بازداشت عروس خائن که آبروی داماد را برد توسط پلیس فتا

[ad_1] به گزارش سیتنا از پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا، رئیس پلیس فتا استان از شناسایی عروس خانواده که حساب پدر

توسط NEWS-SINGLE در 25 خرداد 1399
[ad_1]

به گزارش سیتنا از پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا، رئیس پلیس فتا استان از شناسایی عروس خانواده که حساب پدر شوهر را خالی کرده بود خبر داد و گفت: کارت و رمز خود را در اختیار دیگران قرار ندهید.

سرهنگ "حشمت سلیمانی"، بیان کرد: شهروندی با مراجعه به پلیس فتا استان اظهار داشت که مبالغی به صورت غیرمجاز از حسابش برداشت شده و خواهان پیگیری موضوع شد.

رئیس پلیس فتا فارس افزود: با بررسی حساب شاکی مشخص شد طی دو تراکنش صورت گرفته مبلغ 72 میلیون ریال از حساب وی به صورت غیرمجاز برداشت شده و به حساب یک فروشنده لوازم آرایشی واریز شده است.

این مقام انتظامی تصریح کرد: با تکمیل تحقیقات فنی و اطلاعاتی صورت گرفته، متهم که عروس شاکی بود مورد شناسایی قرار گرفت و با کسب مجوز قضایی احضار شد و اینگونه اظهار داشت: کارتی که مبلغ مذکور از آن برداشت شده در اختیار همسرم بوده و به علت بدهی‌هایی که به یکی از فروشندگان لوازم آرایشی داشتم بدون اطلاع همسرم و پدر شوهرم اقدام به انتقال 72 میلیون ریال و تسویه بدهی خودم کردم.

سرهنگ "سلیمانی" یادآور شد: متاسفانه شاکی پرونده کارت و رمز آن را در اختیار دیگران قرار داده و همین اعتماد بی جا منجر به برداشت غیرمجاز از حسابش شده بود.

رئیس پلیس فتا فارس ضمن توصیه به شهروندان در خصوص حفظ اطلاعات شخصی و مالی خود، از کاربران خواست: از اعتماد بی جا به افراد بپرهیزند و در صورت مواجهه با هر مشکلی در فضای مجازی از طریق سایت پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir اقدام به گزارش کنند.

انتهای پیام


[ad_2]
Source link
آخرین مطالب