زنان در حال افزایش از طریق NFL رتبه و حاشیه

نیویورک—سوفیا Lewin بود 12 سال زمانی که او به او گفت پدر در مورد او هدف شغلی: مربیگری فوتبال.پدر او دقیقا نمی

توسط NEWS-SINGLE در 8 فروردین 1399

نیویورک—سوفیا Lewin بود 12 سال زمانی که او به او گفت پدر در مورد او هدف شغلی: مربیگری فوتبال.

پدر او دقیقا نمی مسخره می کنند, اما او پیشنهاد کرد شاید سراغ خواهد بود بیشتر قابل دسترسی حرفه ای.

امروزه زنان دست زدن به هر دو شغل.

با توجه به 2019 تحقیقات توسط موسسه تنوع و اخلاق در ورزش وجود دارد و 73 زن معاون رئیس جمهور در سراسر لیگ. NFL را افسر ارشد عامل است Maryann Turcke. یک سوم از نیروی کار در NFL دفاتر ساخته شده است تا زنان.

هفت تیم در لیست زنان به عنوان صاحبان و دو — شیکاگو و قهرمان سوپر باول کانزاس سیتی — یک زن قوی نفوذ در بالا.

عنوان پایان ماه تاریخ زنان نزدیک شاید lewin's رویا نیست و دور از ذهن در همه حال حاضر است که او 22 — و دستیار مربی در پرینستون.

Lewin و 39 نفر دیگر در ورود به سطح کالج و دبیرستان فوتبال نقش شرکت در چهارمین سالانه NFL زنان استخدام در فوتبال فروم در سراغ ترکیب در ایندیاناپولیس در ماه گذشته. می گویند که این رویداد می تواند باز کردن درب مانند گفت: تام بردی صاحب یک سوپر باول حلقه.

"برنامه عالی بود می گوید:" Lewin, که فرود یک تابستان موقعیت با صورتحساب. "در ایندیاناپولیس در طول این ترکیب بسیار خاص است و برای همه آنها را تا زمان خود را از تیم های مختلف و مدیران NFL — بدیهی است که این زمان بسیار شلوغ برای آنها.

"اما در آن محیط زیست است که بسیار حرفه ای و داشتن یک فرصت عالی برای ایجاد اتصالات قابل توجهی با آنها ... این فرصت را به سریع به جلو در حرفه ما; بسیاری از ما خیلی جوان است. بسیاری از ما نمی خواهد در این موقعیت اگر نه باور نکردنی برای این برنامه است."

این انجمن نیز آغاز شده توسط سام Rapoport لیگ ارشد مدیر تنوع و شمول است. این ایده ساده است: ارائه این فرصت ها.

"در کنار فوتبال زنان popping تا در نقش بودند که بسیار به طور سنتی تنها برگزار مردان: تصویری و کنترل کیفیت و سراغ فوتبال و عملیات و تجزیه و تحلیل" Rapoport می گوید. "در حال حاضر در مربیگری من قطعا فکر نمی کنم محدودیت وجود دارد. ما می بینیم زنان در قدرت و تهویه در دستیاران' نقش و ما برای اولین بار ستاد.

"مربی (بروس) Arians قرار داده و آن را بهترین زمانی که او گفت: یک مربی و یک معلم است و اگر شما می تواند به شما آموزش می تواند یک مربی موفق. که قطعا نه خاص به یک جنس است."

به عنوان است که ثابت در انواع اماکن از جمله سان فرانسیسکو که کتی Sowers مربی در سوپر باول در ماه فوریه است.

ردسکینز استخدام جنیفر پادشاه در ماه گذشته به عنوان یک سال مربیگری کارآموز با توهین آمیز کارکنان. پادشاه سابق pro بازیکن در زنان فدراسیون فوتبال که در آن او موفق به کسب یک قهرمانی نیز زندانی برای پلنگ و یک دستیار مربی برای اتحاد فوتبال آمریکایی در آریزونا حق رای دادن. او گسترده مربیگری بسکتبال, رزومه کاری, در حال اجرا زنان در برنامه Johnson & Wales در شارلوت, N. C., همچنین برنده یک عنوان ملی.

شاه هم با حضور انجمن در سال 2018 است. او صرف 2019 به عنوان یک حمله دستیار در دارتموث — مربی دوستان Teevens مدافع قوی NFL برنامه — و کمک به مدرسه پیروزی آیوی لیگ.

در پایان ماه فوریه او نیز در ترکیب. با یک کار.

"من کار با ردسکینز پشت در حال اجرا و همچنین کمک به کنترل کیفیت," او می گوید و اشاره کرد که کنترل کیفیت به معنی همه چیز بسیار زیبا از شکستن فیلم به آماده سازی جلسات به دنبال استعداد. "من برخی از تحلیل های در حال اجرا رو به عقب نگه داشته و چشم من در ترکیب در افرادی که ممکن است علاقه (تیم)."

شاه به اعتبار کامل به Rapoport برنامه برای کمک به او را به تاخت و تاز هر دو در دارتموث و در حال حاضر در واشنگتن است.

"نفع آن است و بدیهی است که دسترسی به مربیان و به طور کلی مدیران و افراد رده بالا در فوتبال شما نمی توانید که دسترسی در هر نقطه دیگری" پادشاه گفت:. "آنها به صحبت می کنند به طور مستقیم به شما — وجود دارد هیچ جایی مانند آن.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر

"من فکر می کنم این فوق العاده است که آنها دیده اند که جنسیت مهم نیست وقتی که می آید به فوتبال NFL است یک کار بزرگ انجام فرمان مردم را به عملیات و نظارت و مربیگری و برای قرار دادن افراد در موقعیت موفق باشد. این است که همه مردم می خواستند من فکر می کنم که فرصت یا شانس برای تبدیل شدن به یک بخشی از آن است."

آن را مطلقا چه Lewin می خواهد.

"فروم یک راه برای ایجاد ارتباط در NFL سطح جایی که من هرگز تا به حال ملاقات های شخصی با مربی (شان) McDermott," او می گوید بوفالو سر مرد. "یک شانس به نوبه خود اهداف ما به واقعیت است. چه سام ساخته شده بود که پل برای ما است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب