قیمت میلگرد در کاشان

قیمت میلگرد آجدار کاخانه های مختلف را در سایت و شبکه های اجتماعی ما می توانید ببینید. سازه های بتن آرمه برای ر

توسط NEWS-SINGLE در 8 دی 1399

قیمت میلگرد آجدار کاخانه های مختلف را در سایت و شبکه های اجتماعی ما می توانید ببینید. سازه های بتن آرمه برای رفتار یکپارچه طراحی شده اند. اتصالات میله های تقویت کننده منفرد که به درستی طراحی شده اند، یک عنصر اصلی در انتقال نیرو از طریق سازه و ایجاد مسیر بار است. معمار / مهندس مکان، طول دامان و اطلاعات مربوط به نقشه های سازه را ارائه می دهد. خرید و قیمت میلگرد باید با توجه به مشخصات آن همچون وزن و نوع و جنس مواد سازنده انجام شود.

اتصال ساده میلگرد

دامان روش غالب است که برای اتصال میله های تقویت کننده استفاده می شود. میله ها ممکن است از هم فاصله داشته باشند یا در تماس باشند. برای اتصالات دامان، اتصالات تماسی به دلیل عملی ترجیح داده می شوند که وقتی با هم سیم می شوند، در هنگام جابجایی بتن راحت تر در برابر جابجایی محافظت می شوند. میله های برش خورده بدون تماس نباید فاصله زیادی از یکدیگر داشته باشند و باعث ایجاد ترک زیگزاگی در بتن بین میله ها می شود.

طول اتصالات دامان بسته به مقاومت بتن، نوع بتن، مقاومت تسلیم (درجه) میله های تقویت کننده، اندازه میله، فاصله میله، پوشش بتن و میزان گره ها یا رکودها متفاوت است. طول اتصالات دور همیشه در محل قرار دادن نقاشی ها نشان داده می شود و یا در جزئیات، نمودارهای دور یا در یادداشت های کلی یافت می شود. اطلاعات بیشتر درباره اتصالات دامان را می توانید در اینجا پیدا کنید. قیمت میلگرد آجدار در بازار آهن در انواع کارخانه ها متفاوت است.

اتصالات جوش داده شده

به طور کلی، CRSI توصیه می کند که جوشکاری دستی با قوس در این زمینه انجام نشود. با این حال، در صورت لزوم، اتصالات جوش داده شده در میدان با جوشکاری قوس الکتریکی میله های تقویت کننده به یکدیگر انجام می شود. برای پروژه های با هر اندازه، به دلیل هزینه های مستقیم و غیرمستقیم بازرسی صحیح، جوشکاری دستی با قوس معمولاً پرهزینه ترین روش خواهد بود. اتصالات جوشکاری شده مهندسی و ساخته شده صحیح، بیشتر از یک عبارت ساده در اسناد قرارداد، ملاحظات بیشتری را می طلبد، «تمام اتصالات جوش داده شده باید مطابق با» ساختار جوشکاری ساختاری - فولاد تقویت کننده «(AWS D1.4 / D1.4M: 2011) باشند.»

در حالی که کد جوشکاری یک سند جامع است، موارد مهم دیگری مانند ایمن سازی تجزیه و تحلیل شیمیایی فولاد، بازرسی میدانی، فوق دید و کنترل کیفیت برای پروژه ای با آرماتور جوشکاری شده مورد نیاز است. CRSI توصیه نمی کند که میله های عرضی توسط جوش های قوس کوچک متصل شوند که به عنوان «جوش های تاک» شناخته می شوند. جوشکاری تکی عاملی است که با خرابی شکننده مجموعه های میلگرد همراه است. قیمت میلگرد میانه و نیشابور در برابر کارخانه های دیگر چگونه است.

اتصال دهنده برای نوار تغییر شکل

این یک اتصال مکانیکی است که به میله های مخصوص با نورد مانند نخ، تغییر شکل در کل طول خود که مطابق با ASTM A615 است نیاز دارد. اتصالات با مهره های قفل و اتصال دهنده های رشته ای مونتاژ می شوند، سپس مهره ها به یک گشتاور مشخص محکم می شوند. متناوباً، می توان مهره های قفل را حذف کرد وقتی میله ها می توانند با هم متحرک شوند. سخت افزارهای ویژه اجازه استفاده از لنگرهای انتهایی در بتن یا اتصال به اعضای فولادی سازه را می دهند. میله ها ممکن است شعله یا اره برش باشند.

اتصال دهنده مستقیم موضوع را ناراحت کنید این یک اتصال مکانیکی متشکل از یک اتصال دهنده با نخهای مستقیم داخلی در هر انتهای آن است که به دو میله تقویت کننده انتهای ناراحت با نخ های خارجی همسان متصل می شود. بهم ریختگی انتهای میله اجازه می دهد تا سطح مقطع در قسمت رزوه شده از سطح مقطع میله بیشتر باشد.

این نوع اتصالات می تواند به صورت سه تکه باشد (دو انتهای میله ای و اتصال دهنده رشته ای داخلی) یا به صورت دو قطعه با اتصال دهنده به صورت یکپارچه جعلی یا از قبل مونتاژ شده در انتهای میله. این سیستم ها همچنین به صورت اتصال دهنده های جوش داده شده، اتصال دهنده های انتقالی، اتصال دهنده های موقعیتی و میله های هد موجود می باشد. برای خرید میلگرد به قیمت کف بازار با ما تماس بگیرید.

قیمت میلگرد در بازار آهن

اتصال دهنده مستقیم موضوع بدون ناراحتی این یک اتصال مکانیکی متشکل از یک اتصال دهنده با نخهای مستقیم داخلی در هر انتهای آن است که به دو میله تقویت کننده با نخ های خارجی همسان متصل می شود. از آنجا که برش نخ ها سطح مقطع خالص میله تقویت کننده را کاهش می دهد، برخی از تولیدکنندگان از میله هایی به اندازه یک بزرگتر استفاده می کنند در حالی که سایر تولیدکنندگان از میله هایی با مقاومت کششی و بازدهی استفاده می کنند که برای غلبه بر از دست دادن مساحت خالص توسط برش نخ، کافی است.

این نوع اتصالات سه تکه است (دو میله به پایان می رسد و کوپلر با نخ داخلی). این سیستم ها همچنین به صورت اتصال دهنده های جوش داده شده، اتصال دهنده های انتقالی و اتصال دهنده های موقعیتی در دسترس هستند.

اتصال اتصال نخ داغ کوپلر با نخ دوار سرد شامل اجزای نر و ماده از قبل با نخ است که با استفاده از یک پرس چرخشی با قالبهای مخصوص روی میله های تقویت کننده چرخانده می شوند. هیچ رشته ای در انتهای میله لازم نیست. پیوند میله ها با نصب یکی از اجزای از پیش نخ شده در قسمت دیگر به پایان می رسد. یک اتصال دهنده سه تایی برای اتصال میله های خم شده که نمی توانند چرخش داشته باشند، در دسترس است. جزئیات اختیاری شامل اتصال دهنده های انتقالی برای اتصال اندازه های مختلف میله ها، اتصال دهنده های مورد استفاده برای اتصال میله ها به اعضای سازه های فلزی و اتصال دهنده های دارای فلنج دارای سوراخ های ناخن است. نخ ها برای برنامه های کاربردی داخلی در آینده مهر و موم شده و محافظت می شوند. قیمت میلگرد سمانته و حرارتی در کارخانه اصفهان را می توانید از ما بخرید.

اتصال دهنده مخروطی

این یک اتصال مکانیکی متشکل از یک اتصال دهنده موضوعی مخروطی است که به میله هایی با نخ های مخروطی متناسب می پیوندد. اتصال دهنده با چرخاندن میله یا آستین با آچار به گشتاور مشخص شده توسط سازنده نصب می شود. برای اتصال میله های خم یا منحنی، از اتصال دهنده های موقعیت خاص با یقه استفاده می شود. سازگاری به شما اجازه می دهد.

برای لنگرهای انتهایی در بتن یا اتصال به اعضای سازه های فلزی. انتهای میله ها ممکن است برش خورده یا برش خورده باشند. انتهای میله ها به نخ مشخصی در طول مشخص نیاز دارند.

اتصال اتصال مستقیم با انتهای میلگرد ناراحت کننده این یک اتصال مکانیکی است که از سرهای تشکیل دهنده در انتهای میله ها تشکیل می شود تا با استفاده از دستگاه هیدرولیک سازنده اتصالات متصل شود که متناسب با میله های فاصله نزدیک طراحی شده است. انتهای میله های ناراحت به یکدیگر متصل می شوند و با استفاده از یک اتصال دهنده رشته ای نر و ماده که روی میله ها قرار گرفته قبل از تشکیل سرها در جای خود قرار می گیرند. کوپلر با چرخاندن قطعه زن یا مرد و محکم شدن به گشتاور پیشنهادی سازنده نصب می شود. بدون چرخش میله مورد نیاز است. میله های خم یا منحنی را می توان با همان دستگاه متصل کرد. سازگاری ها اجازه می دهد تا برای لنگرهای انتهایی در بتن یا اتصال به میله رزوه دار استفاده شود. ضخامت و ویژگی های انواع میلگرد بر قیمت میلگرد تاثیر می گذارد.

آستین کوپلینگ پر از گروت

آستین کوپلینگ دو سرخوردگی با یک دوغاب با پایه سیمان، بدون جمع شدن، با مقاومت زودرس پر شده است. میله های تقویت کننده ای که باید به هم متصل شوند، در آستین و قنداق در قسمت مرکزی آستین قرار می گیرند. فضای بین میله و آستین با دوغاب بدون جمع شدن پر می شود تا نیروها بین سطح تغییر شکل میله ها و سطح داخلی تغییر شکل آستین منتقل شود. به جز تمیز کردن معمولی، آماده سازی خاصی از میله ها لازم نیست. آستین های نسبتاً گشاد همچنین می توانند عدم انطباق جزئی میله ها و ترکیب میله های اندازه مختلف را در خود جای دهند.

آستین پر شده از دوغاب / نخ  این نوع اتصالات مکانیکی که در درجه اول برای ساخت پیش ساخته استفاده می شود، دو روش متداول اتصال مکانیکی را با هم ترکیب می کند. یک سر آستین با استفاده از نخ به میله تقویت کننده (میلگرد) متصل شده و محکم می شود. پس از آن که انتهای میله دیگر درون آستین قرار گرفت و فضای بین میله و آستین با دوغاب با استحکام بالا پر شد، اسپلیز کامل می شود. دهانه باز دهانه آستین باعث عدم انطباق جزئی میله در هنگام نعوظ می شود. دهان گشاد همچنین امکان انتقال بین اندازه های مختلف میله را فراهم می کند. خرید میلگرد به نرخ کارخانه به همراه استعلام قیمت از کارخانه های فولاد.

آستین کوپلینگ پر شده از فولاد

آستین جفت پر شده از فولاد، یک اتصال مکانیکی است که در آن فلز مذاب یا پرکننده فولادی شیارهای داخل آستین را با تغییر شکل های روی میله تقویت کننده بهم می زند. جزئیات ویژه اجازه استفاده به عنوان لنگرهای انتهایی یا اتصالات به اعضای فولادی سازه را می دهد. انتهای میله برش، برش شعله یا برش می تواند به عنوان پر کننده فولاد فضای بین انتهای میله را پر کند. با این حال، بررسی نوار پایان توصیه می شود.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن