مغلوب ساختن پیشی جستن Lite هرگز خواهد بود که راه حل برای آمریکا مشکلات

ایده های این نیازهای روانی است که منجر به lionization از مایکل Avenatti در وهله اول پاتولوژیک خود مخرب هست

توسط NEWS-SINGLE در 26 بهمن 1398
برندان McDermid / ایسنا

من با مایکل Avenatti دقیقا یک بار در اتاق سبز از MSNBC را صبح جو در نیویورک در مارس 16, 2018. که ساعت مهمان بودند سه: Avenatti من و نامعقول مولد قانونی محقق کاس Sunstein که فقط ویرایش یک کتاب در استبداد. Avenatti هنوز در اوج شهرت خود بود ، او شروع به مصاحبه با officious و چشمگیر وکیل-speak ("من نمی توانم بگویم در این زمان"; "من هیچ نظر") اما آینه ضمنی ریاست جمهوری پایان شواهدی وجود دارد که او پس از آن-ناشناخته, مشتری, Stormy Daniels, که به زودی فاش. او به طعنه میزبان با چشم انداز بیشتر نشان می دهد و پاداش داده شد با داشتن مهمان خود را نقطه توسعه یافته توسط چند دقیقه. در آن دقیقه اضافی او گفت: دانیلز بر این باور است که رئیس جمهور ایالات متحده در حال اعزام یک قاتل به تهدید او و فرزند خود را در لاس وگاس پارکینگ.

Avenatti شد, مجرم دیروز سه جرائم جدی مرتبط تلاش خود را برای گرفتن کفش کتانی نایک برای ده ها میلیون دلار است. حتی صبح که من دیدم نشانه هایی که او یک مرد عجیب و غریب. زمانی که Avenatti برگشتم به اتاق سبز Sunstein و با من صحبت کردیم و من تبریک گفت و او را در این بخش برای حداکثر درام. من کاملا مطمئن هستم که من هم صدا نیست طعنه آمیز; من واقعا تحت تاثیر قرار. پس از شکست تجاری به پایان رسید و میزبان, جو, Scarborough و میکا برژینسکی شروع بحث در مورد این اخبار هیجان انگیز است که Avenatti تا به حال فقط تحویل داده است. ما شنیده ام آنها را در تلویزیون در اتاق سبز. در اواسط جمله Avenatti متوقف صحبت کردن با ما تبدیل شده و با نزدیک شدن به تلویزیون ایستاده بسیار نزدیک به آن—کاملا هیپنوتیزم توسط clips آنها در حال اجرا خود را ، من سعی کردم به صحبت با Avenatti و به او پیشنهاد یک قنادی اما چشمان او به حال لعاب بیش در راه است که پیشنهاد یک سطح بالاتر از آگاهی است. تمام تلاش برای صحبت کردن با او بیهوده بود اگر ما به عنوان تلاش برای قطع یک راهب در دهه سوم مراقبه سکوت.

در نگاهی به گذشته Avenatti را نرگس-مانند تثبيت خود را در رسانه ها تصویر یک دلیل به او اعتماد به عنوان سیاسی ناجی ضد Trumpism. در حال حاضر که او یک جانی از آن آسان است برای فراموش کردن چگونه قابل پروفایل خود را در زمان. برای ماه ها در 2018, Avenatti به نظر می رسد در تلویزیون کابلی به طور مداوم و قبل از اینکه طولانی او گفت که او بود با توجه به چالش دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک کاندیدای ریاست جمهوری. دانیلز این اتهامات نشان داد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک زناکار cad. (او را رد کرده است با داشتن رابطه جنسی با او اما وکیل او می گوید که او پرداخت می شود $130,000 به سکوت در مورد این موضوع.) ما اکنون می دانیم که Avenatti استفاده دانیلز (و گفته او را به سرقت برده پول) به غذا اعتیاد به خود را تبلیغ است.

من نگاه به جلو به فکر کردن در مورد Avenatti; او احتمالا تا پایان با یک حکم زندان و من امیدوارم که او پدیدار توبه و بازسازی. اما همه ما باید فکر می کنم در مورد فرآیندهای پاتولوژیک است که به رهبری او را به lionized در وهله اول. یک lefty از دوستان به من گفت هنگامی که او فکر کرد که دموکرات ها نیاز به درمان تهمت مانند یک پسر قلدر مدرسه که برای درمان قلدری است که به گردن کلفت گریه با قلدری او را به عقب سخت تر است. (نگران نباشید; دوست من است و بدون فرزند.) تحت این نظریه Avenatti خوب بود عاشق و چپ نیاز به کسی با sociopathic خود-توجه به نجات کشور از بدخیم عاشق تهمت. آن نیاز به کسی که می تواند کمون با الهی ریتم خبر چرخه مانند یک استاد ملوان چه کسی می داند بادها و جزر و مد و غریزه به تنهایی وارد بندر سریع تر از دیگران است.

اعتقاد به این که یک فرد سیاسی کشور نجات انجام داده است نا معلوم آسیب, به این دلیل واضح است که هر کسی پس اختصاص داده شده به خود را بازتاب در رسانه ها است که به احتمال زیاد نیست که زمان زیادی از چپ به اختصاص داده شده به بسیاری دیگر. مغلوب ساختن پیشی جستن خود را بارز ترین نمونه از این: یک مرد preternaturally هماهنگ به vagaries از افکار عمومی و رسانه ها, چرخه, اما وفا به تمام اصل و تضمین شده برای نا امید از فروش و یا محکوم کردن خود وفادار ترین هواداران به عنوان به زودی به عنوان آن می شود مناسب برای انجام این کار.

Avenatti البته هرگز در نزدیکی نامزدی حزب دموکرات. اما او نشان داد چگونه از دفاع همه ما در برابر گونه های خاصی از grifter. روحی و روانی آسیب پذیری جهانی است و ویرانگر: قبل از یک نوع خاصی از بی روح شارلاتان مغز ما تسلیم خود را به عنوان زمانی که او وعده داده است که او در حال مبارزه در کنار ما است. من می دانم که از هیچ سیاسی آزمون, بدون gantlet یکی باید قبل از ظاهر شدن در تلویزیون و یا در یک رای گیری متوقف می شود که چنین افرادی است. در واقع این فرآیند را انتخاب کنید و برای آنها و ارتباط بین این showmen و بقیه از ما است بهترین توصیف به عنوان سوء استفاده و وابسته به شرکت.

چه امید وجود دارد برای کسانی از ما که مانند سیاستمداران ما به کشنده خسته کننده و عاری از همه خود نمایی مانند یک بشقاب ساده, رشته فرنگی, برگزاری Parmesan? قبل از اینکه شما را مسخره در پوچی کسل کننده و درونگرا, سیاستمدار, به یاد داشته باشید که سیاسی flamboyance تنها به تازگی تبدیل به اجباری است و انتظار نمی رود که در همه فرهنگ سیاسی مدرن و دموکراتیک و یا در غیر این صورت. (آنجلا مرکل از آلمان است oratorical تعویق; Paul Kagame رواندا به نفع آهسته ضعیف تحویل; سنگاپور رهبران چنین بیچهره بوروکرات که اگر آنها ملبس به ماسک های جراحی به بحث در مورد coronavirus ماسک نمی خواهد کاستن از جاذبه.) در همه ادوار سیاسی جزوات شامل divas و خود تحسین است. اما تنها در حال حاضر ما شروع به خنده در این ایده است که یک نامزد می تواند برنده بدون جعبه صابون اعتیاد یک Huey طولانی است.

مایکل بنت سناتور از ایالت کلرادو که به تازگی کاهش یافته است از این نژاد برای نامزدی حزب دموکرات بود با تمسخر گفت که به عنوان رئیس جمهور او سعی خواهد کرد برای بازگشت به سیاست علاقه تو رفتگی در دیوار چیزی است که یکی می تواند هفته ها بدون فکر کردن در مورد. سیاست را پیدا خواهد کرد شما منتقدان خود را گفت: و اگر شما سعی می کنید برای مخفی کردن سیاست را به شما ضرب و شتم فوق العاده سخت برای ساخت این طریق مشکل شما را ردیابی کردن. شاید تا. اما جذاب ترین جنبه است که پیام آن تعبیه شده قول می دهم که به عنوان رئیس جمهور او نمی خواهد پاتولوژی طلب توجه و نظر کار خود را به خوبی انجام می شود اگر او آن اجتناب شود. بنت گذشته به پایان رسید.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب