کتاب آشپزی

اگر از پخت غذاهای تکراری خسته شده اید، پیشنهاد می کنیم سری به غذاهای بین الملی بزنید. تعداد زیادی دستورالعمل م

توسط NEWS-SINGLE در 25 آذر 1399
اگر از پخت غذاهای تکراری خسته شده اید، پیشنهاد می کنیم سری به غذاهای بین الملی بزنید. تعداد زیادی دستورالعمل مربوط به غذاهای کشورهای دیگر در فضای اینترنت موجود است که با یک جست و جوی ساده به راحتی پیدا می شود. برخی از نویسندگان این دستورالعمل ها را در کنار یکدیگر جمع آوری کرده و به صورت کتاب هایی به فروش می رسانند. برای دریافت این کتاب ها باید هزینه ای را پرداخت کنید. برخی از افراد علاقه مند به پخت غذاهای بین الملی سعی می کنند تا از کتاب های آشپزی بین الملی با زبان اصلی استفاده کنند. دستورالعمل ها و ریزه کاری هایی که نویسندگان در این کتاب ها نوشته اند کمی متفاوت تر از دستورالعملی ها موجود در فضای اینترنت است. اما نکته اینجاست که چطور این کتاب های آشپزی بین المللی آن هم به زبان اصلی را پیدا کنیم.
کتاب آشپزی
کتاب آشپزی

کتاب آشپزی بین الملی زبان اصلی را چطور پیدا کنم؟

همین حالا که در حال خواندن این مطلب هستید، می توانید با جست و جوی ساده ترین عبارت food book recipes در مرورگر خود با سایت های زیادی رو به رو شوید که کتاب های آشپزی با زبان اصلی را به فروش می رسانند. نکته ای که در مورد خرید کتاب آشپزی از این سایت ها وجود دارد، نحوه پرداخت و خرید از آن هاست. در صفحه پرداخت هر یک از این کتاب ها درگاهی وجود دارد که شما با استفاده از کارت های بانکی معمول نمی توانید به آن متصل شوید. علاوه بر این احتمالا با قیمت های روز دلار خرید این کتاب ها کمی مشکل باشد. بنابراین تنها راه حل پیدا کردن یک واسطه برای خرید آن هاست.

خرید کتاب های آشپزی بین المللی با کمترین هزینه…

امروزه سایت های زیادی وجود دارند که کار خرید کتاب های بین الملی را برای شما آسان کرده و با هزینه بسیار پایین تر آن ها در اختیار شما قرار می دهند. ایبوک رالی یکی از سایت های معتبر و فعال در این زمینه است. کتاب های آشپزی بین المللی با هر زبانی که فکرش را بکنید در این سایت وجود دارد و شما با طی کردن چند مرحله ساده به راحتی می توانید آن ها را دریافت کنید. نکته قابل توجه این است که کتاب هایی که در سایت ایبوک رالی وجود دارند، قیمتی بسیار پایین تر از سایت مرجع را داشته و البته به هیچ عنوان از کیفیت آن ها کم نشده است. در ادامه روش های سفارش و خرید کتاب آشپزی مورد نظرتان را از این سایت را خواهید دید.

تخفیف ۸۰ درصدی کتاب های آشپزی را فقط از سایت ایبوک رالی بخواهید…

اولین وجه تمایز ایبوک رالی با سایت های مشابه تخفیفی است که بر روی کتاب های خود اعمال کرده است. این تخفیف معادل ۸۰ درصد قیمت تبدیل شده کتاب به تومان است. یعنی در هر خرید شما تنها ۲۰ درصد مبلغ کتاب را می پردازید و کتابتان را با همان کیفیت اصلی خریداری می کنید. برای خرید کتاب آشپزی مورد نظرتان باید ابتدا وارد سایت شوید و ثبت نام خود را تکمیل کنید. پس از آن با جست و جوی نام کتاب در بخش میانی صفحه و کلیک کردن بر روی گزینه جست و جو با صفحه ای مواجه می شوید که تمام کتاب های مرتبط با نام وارد شده توسط شما را در برگرفته است. کتاب مورد نظرتان را می توانید با نام نویسنده، نام کتاب و شابک جست و جو کنید. در نهایت آن را انتخاب، به سبد خرید خود اضافه و پس از پرداخت هزینه لینک دانلودش را دریافت می کنید.
کتاب الکترونیکی
کتاب الکترونیکی

سفارش کتاب های آشپزی کمیاب فقط در سایت ایبوک رالی…

این موضوع به خصوص برای آشپزان حرفه ای حائز اهمیت است. این افراد همواره به دنبال کتاب های نایابی هستند که بتوانند طعمی متفاوت را به مشتریان خود عرضه کنند. اگر به دنبال کتابی بودید که در سایت ایبوک رالی آن را پیدا نکردید، می توانید با کلیک کردن بر روی گزینه سفارش کتاب که پس از جست و جوی کتاب ظاهر می شود، آن را به تیم ایبوک رالی سفارش دهید. در نظر داشته باشید که برای سفارش باید حتما لینک خرید کتاب از سایت های خارجی و توضیحات را وارد کنید. تیم ایبوک رالی سفارش شما را دریافت کرده و در صورت امکان خرید، قیمت آن را تعیین کرده و در اختیار شما قرار می دهد. اکنون با پرداخت هزینه می توانید کتاب مورد نظرتان را در یافت کنید.
سفارش خرید کتاب زبان اصلی
سفارش خرید کتاب زبان اصلی

با یک بار خرید از ایبوک رالی بن تخفیف بگیرید…

بن تخفیف در هر بار خرید از سایت ایبوک رالی به شما تعلق می گیرد. میزان مبلغ بن تخفیف در هر خرید را هنگام وارد شدن به صفحه مربوط به کتاب مورد نظرتان خواهید دید. میزان بن تخففیف ۲۰ درصد هزینه کتابی است که شما قصد خرید آن را دارید. از این بن تخفیف تنها تا یک ماه پس از دریافت می توانید استفاده کنید. کتاب های آشپزی که در این مطلب در مورد آن ها صحبت شد، تنها بخش کوچکی از کتاب های موجود در ایبوک رالی را تشکیل می دهند. هم اکنون نزدیک به ۶ میلیون نسخه الکترونیک از کتاب ها در موضوعات مختلف در این سایت وجود دارد که شما می توانید آن ها را دریافت کنید. لینک منبع
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن