‘عادلانه فصل یک فصل کامل’ می گوید McDavid به عنوان دیگر بازیکنان NHL نفع حذفی سریع

کانر McDavid است که در تقابل با سیدنی کرازبی و الکس Ovechkin.

McDavid را Oilers نشسته و به راحتی در یک نقطه حذفی وقتی NHL به حالت تعلیق در آن فصل در اوایل این ماه با توجه به COVID-19 pandemic, اما بر خلاف معاصران خود ادمونتون کاپیتان فکر می کند حق رفتن به پلی آف اگر لیگ می شود همه روشن به سر اشتباه خواهد بود.

صحبت کردن در یک ویدئو کنفرانس چهار شنبه, McDavid گفت: “یک فصل کامل را عادلانه فصل” وقتی پرسید که چگونه او می خواهم برای دیدن همه چیز بازی است.

و اگر NHL به کوتاه شدن رسیدگی به 23 ساله ستاره می گوید تیم خواهد نیاز به حداقل چند بازی برای پیدا کردن یک ریتم است.

کرازبی و Ovechkin گفت: در جدا تصویری همایش روز شنبه آنها نمی خواهد ذهن اگر لیگ رفت و حق به پلی آف.

در زمان NHL مکث Oilers شنبه دوم در اقیانوس آرام بخش با 83 امتیاز از طریق 71 بازی. 34-در سال Ovechkin را پایتخت اشغال شده برای اولین بار در شهری بخش با 90 امتیاز از 69 بازی در حالی که 32 ساله کرازبی پنگوئن چهار امتیاز سوم شد.

McDavid که دچار مصدومیت جدی زانو در ماه آوریل گذشته نشسته دوم در NHL به ثمر رساند با 34 اهداف و 97 امتیاز — تطبیق خود با شماره پیراهن. او پشت سر هم تیمی لئون Draisaitl 110 امتیاز (43 اهداف 67 کمک می کند).

شعله کلگری شد و سوم در اقیانوس آرام با 79 امتیاز از 70 بازی چهار امتیاز از ادمونتون.

اگر 2019-20 کمپین رزومه و استانی رقبای باد تا جلسه ای در پلی آف را علامت برای اولین بار پس از فصل نبرد از آلبرتا از سال 1991.

رقابت پخته بیش از در ژانویه هنگامی که کلگری متی Tkachuk تحویل یک زن و شوهر از خرد چک در ادمونتون را زاک Kassian که در پاسخ پریدن از روی شعله های آتش جناح و درآمد خود را به دو بازی تعلیق. این تیم سپس درگیر در یک نزاع و جدال خط که شامل goalies مایک اسمیت و کم تالبوت انداختن دستکش در جلسه بعدی در اوایل فوریه.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

تاریخ گفتگو

س:

آیا شما فکر می کنم NHL باید سریع برگشتی? به اشتراک گذاری افکار خود را

مکالمات نظرات خوانندگان ما هستند و موضوع را به کد رفتاری. ستاره را تایید نکرده و این نظرات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lytny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>