نه سخت تر: اسکریپت ها به منظور افزایش مترجم بهره وری

*توجه داشته باشید: دستورالعمل موجود در این پست باید کار بر روی اکثر رایانه های ویندوز. اپل به کاربران اجازه د

توسط NEWS-SINGLE در 22 بهمن 1398

*توجه داشته باشید: دستورالعمل موجود در این پست باید کار بر روی اکثر رایانه های ویندوز. اپل به کاربران اجازه دهید ما می دانیم اگر شما می آیند تا با راه خود را از ساخت این کار!

من آن مرد آن [شوهر] مرا تا با یک ابزار جدید. آن ساخته شده است زندگی من به عنوان یک مترجم بسیار موثر تر است که این امر می تواند یک جرم به اشتراک گذاری آن را با همه شما. من می توانید ببینید نکاتی مانند این کمک به بهره وری در بسیاری از سطوح و من دوست دارم به شنیدن آنچه که دیگر هک همه شما می توانید با آمد تا.

در اینجا ترفند: ما راه اندازی یک "اسکریپت" برای اجرا در کامپیوتر به طوری که هر زمان که من آمار CTRL+SHIFT+c در صفحه کلید آن را به طور خودکار باز می شود تا یک تب جدید در مرورگر خود و انجام یک جستجو در گوگل برای متن من برجسته شده است. من دیگر نیاز به کپی کردن برخی از متن برنامه های باز کردن یک تب جدید در کروم و سپس رب و جستجو; من به سادگی استفاده از ماوس برای برجسته کردن متن من می خواهم به تحقیقات و آمار CTRL+SHIFT+c در صفحه کلید من. من استفاده از این حدود یک میلیون بار از من آغاز شده در حال اجرا اسکریپت چند ماه پیش; در اینجا فقط چند نمونه است که در آن ابزار است بسیار مفید:

  • خواندن از طریق یک منبع متن در Word و آمد در سراسر یک کلمه من به رسمیت نمی شناسد
  • می خواستم مطمئن شوید که یک عبارت در ترجمه در Trados شد راه مناسب به چیزی در زبان هدف
  • در حالی که در حال ویرایش یک همکار کار مطمئن بود که اگر اصطلاح آنها استفاده شد مناسب collocation
  • بررسی خود من ترجمه من آمد و پس از یک نام که من مطمئن بود که املای صحیح

شما می توانید تصور کنید که چگونه اغلب این شرایط بوجود می آیند در کار روزانه ما به عنوان مترجمان ویراستاران transcribers copywriters... شما نام آن را. در اینجا چگونه برای اجرای اسکریپت بر روی دستگاه شما; مطمئن شوید که به ما اجازه می دانم که چگونه کار می کند و اگر شما می آیند تا با هر گونه ارسال ها خود را!

1. دانلود برنامه نویسی یک برنامه (من با استفاده از AutoHotkey)

2. ایجاد اسکریپت خود را (این دستورالعمل همچنین می توان با باز کردن AutoHotkey برنامه بر روی کامپیوتر شما و کلیک کردن بر روی "ایجاد یک فایل اسکریپت"):

راست کلیک بر روی دسکتاپ و انتخاب گزینه "جدید" > "اسکریپت AutoHotkey"

نام اسکریپت (با پایان دادن به .ahk فرمت)

قرار دادن فایل بر روی دسکتاپ شما و در سمت راست آن کلیک کنید

را انتخاب کنید "باز کردن با" > "Notepad"

3. نوشتن اسکریپت خود را: برای نوشتن اسکریپت خود را فقط با قرار دادن متن زیر را در Notepad و ذخیره ضربه.

^+c::

{

ارسال ^c

خواب 50

اجرا http://www.google.com/search?q=%clipboard%

بازگشت

}

4. اجرای اسکریپت شما: شروع به اجرای این برنامه و تنها با دو کلیک بر روی آیکون دسکتاپ برای اجرای اسکریپت. شما نمی ممکن است متوجه هر گونه تغییر بر روی صفحه نمایش است که طبیعی است. آزمون که اسکریپت شما در حال کار با برجسته کردن متن در هر برنامه و کلیک کردن بر روی دکمه های CTRL+SHIFT+c را به طور همزمان بر روی صفحه کلید خود را. اگر این عملیات باز خود را مرورگر و جستجو در گوگل برای متن هایلایت شده شما تمام مجموعه!

5. عیب یابی: اگر شما پیدا کردن که شما جستجو اسکریپت کار نمی کند مطمئن شوید که شما تعیین کرده اید اسکریپت برای اجرا در هنگام راه اندازی (به طوری که هر بار کامپیوتر خود را دوباره راه اندازی اسکریپت اجرا می شود به طور خودکار و شما لازم نیست که به یاد داشته باشید به روی آن کلیک کنید). برای انجام این کار دکمه ویندوز+r روی صفحه کلید خود را به باز کردن اجرای جعبه گفت و گو. نوع "shell:startup" به زمین و ضربه زدن OK. این باز خواهد شد کامپیوتر خود را راه اندازی پوشه که حاوی فایل ها و پوشه ها و برنامه هایی که مجموعه ای برای باز کردن و یا اجرا به طور خودکار زمانی که شما شروع به دستگاه شما. فقط کپی کنید و فایل حاوی خود را زیبا و جدید .ahk اسکریپت از دسکتاپ خود را به این پوشه و شما دیگر نمی خواهد که به نگرانی در مورد آن.

یکی دیگر از اسکریپت من آمد تا با افزایش بهره وری درج یک خط خاص از متن استفاده می کنم که بسیار غالبا ("[مترجم را توجه داشته باشید: متن نوشته شده است نشان داد در کج (ایتالیک).]") تنها با دو کلیک از صفحه کلید من! چه استفاده های دیگر می تواند به شما می آیند تا با اسکریپت ها و ماکروها مانند این است ؟

برای ایده های بیشتر و کمک به AutoHotkey چک کردن خود کاربر انجمن اینجا را کلیک کنید. آموزش بر روی اصول AutoHotkey نیز می توان یافت در اینجا. شما پیدا کنید که ابزار مانند AutoHotkey یک شکل بسیار ساده در کامپیوتر, برنامه نویسی و شبیه به این زبان است که ما با کار به عنوان مترجم, کامپیوتر, زبان, نحو, قوانین و استثنائات است که در واقع می تواند سرگرم کننده و مفید برای کسب اطلاعات در مورد. مبارک برنامه نویسی!

منبع تصویر: Pixabaytinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب