مت Rourke / AP

رپیدز سرو—رفتن به امشب حزبی آیووا ساعت ممکن است تیک تاک سریعتر در حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری از آنها بر این باورند.

همه از پیشرو باید مبارزه کرد و با جدیت و به طور گسترده در سراسر کشور در طول چند روز گذشته اما هیچ کدام از نقل مکان به شدت کنتراست خود را با رقبای خود را.

هیچ کدام از نامزدها ارائه شده پایدار چالش به سناتور برنی ساندرز ورمونت که رسید به سرب در اکثر نظرسنجی آیووا و تحویل چشمگیر نشان از قدرت در روز شنبه شب با خشن رالی اینجا که جذب حدود 3000 نفر است. و نه سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg و سناتور ctq از مینه سوتا تحویل مقدار از استدلال در برابر معاون رئیس جمهور جو بایدن هر چند او منجر آنها را در رقابت برای رای دهندگان در حد متوسط. “من فکر می کنم این است که یک بالش در مقایسه با قبلی قفقاز می گوید:” جف لینک یک استراتژیست دموکرات در آیووا.

این محدودیت تا حدودی نشان دهنده یک باور گسترده در محافل دموکراتیک است که در چند نامزد زمینه یک درگیری بین هر دو نامزد لطمه می زند و هر دو از آنها باز می شود و یک مسیر دیگر مدعی را به نفع خود. که معروف آنچه اتفاق افتاده در سال 2004 آیووا حزبی که scorched-earth خصومت بین نماینده سابق ریچارد Gephardt از میسوری و سابق ورمونت فرماندار هوارد دین مجاز جان کری به اواخر موج, برنده دولت و در نهایت نامزدی.

اما نسبت tameness این مسابقه نیز ناشی از این نامزدها با هم تداخل دارند مجموعه ای از فرضیات در مورد چگونه اولیه بازی خواهد کرد پس از آیووا. بایدن اردوگاه متقاعد شده است که اگر معاون سابق رئیس جمهور نمی تواند برنده آیووا — و آنها مطمئن هستند که او می تواند اگر مشارکت مردم بالا است—یک ساندرز برنده خواهد بود که بهترین نتیجه را برای او. دلیل با توجه به مصاحبه با بالا بایدن مشاوران این است که آنها بر این باورند ساندرز یک سقف را پشتیبانی خواهد کرد که مانع از توانایی های خود را به پرچ نامزدی. آنها بر این باورند که یک پیروزی برای Warren Buttigieg یا Klobuchar خواهد ژست یک تهدید بیشتر—یک پیروزی برای دو مورد آخر نیز نشان دهنده یک اعتصاب شهاب سنگ در میانه رای دهندگان بایدن با تکیه بر.

سه نفر از Warren Buttigieg و Klobuchar در حال عقب ساندرز و بایدن, اما آنها شرط بندی که آیووا و نیوهمپشایر اولیه پس از آن خواهد شد نه باد افشان زمینه به سرعت به عنوان در گذشته است. به جای هر سه مبارزات انتخاباتی به طور کلی بر این باورند که افزایش توجه رسانه ها در مسابقه و ظهور آنلاین جمع آوری کمک های مالی خواهد شد اجازه می دهد آنها را برای زنده ماندن صرف نظر از اینکه آیا آنها برنده یا حتی پایان در ردیف بالا در دو کشور. “ایده این است که رفتن به تناسب به همان قالب به عنوان هر کمپین را پوشش داده در گذشته … نادرست است” مایکل هلی مشاور ارشد برای Buttigieg به خبرنگاران گفت: این آخر هفته.

اما آیووا سهام ممکن است بالاتر از نامزدهای محتاط استراتژی به نظر می رسد نشان می دهد. لینک یکی از چندین دموکراتیک استراتژیست که فکر می کند که همه از مبارزات دست کم گرفته چگونه با قدرت آیووا نتایج ممکن است تغییر شکل بقیه مسابقه. او معتقد است خطرات برای دیگران به خصوص اگر ساندرز برنده به دلیل پیروزی در اینجا به احتمال زیاد بیشتر turbocharge سناتور جمع آوری کمک های مالی عملیات است که در حال حاضر swamping کسانی که از رقبای خود. “وجود دارد یک نوع عدم ضرورت بین وارن و بایدن و Buttigieg و Klobuchar,” Link گفت. “هر کسی که فکر می کند آن را خوب به اجازه ساندرز برنده شدن در هر چیزی است miscalculating.”

بایدن ممکن است بهترین موقعیت برای مقاومت در برابر ناامید کننده آیووا نشان زیرا قدرت خود را با رای دهندگان تضمین می کند او یک شات جامد در برنده شدن در کارولینای جنوبی بدون در نظر گرفتن چگونه او امشب اما برخی بر این باورند ضعیف پایان هنوز هم می تواند رسوب قدرتمند مارپیچ رو به پایین با تحریک حزب تاسیس برای متحد کردن پشت یکی دیگر از نامزد معتدل.

در بسیاری از مبارزات انتخاباتی حضور سراسر آیووا من بوده است و در طی چند روز نامزدها باید به ندرت اگر تا کنون ذکر شده رقبای خود را. با استانداردهای زودتر دموکراتیک و نژادها و این چیزی است مانند آوردن یک کره چاقو به یک جنگ با تفنگ یا تپانچه.

به حدی است که نامزدهای نقشه کشی روشن تفاوت Buttigieg احتمالا شده ترین صریح و روشن. در نهایی خود را, تظاهرات در, آیووا, او ساخته شده است یک درخواست برای تغییر نسل و به صراحت در تضاد خود را با هر یک از این دو septuagenarians پیشرو در نظر سنجی های ملی.

“من دیده ام بایدن معاون رئیس جمهور این مورد است که ما نمی توانیم به یک خطر در یک فرد جدید,” Buttigieg گفت: جمعیت مشتاق در پنجشنبه شب در Des Moines حومه انکنی. “من می خواهم استدلال می کنند که در یک زمان مثل این چیزی که ما نمی توانیم به یک خطر در حال سقوط به عقب در آشنا, چرا که تاریخ به ما نشان داده ما باید به نگاه به آینده به منظور برنده شوید.”

وی افزود: “سناتور سندرز صحبت می کند به امید برای امریکا است که من فکر می کنم همه ما به اشتراک بگذارید. اما [او] است با این وجود ارائه یک رویکرد است که می گوید مردمی که مطمئن نیستید در مورد رفتن تمام راه را به یک طرف که آنها مناسب نیست.”

هیچ کدام از ردیف بالا رقیب را تحت فشار قرار دادند و هر یک سخت تر در مبارزات انتخاباتی خود را ظاهر. ساندرز انتقاد بایدن برای گذشته خود receptiveness به برش مزایای تامین اجتماعی. بایدن jabbed برگشت با استناد به ساندرز گذشته مخالفان کنترل اسلحه و اشاره کرد که رقیب خود را شناسایی به عنوان یک سوسیالیست دموکراتیک و نه دموکرات. جدا از متهم ساندرز در ماه گذشته گفت که یک زن نمی تواند برنده انتخابات ریاست جمهوری, Warren نشده پس از او مخالفان—تلاش برای موقعیت خودش را به عنوان کاندید وحدت است که می تواند پل حزب ایدئولوژیک تقسیم. Klobuchar است sparred با Buttigieg در مورد تجربه خود را, اما او نه به طور مداوم ارائه شده یک مورد در برابر هر یک از نامزدها جلوتر از او در پای صندوقهای رای است.

ذاتی در این نسبتا نجیبانه تن است که این باور است که نامزدها هم به تیز کردن تفاوت میان آنها است. اما اخیر دموکراتیک مقدماتی نشان می دهد که آنها ممکن است. در گذشته چهار رقابت دموکراتیک مقدماتی—2000, 2004, 2008, و 2016—برنده در آیووا رفته را به تصرف نامزدی در هر زمان. این بالابر روند شده است سریع و بی رحم: که من محاسبه کرده ام در این چهار مسابقه در ترکیب نامزدهای دموکرات که اولین پیروزی یا آیووا یا نیوهمپشایر را به دست آورد و در مجموع فقط پنج متحده—و از کسانی که خانه و یا کشورهای همسایه از داوطلبانی که موفق به کسب آنها است. نه از سال 1992 باید دموکرات به حال اولیه مسابقه که در آن بیش از دو نامزد برنده چندین متحده نیز به این روند.

سناتور کامالا هریس کالیفرنیا در او شکست خورده ریاست جمهوری سال 2020 اجرا شد یک نامزد که در نتیجه آیووا ضروری بود برای مبارزات انتخاباتی خود را. در ابتدا پس از زیرپا توجه قابل توجهی به کارولینای جنوبی چهارم دولت به رای اولیه هریس منتقل تقریبا همه از تلاش برای آیووا پس از انعقاد است که رای دهندگان در بعد متحده نمی خواهد در نظر او عملی اگر او نمی پایان قوی وجود دارد.

لیلی آدامز بود که ارتباطی مدیر هریس کمپین به من گفت که او می داند که چرا مبارزات دیگر به نظر می رسد رسیدن به یک نتیجه گیری های مختلف—اما همچنین هشدار می دهد که آنها ممکن است کمتر زمان برای شکستن از طریق از آنها فکر می کنم. “اگر تا کنون وجود دارد یک چرخه است که قرار بود به شکستن بسیاری از کسانی که تاریخی هنجارهای آن را احتمالا این چرخه” او گفت:. “اما من فکر می کنم یکی از چیزهایی که من می خواهم دوباره به این است که نامزدها به طور معمول رها نمی کند از یک مسابقه به دلیل عدم نمایندگان; رها کردن آنها از به دلیل کمبود پول … چگونه شما انجام در زن و شوهر اول از مسابقات احتمالا تعیین می کند که آیا شما باید منابع مالی را ادامه دهد.” (هریس کاهش یافته و خارج از مسابقه در ماه دسامبر زمانی که او وجوه خشک بود.)

مبارزات نیست کاملا اشتباه به این باور است که آیووا و نیوهمپشایر ممکن است شکل مسابقه به اندازه این سال به عنوان در گذشته است. شکاف بین رای دهندگان از آیووا و نیوهمشایر دو به شدت سفید متحده و حزب تنوع رای دهندگان به طور کلی.

رشد قدرت آنلاین جمع آوری کمک های مالی بیش از حد فراهم می کند و نامزدها با یک استوارتر تاسیسات تامین مالی است که می تواند اجازه می دهد آنها را به سرباز حتی اگر آنها ضعیف در آیووا یا, New Hampshire. و همه نامزدها به نظر می رسد تا کنون هیچ محدودیتی در توانایی های بالقوه خود تجدید نظر که می تواند به جلوگیری از هر یک از آنها از گردآوری غیر قابل توقف ائتلاف صرف نظر از آنچه اتفاق می افتد امشب. (بلندی حضور سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار است که هزینه های بی سابقه مبالغ از پول برای تبلیغ در کلید متحده که رای بعد از آن در روند تنها می افزاید: به عدم قطعیت است.)

“ممکن است که هیچ کس می شود حرکت می گوید:” استنلی گرینبرگ یکی از دموکراتیک pollster. “شما به راحتی می توانید یک وضعیت که در آن شما باید منجر نامزدها بایدن و ساندرز در مربوطه [میانه] خطوط اما نه در حال حرکت است. و پس از آن وجود دارد یک نگاه دوم” برای همه نامزدهای دیگر.

این سناریو به نظر نمی رسد چندان دور از ذهن پس از چند روز مشاهده نامزدها در آیووا. هر یک از آنها به نظر می رسد عامل عمدتا در سوله های خاص. این بایدن تظاهرات مسن تر هستند (و خیلی کوچکتر) از کسانی که از رقیب اصلی او. مخاطبان در Buttigieg و وارن حوادث نامتناسب یقه سفید حرفه ای که می گویند آنها در نظر ساندرز بیش از حد افراطی و بیش از حد بایدن ، ساندرز تساوی جوانترین (و بزرگترین) جمعیت و حمایت از رای دهندگان در همه سنین که به نظر می رسد بیگانه از هر دو طرف.

مگر اینکه هر یک از رقیب برنده بزرگ امشب مهم ترین پیام از آیووا ممکن است که هیچ یک از آنها می تواند به جلو و دور از دیگران و بدون توسل به مخاطبان گسترده تر از آنها در حال حاضر در حال جذب است. و به خصوص برای دو frontrunners یک محتاط استراتژی ممکن است کمک در این تلاش.

اگر بایدن در نهایت برنده نامزدی انتخاب به مقابله با ساندرز بیشتر به طور مستقیم می تواند به اثبات می شده اند بسیار مهم حرکت می کند. اما اگر ساندرز ظهور از آیووا با یک توپ پشت سر هم حرکت آن را نیز می تواند ثابت کند یک مورد “مراقب باشید آنچه که شما برای آرزو.”

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر