یک بازی استنلی کاپ ؟ آف برای همه ؟ اینجا چیزی است که پس از coronavirus NHL ممکن است نگاه مانند

بیایید خوشبین باقی می ماند. بیایید امید برای بهترین.

بیایید می گویند که مردم به عنوان چند که ممکن است بیمار از کروناویروس که این مساله NHL فصل می کند خود را در بخشی. هر تراشه در — از صاحبان و مدیران عامل به بازیکنان و مربیان بلیط داوطلبان پاپ کورن فروشندگان رسانه ها و طرفداران.

و در گفتن یک ماه از هم اکنون NHL می توانید رزومه خود را برنامه.

که چه کمیسر گری Bettman امیدوار است هر چند او هیچ جدول زمانی مشخص.

“هنگامی که ما آمده ایم پشت در — و من اعتقاد دارم که ما را در برخی از نقطه, چون من خوش — آن خواهید بود هنگامی که آن را مناسب و هنگامی که آن را امن” Bettman گفت: Sportsnet 590 فن در روز جمعه.

لیگ راه اندازی یک نیروی کار به شکل از چگونه همه چیز را نگاه کنید در صورتی که بازی از سر گرفته است.

“ما در حال بررسی هر احتمالی گفت:” Bettman. “ما به دنبال در تقویم برای دیدن (آخرین ما می توانیم) و سپس حمایت از آن و چه گزینه های ما … ما در حال انجام همه انواع مدلسازی — این که آیا آن را تکمیل موجود فصل به طور منظم به عنوان است و پس از آن کامل آف, و یا اینکه آیا یا نه بر اساس محدودیت های زمان ما در حال رفتن به تنظیمات و انجام کاری متفاوت, رمان, خلاق است.”

آن را مانند یک پازل است.

“شما رو به جا قطعات با هم,” او گفت:. “اگر چه جالب بخشی از این پازل است که شما نمی دانید دقیقا همان چیزی را که میخوام به مانند زمانی که شما انجام می شود.”

در حال حاضر بازیکنان گفته شده است در خانه بمانند. NHL در حال کار بر روی برنامه های احتمالی. در اینجا چه چیز ممکن است مانند زمانی که فصل رزومه.

بهترین حالت

یک ماه گذشت و NHL به سادگی میدارد که در آن آن را به سمت چپ خاموش — شاید با خالی می ایستد شاید نه. بازیکنان احتمالا reconvene در مارس 6 برای دو یا سه روز به لحن برای یک راه اندازی مجدد در پنجشنبه. مارس 9. هاکی لزوما نمی تواند بزرگ و بخش نهایی این برنامه می تواند احساس کمی شبیه قبل از فصل بازی ها را با یک مسابقه حذفی لبه. آن متفاوت خواهد بود.

  • برگشتی: همه چیز خواهد بود یک ماه بعد هنوز هم با چهار بهترین هفت دور است. آخرین روز ممکن است برای جام استنلی نهایی قرار بود در ژوئن 13. این خواهد آن را بیشتر شبیه جولای 11. که فشار پشت هر چیز دیگری — جوایز شب NHL پیش نویس و رایگان آژانس و حتی ممکن است تاخیر در شروع فصل آینده است.
  • صداقت: به عنوان خوب به عنوان آن می شود. تیم بیشتر خواهد بود در قدرت کامل با بازیکنان که در حال حاضر مصدوم داشتن زمان به زخم التیام یابد.

بد نیست

زمان تنگ است بنابراین NHL تصمیم می گیرد به سر راست به پلی آف زمانی که بازی از سر گرفته است. برای ارام کردن صاحبان تیم با رئال ریاضی احتمال ساخت پست-فصل بر اساس بازی در لیگ مردد برای بازی-ins. که چاله:

  • افرا برگها در برابر Florida Panthers (فقط سه نقطه از هم جدا) برای مقام سوم در اقیانوس اطلس را بدست آورد.
  • نیویورک جزایر vs. the Columbus Blue Jackets (یک نقطه فاصله) برای بار دوم کارت های وحشی در کنفرانس شرق.
  • نشویل شکارچیان در برابر ونکوور کناکز (بسته) برای یک غربی کارت های وحشی.
  • به Winnipeg Jets مقابل مینه سوتا وحشی (سه نقطه از هم جدا) برای دیگر غرب وحشی-کارت نقطه.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

بازی ها بهترین از سه سری و کوتاه در دور اول ترکیب هیرو به بهترین پنج.

  • صداقت: خیلی خوب است. در تئوری ممکن است به 15 برنده (به جای 16) به تصرف خود در جام استنلی. اگر یک بازی در تیم می رود تمام راه را هر چند آن را به 17. آن را نیز اجازه NHL سعی کنید از این بازی در فرمت برای فصل آینده. با این لیگ از رفتن به 32 تیم وجود دارد خواهد بود برای تماس های بیشتر پس از فصل نقاط. این بازی در قالب یک راه آسان برای رفتن به 20 از 16.

OK اما …

زمان بیش از حد تنگ و NHL تعیین می کند که rinks یا نه در دسترس خواهد بود یا نخواهد بود قابل پخش در فصل تابستان و گرما و پس از آن تلاش می کند برای رسیدن به پلی آف از همه در پایان ماه ژوئن است. باقی مانده برنامه سطل آشغال. هیچ بازی-ins. لیگ مجموعه matchups بر اساس امتیاز در صد به حساب برای بازی در دست است.

در شرق این کمک می کند تا نشینان (80 امتیاز در 68 بازی ها 58.8 درصد امتیاز) تصویب کلمبوس (81 امتیاز 70 بازی ها 57.9). کت آبی طرفداران ناراحت خواهد بود به ویژه هنگامی که آنها را ببینید برگها مشابه با رکورد پایین نگه داشتن مقام سوم در اقیانوس اطلس به واجد شرایط.

در غرب وینیپگ جتز (80 امتیاز 71 بازی ها 56.3) در حال حاضر برای اولین بار کارت های وحشی می گیرند از یک نقطه حذفی. نشویل و ونکوور (هر دو 78 امتیاز 69 بازی ها 56.5) خواهد leapfrog آنها.

دور اول را تبدیل به یک بهترین-از-پنج — شاید دور دوم بیش از حد.

  • صداقت: نه بزرگترین اما بازی خواهد بود و یک قهرمان تاج.

کمی متفاوت

شروع پس از فصل با بهترین-از-سه بازی در سری است. بازی بعدی سه دور در بهترین sevens برای تعیین قهرمان کنفرانس. سپس گودال بهترین از شرق و غرب در یک بازی جام استنلی نهایی در یک سایت از پیش تعیین شده. می گویند Madison Square Garden — اصلی شش کاخ آسان برای طرفداران بسیاری برای رسیدن به یک راه برای لیگ برای ترویج سفر (فرض آن را امن با آن). آن خواهد بود انتصاب مشاهده: یک بازی برنده تمام.

  • صداقت: آن را به 13 یا 15 برنده (اگر آن را یک بازی در تیم) برای گرفتن جام خیلی بد نیست. این امر جلب توجه به لیگ. نوآورانه شروع و پایان را به لیگ یک نگاه در یک فرمت است که ممکن است برای آینده.

حتی نمی فکر می کنم در مورد آن

برگشتی شروع با تمام 31 تیم در برخی از عجیب و غریب round-robin فرمت می دهد که حتی Detroit Red Wings یک فرصت است. اوه. خواهد بود که تنها کمی بهتر از هیچ هاکی. همچنین غیر استارتر: هر چیزی که نیاز به کمتر از 12 برنده به برنده شدن در این جام است.

Kevin McGran

تاریخ گفتگو

س:

آنچه باید NHL را برای بقیه فصل? به اشتراک گذاشتن افکار خود را.

مکالمات نظرات خوانندگان ما هستند و موضوع را به کد رفتاری. ستاره را تایید نکرده و این نظرات.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>