دو ایالت نیز اجازه می دهد برخی از زیر مجموعه ای از رای دهندگان به طور معمول مستقر اعضای نظامی و شهروندان زندگی در خارج از کشور و غیر فعال—برای بازگشت آنها را که راه بیش از حد. زمانی که هوارد رای دادند و آنلاین آن را از طریق یک سیستم راه اندازی تحت حرکت عمل می کنند.

برای دانشمندان کامپیوتر که به مطالعه انتخابات نرم افزار آنلاین-رای گیری برنامه های امنیتی کابوس. آنها دعوت بد بازیگران به لغزش در کشف نشده و سازش سیستم انتخابات ترک این سیستم حساس به denial-of-service حملات ransomware تروجان و رای کوه در می رم. در سال 2014 یک تیم از دانشمندان کامپیوتر در یک شرکت در پورتلند اورگان که به ساخت سیستم های امن برای آژانس امنیت ملی و وزارت دفاع نشان داد در زمان واقعی چگونه از آن آسان است برای تغییر محتویات یک رای دهندگان فایل PDF آن را به عنوان سفر از طریق اینترنت. آنها با ارسال تصویری از حمله خود را به وزرای امور خارجه و دیگر مقامات انتخابات شده و یک توضیح تصویری در یوتیوب نشان دادن تمام لینک های ضعیف در آنلاین انتقال برگه های رای. "این است و نه فقط نظری خطر" یکی از محققان جو Kiniry گفت: در آن زمان. "آرا هستند در سکوت تغییر آنها پس از ترک کامپیوتر خود و قبل از رسیدن به انتخابات. چه چیزی بیشتر وجود دارد هیچ اثری از بازی ناپاک است." ماه گذشته در راستای تجدید خواستار رای گیری آنلاین در طول همه گیر وزارت امنیت فرستاده فدرال ارزیابی ریسک به دولت های انتخاباتی در سراسر کشور هشدار آنها را از ناامنی اینترنت رای گیری و نتیجه گیری که تکنولوژی نمی شد به اندازه کافی پیشرفته به طور گسترده ای منتشر.

تصمیم گیری توسط سی مدیره از انتخابات به ساکنان اجازه می دهد به استفاده از یک سیستم این سایت متعلق به خارج از کشور و فعال رای دهندگان به نظر می رسد ساخته شده است شب قبل از انتخابات. واشنگتن تحت اضطراری مستند سفارش به دلیل همه گیر شد و حکومت نظامی در محل به دلیل تظاهرات. صدها نفر از رای دهندگان تا به حال دریافت نکرده خود را غیابی. این نخستین بار نیست که یک بحران موجب انتخاباتی برای دور زدن قوانین انتخابات و ارائه داخلی رای دهندگان به گزینه های بازیگران آراء آنلاین: در سال 2012, New Jersey مجاز اینترنتی رای گیری پس از طوفان سندی. تصمیم گیری یک فاجعه بود. با توجه به یک گزارش "صدها نفر از کسانی که اقدام به رای گیری الکترونیکی گفت: آنها ملاقات توسط سیگنال مشغول, ایمیل, پیام های خطا و یا سکوت و نمی تواند بگوید اگر خود را در برگه های رای شمارش شد." در این انتخابات حدود پنجاه هزار رای دهندگان بازگشت آراء توسط ایمیل و یا فکس که رسوب یک هجده ماه تحقیق حقوق اساسی درمانگاه در راتگرز مدرسه قانون است. با توجه به کلینیک, گزارش, یازدهم-ساعت کار-در اطراف contravened نیوجرسی قوانین انتخابات و سمت چپ نتایج به دستکاری است.

در این سی ماه حدود پنج صد ساکنان دریافت برگه های رای الکترونیکی در انتخابات مقدماتی که ممکن است به نظر می رسید به خصوص قابل توجه است. "من حدس می زنم وجود دارد هکرها روسیه است که می تواند هر چیزی را انجام دهید, اما من شک دارم آنها واقعا در رابطه با بند 2 سی انتخابات" الیسا سیلورمن منطقه-عضو شورای عالی ارسال شده که صدای جیر جیر است که هوارد دیدم گفت: وال استریت ژورنال روز پس از اولیه. اما این کوته بینانه است. به عنوان جرمی اپستاین یک متخصص امنیت سایبر و معاون صندلی ایالات متحده سیاست های کمیته Association for Computing Machinery, به من گفت: "حمله ممکن است به خوبی استفاده کم-نتیجه انتخابات به دیده بانی از چشم انداز یادگیری آسیب پذیری و پس از آن خود را نجات دهد فرصت برای حمله به یک انتخابات واقعی بعد از آن."

آنلاین اولیه رای دهندگان در سی بودند با استفاده از OmniBallot یک بسته نرم افزار توسعه یافته و دارای مجوز توسط یک شرکت به نام دموکراسی زندگی می کنند. در ماه فوریه در شهرستان کینگ حفاظت منطقه طبیعی-منابع-کمک های آژانس در ایالت واشنگتن با استفاده از این سیستم اجازه می دهد تا همه ثبت نام رای دهندگان به رای دادن در گوشی های هوشمند خود را برای هیئت ناظران. یک بخش در NPR آن را به نام "یک لحظه تاریخی برای دموکراسی آمریکایی." برایان Finney, C. E. O. دموکراسی زندگی می کنند به من گفت که تقریبا تمام حوزه های قضایی که با استفاده از OmniBallot—بیش از نود و پنج درصد—تنها استفاده از آن برای ارائه برگه های رای برای رای دهندگان که پس از بازگشت نسخه چاپی ارسال شده توسط ایمیل. دی سی شده بود یکی از این "one-way" حوزه های قضایی است. "رای گیری الکترونیکی بازگشت خاموش شد وجود دارد," او گفت:. اما زمانی که من اشاره کرد که "هوارد" بوده و به کارگردانی بازگشت رای خود را آنلاین فینی گفت که انجام این کار بود "خارج از OmniBallot و از ما اجراء." اگر حوزه های قضایی دیگر اجازه می دهد رای دهندگان به بازیگران به اتمام OmniBallots بیش از e-mail دموکراسی زندگی می کنند را نمی دانم.

پنج روز پس از سی انتخابات دو کامپیوتر, دانشمندان, J. الکس Halderman در دانشگاه میشیگان و مایکل شبح در M. I. T. منتشر شد نتایج مستقل تجزیه و تحلیل پزشکی قانونی از OmniBallot. گزارش خود می تواند خلاصه در سه عبارت: آن را امن نیست. در برآورد این سیستم آسیب پذیر را به نرم افزارهای مخرب و دستکاری شده است. Halderman و شبح بودند به ویژه نگران آن است که حتی زمانی که یک رای دهنده بازده یک OmniBallot سنتی, پست, مطالب, که رای گیری همراه با هویت رای دهندگان ثبت شده توسط نرم افزار. در صورتی که اطلاعات به بیرون درز می شود یا به فروش می رسد آنها نوشت: این می تواند مورد استفاده برای هدف سیاسی تبلیغات دروغ و یا اجبار. (زمانی که محققان با اشاره به این که دموکراسی زندگی می کنند وب سایت را نداشته باشند سیاست هجی کردن شرکت حریم خصوصی پروتکل Finney اضافه شده یکی است.) در پاسخ به گزارش Finney اشاره کرد که Halderman و شبح شکایت "مربوط به انتقال آراء و امکان از یک دستگاه به خطر بیافتد . . . جهانی است نقد از وب سایت ها به طور کلی."

اما یک رای گیری وب سایت که منتقل اساسی ترین بیان شهروندی نیز یک مخزن برای فرایند دموکراتیک است. در ماه ژانویه Halderman همکاری یک قطعه تخته سنگ با عنوان "اینترنت رای گیری اتفاق می افتد در حال حاضر و آن را می تواند نابود کردن ما در انتخابات" که در زمان هدف در blockchain بر اساس الکترونیکی-سیستم رای گیری که شد استفاده در آن زمان در غرب ویرجینیا به نام Voatz. شبح و دو دیگر M. I. T. محققان نویسندگان از ویژگی های حذف Voatz که منجر به واقعی آن حذف توسط دولت است. در میان مسائل دیگر آنها یافت می شود که هکرها به راحتی می تواند تغییر رای. غرب ویرجینیا روشن به OmniBallot.

غرب ویرجینیا Voatz خلبان و پادشاه شهرستان حفاظت از محیط زیست منطقه OmniBallot انتخابات بودند تحت سرمایه داری Bradley تاسک خود را از طریق موسسه خیریه تاسک Philanthropies. پس از سال 2017 تاسک Philanthropies صرف حدود دو میلیون دلار در یک سال مالی آنلاین-رای گیری خلبانان در سراسر کشور است. شده اند وجود دارد دوازده تا کنون. (تاسک درگیر نمی شد در ماه ژوئن سی اولیه است.) قبل از او ثروتمند از سال های اولیه سرمایه گذاری در حال بارگذاری تاسک مشغول به کار در دولت به عنوان مدیر ارتباطات برای سناتور چارلز شومر به عنوان مدیر کمپین برای مایکل بلومبرگ سوم شهرداری, نژاد, و به عنوان معاون فرماندار ایلینوی. او نگران است که پایین مشارکت مردم در انتخابات مانند انتخابات مقدماتی حزب را تنها بیشتر درگیر رای دهندگان که تمایل به نمایندگی از منافع خاص و ایدئولوژیک افراط. بالاتر از حضور در مقدماتی, تاسک به من گفت که به احتمال زیاد به یک تعدیل اثر و سهولت رای گیری بر روی تلفن و یا کامپیوتر را تسهیل میکند که. مشارکت رای دهندگان دو برابر شده در فوریه King County, انتخابات, اگر چه روشن نیست که اگر بود که به دلیل برنامه های گوشی های هوشمند و یا کمپین تبلیغاتی برای ترویج آن است. "اگر شما به من گفت که ما در حال رفتن به انجام mobile رای گیری برای هر رای دهنده در انتخابات عمومی من می خواهم بگویم که دیوانه" تاسک گفت. "این فن آوری وجود ندارد و در عین حال. این سیستم هنوز وجود دارد. یک دلیل وجود دارد که چرا ما بودجه این بسیار کوچک خلبانان. آن را به آزمون اثبات مفهوم بدون در نظر گرفتن خطرات عمده."

در ماه آوریل به این بیماری همه گیر را تهدید به upend مقدماتی و تلفن همراه رای گیری شد و به دنبال مانند یک جایگزین عملی برای فرد رای گیری بیش از هفتاد اعضای انجمن آمریکایی برای پیشرفت علم در نامه ای به فرمانداران و وزرای امور خارجه هشدار آنها را از خطرات اینترنت رای گیری. "در این زمان اینترنت, رای گیری است نه یک راه حل امن برای رای گیری در ایالات متحده و نه خواهد بود در آینده قابل پیش بینی. . . . دو دهه از علمی و تحلیل تکنیکال نشان می دهد که امن اینترنتی سیستم های رای گیری ممکن نیست در حال حاضر و یا در آینده نزدیک است." تاسک مصمم. او را به فکر استخدام مهندسین برای ساخت بهتر آنلاین-رای گیری پلت فرم. "من می خواهم برای دیدن اگر آن را عملی" او به من گفت. "شاید آن را به شش سال شاید آن را به بیست سال. شاید آن را با هزینه دو میلیون دلار است. شاید از آن خواهد شد هزینه بیست میلیون دلار است. و شاید پاسخ این است که ما به برخی از منتقدان بر روی این تیم است."tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب