دانشگاه ییل نیازی به تغییر نام آن

ایده های نام این دانشگاه شده است طلاق در معنی از زندگی Elihu ییل که در برخورد بردگی مردم است. اقیانو

توسط NEWS-SINGLE در 12 تیر 1399
اقیانوس اطلس

هفته گذشته محافظه کار ترول Ann Coulter سوزن چپ با پرسیدن که آیا ییل خواهد تغییر نام آن به فاصله خود از Elihu ییل (1649-1721) که غنی غارت هند و برخورد در بردگان قبل از دادن کتاب به کمبود پول نقد در دانشگاه کانکتیکات است. کولتر است و نه فقط یک ترول; او موسس مادر آمریکایی trolldom. او یکی از مدرن مخترعان گفت: همه چیز با هیچ انگیزه دیگر نسبت به rile و ایجاد اختلاف میان دشمنان. این خاص سیب طلایی از نزاع فرود آمد به اثر بزرگ است. محافظه کاران که تا #CancelYale برچسب و پیدا متحدان در میان برخی از چپی هیجان زده در مورد تغییر نام احتمالات. دانشگاه ییل است اعلام کرد قصد دارد برای هر گونه تغییر اما هفته گذشته تصمیم پرینستون به نام سابق خود را رئیس جمهور وودرو ویلسون از آن دانشکده امور عمومی است و قرار است در دانشگاه ییل تحت حتی بیشتر موشکافی.

من به تدریس پاره وقت در دانشگاه ییل بنابراین اگر دانشگاه بودند نه کاملا خالی به دلیل همه گیر من ممکن است قادر به شنیدن burbling نظر در مورد این مسائل به طور مستقیم. (من موقعیت است به خصوص نیست والا. من صحبت نمی کنم برای دانشگاه ییل و هیچ بخشی در آن تصمیم گیری.) به جای من گیر گوش دادن به کر از عضو شورای نظارت مدت و imps که در حال رانندگی این بحث آنلاین و گاهی اوقات فریب مردم عادی به در نظر گرفتن موقعیت خود را در نظر. ما یک وظیفه اخلاقی برای جلوگیری از confected مجادلات مانند این.

شواهدی وجود دارد که این بحث است confected طاقت فرسا است: ییل دانش آموزان و مدیران باید صرف مقدار زیادی از انرژی با توجه به Elihu میراث و حتی منزوی دو از پرتره های خود را در یک گنجه از شرم در حالی که نمایش یک سوم با نگهداری استرس در سیاه بردگی کودک در کنار او در دانشگاه ییل مرکز هنر بریتانیا. اما تقریبا هیچ کس به نظر می رسد به فکر تسویه حساب با Elihu و همزبانی به معنای تغییر نام این دانشگاه این است که طلاق در معنی از زندگی Elihu ییل. هیچ کس venerating او هیچ کس در تلاش بود به زندگی می کنند تا آرمان خود را. نام دانشگاه ییل تعلق ندارد به Elihu اما به دانشگاه با آن گناهان و فضیلت او نیست.

همان را نمی توان گفت برای وودرو ویلسون, Robert E. Lee, یا, John C. Calhoun که نام برداشته شد از یک خوابگاه دانشگاه ییل در سال 2017. ویلسون بود نه یک بازی گاه به گاه bigot. او یک معامله بزرگ برای نگه داشتن مردم سیاه و مگر اینکه شما یک پرینستون فارغ التحصیل نام او به معنی بیشتر به عنوان یک سیاستمدار را از به عنوان یک مدرسه است. او باید در نظر گرفته شود (به شدت) به عنوان یک سیاستمدار. لی شناخته شده است که یک خائن—حتی ساده تر مورد. Calhoun, من فکر می کنم پیچیده تر بود. او فارغ التحصیل دانشگاه ییل و ایالات متحده سناتور وزیر جنگ و امور خارجه و معاون رئیس جمهور است و او یکی از معدود نظریه پردازان سیاسی آمریکا از قرن 19 که کار repays امروز خواندن. او همچنین از مواج نژادپرستانه که مشغول به کار خستگی ناپذیر برای اطمینان و طولانی اسارت از میلیون ها نفر از آمریکایی های سیاه و سفید. با توجه به این که او شناخته شده است در حال حاضر بیشتر برای گذشته از این تفاوت تعادل نمی کند به نفع او و ییل است تغییر نام داد, Calhoun, کالج, بر این اساس پس از دانشمند کامپیوتر و فرمانده نیروی دریایی گریس موری هاپر.

اما این مکالمه یک حواس پرتی—نه به این دلیل که میراث بی عدالتی در موسسات مانند ییل و دولت ایالات متحده نیست و ارزش بحث کردن اما به دلیل آن است که ارزش بحث و #CancelYale یک راه برای جلوگیری از که بحث جایگزینی آن با یک مقدار stupider که با نزدیکی بی اعتبار کردن یکی که باید رخ دهد. برای سال ییل منتقدان خواستار آن احترام زندگی می کنند و در هماهنگی با شهر نیوهیون است که اکثریت-اقلیت. دانشگاه در تلاش است را به دانش آموزان و کارکنان و هیات علمی کمتر از زمینه احساس مانند آنها پر اعضای آن جامعه است. تغییر دانشگاه نام نه پیشبرد این اهداف در همه.

برخی از دیگر اهداف خواهد بود در خدمت پر زرق و برق. شما می توانید ساعت خود را با زمان از این انحراف مبارزات: زمانی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گرفتار می شود انجام کاری غیر قابل توجیه مانند tweeting تصویری از خود را حامی فریاد "قدرت سفید!" از پشت چرخ از یک ماشین گلف او را پیدا کنید مجاور جنجال بزرگ در امیدوار است که آن را منحرف کردن اذهان از خود است. Nitwits همیشه آماده برای کمک به با فشار دادن بحث فراتر از آن دفاع محدودیت: پاره کردن و یا defacing مجسمه گفتن آبراهام لینکلن یا Ulysses S. Grant یا میگل د سروانتس و ادعا گوشته از کسانی که پشتیبانی منظم حذف معتبر خائنانی مانند لی.

Confected اختلاف می تواند ما را پایمال و واقعی تبدیل شده است. اگر چه این دانش بیشتری از Elihu ییل کثیف گذشته گسترده می شود (و من امیدوارم که آن را می کند) به حدی است که آن را تحت الشعاع شهرت ییل نهاد و هنگامی که ما می شنویم ییل ما فکر می کنیم نه از یک دانشگاه اما استعماری سالار اداره تجارت برده در مدرس? (من امیدوارم که آن را نمی کند.) در آن صورت نام دانشگاه ییل در واقع ممکن است نیاز به تجدید نظر.

اما در آن صورت نام دانشگاه است که حداقل از مشکلات ما است. به مراتب جدی تر خواهد بود ما آشکار ناتوانی در هنگام مواجه با موس که می توانید با کمی بیشتر از یک صدای جیر جیر اختیار ذهن ما و دیکته آنچه که ما فکر می کنم در مورد تاریخ ما و ما در حال حاضر. بسیاری از کسانی که مشتاق به تغییر نام دانشگاه ییل را مسخره می کنند در این ایده که کولتر کنترل ذهن خود را. اما شواهد در نهایت ممکن است ثابت کند که او می کند. در یونان باستان الهه نزاع اریس یک شکل و کوچک قادر به شروع مشکل است ولی به ندرت محوری در تصمیم گیری چگونه آن را به پایان رسید. او احتمالا puissant الهه از زمان ما است. آن است که نه بیش از حد دیر به مقاومت در برابر او.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب