20 ثانیه برای بهینه سازی دست سلامتی

ماریانا Bazo / ایسنا

این یک وضعیت آشنا است در یک سرویس بهداشتی عمومی: شما در راه خود را و شخص دیگری در حال خروج بدون شستن دست های خود را. شما آنها را ببینید و چرخ اطراف به سمت نزول است. آنها شروع به سوت زدن به عنوان اگر به نظر می رسد گاه به گاه و سپس به دست خود را سریع spritz با آب.

حتی در میان افرادی که هرگز یکدیگر را نمی بینند باز هم یک اجبار برای انجام یک غسل تعمید از نوک انگشتان: به اندازه کافی شستشو یا صابون در واقع یک ویروس حذف فقط به اندازه کافی به سیگنال مدنیت. بر این اساس بسیاری از آمریکایی ها استاندارد از آنچه به منزله یک شستن دست است بی پایان. مطالعات قرار داده و متوسط شستن دست زمان در حدود شش ثانیه و کمتر از نیمی از آنچه که توصیه شده توسط جهانی-دستورالعمل های بهداشتی. تنها حدود 5 درصد از ما به طور منظم بشویید و کاملا به اندازه کافی است.

شکست ما احساس تازگی مربوطه به صورت ماه گذشته وحشت است گریبانگیر نقاط جهان بیش از چگونه برای جلوگیری از گسترش فشار مرگبار از coronavirus—یک نوع از رایج-ویروس سرماخوردگی. تا کنون virus شناخته شده است به کشته شدن دست کم 500 نفر و آلوده به برخی از 25,000 بیشتر و عمدتا در چین که در آن شیوع آغاز شد. در پاسخ به بحران این کشور تصویب شده است در طول تاریخ بی سابقه ای شده است. خیابان های شهری در قلب ووهان دیده می شود و مردم گرفتار در خارج هستند berated توسط هواپیماهای بدون سرنشین است.

دولت آمریکا نیز با کاهش آن پا به مشابه آب در یکشنبه, سفارش اجباری دو هفته قرنطینه از تمام مسافران ورودی از استان هوبی. دو سوم از آمریکایی ها احساس می کنند که این ویروس یک “تهدید واقعی” با توجه به NPR نظرسنجی دیروز منتشر شد و احساس نیاز به اجباری اقدام فراگیر است. دانشمندان در موسسه ملی بهداشت باید بسیج به کار در اورژانس واکسن. ماسک صورت باید به فروش می رسد در بسیاری از نقاط با وجود شواهد کمی وجود دارد که آنها را مفید خارج از شرایط خاص.

در میان نگرانی بسیار است و تخصیص منابع بسیاری از مردم باقی می ماند بی اعتنا از مهمترین و به طور گسترده ای پذیرفته شده, توصیه های ساده برای کاهش سرعت گسترش بیشتر ویروس ها. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها و سازمان های دیگر در سراسر جهان یکی روشن و قطعی توصیه: شستن دست های خود را حداقل به مدت 20 ثانیه.

هفته گذشته در نمایش روزانه, Trevor Noah اسیر استاندارد پاسخ به مشاوره که زمانی که او شوخی “شستن دست های خود را? دانشمندان همیشه به ما هشدار می دهند در مورد برخی, جدید, عجیب, مرگ, ویروس, و سپس هنگامی که ما می گویند, ‘برنامه چیست؟,’ آنها مانند ” آه شستن دست های خود را.'” مخاطبان خندید. “که یک برنامه!”

شستن دست ها-به نظر می رسد بسیار آشکار است که ممکن است مشکل. کسانی از ما که زندگی کردم کل زندگی ما حذف شده از شیوع وبا و دیگر مرگبار بهداشت مربوط به شیوع بیماری نیست و شاهد قدرت دست شستن و آن را برای اعطا. اما این ممکن است تنها مهم ترین چیزی که هر فرد می تواند انجام دهد برای کمک به متوقف کردن و جلوگیری از شیوع بیماری.

عفونت های تنفسی بیماری ما اغلب به خودمان. مردم هستند گفت: برای پوشش خود سرفه و عطسه اما مطالعات نشان می دهد اکثریت قریب به اتفاق نمی شستن دست های خود را پس از انجام این کار است. کسی که حامل میکروب های بیماری زا ممکن است تکان دادن دست خود را و یا لمس یک دستگیره یا میز که بعدا با شما تماس. هنگامی که شما آنها را انتخاب کنید اگر شما صورت خود را لمس دایره کامل است.

آن را غیر ممکن به دقیقا می دانند که چقدر مردم باید خود را تغییر شستن دست عادات پس از وقوع اولین عناوین ساخته شده یک ماه پیش; مطالعات جامع هنوز رتبهدهی نشده است منتشر شده است. اما در امریکا به طور کلی تاریخچه تمرکز کمتر بر شواهد مبتنی بر رفتارهای پيشگيری کننده از billable درمان به خوبی جواب نمی دهد و نه سیستم مراقبت های بهداشتی ما تمایل به دریافت جایزه جدیدتر محصولات قابل عرضه در بازار بیش از این ارزان و واضح هستند.

برای دریافت برخی از حس مبهم از اینکه طولانی 20-دوم دستورالعمل ناگهان طنین گسترده ای پرسیدم مردم در توییتر که آیا خود دست شستن از ظهر تغییر کرده است در هفته های اخیر. چند نفر به من گفت که آنها در حال تبدیل شدن به آگاه تر از رفتار دیگران و که آنها به خصوص فروش از زمانی که شاهد سه-دوم spritzes یا نمایشی soapless شوی. اما هیچ کس گفت: بله من این کار را در واقع به شستن دست های من درست است. من واقعا هرگز استفاده می شود به آن را انجام دهد. در حالی که به احتمال زیاد چیزی نیست که مردم مشتاق هستند به اعتراف کمتر از حد مطلوب استانداردهای مشترک به نظر می رسد حتی در میان کسانی که شما می خواهم فکر می کنم خواهد بود بیشتر دقیق است. “گاهی اوقات محققان که کار در آزمایشگاه با ویروس ها نمی کنند که بسیار احتیاط در شستن دست” رابرت لارنس یک زیست شیمیدان و نویسنده علم به من گفت.

پس شیوع همیشه باعث می شود من آگاهانه از عادات خود و کسانی که از هر کس در اطراف من ، من متوجه هر گونه تغییر در حمام مکرر من. تغییرات ظریف می تواند اتفاق می افتد اما من فرض بر این است که ما منابع انسانی وزارت نمی خواهد به من اجازه قرار دادن یک دوربین فیلمبرداری در دفتر ما vc برای دریافت مناسب و حجم نمونه.

آنچه را مردم می خواهند به تغییر ؟ در چه نقطه “من واقعا freaked توسط این ویروس” تبدیل به “من خیلی freaked توسط این ویروس است که من قصد دارم به طور منظم دست شستن به مدت حداقل 20 ثانیه کامل”? حتی اگر شما از صفر ترس از آنفولانزا و یا coronavirus یا مرگ در همه وجود دارد این است که دلیل خوبی برای صرف 20 ثانیه. بچه ها به من گفت: من نمی آبیاری در دست من است پس چرا باید آنها را بشویید? که به من می گویند: انسان نقطه ای نیست به ادرار کردن دست خود را. این قانون است که واقعا یک فداکارانه یکی. شستن دست ها می تواند کمک به جلوگیری از میلیون ها مورد از سرماخوردگی و آنفولانزا و بیماری گوارشی است که در سراسر جهان در هر سال است. در ایالات متحده ما ظاهرا اعتقاد دارم ما بیش از حد مهم به فراغت 20 ثانیه به بازی بخشی از ما در نه آلوده دیگران است.

به جای شرمندگی دست-بهداشت غفلت از آن ممکن است بیشتر مولد به جشن بهداشتی بیداری. بخشی از راه حل است و در حال توسعه معمول است که هر کس لذت می برد و به نظر می رسد به جلو به. اگر شستن دست ما احساس می کند مانند توبه و طلب بخشایش ما هرگز آن را نگه دارید. یک راه این است که برای کشتن زمان با آواز خواندن. این هیچ شوخی یکی از مقام CDC توصیه: “نیاز به یک تایمر? همهمه از ‘تولدت مبارک’ آهنگ از ابتدا تا انتها دو بار.”

پس از زمزمه این آهنگ به عنوان شما loom بیش از یک سینک باعث می شود شما صدا unhinged به هر حال شما ممکن است به عنوان به خوبی می خوانم. اگر “تولدت مبارک” نیست امکان پذیر است چرا که از محدوده ملودیک, در صورت تمایل به سعی کنید کولر آهنگ من ساخته شده: “من شستن این دست oh, yes I am بله من هستم” به لحن از “چرخ در اتوبوس.” شما می دانم که شما تا به آواز بلند به اندازه کافی وقتی که شخص بعدی به شما تا به آواز “تولدت مبارک” دو بار. سپس شما قرار است برای خشک کردن دست های خود را که من پیدا کردن می تواند انجام شود فقط با قرار دادن اسلحه خود را به طرف شما و در حال چرخش در اطراف چند بار.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>