ویلیام Barr رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن "نظم و قانون" Enabler

برای دهه ویلیام Barr شده است یک قانون نظم و سخت-بوش که مورد حمایت و استفاده از قریب به اتفاق نیروی پلیس.عکس تو

توسط NEWS-SINGLE در 19 خرداد 1399
Attorney General William Barr walking with a group of other administration officials
برای دهه ویلیام Barr شده است یک قانون نظم و سخت-بوش که مورد حمایت و استفاده از قریب به اتفاق نیروی پلیس.عکس توسط داگ میلز / نیویورک تایمز / Redux

طی هفته گذشته دادستان کل ویلیام بر گرفته از یک سری از اقدامات است که به احتمال زیاد برای همیشه کراوات خود را میراثی است که از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. همه آنها را در سرپیچی از بار وظیفه به عنوان رئیس کشور اجرای قانون مامور به پرورش ایمان در آمریکا کیفری-نظام عدالت توسط اقدام به عنوان apolitically به عنوان امکان پذیر است. همه آنها تکرار سیاسی پیام دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

یکشنبه, مارس 31st, به عنوان اعتراض به پلیس به قتل جورج فلوید شدت در سراسر کشور رئیس جمهور تهمت توییتی "ایالات متحده آمریکا خواهد بود تعیین ANTIFA به عنوان یک سازمان تروریستی است." ناظران سیاسی را رد کرد tweet به عنوان یکی دیگر بدبینانه تلاش مغلوب ساختن پیشی جستن به آتش تا پایگاه خود را سرزنش تظاهرات در یک آمورف دور از جنبش چپ او vilifies. روزنامه نگاران اشاره کرد که تحت قانون ایالات متحده مغلوب ساختن پیشی جستن را از طریق وزارت امور خارجه می تواند اعلام کند تنها گروه های خارجی به سازمان های تروریستی و نه داخلی ، Barr با صدور بیانیه ای که بعد از ظهر تکرار طوطی وار مغلوب ساختن پیشی جستن: "خشونت تحریک و انجام شده توسط Antifa و دیگر گروه های مشابه در ارتباط با شورش داخلی تروریسم است."

روز دوشنبه بر تصویب طرح "گسترش محیط" در اطراف کاخ سفید توسط پاکسازی تظاهرکنندگان از مجاور پارک. در حدود 6:40 P. M.پلیس پیشرفته در اغلب مسالمت آمیز معترضان—ضرب و شتم و شلیک نارنجک فلش شیمیایی اسپری و دود—فقط چند دقیقه قبل از رئیس جمهور راه می رفت از طریق پارک به منظور انجام یک عکس, op, ناشیانه brandishing قرض مقدس در جبهه تاریخی سنت جان کلیسا. بر بعدها ادعا کرد که او تا به حال تصویب این طرح در 2:00 P. M.است که او هنوز نمی دانند که مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر گرفته شده به ژست گرفتن در مقابل کلیسا.

در روز سه شنبه بر نظارت آنچه واشنگتن پست به نام "یک نمایش خیره کننده از زور در خیابان های پایتخت کشور" که شامل هلیکوپتر پلها وسایل نقلیه نظامی مستقر در تقاطع خیابان تعطیلی و پست های بازرسی. وجود دارد به شدت مسلح پرسنل در لباس تاکتیکی بدون لباس نشان که حاضر به شناسایی خود را; آنها بنا به گزارش از اداره زندانها و دیگر فدرال اجرای قانون. شش صد میهن مقامات امنیتی بودند مستقر در واشنگتن نیز از جمله T. S. A. عوامل که معمولا صفحه نمایش مسافران در فرودگاه.

در ضمن فدرال گروگان-تیم های امداد و نجات شورش جوخه های مهاجرت و افسران مستقر در سراسر کشور و قدرت اعطا بازداشت. دستیار بار نیز مورد تایید اداره مبارزه با مواد مخدر درخواست به "انجام نظارت پنهان" در افراد شرکت کننده در تظاهرات با توجه به تفاهم نامه داخلی به دست آمده توسط BuzzFeed. محلی اجرای قانون مقامات خواست برای کار با F. B. I. مشترک با تروریسم وظیفه نیروهای, برای جلوگیری از افراط گرایی خشونت آمیز. برخی از دادستان فدرال را رد کرد, گام به تلاش برای ارتباط معترضان با تروریست ها است.

شخصیت و وسعت بر تلاش هستند جای تعجب ندارد. در دهه های اخیر از او شده است یک قانون نظم و سخت-بوش که مورد حمایت و استفاده از قریب به اتفاق نیروی پلیس. خود را محدود به عنوان دادستان کل تحت ریاست جمهوری جورج دبلیو بوش بر اعزام دو هزار نفر از ماموران فدرال در هواپیما به لس آنجلس در طول شورش است که به دنبال تبرئه چهار افسر پلیس بود که به طرز وحشیانه ای مورد ضرب و شتم رادنی کینگ یک آفریقایی-آمریکایی کارگر ساختمانی. بر بعدها ادعا کرد که فدرال مدنی-حقوق اتهامات باید آورده شده است—در برابر هر دو افسران و شورش. "ما می تواند تمیز که جای" او گفت:. "متاسفانه ما فقط به ارمغان آورد و فدرال مورد در برابر پلیس و هرگز دنبال گانگستر."

در سال 1995 پس از او سمت چپ دفتر بر صحبت در Federalist جامعه سمپوزیوم جرم و جنایت خشونت آمیز را رد کرد و این ایده از محکومیت غیر قانونی و دفاع از صدور حکم را افزایش می دهد او تا به حال تصویب مواد مخدر-جرایم مربوط. "این تصور وجود دارد که دلسوز مردم وجود دارد که تبدیل به بیچاره قربانیان جنایی-سیستم عدالت و محبوس در زندان فدرال فراتر از زمان آنها سزاوار است که به سادگی یک اسطوره" او گفت:. او افزود: "افرادی که داده شده اجباری حداقل به طور کلی آنها را سزاوار—غنی." او همچنین ادعا کرد که "جرم و جنایت خشونت آمیز ایجاد می شود و نه توسط عوامل فیزیکی مانند اندازه کافی مواد غذایی تمبر در تمبر برنامه اما در نهایت توسط عوامل اخلاقی."

روز پنج شنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی در وزارت دادگستری Barr منتشر یافته های اولیه خود را در سراسر کشور سرکوب کرد. او شروع به تماس تصویری از پلیس با قتل فلوید "دلخراش." "هنگامی که شما آن را تماشا کنید و تصور کنید که یکی از عزیزان خود شد و تحت درمان است و گدایی زندگی خود را, آن است که غیر ممکن است برای هر انسان عادی نمی شود زده در قلب با وحشت است." او اذعان کرد که "این غیر قابل انکار است که بسیاری از آفریقایی-آمریکایی ها عدم اعتماد به نفس در آمریکا جنایی-سیستم عدالت" و "مزیت بزرگ" از معترضان مسالمت آمیز است.

در عین حال تعدادی از بازداشت که ماموران فدرال را ساخته اند تا کنون در تضاد Barr ادعای Antifa مرتبط با "تروریسم داخلی." در سراسر کشور بیش از ده هزار نفر دستگیر شده اند در طول این تظاهرات با توجه به یک چوب خط حساب وارد شده توسط آسوشیتد پرس. بسیاری از آنها به اتهام نقض مقررات و سایر جرایم جزئی; کسانی که به اتهام سرقت یا غارت شماره در صدها. فدرال عوامل Barr گفت: تا به حال دستگیر فقط پنجاه و یک نفر برای ارتکاب فدرال جنایات. یک قانون فدرال-اجرای رسمی به من گفت که تعداد کمی از افراط گرایان سعی در نفوذ به تظاهرات اعم از Antifa به راست Boogaloo جنبش دیگری آزادانه گروه تعریف شده که طرفداران آن اغلب حمل تفنگ و که امیدوار است برای دامن زدن به یک جنگ داخلی. این مقام به من گفت: "آنچه که ما شاهد آن هستیم این است که طیف گسترده ای از انگیزه های افراد مختلف که شناسایی به عنوان بخشی از گروه های مختلف."

در کنفرانس مطبوعاتی این بار به نام تنها یک گروه: Antifa. زمانی که یک خبرنگار پرسید که چرا او تا به حال با اشاره به دستگیری Boogaloo پارتیزان توسط فدرال عوامل بر منحرف سوال وجود دارد گفت: "یک جادوگران دم از تعداد زیادی از سازمان های افراطی." در مصاحبه ای در روز یکشنبه بر رد گزارش می دهد که تهمت به حال خواستار آن شدند که فعال-سربازان وظیفه بود مستقر در شهرستانها ایالات متحده بیان کرد: "این کاملا نادرست است." در طول هفته بر بیش از هر عضو دیگر مغلوب ساختن پیشی جستن در دولت fulsomely در دفاع از رئيس جمهور که در پاسخ به اعتراضات است که به شدت مورد انتقاد قرار فعلی و سابق مقامات دولت. او را فعال و تقویت تهمت استفاده از تئوری های توطئه سیاسی برای به دست آوردن. وقتی پرسیده شد که در مورد تهمت امانت-کتاب مقدس عکس, op, Barr گفت که رئیس جمهور اقدامات هیچ ربطی به برنده reëlection. "من لزوما دیدگاه که به عنوان یک عمل سیاسی," Barr گفت. "من فکر می کنم آن را کاملا مناسب است."tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب