Winnipeg را Skylar پارک preps برای توکیو تکواندو با برادر زیرزمین حملات

جائه پارک داد تا در خانه تئاتر در زیرزمین سال پیش.سطح پایین تر از خود وینیپگ خانه پر شده است با تردمیل دوچرخه

توسط NEWS-SINGLE در 10 اردیبهشت 1399

جائه پارک داد تا در خانه تئاتر در زیرزمین سال پیش.

سطح پایین تر از خود وینیپگ خانه پر شده است با تردمیل دوچرخه یک ماشین پارو زنی و تکواندو مبارزه تشک.

"ما زیرزمین به نظر می رسد مانند یک ورزشگاه و آن را برای چندین سال," او گفت:.

دختر خود را Skylar پارک یکی از معدود کانادا ورزشکاران المپیک اسکله قفل شده است زمانی که توکیو بازی ها به تعویق افتاد 2020 2021 به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

20 سال taekwondoist گرفته است زمان اقامت در خانه مشاوره در گشاد گشاد راه رفتن به دلیل مبارزه همکاران او هستند برادر.

از جمله پدربزرگ Deuk, مادر, آندریا, عمه, خاله و عموزاده 16 عضو از تمدید پارک قبیله خود کمربند سیاه و سفید.

"تنها کسی نیست که آن را مادر بزرگ من و او می گوید او نمی نیاز به یک" Skylar گفت. "من این نسل سوم از رزمی تکواندو هنرمندان در خانواده است. این نوع بوده است آنچه که ما انجام دهد.

"من نمی دانم زمانی که آن آغاز شده اما من همیشه به یاد داشته باشید گفت: من می خواستم به یک مدال طلا برای کشور کانادا در المپیک است."

Deuk تدریس تکواندو به نظامی آمریکا در کره جنوبی قبل از مهاجرت به کانادا در سال 1977 زمانی که جائه هشت ساله بود.

جائه ورزشی در حال رشد بود تا speedskating اما او تمرین تکواندو را به عنوان به خوبی. او و Deuk باز Tae Ryong پارک آکادمی تکواندو در سال 1993.

"تکواندو چیزی بود که ما قرار بود به عنوان یک مهارت های زندگی" جائه گفت. "اگر ما نمی خواهم به رقابت با ما را ندارد, اما اکثریت تمام بود."

جائه مربیان Skylar که ادعا هر دو در مسابقات قهرمانی جهان مدال برنز و پان بازی آمریکایی نقره در 57-کیلوگرم وزن کلاس سال گذشته است.

وجود دارد چند زنان محلی شرکای مبارزه در Skylar وزن کلاس و در سطح خود را.

او در حال مبارزه با برادران جوان Tae-Ku, 19 و Braven, 17 در زیرزمین مدتها قبل از بیماری همه گیر.

"این کار بسیار رقابتی" Skylar گفت. "آن را آسان تر برای من چند سال پیش زمانی که آنها جوان بودند. من می تواند نوع و پا زدن آنها را در اطراف یک کمی. در حال حاضر به عنوان آنها بدست بزرگتر و قوی تر آن را سخت تر شده اند.

"این قطعا سخت در آغاز چون حتی فقط صحبت کردن با پدرم از من پرسید: 'چرا آنها ضرب و شتم من در حال حاضر ؟ چرا آنها قادر به ضربه من در اطراف ؟ چرا نمی توانم عضله از طریق آنها دیگر؟' من نوعی متوجه شدم که راه آن خواهد بود.

"این قطعا به من نگه دارید هل دادن سخت تر فقط به نگه دارید تا با آنها و به نگهداری خود در برابر آنها. آن را قطعا به من کمک کرد در داخل حلقه است."

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید این آخرین در برگها جیز رپتورز و بیشتر با ستاره های ورزشی عناوین خبرنامه ایمیل.

ثبت نام

جائه می گوید: فرزندان خود را وفق دهند رزمی خود را به دختر خود.

"آنها در حال قوی تر آنها سریع تر," او گفت:. "این یک بیت از یک معاوضه اما 90 درصد آن را قطعا یک جایزه به خصوص در این زمان هنگامی که شما محدود به خانه خود را."

زمانی که کانادا کمیته المپیک اعلام کرد آن را نمی خواهد ارسال یک تیم به توکیو المپیک اگر بازی رفت جلوتر تابستان امسال Skylar تحمل عصبی دو روز تعجب اگر او رقبا خواهد مبارزه برای طلا بدون او.

ژاپن کمیته برگزاری و کمیته بین المللی المپیک توافق به تعویق اجازه می دهد Skylar به رویای طلا دوباره.

"ما آماده می شدند برای این که در سه ماه," او گفت:. "این نوع از سخت به تغییر چرخ دنده ها و یک نفس و احساس" در حال حاضر ما باید زمان بیشتری است.'

"اما هنوز هم چیزی است که من همیشه فکر کردن در مورد و هنوز هم خواب و هیجان زده است. این به من می دهد یک فرصت بهتر آماده می شود و تلاش برای بالای سکو در توکیو است."

Winnipeg را دومینیک Brossart به دست آورده کانادا اولین المپیک تکواندو مدال با یک برنز در سال 2000 زمانی که این ورزش ساخته شده تابستان آن بازی اولین.

Karine Sergerie از Sainte-Catherine, Que., موفق به کسب عنوان قهرمانی جهان در سال 2007 و مدال نقره در المپیک 2008.

"کسانی که ورزشکاران که من قطعا تا نگاه کرد و به یکی دیگر از هم تیمی است که من ایوت Yong من نگاه کردن به او را برای یک superlong زمان" Skylar گفت.

"من به اندازه کافی خوش شانس برای سه سال گذشته به هم تیمی های خود."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن