شما احتمالا می دانید اگر شما تا به حال Coronavirus در ژانویه

سلامت تا کنون تمام شواهد موجود نشان می دهد که تعداد کمی از آمریکایی ها آلوده شدند در اولین هفته از سال است

توسط NEWS-SINGLE در 19 اردیبهشت 1399
اقیانوس اطلس

یادداشت سردبیر: این اطلس در حال ساخت حیاتی پوشش coronavirus در دسترس همه خوانندگان. پیدا کردن مجموعه ای در اینجا.

بدون شک وجود دارد که coronavirus پخش شد در ایالات متحده در ماه ژانویه است. ما حداقل می تواند با آن شروع. به تازگی در کالیفرنیا در سانتا کلارا کانتی گزارش داد که بافت های بدن از یک زن که فوت در فوریه 6 آزمایش مثبت برای coronavirus. او تا به حال سفر خارج از کشور و بر اساس آنچه که شناخته شده است در مورد ویروس او باید آن را برداشت ژانویه 31; در تمام احتمال, او آلوده یک یا دو هفته قبل از آن. ویروس آن تبدیل شده است در ایالات متحده و قبل از ما مشکوک و هفته زودتر از قبلی برآوردهای رسمی از جامعه انتقال تا به حال به خود اختصاص داده است.

از همه چیزهایی که ما هنوز هم نمی دانم در مورد SARS-CoV-2—تا چه حد می تواند آن را در سفر از طریق هوا ؟ چه درمان می تواند طعم آن ؟ چگونه بسیاری از مردم آن را بکشند ؟ —تعداد افرادی که آلوده شده اند ممکن است با این ویروس در ماه ژانویه برگزار می شود ویژه جذبه. قابل برآورد می تواند کمک به تعیین چقدر بد ایالات متحده botched پاسخ اولیه به این بیماری همه گیر شد. ما در حال حاضر می دانیم که دولت موفق به شناسایی به عنوان بسیاری از 28,000 عفونت در مارس 1, پس چقدر دیر به بازی شد ، دانستن بیشتر در مورد ژانویه عفونت همچنین می تواند ارائه سرنخ به تعداد واقعی از آمریکایی ها که در حال حاضر آلوده شده است—با تشکر از کمبود آزمون رسمی تعداد 1.2 میلیون است که تقریبا به طور قطع بیش از حد کم است. یک شرکت شماره اطلاع رسانی می تواند استراتژی ما برای جلوگیری از پس از آن امواج COVID-19 از تبدیل شدن به حتی بیشتر از فاجعه اول است.

کنجکاوی در مورد ژانویه ندارد رانده شده تنها توسط جمعی خوب است. بسیاری از آمریکایی ها مشتاق هستند بدانند که آیا که طولانی سرفه یا مجازات تب آنها به برگشت در زمستان در واقع COVID-19. آن را وسوسه انگیز به این باور است که قابل ملاحظه تکه از جمعیت مخفیانه انجام این ویروس در ماه ژانویه چرا که پس از آن وجود خواهد داشت امیدوارم که هر کسی که آمد با یک مشکوک به بیماری در چند ماه گذشته به برخی از درجه ای از مصونیت در حال حاضر. حداقل اگر آمریکا به طور چشمگیری افزایش یافته و برآورد آن از ژانویه عفونت آمریکایی ها می تواند برخی از پشتوانه علمی برای عزاداری مرگ در خانواده به عنوان coronavirus-مرتبط است.

متاسفانه کارشناسان به طور کلی موافقم که تعداد واقعی آمریکایی حامل ویروس تا پایان ژانویه به هیچ وجه نزدیک به اندازه کافی بالا برای حمایت از حدس و گمان در مورد گله ایمنی و ستاره نکردم superspreader حوادث. فراتر از آن برآورد طور گسترده ای متفاوت است. لورن گاردنر استادیار مهندسی در دانشگاه جانز هاپکینز که ایجاد مدرسه محبوب داشبورد برای ردیابی coronavirus موارد به من گفت که "می تواند وجود داشته اند صدها نفر در آمریکا در ماه ژانویه و هزاران نفر تا پایان مارس." ترور Bedford, یک زیست شناس در فرد هاچینسون مرکز تحقیقات سرطان است که در خط مقدم این مطالعه ژنتیکی SARS-CoV-2 می گوید که "بیش از 10 کمتر از 100 خواهد بود من حدس می زنم." Caitlin رودخانه ارشد پژوهشگر در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت به من گفت که او "اعتماد به نفس آن است که صفر نیست" و این که "به نظر می رسد مانند آن را میلیون ها نفر."

آن است که از نظر علمی ممکن است برای یک کشور ماه به یک عفونی-بیماری شیوع تعيين با برخی از یقین چگونه بسیاری از ساکنان آن آلوده شدند در چند هفته اول. چالش این است که انجام این کار نیاز به اطلاعات در مورد ایالات متحده و بقیه جهان است که در حال حاضر یک راز است. بسیاری از آمریکایی ها اغلب با فشار دادن سوال—آیا من باید این بیماری بدون دانستن آن است ؟ هنگامی که?—را بی جواب باقی می ماند برای همیشه لطفا برای. اما با گذشت زمان ما به احتمال زیاد برای به دست آوردن برخی از محدود وضوح در مورد آنچه دقیقا اتفاق افتاده است در آغاز این سال است. و ما احتمالا نمی خواهید به مانند آنچه که ما پیدا کنید.

  1. وارداتی موارد

یکی از عوامل مهم برای برآورد که چگونه بسیاری از آمریکایی ها آلوده شدند و در ژانویه درک است که چگونه بسیاری از افراد بیمار سفر در اینجا در وهله اول. بیشتر افرادی که در انجام این ویروس به داخل کشور—که آیا آنها بازدید کنندگان و یا آمریکایی در بازگشت به خانه—بیشتر شانس این را داشته اند که به علت بزرگ, شیوع بیماری کشف نشده.

توسط اواسط ماه فوریه 12 COVID-19 موارد مربوط به سفر از چین تا به حال شناسایی شده است در ایالات متحده وجود دارد دلیل خوبی برای باور کردن تعداد واقعی بود حداقل حاشیه بالاتر است. در ماه فوریه اپيدميولوژيستها در هر دو دانشگاه هاروارد و کالج امپریال لندن تخمین زده است که در جهان بیماری-سیستم های نظارت, گیر افتاد, تنها در مورد یکی از هر سه عفونت های صادر شده از ووهان چین که در آن ویروس برای اولین بار شناسایی شده است. با توجه به Bedford این نسبت نشان می دهد که حدود 20 تا 50 نفر آلوده وارد آمریکا از چین یا کشورهای دیگر در ماه ژانویه است.

SARS-CoV-2 بسیار مسری است اما چند ده وارداتی موارد احتمالا نمی خواهد به اندازه کافی برای جرقه بسیاری از عمده شیوع بیماری کشف نشده. بر اساس بیماری های مرتبط مانند سارس و MERS اپیدیولوژی گمان می برند که coronavirus را گسترش بالقوه نامنظم است. در تمام احتمال, برخی از افراد بیمار آلوده بسیاری دیگر اما بیشتر آلوده فقط تعداد انگشت شماری. الساندرو Vespignani یک شبکه دانشمند و بهداشت عمومی استاد در دانشگاه تخمین می زند که در هر شهر آمریکا که بعدا تبدیل شد به یک نقطه داغ برای COVID-19 شاید 10 تا 20 "محلی انتقال رویدادها" رخ داده است در ماه ژانویه است. گذشته از این یک یا دو عفونت است که آیا بذر عمده شیوع بیماری در مکان هایی مانند سیاتل و نیویورک بسیاری از عفونت است که وارد شده از خارج از این کشور در ماه ژانویه خواهد منتقل شده است تا در اکثر چند نفر و سپس به سرعت به "محو شد," بدفورد به من گفت.

ایجاد دقیق تر تعداد چگونه بسیاری از افراد بیمار انجام SARS-CoV-2 به آمریکا اوایل این سال نیاز به اطلاعات است که می تواند مشکل و یا غیر ممکن است برای جمع آوری به خصوص در طول یک عمده جهانی-بحران بهداشتی. برای یکی: چگونه بسیاری از مردم در واقع بیمار با COVID-19 سراسر جهان در ماه ژانویه (یا زودتر). اطلاعات رسمی از ووهان شده اند غیر قابل اعتماد از شروع. و کشورهایی که پس از ramped تا خود را coronavirus-تشخیص تلاش بودند نه به دنبال به دقت برای موارد در ابتدای سال است. سازمان بهداشت جهانی را اعلام نکرده جهانی-بهداشت و درمان اضطراری تا ژانویه 30.

محققان همچنین نیاز به دانستن که در آن مردم در سراسر جهان سفر کرده در اوایل هفته از این بیماری همه گیر. "یکی از چالش های بزرگ به دنبال در جهانی واقعی گسترش این بیماری است که از ژانویه در سفر الگوهای شده اند انبوه مختل," گاردنر گفت. زمانی که محققان اصلا مناسب سفر اطلاعات برای یک زمان و مکان آنها در حال مطالعه او توضیح داد که آنها اغلب جایگزین یا برون یابی از داده ها در گذشته بوده است. "گاهی اوقات شما می توانید می گویند" خوب من اصلا 2016 داده اما من با استفاده از 2015 داده است. که نماینده.' که اعمال نمی کنه." دولت چین تعطیل ووهان در ژانویه 23; حتی قبل از آن, افراد, جنبش الگوهای ممکن است شروع به تغییر در راه است که دشوار است برای پیگیری.

  1. تعداد مرگ و میر

هنگامی که زندگی را نمی توان به طور کامل اختصاص یک راه برای حرکت رو به جلو است که به شمارش مرده. تست کمبود به این معنی است که برخی از COVID-19 مرگ رفته اند کشف نشده اما محققان می توانید یک دسته بهتر در چگونه بسیاری از مردم به این ویروس کشته شده در طول مدت زمان داده شده توسط به دنبال در حد مرگ: چگونه بسیاری از مردم از این امر شده اند و انتظار می رود در شرایط عادی.

هفته گذشته مرکز ملی آمار سلامت منتشر شده داده های اولیه در صورت هفتگی مرگ و میر بیش از حد از ژانویه 2017 که به روز خواهد شد به عنوان همه گیر می پوشد ، باب اندرسون رئیس NCHS است مرگ و میر-آمار شعبه به من گفت که آن را "اولین بار انجام داده ایم چیزی شبیه به این قبل از تجزيه و نهایی است." امید است که محققان می توانند با استفاده از ناخالص اعداد به برآورد که چگونه بسیاری از آمریکایی درگذشت COVID-19 بیش از یک دوره خاص از وجود برآورد که چگونه بسیاری از آمریکایی ها آلوده شدند. اما چیدن بیش از حد مرگ و میر در چند هفته اول این سال دشوار خواهد بود. در مقایسه با صدها نفر از هزاران نفر از مرگ و میر کشور تجربیات در یک نمونه ماه تعداد انگشت شماری از COVID-19 مرگ و میر را به سختی خواهد بود بر روی صفحه رادار. در واقع با NCHS تعداد ایالات متحده نیست بیش از این انتظار می رود تعداد مرگ و میر قابل توجهی حاشیه تا هفته مارس 22.

حتی اگر آمریکا قادر به دقیق تر ناخن بیش از حد زمستان مرگ و میر چند ماه از هم اکنون با استفاده از این اعداد به محاسبه COVID-19 عفونت امر بستگی دارد بسیار دقیق برآورد ویروس, نرخ مرگ و میر در سراسر سن گروه با توجه به کیوان آفتاب یک فوق دکترا در موسسه ملی بهداشت چند ملیتی آنفلوانزای فصلی مطالعه مرگ و میر. کسانی که تخمین زده می شود فقط هنوز وجود دارد. گاردنر با اشاره به این که مورد مرگ و میر COVID-19 بوده است متناقض گزارش شده است و ساخت قابل اعتماد محاسبات با آن سخت خواهد بود تا شماره از سراسر جهان شروع به تعادل که "به راحتی می تواند از طریق سال است."

شهرها و ایالات متحده در سراسر کشور می تواند در نظر زیر سانتا کلارا سرب و ترکیب از طریق کالبد شکافی اطلاعات از افرادی که در ابتدای سال جاری درگذشت. "روال بخشی از کالبد شکافی های مختلف برای جمع آوری نمونه بافت," جیمز گیل, کانکتیکات, ارشد پزشکی, معاینه به من گفت. کسانی که بافت—قطعه از مرحوم ریه ها و قلب و غیره—ممکن است نگهداری شود به مدت شش ماه تا یک سال و یا حفظ در پارافین و ذخیره می شود برای چندین سال. آنها می تواند آزمایش می شود برای حضور SARS-CoV-2 هرگاه کسی تصمیم گرفت به آنها نگاه کنید.

فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom به تازگی دستور دولت خو یش به بررسی و کالبد شکافی بازگشت به ماه دسامبر است. اما کشورهای دیگر شده اند مردد به مشابه تعهدات. گیل تخمین می زند که کمتر از 10 درصد از بیمارانی که در بیمارستان جان گرفتن کالبد شکافی. همراه با تعداد کمی از coronavirus مرگ و میر که به احتمال زیاد رخ داده است در ماه های ژانویه و فوریه این استخر محدود کالبد شکافی داده بدان معنی است که چند COVID-19 عفونت هستند به احتمال زیاد دستگیر شده است. بررسی بافت از ژانویه و فوریه کالبد شکافی می تواند تولید چند سوزن در انبار کاه و شاید عقب راندن جدول زمانی از جامعه در ایالات متحده و حتی بیشتر. اما بازرسان پزشکی بعید است برای پیدا کردن به اندازه کافی آلوده نمونه به رسم هر معنی دار نتیجه گیری در مورد چگونه بسیاری از مرگ و میر در چند هفته اول سال بودند و در واقع COVID-19–مربوط است.

  1. آزمایش خون

یک سوم رویکرد ممکن است شامل شواهدی وجود دارد که این ویروس در پشت برگ در خون است. پس از بدن انسان دعوا کردن یک عفونت ویروسی سیستم ایمنی بدن همچنان به تولید آنتی بادی و پروتئین—پروتئین است که می تواند تشخیص مهاجم اگر آن را برمی گرداند. در حال حاضر آزمایش خون می تواند به شما بگویم اگر coronavirus آنتی بادی های موجود در بدن خود را در زمان تست با محدود و دقت است. اما آنها نمی توانم به شما بگویم زمانی که شما در معرض ویروس. اگر دانشمندان می توانید پین کردن چه مدت coronavirus آنتی بادی چوب در اطراف در بدن دقیق سرولوژی تستهای بگویید یک بیمار اولین تاریخ ممکن آنها قرار گرفتند.

در طول دوره از هر گونه عفونت ویروسی در بدن انسان تولید نسبت های مختلف از انواع مختلف آنتی بادی است. جی جی Gronvall یک immunologist در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت به من گفت که با اطلاعات کافی محققان به لحاظ نظری می تواند تعیین آنتی بادی نسبت به احتمال زیاد در خون یافت می شود در شماره های مختلف از روز یا هفته postinfection. اما Gronvall گفت: فردی تنوع در عيار نسبت مشترک خواهد بود. بنابراین حتی اگر مثل این مطالعه بودند اقدام به بهترین آن می تواند انجام دهد این است که پیش بینی آنچه که بسیاری از بسیاری از بسیاری از نمونه خون نشان می دهد عفونت در اطراف ژانویه; این روش احتمالا نمی تواند تعیین کند چه زمانی یک فرد خاص را عفونت رخ داده است.

با توجه به این که دانشمندان هنوز به حل و فصل در چه مدت در بدن تولید هر SARS-CoV-2 آنتی بادی هیچ کس نباید خوشبین بود که یک سیستم مانند یک Gronvall تصور خواهد بود و کاربردی به زودی اگر تا کنون. فقط تعیین ایمنی پنجره از این ویروس می تواند "ماه و سال" با توجه به رودخانه ارشد پژوهشگر در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت. "این ویروس تنها واقعا در جهان وجود داشته تا آنجا که ما می دانیم برای چند ماه. و بنابراین ما فقط شده اند قادر به مطالعه آن در طول زمان است."

Bedford, زیست شناس که به بررسی تغییرات ژنتیکی در SARS-CoV-2 پیشنهاد یک راه ساده تر به اطراف زمان-نابینایی از آزمايشهاي: استفاده از خون از ماه ژانویه است. او توضیح داد که هنگامی که بیماران خود را به خون کشیده شده برای تست در یک بیمارستان, بیمارستان نگه می دارد و نمونه و باعث می شود آن را در دسترس محققان که می دانید تنها تاریخ خون کشیده شد و سن بيمار. تست یک توده مهم از خون کشیده شده در ژانویه برای دیدن آنچه که در صد آنتی بادی است به SARS-CoV-2 می تواند کمک به افسران استنباط چه درصدی از کل جمعیت ایالات متحده آلوده شد.

چنین یک طرح هر چند که کار تنها با آزمايشهاي که بسیار دقیق تر از آنهایی که در حال حاضر در دسترس است. به عنوان بدفورد توضیح داد: حدود 1 درصد از نتایج حاصل از این آزمون در حال حاضر به احتمال زیاد به مثبت کاذب. وجود دارد برخی از ریاضی درگیر, اما نتیجه این است که تا زمانی که بیش از 1 درصد از جمعیت آلوده است—در حدود 3 میلیون نفر در سراسر کشور—شما در واقع نمی تواند در قرعه کشی هر گونه نتیجه گیری از نتایج. شانس که 3 میلیون آمریکایی بود COVID-19 در ماه ژانویه به هیچ باریک است.

  1. خط پایین

پس از بدفورد به من توضیح داد که چگونه به صورت گذشته نگر آزمایش خون خواهد کار او توضیح داد که آنها "احتمالا باید قوی اهميت است." کارشناسان دیگر من با صحبت توافق کردند که پس از تعقیب دقیق اعداد از ژانویه بعید است به بسته شدن آمریکایی ها ممکن است به دنبال و یا تفاوت فوق العاده ای در آنچه که ما به عنوان یک کشور را انتخاب کنید برای انجام بعدی. حتی اگر ما می تواند موج گرز سحر و جادو و رها کردن تعداد دقیق عفونت در ماه به هر اپیدمیولوژیک مدل ما "من نمی دانم که وجود دارد هر گونه تغییر فوری است که ما را به پاسخ های فعلی ما بر اساس این اطلاعات" رودخانه گفت.

هنوز هم وجود دارد برخی از مزایای به تعیین دقیق تر فقط چگونه بسیاری از عفونت های فرار در امریکا تشخیص در اولین هفته از سال است. پیتر hotez را بازتوییت کرد یک دین در مدرسه ملی طب گرمسیری در Baylor College of Medicine ذکر است که بسیاری از کشورها در جنوب جهانی هنوز در اولین مراحل خود را شیوع است. بیشتر اطلاعات عمومی-کارشناسان بهداشت و درمان در آن مکان می توانید در مورد چگونه COVID-19 شروع به گسترش از طریق آمریکا به همراه اروپا و شرق آسیا بهتر آنها می توانید آدرس محلی خطرات.

آن را نه فقط در کشورهای دیگر: در تمام احتمال, ایالات متحده به صورت امواج بیشتر از COVID-19 قبل از بیماری است که به پاشنه با یک واکسن یا گله ایمنی که هر دو ماه اگر نه سال ، ما احتمالا در یک ماده از هفته ها یا ماه ها خودمان را پیدا کنید در یک نقطه در امتداد اپیدمیولوژیک منحنی است که بیشتر شبیه به اواخر ماه ژانویه از اواسط ماه مارس. تکرار همان اشتباهات خواهد بود یک تراژدی است. "ما نمی خواهیم به بازگشایی و پیدا کردن خودمان [نشستن] در نامرئی بیماری همه گیر به طوری که پس از آن در پایان [دیگر] چهار ماه یا شش هفته ما را مجبور به تعطیل کردن همه چیز دوباره" Vespignani های شمال شرقی استاد به من گفت.

پس از هفته ها از ما رهبران سیاسی ارائه بازنگری تاریخ و دروغ در مورد شدت شیوع این بیماری در ایالات متحده ارائه نزدیک به دقیق پرتره از آغاز شیوع این بیماری همچنین ممکن است کمک به سرکوب شایعاتی که COVID-19 بوده است مخفیانه پخش از طریق جیب این کشور پس از سقوط. این نظریه می تواند منجر مردم را به فکر می کنم که ایمنی به مراتب گسترده تر از آن واقع است و در نتیجه آنها را تشویق به رها سازد اجتماعی-فاصله دستورالعمل. این امر به ویژه در مورد به عنوان ده ها تن از کشورهای در برابر مشاوره عمومی-کارشناسان بهداشت و درمان را کاسته و یا ساخته شده برنامه ای برای کاهش محدودیت های قانونی در سراسر غیرضروری کسب و کار و سفر.

برای کسانی از ما از جان گذشته برای هر نوع از یقین در حال حاضر ژانویه می تواند به نظر می رسد مانند یک مدعی برای حل رمز و راز. اما حتی اگر ما در حل و فصل دقیق تر شمارش از عفونت آن را نمی خواهد تغییر مقدار از آنچه ما در حال حاضر می دانیم. داده ها در حال حاضر به اندازه کافی روشن نشان می دهد که مگر اینکه شما در سفر به ووهان در ماه دسامبر یا ژانویه و یا در تماس نزدیک با کسی که هر آنفولانزا مانند علائم شما با تجربه در اولین ماه از سال شد به احتمال زیاد ناشی SARS-CoV-2. دقیق تر اعداد می تواند حاشیه تغییر درک ما از کسانی که ممکن است سیستم ایمنی بدن, اما آنها نمی خواهند تغییر واقعیت کابوس زندگی می کنیم از طریق. این یک حقیقت سخت به بلع است. ما هنوز راه طولانی برای رفتن قبل از ما می توانید از بازگشت به کار و تصویب دیگران در پیاده رو و در آغوش گرفتن بدون ترس.

حتی خیلی بیشتر دانش ما در مورد اینکه چگونه این بحران آغاز شد و با قدرت بیشتر ما ممکن است به شکل چگونه آن را به پایان می رسد. با وجود تمام موانع فعليت يافتن همه گیر تاریخ Vespignani گفت که مدل سازی آینده است که هنوز هم دشوار است. افسران باید به در نظر گرفتن رفتار بشر, سیاست و تست منابع که در حال شکل نه تنها با سرعت از علم است اما سیاسی و اقتصادی خواهد شد. "ما نیاز به تهیه یک رویکرد متفاوت به آینده" Vespignani گفت. "ما نمی خواهیم به تکرار تاریخ است."

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب