شما باید سیاسی Coronavirus

Coronavirus: COVID-19 این بیماری همه گیر را افزایش می دهد اجتناب ناپذیر و سیاسی مشروع سوالات. ما باید مشکو

توسط NEWS-SINGLE در 12 اردیبهشت 1399
سلینا پریرا

در حال حاضر نیست آن زمان به بحث در مورد نابرابری. که این پیام بود که دولت بریتانیا فرستاده می شود زمانی که آن را به حالت تعلیق در شرکت سالانه قانونی وظیفه خود را منتشر مسابقۀ—یک هفته قبل از مهلت. به زودی پس از این مشاور سیاسی تبدیل نگار سونیا Sodha دریافت واکنش شدید به ذکر است که نامتناسب تعدادی از پزشکان انگلیسی در حال مرگ از coronavirus آمده از اقلیت های قومی. این زمان به بحث در مورد مسابقهاو گفته شد چرا که شجاع مراقبت های بهداشتی کارگران از هر قومیت در حال از دست دادن زندگی خود را.

مجموعه ای از داده ها در نژاد و جنسیت به یک هدف آسان است برای کسانی که سبک خود را به عنوان قهرمان کوچک دولت و یا برش نوار قرمز و کاهش "سنگین" قوانین و مقررات. اما بدون آن سیاست گذاران قادر به دیدن تاثیر کامل خود را در تصمیم گیری ها و رسانه ها و مخالفت ها کمتر مجهز به نگه داشتن آنها را به حساب.

که مسائل به دلیل این خواهد بود که دوم پی در پی دهه است که در آن پس از یک عمده اقتصادی شوک اشکال در تصمیمات دولت است. در بریتانیا, 2010s بودند ریاضت دهه به عنوان fallout از بحران مالی منجر به های پی در پی دولت محافظه کار برش هزینه های عمومی, انجماد, مزایای, و سرزنش هر منفور تصمیم گیری در این واقعیت است که وجود دارد "بدون پول باقی مانده است." بعد از 10 سال—coronavirus دهه خواهد شد و حتی بیشتر به شکل جهانی همه گیر تر از گذشته شد و با سقوط مالی. پس از ماه از مستند, اقتصاد جهانی در سقوط آزاد. قیمت نفت کاهش یافت. سفر هوایی را کند کرده است به شدت. هفت نفر از 10 شرکت ها اعمال می شود به دولت پرداخت حداقل برخی از کارکنان خود حقوق و دستمزد. بریتانیا بسته کمک مالی به تنهایی اجرا می شود به £330 میلیارد دلار یا $410 میلیارد.

پس از سقوط ریاضت اقتصادی کاهش یافت و سخت تر در زنان که تمایل به انتخاب کنید تا شل از کاهش خدمات کودکان و مراقبت از سالمندان آسیب رساندن پتانسیل درآمد خود را به عنوان یک نتیجه. در بریتانیای امروز را زنان تشکیل می دهند که اکثریت کم بگیران با توجه به بودجه گروه مستقل فکر می کنم تانک. نزدیک به نیمی از پدر و مادر تنها نه از 10 نفر از آنها مادران هستند و در فقر زندگی می کنند.

در این اندازه گیری مسابقۀ به نظر می رسد به ما بینش مهم به بهبود اقتصادی پس از همه گیر. اما نه به مفسران مانند pellerin. نوشتن در تلگرافاین سیاستمدار محافظه کار به نام قبل از همه گیر نگرانی در مورد تحرک اجتماعی "خرده" و افزود: "زمانی که یک میلیون بیشتر مردم [بیکار] آیا کسی فکر می کنم از آن خواهد شد یک اولویت به انتشار جنسیتی پرداخت شکاف?" در همان روزنامه از چند هفته قبل روزنامه نگار تام ویلز ادعا کرد که "جنگ با کروناویروس در قسمت ساخته شده جنگ پلاستیک کار برکنار شده است." هر دو منعکس ظهور سویه اندیشه است که نشان می دهد که محرومیت اقتصادی به سمت جوامع غربی به این معنی است که رشد اقتصادی باید در اولویت قرار گیرد بیش از هر نگرانی های دیگر. Hannan نسخه بود برای پایان دادن به محیط زیست و دیگر "قوانین و مقررات است که مانع از رشد ... حتی حداقل دستمزد را سخت خواهد بود برای توجیه اگر میلیون ها نفر از مردم به دنبال کار می کنند."

تمام این قاب به عنوان پایان دادن به "خرده" وسواس از فرهنگ جنگ. اما آن آتش بس است; این تقاضا که چپ واگذار شکست. بحران کنونی ممکن است به جای بی درنگ ما را به بپرسید که آیا شرکت های مستقر در پناهگاه های مالیاتی هر گونه حق آمده گریه به دولت برای یک جزوه. (دانمارک می گوید.) ما ممکن است سوال چقدر مالیات دهندگان عادی باید انتظار داشت برای تضمین ریچارد برانسون میلیاردها. ما ممکن است نشان می دهد که در واقع برای زنانی که underpaid, از بین بردن شکاف دستمزد جنسیت است و نه مهم.

"کسب و کار اولین بار در" استدلال نشان می دهد که حق نگران است توسط چه می آید بعدی. محافظه کاری با c است که یک نیروی قدرتمند در سیاست به عنوان رای دهندگان در نظر گرفتن احتمال از دست دادن هر آنچه که آنها در حال حاضر باید در برابر احتمال تغییر مثبت است. زمانی که یک دولت محافظه کار به طور موثر nationalizes بخش هایی از شبکه ریلی فراهم می کند و جیره غذایی به هزاران نفر از مردم و تعلیق قوانین مسابقات پس از سوپر مارکت ها می توانید هماهنگی به "خوراک ملت"—به عنوان اتفاق افتاده در بریتانیا—قوانین طبیعی را به وضوح شکسته شده است. این استدلال که "آن را به سادگی نمی تواند انجام شود" را در حال حاضر حمل و وزن کمتر. این بحران می تواند حرکت پوپولیستی به انتقاد از سرمایه داری است که به تصویر کشیدن آن به عنوان یک تقلب بازی, بهره گیری از نخبگان در هزینه شهروندان عادی. این بیماری همه گیر است و نه بزرگ "ماله" هنگامی که میلیونرهای سوراخ در طول مستند در قایق بادبانی و یا خانه های کشور و دیجیتال شرکت—که بسیاری از آنها پرداخت پایین موثر نرخ مالیات در کشورهایی که در آنها کار—رستگار در حالی که آجر و ملات کسب و کار ورشکست ميشود.

کسانی که جریان در حال حاضر وجود داشته و به عنوان یک نتیجه از سقوط مالی: به خاطر ویروسی کلیپ هلندی مورخ Rutger Bregman پیشنهاد در اجلاس داووس است که شرکت خودداری کردن از انسان دوستی و فقط پرداخت مالیات خود را? میلیاردرهای دنبال کمک مالی این زمان در اطراف روبرو هستند قوی مقاومت مواجه. (دولت بریتانیا تا کنون حاضر به بحث در مورد بحران وام برای برانسون ویرجین آتلانتیک باعث او را به انتشار نامه ای اعلام کرد او و همسرش "را ترک نکردند بریتانیا برای مالیات دلایل اما برای عشق ما از جزایر ویرجین بریتانیا است.")

بودجه خدمات عمومی نیز تبدیل به red-hot سوال سیاسی است. بیش از چند هفته گذشته در بریتانیا خیریه تلاش—مانند 100 سال کهنه راه رفتن دور از باغ خود را به جمع آوری پول برای خدمات بهداشت ملی شده اند همراه با یک سوفل مداوم از ناآرامی: چرا خدمات سلامت به شدت تامین می شود که به آن نیاز دارد کمک های مالی موسسه خیریه? زمانی که وزیر بهداشت می گوید او ارزش پرستاری-خانه کارگر به طوری که او می خواهد به افتخار آنها را با یک سنجاق و نشان چرا آنها پرداخت می شود کمتر از سوپر مارکت تحویلدار?

این اجتناب ناپذیر هستند و مشروع سیاسی سوالات; ما باید مشکوک از هر گونه تلاش برای اخراج آنها. پس از همه, Hannan است آوازی حامی خروج از اتحادیه اروپا و نگاه شما بیهوده به صورت جدی اقتصاددانان که معتقدند که باید مثبت کوتاه مدت تاثیر بر اقتصاد بریتانیا. هنگامی که مواجه با این پیشنهاد که جامعه کسب و کار متنفر Brexit که او مورد حمایت نخست وزیر بوریس جانسون گزارش شده است که فرمودند: "خود و کسب و کار." در عین حال هیچ یک از آنها را نشان می دهد که حیوان خانگی خود را پروژه سیاسی باید لغو شود به دلایل اقتصادی. دولت اصرار دارد که بریتانیا خواهد مطبوعاتی پیش با پایان دادن به مبارزه با تروریسم در اروپا دوره گذار در دسامبر 31.

جامعه یا مراقبت در مورد برابری و محیط زیست, تمام وقت یا هیچ وقت. این fripperies. اخیر سنبله داخلی-خشونت گزارش واقعی است. زندگی در آلوده شهر به نظر می رسد به بدتر coronavirus تلفات. کودکان در مناطق محروم داشته اند به مراتب کمتر مدرسه در منزل در مستند خود را ثروتمند و همسالان با توجه به انگلیسی فکر می کنم مخزن Sutton, اعتماد, چرا که بسیاری از آنها لازم نیست تجهیزات کامپیوتر و دسترسی به اینترنت است. اینها همه سیاسی تراژدی. آنها نیاز به یک سیاسی پاسخ.

بنابراین اگر چه بریتانیا می تواند پاسخ به بحران scrapping حداقل دستمزد و اجازه دادن به شرکت های خصوصی ما آلوده هوا و آب که نه خنثی عملی تصمیم گیری است. آن را عمیقا ایدئولوژیک. (یک رهبر است که در بر داشت زمان برای تمرکز بر برابری دستور کار? مجارستان ویکتور وزیر که در تلاش است به حذف حق قانونی برای تغییر جنسیت. کسب و کار به احتمال زیاد شده است تقاضاهای مصرانه برای این اتفاق می افتد.)

جامعه شکوفا هنگامی که کسب و کار موفق, اما آن را نیز می کند به طوری که به عنوان بسیاری از مردم که ممکن است رسیدن به پتانسیل کامل خود را. Coronavirus دهه نباید تکرار اشتباهات گذشته است. اگر اصول خود را می تواند رها و تحت فشار شما واقعا هرگز آنها را در همه حال.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب