Will Ferrell بهترین کمدی در سال است که در اینجا

فرهنگ Netflix بکشد مسابقه آواز یوروویژن موفق چون هر دو صمیمی و طنز. همچنین, آن را به نامرئی الف. Netf

توسط NEWS-SINGLE در 7 تیر 1399
Netflix

صداقت کلید به هر Will Ferrell, کمدی. خود را کلاسیک مانند Anchorman: The Legend of Ron Burgundy و Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobbyهستند سورئال طنز آمریکایی استکبار. اما آنها کار به عنوان شخصیت جدی خلاقیت—buffoons سرمایه گذاری با اعتقاد واقعی که آنچه آنها در حال انجام است خاص. که باعث می شود فرل بازی ایده آل برای یک فیلم درباره مسابقه آواز یوروویژن, رقابت های بین المللی از افزایش, تصنیف و صاعقه وار سبک پاپ مربا که به مدت طولانی straddled خط بین اردوگاه ridiculousness و جذاب صحت.

مسابقه آواز یوروویژن: داستان آتش حماسه آغاز بکار در Netflix بکشد در یک لحظه رسیده برای کمدی فرار از واقعیات است. (مانند Anchorman و پیشینیان خود فيلم نیز یک خرس overstuffed عنوان.) فیلم قصیده به یک رویداد زندگی می کنند که لغو شده است در این سال به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و آن جهات مسابقه احمقانه سنت به اندازه کافی به عنوان یک جایگزین مفید. یوروویژن نیز فراگیر سینمایی تلاش با مدیر David Dobkin گرفتن در نمایشی ایسلندی مناظر و برگزاری چند تمام عیار موسیقی اعداد در میان تمام کمیک antics. ساخته شده در همکاری با یوروویژن آن را نادر از فیلم نام تجاری است که موفق به مسخره و افتخار آن موضوع است.

مسابقه آواز یوروویژن که چاله هر کشور در این قاره در برابر یک دیگر در یک نبرد balladry است وجود داشته از اواسط 1950s و همواره خوب 10 سال پشت هر موسیقی روند. هر چند موفق عمل می کند آیا ظهور از زمان به زمان—ویدیویی معروف ABBA به دست آورد که با "واترلو" در سال 1974 و Celine Dion—صورت بهتر است تعریف شده به عنوان یک جشن مجلل پاپ مزخرف از پرت و دور افتاده عمل می کند شما ممکن است هرگز از شنیدن دوباره. مورد علاقه یک سال می تواند یک crooning خون آشام یا شیطانی متال و یا یک دسته از خانم روسی پخت کوکی ها روی صحنه. این جهان با خود قوانین عجیب و غریب است که می تواند خم به نام طنز, فقط به عنوان فرل را با اخبار محلی و نسکار و نتیجه این است که خود را بهترین کمدی در سال است.

فرل نقش لارس Erickssong یک متمرد خواننده ایسلندی که در آرزوی debuting خود دیسکو تصنیف در یوروویژن مرحله. او دوران کودکی رفیق Sigrit Ericksdottir (Rachel McAdams) را آتش Saga یک گروه که موفق به فارغ التحصیل فراتر از اجرای برنامه در نوار محلی و هنوز هم بدست آورده تمسخر لارس را شور ماهیگیر پدر Erick (پیرس برازنان). به نوعی این فیلم نوشته شده توسط فرل و اندرو استیل موفق به موضوع طنز سوزن با آتش Saga. قلبی خود را موسیقی بد نیست فقط کمی از مرحله با زمان و مانع لارس را bumbling نارسی.

پس از انواع طرح دسیسه و آتش و حماسه به پایان می رسد تا انتخاب شدن به عنوان ایسلند یوروویژن ورود و آن را به ادینبورگ که در آن مسابقه برگزار می شود. طرح بویش تا حدودی از تولید کنندگانآتش Saga ارائه شده است تا به این امید که آن را شکست اما این دو به نحوی نگه می دارد پیدا کردن راه هایی برای موفقیت است. معجزه این است که این داستان باعث می شود همیشه نوعی حس زیرا Dobkin و فرل درک بسیار مهم یوروویژن تعادل از پوچی و پیروزی اعتماد به نفس. که ترکیبی است که شاید بهترین تعریف شده توسط خودتان تصمیم به آواز خواندن خود خواننده (بسیاری از بازیگران است و دوبله شده توسط حرفه ای ها)—او دقیقا برادوی, آماده, اما آنچه که او فاقد لهستانی او باعث می شود تا برای با مزه.

شخصیت لارس است خاک آشنا برای فرل هر چند دوست داشتنی خیط و پیت کردن که به نحوی موفق است. فیلم بزرگترین سلاح دروغ در بقیه آن گروه به خصوص با مکآدامز بزرگ و چشمگیر بازیگر است که نه چندان مخفیانه یکی از جالب ترین مردم در هالیوود است. در نظر او ماهرانه کالیبره شرارت در دختران متوسطو یا او را درخشان بی روح خط خوانش در بازی شب—او فوق العاده طنز فویل. Loopy اما صادقانه Sigrit که قویا معتقد است در قدرت نامرئی الف لذت به ریشه. فقط به عنوان برنده است Dan Stevens به عنوان الکساندر Lemtov دراماتیک روسی اواز خوان را به ایجاد هرج و مرج در میان ما ایسلندی بگیرید و یاد دهید.

به عنوان کسی که به تماشای مسابقه آواز من احتمالا می خواهم لذت بردم یوروویژن اگر آن را به سادگی اسیدی طنز مسخره مرحله antics و سرد جغرافیای سیاسی است که بازی در هر سال است. اما Dobkin را سحر با تمام رویداد در زمان من با تعجب به ویژه به این دلیل که او معمولا بیشتر بدبینانه ویرانی قصه گو (گذشته خود را از تلاش های شامل, سوار کار ماهر,-y, کمدی, Wedding Crashers و 2014 را جدی قاضی). میدوی را از طریق یوروویژن, لارس و Sigrit حضور در یک پارتی پرتاب شده توسط الکساندر که به فوران عجیب آمیزه ای از پاپ کلاسیک با دوربین موجد خسارت و swerving از یک اتاق به اتاق به عنوان گذشته یوروویژن برنده کمربند از معروف دروس بدون یک اشاره از طنز. که دنباله کپسوله فیلم جیک جیک کردن روح کاملا—این است که یک کمدی است که می داند که چگونه به سرگرم کننده و سرگرم کننده است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

آخرین مطالب