"کار با هم چیزی است که انسان ها ساخته شده است به انجام": اعتماد اجتماعی است کلیدی برای جلوگیری از Coronavirus بحران

رئیس جمهور برنامه ریزی شده مغلوب ساختن پیشی جستن به "بسته کلیساها" در عید پاک اما با سراسر کشور تلفات رو به اف

توسط NEWS-SINGLE در 14 فروردین 1399
Donald Trump stands in front of coronavirus models.
رئیس جمهور برنامه ریزی شده مغلوب ساختن پیشی جستن به "بسته کلیساها" در عید پاک اما با سراسر کشور تلفات رو به افزایش با توجه به coronavirus اجتماعی-فاصله اقدامات تمدید شده است.عکس Win McNamee / گتی

مشترکین به بحران آب و هوا خبرنامه دریافت این قطعه را در جعبه. ثبت نام برای دریافت اقساط آینده.

Coronavirus بیماری همه گیر در حال حاضر آنقدر وسیع است که آن را نشان داده است: روح از ده ها هزار نفر از افراد قابل ملاحظه ای از نوع پرستاران به فروشندگان آنلاین به دنبال گوشه بازار برای دست عفونی (تا در نهایت تصمیم گیری به کمک آنها). یک حماسه است که ما باید به زودی فراموش شامل رند پل سناتور جمهوری خواه از کنتاکی. در مارس 16th از "فراوانی احتیاط او گفت:" او اوایل تست. برای یک هفته در حالی که انتظار برای نتایج او نگه داشته در حال گردش در ادامه کار خود را در کاپیتول هیل (جایی که او مورد و پس از آن رای دادند و در برابر لایحه که باید رایگان ارائه آزمون برای همه آمریکایی ها) و حتی کار کردن در سنا بدنسازی و شنا کردن در استخر سنا. نتایج آزمون برگشتم مثبت و پل رفت و سپس به قرنطینه.

دلیل به تمرکز بر روی این داستان نشان می دهد که پولس خودخواه, حرکت تند و سریع; او یک پزشک به خاطر بهشت است. چون مهمترین نماینده آزادیخواه فلسفه در کشور ما کنگره و فلسفه کمک کرده است تولید جهانی زندگی می کنیم که مبارزه ما برای حل هر دو coronavirus همه گیر و بزرگتر بحران آب و هوا. هفته گذشته من سعی کردم به نشان می دهد که چگونه این بحران در ارتباط بودند از طریق متغیر از زمان; در این هفته آن را اعتماد اجتماعی این موضوع است.

آین رند و رمان های خود را—که یکی از آنها "اطلس شانه ای بالا انداخت" بود و یک بار بر اساس یک نظرسنجی برای کتابخانه کنگره دوم-تاثیر گذار ترین کتاب در کشور —کمک به دریافت این توپ نورد. برامدگی لبه طبقات سنگ در رمان ها ارزش فکر کردن در مورد, چرا که آنها به شکل تفکر رهبران آمریکایی از دوران ریگان, زمانی که برامدگی لبه طبقات سنگ را acolyte آلن گرینسپن شد قدرتمند ترین و اقتصادی شکل بر روی این سیاره است. این دیدگاه از جهان—که دولت مشکل است که ما باید رایگان افراد و شرکت ها از چنگال آن—ساخته شده است اما غیر ممکن به آدرس گرمایش جهانی. کخ برادران مثلا آمد به طور مستقیم از این محیط شد و پس از اواخر دیوید کخ شکست خورده در معاونت ریاست جمهوری پیشنهاد در حزب آزادیخواه بلیط در سال 1980 که او و برادر بزرگترش چارلز شد دو تا از G. O. P. بزرگترین تأمین کنندگان مالی. از آنجایی که آنها میان امریکا بزرگترین نفت و گاز بارون آن را هیچ جای تعجب است که آنها مخالف محدودیت در سوخت فسیلی صنعت, اما آن را فقط خود علاقه: دولت اقدام لازم را برای مقابله با تغییر آب و هوا است که ناسازگار با سیستم باور خود. جناح راست در مصداق شد, من فکر می کنم به شرح زیر:

—بازار تمام مشکلات را حل کند.
—بازار نیست حل گرمایش جهانی.
—Q. E. D.: گرمایش جهانی است نه یک مشکل.

که منطقی نیست اما این آرامش است اگر شما متعهد به ایده های اساسی است که به رونالد ریگان پس از آن "نه وحشتناک ترین کلمات در زبان انگلیسی" من از دولت و من در اینجا برای کمک به.' "البته که هیچ جا در نزدیکی ترسناکترین جمله است. امتحان کنید: "دامنه کوه پشت شهر در آتش است." "سیستم مترو آب گرفتگی است." "آزمون خود آمد مثبت است." "وجود دارد هیچ هواکش."

پیر انگیزه های die hard. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن—که یک بار در توصیف خود را به عنوان یک فن از برامدگی لبه طبقات سنگ است و او کتاب "سرچشمه" از آنجا که "آن مربوط به کسب و کار (و) زیبایی (و) زندگی و احساسات درونی. این کتاب مربوط به . . . همه چیز" -- شده است و با استفاده از همه گیر در میان چیزهای دیگر به شدت آرامش چه قوانین زیست محیطی باقی می ماند. در ضمن خود مشاور اقتصادی لری Kudlow CNBC گفت: "من فقط فکر می کنم بخش خصوصی است که برای حل این بیماری است." به عنوان چارلی بیکر, فرماندار ماساچوست گفت: زمانی که مطلع از مغلوب ساختن پیشی جستن تمایل به "بسته کلیساها" در عید پاک "آره. هیچ." در واقع این کشورها در برخورد با coronavirus دقیقا همان کسانی که با سطح بالایی از اعتماد اجتماعی: کره جنوبی به عنوان مثال که در آن جامع نظام سلامت ساخته شده اطمینان حاصل کنید که هیچ کس تا به حال به نگرانی در مورد گرفتن یک آزمون و یا پرداخت پول برای درمان. یا اسکاندیناوی سازمان ملل که یک گزارش سازمان ملل متحد منتشر شده در مارس 20 گفت: در بهترین موقعیت برای مقابله با این بحران. سازمان ملل "و با سطح بالاتری از اعتماد اجتماعی و اتصالات بیشتر انعطاف پذیر در برابر بلایای طبیعی و بحران اقتصادی" به این نتیجه رسیدند چرا که "رفع جای مبارزه می شود منظور از روز است." آن را احتمالا هیچ حادثه ای است که در بسیاری از جهات شمال اروپا سازمان ملل نیز منجر به آب و هوا یا که کره جنوبی حزب حاکم پیشنهاد یک جارو سبز آمریکا برای مقابله با رکود اقتصادی که این ویروس را پشت سر گذاشت. با هم کار کردن چیزی است که انسان ها در واقع ساخته شده است به انجام.

عبور از میکروفن

فسیلی-سوخت-کاهش حرکت بوده است که یکی از سازنده ترین جبهه در مبارزه با تغییر آب و هوا برای نزدیک به یک دهه در حال رشد به بزرگترین کمپین در نوع خود با اوقاف و اوراق بهادار به ارزش دوازده تریلیون دلار حمایت خود را به فروش سوخت فسیلی سهام. اما برخی از این کشور, ثروتمندترین دانشگاه ها از جمله دانشگاه ییل و دانشگاه هاروارد اعلام کرده اند که برای پیوستن به رغم رای نشان دادن دانشجویان و استادان به شدت در حمایت از سرمایه گذاری. بنابراین برخی از دانشگاه هاروارد فارغ التحصیلان و دانشجویان آغاز شده و یک گروه به نام دانشگاه هاروارد به جلو که با درخواست درایو موفق به دریافت پنج آب و هوا-متمرکز نامزدها در انتخابات در دانشگاه هیئت نظارت انتخابات که فارغ التحصیلان می شده اند قادر به رای دادن در آغاز این هفته است. (دانشگاه هاروارد اعلام کرد که روز سه شنبه به دلیل coronavirus این امر به تعویق انداختن انتخابات تا نیمه تابستان.) یکی از آنها Thea سباستین که فارغ التحصیل از کالج در سال 2008 و در دانشکده حقوق در سال 2016 است و سیاست های مشاور برای یک N. G. O. به نام حقوق مدنی, سپاه, که در آن او "مختصات استراتژی های سراسر کشور به آدرس مبتنی بر نژاد و ثروت مبتنی بر بی عدالتی در ما جنایی-سیستم حقوقی."

دانشگاه هاروارد با مطالعه محققان بحران آب و هوا. چرا شما فکر می کنید دولت شده است به طوری تمایلی به دنبال موسسات در سراسر جهان و محروم از سوخت های فسیلی?

دانشگاه هاروارد باور نکردنی است, رهبر بر سر بسیاری از مسائل در نظر گرفتن دشوار مواضع که به چالش کشیده هنجارهای پذیرفته شده. برای مثال ما از رهبری در عمل کنيد. ما را در موضع "نپرس نمی دهند."

که در آن ما وقف است نگران ما نشان داده این همان شجاعت است. ما تنها واگذار از آپارتاید پس از لحظه ای گذشته بود. و در تغییرات آب و هوایی ما در حال آماده کردن خود برای انجام همان.

به نظر من ما سکوت ناشی از اعتقاد به این که سرمایه گذاری ها و ارزش ها از هم جدا هستند. اگر ما در حال انجام تحقیقات خوب و رفتن کربن خنثی, ما می توانید پول با این حال ما می خواهیم. این همان انشعاب یک خط بین سود و هدف—که توصیف های زیادی از اقتصاد ما.

نکته این است که این انشعاب ندارد. سرمایه گذاری ما بسیار مهم و تعیین کننده ابزار از ارزش های ما. درست است که هر دو در دانشگاه هاروارد و به مراتب فراتر از آن است. ما ثابت نیست تغییر آب و هوا—و یا حل ساختاری نابرابری—بدون ساختمان یک اقتصاد که در آن شرکت عمل می کنند و سرمایه گذاری مسئولانه است. من می خواهم در دانشگاه هاروارد به رهبری این اتهام است. و در نظر من شروع می شود که با سرمایه گذاری.

بسیار از کار شما این است که در حقوق مدنی و نابرابری ساختاری. دانشگاه هاروارد است که به عنوان نزدیک به مرکز استقرار آن را به عنوان ممکن است برای به دست آوردن. آن را واقعا می تواند نقش مهمی در پیاده سازی سیستم های آن کمک کرد ساخت ؟

بله! به همین دلیل دانشگاه هاروارد باید این نقش. ما در حال حاضر یک جامعه که در آن اقتصادی و اقبال عمدتا تعیین شده توسط کد پستی و رنگ پوست. و متاسفانه آموزش عالی آمریکا نیست دقیقا کمک می کند. در بسیاری از راه های آن را همه چیز بدتر بود.

نکته این است که دانشگاه هاروارد دارای یک فرصت باور نکردنی برای رسیدگی به این مشکل است. اولین هاروارد بی نظیر پلت فرم برای تقویت برش لبه, هیجان انگیز, سیاست برای افزایش تنوع و مطمئن شویم که نسل اول دانش آموزان باید از هر فرصتی برای حضور و موفقیت در دانشگاه هاروارد. چه دانشگاه هاروارد می کند آن قد و قامت را دید در جای دیگر.

دوم دانشگاه هاروارد می سازد رهبران فردا. اگر برنامه درسی ما را تشویق می کند تا دانش آموزان ما به تعامل با این بی عدالتی ما می توانیم جدید, سلامت, آموزشی, اقتصادی, و سیستم های دیگر که واقعا اطمینان فرصت برای همه است.

شما درست است که دانشگاه هاروارد استقرار است. بنابراین استفاده از آن است. بیایید شرق این استقرار در راستای حل آب و هوا تغییر ساختاری نابرابری و بزرگترین چالش نسل ما.

توصیف چقدر سخت فارغ التحصیلان تا به حال به کار به امضای طومار نامزدی شما برای هیئت نظارت.

آخرین درخواست نامزدها در سال 2016 تنها نیاز به حدود دو صد امضا به ناظران انتخابات. در این سال دانشگاه هاروارد به جلو مورد نیاز تقریبا سه هزار نفر است. بدتر آنلاین روند آنقدر دست و پا گیر است که آن را تقریبا غیر قابل استفاده. با توجه به تجربه من در رای گیری حقوق من می دانم که این چیزها مهم نیست.

دانشگاه هاروارد به جلو پاک این مانع را به ناظران انتخابات. و به دنبال مارس ما بیشتر الهام گرفته از همیشه به ما کمپین موفق.

آب و هوا در مدرسه

به خوبی به ارزش خواندن: Eliza Griswold خوب مقاله چگونه ایمان مبتنی بر فعالان دادن کربن برای لنت چرا که آنها "بر این باورند که در حال حاضر به فداکاری های شخصی ما را تشویق می کند به تصور خودمان را در چارچوب بزرگتر سیستم است که نیاز به تغییر است." (و در حالی که ما در موضوع دین نمی جست و خیز خواندن پاپ فرانسیس قابل ملاحظه ای در حال حرکت خطبه تحویل در هفته گذشته به طور کاملا خالی میدان سنت پیتر. "حریص برای سود ما اجازه دهید خودمان را در همه چیز و اغوا دور با عجله. ما متوقف نمی شود خود را سرزنش ما بودند متزلزل بیدار با جنگ و بی عدالتی در سراسر جهان و نه ما گوش دادن به گریه ضعیف و یا از ما بیمار سیاره است.")

این هفته را هدیه بزرگ می آید از گرتا Thunberg و خانواده: اولین خبری که آنها در بهبود پس از ابتلا به کروناویروس و دوم یک کتاب جدید "خانه ما این است که در آتش: صحنه ای از یک خانواده و یک سیاره در بحران است." من اعتراف می کنم که برداشت من از این کتاب فرض کنید که من می دانستم که آنچه در آن خواهد بود در مورد من اشتباه بود. داستان Thunberg مدرسه اعتصاب و حرکت جهانی آن را راه اندازی می آید تنها در چند صفحه قبل از این که فوق العاده فرانک و قشنگ و حساب نوشته شده در صدای گرتا را (و اپرا ستاره) Malena Ernman چگونه خانواده نمیفهمد چگونه به کار با عصبی و رشد و نمو تفاوت (اسپرگر رنج می برد, O. C. D., و غیره) از گرتا و خواهر کوچکتر او بیتا و چه تفاوت هایی که کمک به باز کردن آنها را به یک جهان که صدمه زدن به. در جهان از هر دو محیط زیست و سلامت روان آن را تبدیل به یک کلاسیک بعد از آن منتشر شد.

رتبه بندی

جهان رنج می برند از طریق بی پایان کلاف از ضرر و زیان این هفته را بدون استفاده وجود دارد تظاهر در غیر این صورت. اما ضرورت جوامع بومی مجبور شده اند به یک دیدگاه دیگر از تاریخ نسبت به بسیاری از ما و آنها برنده دو حقوقی پیروزی. در یک پیروزی بزرگ برای ایستاده راک سو قبیله یک دادگاه فدرال حکم داد که دولت تا به حال موفق به انجام کامل بررسی های زیست محیطی از داکوتای دسترسی به خط لوله قبل از اعطای مجوز. در ضمن در نوا اسکوشیا یک قاضی تصمیم گرفت که بیشتر مشورت با Mi'kmaq باند مورد نیاز بود قبل از برنامه ریزی برای جوانان طبیعی-گاز زیرزمینی ذخیره سازی غار می تواند ادامه.

گرم کردن

برای بازگشت به موضوع این هفته عضویت در خبرنامه—"ما همه در این با هم"—این نوع از موسیقی بزرگ از منزوی انسان فقط نگه می دارد در حال رشد است. (می توانید برخی از تولید کننده تلویزیون لطفا برای قرار دادن با هم یک هفته نامه "قرنطینه کردم استعداد" و آن را یک جشن یک رقابت؟) یک زن و شوهر از مورد علاقه های من است که ممکن است در حال حاضر نشان داده شده در جدول زمانی خود را: Daniel مترززو است که به وضوح تام Lehrer تولد—برای rollicking عمومی-توصیه های بهداشتی, این نمی تواند در صدر است. این ارکستر فیلارمونیک روتردام نمیفهمد ویدئو کنفرانس فناوری است. و میرکو و Valerio, خانه نشین دوازده ساله Sicilian, دوقلو, fiddled با Coldplay به سادگی به شما پوزخند می باشد.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب