جوان مردم اهمیتی نمی دهند در مورد u. s. s. r.

ایده های جاناتان ارنست / ایسنا در یک دانه دار تصویری, یک پزشک, Bernie Sanders آواز می خواند "این س

توسط NEWS-SINGLE در 11 اسفند 1398
جاناتان ارنست / ایسنا

در یک دانه دار تصویری, یک پزشک, Bernie Sanders آواز می خواند "این سرزمین" در شلوغ جدول در طول یک ماه عسل سفر به اتحاد جماهیر شوروی در سال 1988. در یک کنفرانس مطبوعاتی برگزار شد و پس از آن او ستایش مترو مسکو سیستم و اتحاد جماهیر شوروی برنامه های هنر. در یک ضبط از اوایل دهه 1970 ساندرز می گوید: "من نمی ذهن مردم و تماس با من یک کمونیست."

نامزد میل برای بزرگ قرمز شده است و در اخیر نمایش بیش از حد مانند زمانی که او در ستایش خاص کوبا اجتماعی دستاوردهای. "این ناعادلانه به سادگی می گویند همه چیز بد است," او گفت: اندرسون کوپر در 60 دقیقه در ماه گذشته. "هنگامی که فیدل کاسترو آمد به شما می دانم آنچه که او انجام داد ؟ او تا به حال یک برنامه سواد آموزی. این است که یک چیز بد است ؟ حتی اگر فیدل کاسترو در آن است؟"

تا همین اواخر این نظر نمی توانست تفرقه: آنها می توانست منجر به جهانی نزدیک محکومیت و حتی ممکن است torpedoed خود را نامزد انتخابات ریاست جمهوری. این آمریکا بود, محکم, ardently ضد کمونیست با آگاهی از واقعیت های جنگ سرد. نه آنقدر امروز به عنوان ساندرز در تلاش برای تحکیم موقعیت خود به عنوان جبهه دموکراتیک-دونده در بخشی مسلط جوانان رای دادن. (در کارولینای جنوبی که در آن او به پایان رسید دوم در روز شنبه او هنوز هم برنده راحت اکثریت رای دهندگان کمتر از 30.) قابل توجه نسل تقسیم پدید آمده است. افراد مسن هنوز هم دیدن سوسیالیسم و کمونیسم به عنوان خطرناک استبدادی نظام های سیاسی در حالی که افراد جوان تر بیشتر احتمال دارد برای دیدن آنها را به عنوان سیستم های اقتصادی و برای مراقبت به مراتب کمتر یک راه یا دیگری. برای میلیون ها نفر از رای دهندگان بالقوه قرمز ترساندن است و دیگر خیلی ترسناک.

"این بازی همه ساله بازدید و دیدن اگر هر یک از آنها حمله خواهد کرد تا که احساس" میکا Uetricht این سردبیر در Jacobin magazine و عضو حزب دموکرات سوسیالیست آمریکا به من گفت. اما "این حملات فقط زمین نیست راه آنها استفاده می شود به," او گفت: جمعبندی چگونه بسیاری از جوان آمریکایی ها احساس می کنید در مورد کمونیسم به عنوان یک سیاسی چماق.

ساده گذشت زمان توضیح می دهد که بسیاری. میلیون ها نفر از نسل وای و ژنرال Zers بودند هرگز در معرض تهدید اتحاد جماهیر شوروی; آنها زندگی می کنند نه از طریق سقوط دیوار برلین و اصلاحات میخائیل گورباچف; آنها را به یاد داشته باشید مریل boatlift یا نمک معاهدات یا بحران موشکی کوبا است. آنها بزرگ شدم با تهدید تروریسم غالب با هر دو حزب جمهوری خواه و دموکرات دولت با تمرکز بر nonstate بازیگران مانند القاعده و دولت اسلامی و خشونت دیکتاتوری در خاورمیانه است.

حق نیز سهوا, شاید, نرم نیش کمونیست برچسب با صرف چند دهه مرتبط progressivism با سوسیالیسم و سوسیالیسم با کمونیسم و با این استدلال که بازار آزاد سرمایه داری در یک چارچوب دموکراتیک تنها راه به شکوفایی برسانند. یک "binary فریم" تحت سلطه 20th-century سیاست لارنس Glickman, یک مورخ در دانشگاه کورنل به من گفت که در آن سیاست های توزیع مجدد ثروت "ممکن است از طریق شیب لغزنده منجر به چیزی خطرناک و حتی استبداد است." قرارداد جدید بود و اغلب شرح داده شده در 1930s و '40s به عنوان یک "گرگ در لباس گوسفند" یا "اسب تروا" او گفت:.

در حال حاضر این نوع از استدلال برای تلفن های موبایل بیشتر شبیه گریه گرگ. رو به خمیازه کشیدن نابرابری بدهی های سنگین باری از دوش زشت و ناپسند هزینه های زندگی و راکد دستمزد افراد جوان باید گرم به redistributive سیاست است. "مردم درک کنند که کشورهایی مانند انگلستان و کانادا رایگان-سیستم های بهداشتی" Uetricht به من گفت. "آنها فکر می کنم" ما در حال غنی! ما می تواند داشته باشد ، اگر شما پاسخ, 'استبداد ترسناک است!' آن را برای تلفن های موبایل مانند شما با استفاده از این تهدید از استبداد به من بگویید که چرا ما نمی توانیم خوب عمومی-نظام سلامت است."

که تقسیم بین سوسیالیسم و استبداد است که ساندرز بر خلاف بسیاری از هم سن و سالان خود است همیشه ساخته شده است و سازگار خود را برای حمایت از redistributive کارگر-محور اجتماعی-رفاه متحده و سازگار در مخالفت با توتالیتاریسم و استبداد و خشونت دولتی. مرد همیشه روشن شده است که او می خواهد ایالات متحده برای تبدیل شدن به بیشتر شبیه دانمارک و نه کوبا.

میلیون ها نفر از افراد جوان باید پیوست او در فکر است که برای تلفن های موبایل مانند یک ایده خوب است. یک نظرسنجی اخیر انجام شده توسط قربانیان کمونیسم بنیاد یادبود نشان داد که 36 درصد از Millennials را مطلوب نظر کمونیسم به عنوان انجام یک چهارم از نسل Zers. تقریبا نیمی از اعضای این دو نسل را مطلوب از دیدگاه سوسیالیسم و فکر می کند که دولت باید قانون را به عنوان یک کارفرما از آخرین رفت و آمد مکرر. یکی در پنج وای فکر می کند مانیفست کمونیست بهتر "تضمین آزادی و برابری" از اعلامیه استقلال و فکر می کند جامعه بهتر خواهد بود اگر دولت لغو مالکیت خصوصی; یکی در شش جهان فکر می کند بهتر خواهد بود اگر اتحاد جماهیر شوروی هنوز هم در اطراف.

در مقابل جمعیتی و اعضای بزرگترین نسل عمیقا نامطلوب نمایش از تمام این ایدئولوژی یا ایده ها—دوباره ارتباط کمونیسم و سوسیالیسم با جنایات وحشتناک و استبدادی متحده است. "تاریخی فراموشی در مورد خطرات ناشی از کمونیسم و سوسیالیسم است بر روی صفحه نمایش کامل" ماریون اسمیت مدیر اجرایی این بنیاد گفت: پس از انتشار نتایج این نظرسنجی. "هنگامی که ما نمی آموزش نسل جوان ما در مورد حقیقت تاریخی از 100 میلیون قربانیان قتل در دست رژیمهای کمونیستی در قرن گذشته ما نباید تعجب در تمایل خود را به آغوش ایده های مارکسیستی."

قرمز-طعمه ممکن است کار با وای. اما این کار ممکن است با افراد متعلق به نسل. و متاسفانه برای ساندرز آن است که افراد متعلق به نسل که معمولا نشان می دهد و رای دادن.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن