خود را در پاییز سال 2020 همه گیر صف تلویزیون

عکس از شاتر"نقاب خواننده و نقاب قضات و نقاب خدمه و ما این ایده از یک نقاب مخاطبان زندگی می کنند اما Nixed آن ب

توسط NEWS-SINGLE در 19 تیر 1399
A person in a full protective outfit using a television remote
عکس از شاتر

"نقاب خواننده و نقاب قضات و نقاب خدمه و ما این ایده از یک نقاب مخاطبان زندگی می کنند اما Nixed آن به دلایل روشن"

به عنوان یک احتیاط ایمنی شرکت کنندگان دیگر نمی خواهد حذف خود انسان سر صحنه و لباس به خود را نشان می دهد ب-فهرست چهره های, که بدان معنی است که هنرمندان واقعی افراد مشهور هویت باقی خواهد ماند تا ابد کفن در رمز و راز. صدا قانع? آن است!

ده قرنطینه رام-Coms ما خواهید بود در معرض

Twentysomething میا می شکند تا با او زندگی می کنند-در گرافیک-طراح پسر تام—اما در حال حاضر آنها در گیر قرنطینه با هم؟! این است برای رفتن به یک سوار پر از دست انداز. در ضمن میا بهترین دوست, آمنه احساسات برای او هم اتاقی Trey. اما Trey شده است تبادل پیام با جوزی بیش از لولا و هر چند آنها هرگز ملاقات Trey است که برخی او را "یکی". همچنین معلوم می شود که جوزی برادر . . . تام است که شروع به تعجب می کنم اگر شاید هنوز هم وجود دارد یک جرقه با میا بعد از همه ؟ و یا برخی از چهل و تغییرات عجیب و غریب است.

"زوم جدول جزئیات: بازیگران 'Tiger King' "

بازیگران "ببر پادشاه" بازده از طریق زوم برای انجام یک جدول و خواندن از یک رونویسی از docuseries "ببر پادشاه است." جو عجیب و غریب شده است توزیع مجدد با David Spade.

"مرد در مقابل در داخل خانه"

این مربی بقا و آدرنالین سالک Bear Grylls با نهایی بقا چالش: ماندن در داخل خانه موظف به توسط دولت صادر شده است. در طول فصل تحمل راهنماهای بینندگان از طریق یک سری از بقا چالش ها از جمله چگونه به برون سپاری فیزیکی و عاطفی و صمیمیت خود را به گیاهان و اینکه آیا یا نه شما هنوز هم باید برای ایجاد گفتگو را با هم اتاقی و مبارزه با ضعف وجودی از روز ترکیب به ماه به عنوان شما خیره در سقف خود را از روی نیمکت بدونم که اگر این همیشه به پایان خواهد رسید و شما فقط می توانید مانند رفتن در اطراف سرگردان شوم یک هدف است. شاید در نهایت نبرد واقعی است که انسان در مقابل . . . خود را ؟

"M*A*S*H" (1972)

آن بوده است به اندازه کافی بلند است که ما شکل ما فقط می تواند بازیافت و اساسا هیچ کس متوجه خواهد شد.

"برای تلفن های موبایل و تصاویر"

از تولید که به ارمغان آورد شما هر تکرار از "کارشناسی" و هر آنچه در سی دابلیو این روزها می آید بیش از هشت هزار ساعت از هرگز قبل دیده می شود برش-اتاق-کف محتوا به بازی absentmindedly در پس زمینه در حالی که شما حرکت روی اینترنت. شما می توانید انتظار پاپ صوتی را پوشش می دهد! افق عکس از نیویورک; لس آنجلس; و Tacoma, Washington! امواج توفنده بر روی شن و ماسه! تمدید اتفاقی شات از هنر و صنعت خدمات! بازیگران به خوبی به دهه بیست سالگی خود را در تلاش برای تصویب برای نوجوانان! پراکنده آهنگ خنده! یک صحنه که عمدتا مسدود شده توسط یک مرد که ایستاده بود درست در مقابل دوربین. است وجود دارد یک توطئه ؟ شاید! آیا مهم است ؟ آیا هر چیزی ؟

مراسم ویژه از "زوم جدول جزئیات: بازیگران 'Tiger King' "

بازیگران "زوم جدول جزئیات: بازیگران 'Tiger King' " reunites برای اولین بار در این ویژه میزبانی نیکول Byer. David Spade شده است توزیع مجدد با Dax Shepard.

"اینترنت! اما در تلویزیون!"

تولید سر و صدا ضربه "برای تلفن های موبایل و تصاویر" هستند که در آن با "اینترنت! اما در تلویزیون!," جدید هیجان انگیز است که طول می کشد بینندگان از ایمنی مرور ایمیل تبلیغاتی به خطرات پیمایش از طریق Instagram خوراک سابق و جدید شعله. مطمئن شوید که به لحن در فصل آخر که برگ بینندگان با عمده مطلب یا داستان جالب: آیا شما در واقع منظور آن است که غوطه ور شدن در ماشین مخصوص مخلوط کردن خود را در سبد خرید آنلاین? ما باید صبر کنید تا فصل 2 به پیدا کردن!

"(شما در معرض خطر!"

آن را فقط در "معرض خطر" اما پول جایزه شده است از تبدیل دلار به ورق کاغذ توالت در یک یک به یک نسبت است.

"اولین سالانه گرسنگی"

ما در مورد آن وجود دارد درست است ؟tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن