ورزش زنان به احتمال زیاد به تحمل فشار از coronavirus خرید اینترنتی

مربوط به افزایش تماس برای برابری جنسیتی در سراسر جهان, ورزش زنان شد با بهره گیری بی سابقه توجه و حمایت قبل از

توسط NEWS-SINGLE در 29 فروردین 1399

مربوط به افزایش تماس برای برابری جنسیتی در سراسر جهان, ورزش زنان شد با بهره گیری بی سابقه توجه و حمایت قبل از coronavirus بیماری همه گیر.

جام جهانی در فرانسه قرار دادن یک نور افکن در فوتبال زنان, اوج با ایالات متحده لغو جایزه به شعار "دستمزد برابر!" — اشاره ای به این تیم تبعیض جنسیتی طرح دعوی در دادگاه در برابر ایالات متحده در فوتبال و ورزش باقی مانده در چشم های عمومی برای باز کردن سال است. حرفه ای ملی فوتبال زنان لیگ در خانه به بسیاری از ایالات متحده, ملی, تیم, بازیکنان, بود, انتظار برای باز کردن آن هشتم فصل را با یک تلویزیون جدید قرارداد.

زنان طرفدار سافتبال بانوان دنبال شد به سمت این ورزش بازگشت به بازی های المپیک برای اولین بار پس از سال 2008 است. حرفه ای والیبال که لذت می برد محبوبیت در اروپا و روسیه و برزیل به طور مشابه تساوی اوج علاقه در المپیک سال است.

هر حرکت این لیگ و ورزش زنان در کل تا به حال در سراسر جهان است به ظاهر متوقف شده است با این بیماری همه گیر. حال سوال این است که آیا زنان به از دست دادن دستاوردهای آنها ساخته شده بود که زندگی به حالت عادی برمی گرداند.

"اگر دریاها دریافت متلاطم و خشن و شما خارج وجود دارد در یک قایق بادبانی شما می توانید به طبقه پایین زندگی می کنند و آن را و آن را سوار ، شما می توانید غذا خوردن خوب نوشیدنی خوب و تمام. مردان ورزشی هستند که با قایق بادبانی" گفت: Cheri Kempf, کمیسر ملی Pro Fastpitch softball لیگ. "اما اگر شما در خارج وجود دارد در یک قایق رانی و دریاها دریافت متلاطم شما را در دردسر بزرگ. و این که ورزش زنان. شما می دانید ما در حال سوار در اطراف وجود دارد در یک قایق رانی."

در میان نشانه ها به ورزش زنان می تواند رنج می برند بیشتر در آمد کلمبیا که Independiente سانتافه به حالت تعلیق همه بازیکن قرارداد خود را برای فوتبال زنان تیم به تازگی اما گفت: آن مردان و تیم را تنها دیدن کاهش پرداخت.

تاثیر COVID-19 و در نتیجه ضربه زدن به اقتصاد می تواند شبیه 2008 رکود است. هوستون ستاره های دنباله دار از WNBA نمی تواند پیدا کردن یک خریدار و لیگ قرارداد ، گرداب در ضمن خروج از آن برنامه ریزی شده حمایت از زنان حرفه ای فوتبال است که تا به حال تاسف زمان راه اندازی در سال 2009 به طول انجامید و فقط سه فصل است.

به WNBA است که در شکل بهتر امروز از بسیاری از ورزش زنان به دلیل وابستگی با NBA. لیگ این شروع فصل تنظیم شده برای مارس 15, اما کمیسر کتی Engelbert به تازگی پیشنهاد آن را ممکن است قادر به بازگشت هر چه زودتر به جای بعد.

"ما ممکن است قادر به نکته در این فصل قبل از برخی از لیگ های دیگر از آنجا که ما فقط 12 تیم و 144 بازیکن گفت:" آسوشیتد پرس.

اما نگرانی وجود دارد میان کسانی که به طور مشابه قرار گرفته است.

بهترین بازیکن والیبال Kelsey رابینسون که در تیم بود که عازم توکیو بازی های المپیک در تابستان امسال قبل از بازی به تعویق افتاد معمولا می تواند زندگی را بازی در خارج از کشور مانند بسیاری از بازیکنان تیم ملی. او فقط رفتن به پلی آف با باشگاه در ترکیه که پر رونق و حرفه ای, والیبال, لیگ, هنگامی که بازی متوقف شد. در حال حاضر او نگرانی در مورد او فرصت در یک پست-همه گیر جهانی است.

"این سخت است برای گفتن آنچه که اتفاق خواهد افتاد در ترکیه و یا چین که در آن وجود دارد بسیار قوی برای اقتصاد ورزش است. اما برای اطمینان ایتالیا, من می دانم خواهد شد که به کاهش حقوق و شاید نه در بالا تیم, اما من مطمئن هستم که آن را تحت تاثیر قرار دهد کاهش تیم ها و باشگاه ها" رابینسون گفت. "ما در حال به پایان رساندن فصل در حال حاضر و یا بازی به طوری که یک بار مالی برای باشگاه ما چون بسیاری از این حقوق برای فصل آینده بستگی دارد که چگونه ما در پایان برگشتی."

NWSL بازیکنان انجمن, مدیر اجرایی, Yael Averbuch غرب گفت: زمان نگرانی در مورد از دست می دهد و مشروع هستند.

"من فکر می کنم که همه از ترس از آن است. و به خصوص در حال حاضر به دنبال در فوتبال زنان و آینده از آنچه که ما احساس می کنیم که یک حرکت مثبت بعد از جام جهانی و NWSL خوبی انجام و در ادامه به رشد این بدیهی است که یک نگرانی است. این سخت است برای همه از جمله مالکیت گروه طرفداران بازیکنان لیگ دفتر" Averbuch غرب گفت.

ورزشکاران در ورزش های فردی می تواند در سخت ترین ضربه. تنیس و گلف و پیگیری ورزشکاران تا حد زیادی وابسته رقابت برای کسب paycheque و این که در حال حاضر غیر ممکن است. ورزشکاران در صورت قطعیت رفتن به جلو: هنگامی که حوادث را بازگشت خواهد شد حامیان مالی باقی می ماند? را جوانتر چشم انداز سقوط به دور از کسانی که ورزش کردن اقتصادی ضرورت است ؟

این WTA گفت: در هفته گذشته که در آن برنامه ریزی شده شروع و تاریخ در حال حاضر جولای 13. ویمبلدون لغو شده است برای این سال است.

"بهداشت و ایمنی همچنان اولویت ما به عنوان حرکت به چالش های پیش رو در این بی سابقه بار, و ما همه چیز را ما می توانیم برای سفر به رزومه در اولین فرصت یک بار آن را امن برای انجام این کار" ATP رئیس Andrea Gaudenzi گفت.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

ملی Pro Fastpitch softball لیگ شد به ضربه بسیار سخت است. 17-year-old لیگ شامل تیم های ملی از استرالیا و کانادا و چین در این فصل در آماده سازی برای بازی های المپیک است. استرالیا و کانادا در حال حاضر گفت که حتی اگر لیگ می شود زمین در این فصل آنها نمی خواهند شرکت کنند.

"من نمی خواهم بگویم که من نگران هستم که ما نمی خواهد زنده ماندن" Kempf گفت. "اما من فکر می کنم که حس مشترک را تعیین می کند و به شما بگویم که این یک ضربه برای همه است."

AP ورزشی نویسنده داگ فینبرگ کمک به این گزارش.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن