بدون آزمون و امریکا نمی تواند بازگشایی

ایده های و بدتر ما در حال آزمایش اشتباه مردم است. Yeshiel ایسنا / eyevine / Redux حتی به عنوان دون

توسط NEWS-SINGLE در 31 فروردین 1399
Yeshiel ایسنا / eyevine / Redux

حتی به عنوان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است مشخص طرح خود را به آرامش اجتماعی فاصله گرفتن ایالات متحده باقی می ماند بسیار در تاریکی در مورد که coronavirus و چه کسی نیست. ما با کمبود COVID-19 آزمون و ما به طور همزمان دارای بیشترین تعداد موارد تایید شده در جهان است. در نتیجه نه هر آمریکایی که می خواهد یک آزمون می توانید دریافت کنید. نه هر بهداشتی-مراقبت کارگر می تواند یکی. حتی هر بیمار وارد بیمارستان می توانید دریافت کنید. به دلیل کمبود ما سهمیه بندی آزمون ها و امکانات پزشکی و بهداشت عمومی مقامات اولویت بیماران بدحال برای آنها.

اگر هدف این است که به راه اندازی مجدد آمریکا اقتصاد ایالات متحده نیست و انجام هر نقطه در نزدیکی به اندازه کافی تست. بدتر هنوز هم ما در حال آزمایش اشتباه مردم است. با خیال راحت به بازگشایی بسته کسب و کار و احیای آمریکا زندگی اجتماعی ما نیاز به انجام بسیاری از آزمایشات و تمرکز آنها را بر روی مردم به احتمال زیاد به گسترش COVID-19 نه افراد بیمار.

COVID-19 تست شده کامل شکست در این کشور است. این ماه با توجه به COVID پیگیری پروژه یک دیتا ابتکار راه اندازی شده توسط اطلس در اسفند تعداد آزمایشات انجام شده در ایالات متحده است plateaued در مورد 130,000 به 160000 نفر در روز است. به جای به سرعت در حال رشد—که همه کارشناسان فکر می کنم کاملا ضروری است—روزانه تعداد آزمون اداره در برخی از حوزه های قضایی و حتی کاهش یافته است. در نیویورک به عنوان مثال 10,241 آزمايشات انجام شده در مارس 6, اما عرضه محدود مجبور بزرگ رها کردن چند روز بعد به 25 کل آزمون است. تلاش تشخیص یکی از دو تا از بزرگترین شرکت هایی که در اجرای آزمون ها فقط furloughed 9 درصد از نیروی کار خود را. علاوه بر این گزارش های خبری نشان می دهد که از هفته گذشته 90 درصد از 15 دقیقه تست های طراحی و توسعه توسط آزمایشگاه ابوت بیکار هستند با توجه به عدم لازم معرف و پرسنل واجد شرایط است. تست تنگناها از جمله این موانع عمده برای گرفتن آمریکایی ها از خانه های خود و در کار باشد.

چگونه بسیاری از آزمون ها ما را در جهت نیاز به با خیال راحت استراحت اجتماعی-فاصله اقدامات بازگشایی غیر ضروری کسب و کار و مدارس و اجازه می دهد تا اجتماعات بزرگ? با توجه به مورگان استنلی تحلیلگر Matthew Harrison و استاد دانشگاه هاروارد Ashish Jha ما باید انجام حداقل 500,000 آزمون در روز است. یکی از نویسندگان این مقاله پل رومر صورت گرفته از این ظرفیت برای اجرای 20 میلیون به 30 میلیون آزمون در روز است. حتی این انتقاد شده است به عنوان کافی برای این کار از شناسایی به اندازه کافی از بدون علامت پخش به نگه داشتن همه گیر در چک.

دستورالعمل های جاری از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری را در اولویت اول برای بيماران بستری و علامت دار بهداشت و درمان کارگران و سپس به بیماران در معرض خطر به طور خاص کسانی که بیش از 65 سال و کسانی که رنج می برند از دیگر شرایط بهداشتی جدی با COVID-19 علائم. در این سیستم افراد بدون علامت هستند و تست شده, حتی اگر آنها به حال تماس با افرادی که آزمایش مثبت است.

این یک اشتباه است. اگر ما می خواهیم برای کنترل گسترش COVID-19 ایالات متحده باید با اتخاذ یک تست سیاست است که اولویت مردم است که اگر چه بدون علامت ممکن است ویروس ها و آلوده کردن بسیاری از دیگران است.

ما باید هدف چهار گروه. اول از همه مراقبت های بهداشتی کارگران و دیگر اولین پاسخ که به طور مستقیم ارتباط برقرار کردن با بسیاری از مردم است. کارگران که حفظ زنجیره تامین و زیرساخت های حیاتی از جمله مواد غذایی-فروشگاه کارگران, افسران پلیس, عمومی-حمل و نقل کارگران و بهداشت پرسنل. گروه بعدی خواهد بود پتانسیل "فوق العاده-پخش"—افراد بدون علامت است که می تواند در تماس با بسیاری از مردم است. این گروه سوم شامل افرادی که در خانواده های بزرگ و کسانی که باید در تعامل با بسیاری از افراد در معرض خطر مانند کارکنان دراز مدت مراقبت از امکانات. گروه چهارم شامل همه کسانی که در حال برنامه ریزی برای بازگشت به محل کار. این دقیقا به افراد بدون علائم آنها CDC توصیه می کند در برابر تست.

نه تست مشکوک COVID-19 بیماران آسیب نمی رساند آن دسته از بیماران. زیرا ما نمی هر گونه درمان های هدفمند برای جدید coronavirus تایید عفونت به طور کلی تغییر نمی کند و راه یک بیمار علائم درمان می شوند. بيماران مشکوک به داشتن COVID-19 باید فرض آلوده و دریافت مراقبت درآمده است. علامتی بیماران باید آزمایش تنها در مورد نادر که در آن یک تست مثبت خواهد تغییر معنی داری چه نوع از مراقبت های تحویل داده شده است.

به تغییر تمرکز از تست دور از بیماران بدحال و نسبت به مردم به احتمال زیاد به گسترش coronavirus ما را مجبور به انجام میلیون ها نفر از آزمون در روز است. میلیون ها نفر از کارگران مراقبت های بهداشتی در ایالات متحده را در موقعیت های که ممکن است آنها را در معرض عفونت: پزشکان و پرستاران و درمانگران تنفسی ماما داروسازان phlebotomists بیمارستان پاک کننده ها و دیگران است. با یک برآورد 3 میلیون نفر کار در فروشگاه های مواد غذایی. به صفحه نمایش هر کس در این دو گروه یک بار در هفته نیاز به حدود 1 میلیون آزمون در روز است. ما در حال حاضر عدم وجود زیرساخت های که برای. و این است که ما قبل از اضافه کردن حدود 800,000 افسران پلیس 290,000 رانندگان اتوبوس و 60,000 بهداشت کارگران و بیماران بدون هر گونه علائم در سیستم مراقبت های بهداشتی. ما نیاز به میلیون ها نفر بیشتر کیت تست بدون علامت پتانسیل فوق العاده-پخش و برنامه ریزی برای بازگشت به کار. گرفتن یک نمونه از به ظاهر خوب افراد فقط یک بار کافی نیست; نظارت موثر در طول زمان نیاز به تکرار تست.

چگونه می توان این شکاف بین ما نیاز دارد و ظرفیت فعلی? ما نیاز به یک استراتژی ملی بعد از 10 هفته است که تساوی در بسیاری از نقاط قوت ما در تحقیقات سیستم. آن را باید اهرم هزاران نفر از آزمایشگاههای تحقیقاتی در دانشگاه های ایالات متحده دانشکده های پزشکی و بهداشت و درمان-مراقبت از سیستم است که باید از این ظرفیت برای انجام روش pcr-chain-reaction آزمون COVID-19—تنها نوع تست که جلب عفونت بسیار مهم در اوایل روز است. ما همچنین نیاز به تشویق تصویب سریع از تست بزاق است که در حال حاضر اورژانس تایید FDA و تسریع در تصویب آزمون است که کمتر نیاز به معرف و کارکنان.

یکی دیگر از امیدوار کننده مسیر است به استخر بسیاری از آزمون ها و اجرای آنها را با هم. اگر یک مخلوط آزمون نمونه منفی هر کس در استخر منفی است. اگر آن مثبت است و اعضای این استخر می توان به صورت جداگانه تست شده. یک نسخه پیچیده تر از این رویکرد استفاده می کند ژنتیکی "بارکد" است که آن را ممکن است برای ردیابی که از بسیاری از نمونه ها در یک استخر بود که تا به حال RNA از ویروس بدون هر مجدد.

چگونه می توان از این تست ظرفیت بالا و در حال اجرا ؟ یک ایده این است که برای کنگره به جایزه در آینده محرک لایحه می گویند 150 میلیون دلار در محدودیت بودجه تحقیقات به پنج دانشگاه است که می تواند روند 10 میلیون آزمون در یک هفته یا کمتر. که از بند باز کردن یک مقدار زیادی نهفته تست ظرفیت. یکی دیگر از کاتالیزور می تواند به حمایت مالی از کسب و کار است که موافق به آزمون تمام کارکنان خود را به عنوان آنها بازگشت به کار. این تست نباید در رقابت با آزمون برای مراقبت های بهداشتی کارگران و گروه های دیگر. تشویق به موقع و گسترده تصویب این مقدار از پول دولت می شود در هر تست کاهش می یابد و با گذشت زمان از اعلام.

برنامه ریزی برای استفاده از این روش به مقیاس تست تنها اولین گام به سمت پایدار حاوی coronavirus. وقتی کسی تست مثبت مقامات باید شناسایی تماس نزدیک پیدا کردن آنها را و آنها را به آزمون. برای انجام ردیابی ما ممکن است نیاز به استخدام 100,000 تا 200,000 اضافی بهداشت عمومی کارگران. کسانی که کارگران نیاز به تکنولوژی است که باعث می شود آن را آسان برای آنها را به صحبت با آن دسته از مخاطبین و مستقیم آنها را به یک سایت آزمون.

این نوع داوطلبانه تماس با ردیابی است که کار فشرده و نیاز به برخی از آموزش اما نیازی نیست که بسیار مهارت های تخصصی. فن آوری می تواند سرعت آن را بدون خطر دائمی فرسایش حفظ حریم خصوصی و یا بیشتر نفوذ برای سود شرکت به زندگی شخصی ما است. این کارگران بهداشت و درمان باید ارائه دو حیاتی اطمینان به آمریکا: اطلاعات هرگز تجاری و تمام داده ها نابود خواهد شد ظرف مدت 45 روز زمانی که آنها دیگر در خدمت بهداشت عمومی هدف.

اگر ما اتخاذ و پیروی از یک برنامه ریزی منسجم ما می توانید یک تست رژیم است که ما را نگه می دارد امن و بدون به خطر انداختن آزادی های ما. اما آنچه آمریکایی ها نمی باید انجام دهید این است که فرض کنیم که نرخ فعلی تست کافی است به جامعه ما به زندگی است. تا زمانی که ایالات متحده می تواند با موفقیت انجام خیلی بیشتر آزمون و شروع به تست حق مردم را باید به دلیل کمی بر این باورند که این ویروس در چک.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب