یک پیش نمایش از چگونه یک بایدن کاخ سفید ممکن است سیاست

"وحدت وظیفه نیروهای" در نظر گرفته شده برای جلوگیری از این بخش که گرفتار دموکرات ها در سال 2016 می تواند ارائه

توسط NEWS-SINGLE در 21 تیر 1399
U.S. presidential candidate and former Vice President Joe Biden speaks.
"وحدت وظیفه نیروهای" در نظر گرفته شده برای جلوگیری از این بخش که گرفتار دموکرات ها در سال 2016 می تواند ارائه سرنخ برای چگونه یک جو بایدن دولت را به کار گیرند.عکس توسط تام برنر / ایسنا

در آوریل برنی ساندرز تایید جو بایدن در یک تقسیم صفحه نمایش زنده جریان ویدئو رویداد آوردن حزب دموکرات ریاست جمهوری-مسابقه اولیه به طور موثر به پایان رسید. دو سابق سنا همکاران ناگهان همه لبخند اعلام کرد که برنامه ای برای تعیین نمایندگان به شش "وحدت نیروهای وظیفه" که به عنوان ساندرز گفت: "آیا نگاهی به برخی از مهم ترین مسائل این کشور است." آن را در راه آیةالله عمل توسط بایدن—او می خواهم فقط به صرف یک سال و اخراج توسط این حزب چپ گرا که پرستش ساندرز و در حال حاضر در اینجا او استقبال ساندرز عملیاتی به خم شدن گوش از دستیاران خود و متحدان. اما آن را نیز در این زمان دیده می شود به عنوان یک سیاسی ضرورت است. هر کس به یاد مضر اختلافات باقی مانده که بین حامیان هیلاری کلینتون و کسانی که از ساندرز پس از سال 2016 مقدماتی. و در آینده انتخابات عمومی با وجود قاطعانه حمایت از او می خواهم دریافت این سال از رای دهندگان در ایالت کارولینای جنوبی اولیه و پس از بایدن خواهد نیاز به انرژی برای سرمایه, برای جذب داوطلبان—که ساندرز الهام گرفته بود در طول اولیه کمپین. قبل از بایدن جلو رفت و به فکر رفت و او را به نوبه خود به سمت چپ.

روز چهارشنبه زمانی که نیروهای وظیفه منتشر شد نتیجه کار خود را—صد-و-ده-گزارش صفحه حاوی صدها توصیه های سیاست در تغییر آب و هوا, عدالت کیفری, اقتصاد, آموزش و پرورش, بهداشت, مراقبت های بهداشتی و مهاجرت—حزب وحدت که این کمیته قرار بود برای کمک به همراه در حال حاضر انجام شده. نظرسنجی نشان می دهد که اکثریت قریب به اتفاق ساندرز حامیان مانند کسانی که از بسیاری از نامزدهای دیگر در این سال دموکراتیک اولیه آمده اند و در سراسر به بایدن. وظیفه نیروهای' گزارش هر چند می تواند اولیه سرنخ چگونه سیاست ایجاد و بحث خواهد رخ می دهد در یک بایدن دولت و چقدر از صدای جناح چپ حزب را داشته باشد. ساندرز ساعت پس از این گزارش منتشر شد, زده یک نحو نامشخصی خوش بینانه داشته باشید. "من فکر می کنم که سازش آنها با اگر اجرا را بایدن پیشرفته ترین رئیس جمهور پس از F. D. R.," او گفت: MSNBC کریس هیز. Sanders-منصوب نمایندگان در تغییر آب و هوا نیروی کار به ویژه در سمت چپ crowing. Varshini Prakash یک رهبر از طلوع آفتاب حرکت که خدمت در تغییر آب و هوا کمیته در کنار اسکندریه Ocasio-کورتز و وزیر سابق امور خارجه, جان کری, توییتی, "در اینجا topline: ما منتقل سوزن زیادی به ویژه در, عدالت زیست محیطی و بالا بردن بایدن جاه طلبی." Analilia الله مهاجرانی ساندرز ملی سابق سیاسی مدیر کمک کرد که نظارت بر کار نیروهای توییتی "برنی گروه ضربت انتصاب تحت فشار قرار دادند و در هر مسئله @BernieSanders ایستاده با سرسختی است."

از شش وظیفه نیروهای جنایی-عدالت-کمیته اصلاحات بود و شاید پیچیده ترین کار است. بایدن بود یکی از چهره های کلیدی در رابطه جنسی خشن-در-جنایت عصر سیاست آمریکا زمانی که تعداد افراد زندانی در آمریکا منفجر شد. در طول مقدماتی او خالی از سکنه نقش خود را در سال 1994 جرم لایحه که در میان چیزهای دیگر, داده میلیاردها دلار به ایران برای ساخت زندانهای اگر آنها تصویب دشوار صدور حکم ، او به صحبت در مورد صدور حکم اختلافات ایجاد شده در طول این زمان به عنوان یک "اشتباه بزرگ" با استناد به آنها عواقب مخربی برای جوامع سیاه. اما او همچنان به دفاع از جرم و جنایت لایحه به عنوان یک وسیله نقلیه خوب برای سیاست های مانند ممنوعیت سلاح های حمله و خشونت علیه زنان عمل می کنند. جنایی-عدالت-اصلاحات نیروی کار با بررسی قوانین و عواقب تولید شده توسط دشوار-در-جرم سیاسی که در اصل به عقب رفتن بیش از جنبه های بایدن خود را ضبط. در ضمن در طول شش هفته است که وظیفه نیروی جلسه عمومی توجه و احساسات در مورد مسائل مانند پلیس و جرم حبس را به طرز چشمگیری تغییر. وظیفه نیروی اعضا—که شامل سابق دادستان کل اریک هولدر و بایدن کمپین مشاور ارشد Symone ساندرز—اعلام شد و در مارس 13th. جورج فلوید بود به قتل دوازده روز بعد. و سپس به عنوان تظاهرات شروع شد و در سراسر کشور و بایدن خواسته شد تا به آنها پاسخ دهند او را رد کرد و فعال تماس به کاهش بودجه برای ادارات پلیس و در آغوش بیشتر محیط ایده های مثل خواستار ممنوعیت چوک نگه می دارد و آموزش پلیس در د تشدید تکنیک های.

نیروی کار آمد تا با یک لیست از شصت و پنج, توصیه, یک سوم است که در حال حاضر به نظر می رسد در برخی از فرم جنایی-عدالت طرح که بایدن این کمپین منتشر شده در سال گذشته است. ساندرز نمایندگان قادر به پیشبرد اهداف خود به طور عمده با اضافه کردن دندان به مقررات است که بایدن که قبلا پشتیبانی در یک مفهوم کلی جمله پایان دادن به پول نقد وثیقه. (این گزارش توصیه می کند خودداری بودجه از کشورهای است که در ادامه از آن استفاده کنید.) در میان توصیه های دیگر: incentivizing زندان تعطیلی و reinvesting صرفه جویی در جوامع بیشتر تحت تاثیر توده حبس و اختصاص بودجه فدرال به "ایجاد یک غیر نظامی سپاه غیر مسلح اولین پاسخ دهندگان مانند مددکاران اجتماعی EMTs و آموزش بهداشت روان حرفه ای که می توانید مسئولیت رسیدگی به خشونت پرهیزی در شرایط اضطراری است." اما اجماع ثابت گریزان در دو تا از بزرگترین مواردی که ساندرز نمایندگان به مکالمات امید—کامل قانونی کردن ماری جوانا و پایان دادن به دکترین حقوقی است که محافظت از افسران پلیس از پرونده های حقوقی برای سوء. سیاسی توصیف "بحثهای داغ" و "جنگ بزرگ" در این نقاط. در پایان این گزارش توصیه می کند ": یک بخشی در" دکترین واجد شرایط ایمنی—زبان مبهم که نا امید فعالان و خواستار decriminalizing استفاده از ماری جوانا قانونی کردن ماری جوانا پزشکی و محو گذشته ماری جوانا محکومیت برای استفاده و در اختیار داشتن آن همه موقعیت که بایدن قبلا برگزار شد. (آتلانتیک اخیرا در نگاه بایدن را از ادامه مقاومت به قانونی کردن ماری جوانا.)

"این یک نقطه شروع" Chiraag Bains یک ساندرز منصوب به نیروی کار و سابق وزارت دادگستری رسمی به من گفت. "ما نیاز به در آوردن صدای بیشتر و ما باید گسترده تر و حتی عمیق تر اصلاحات. و من فکر می کنم ما واقعا نیاز به گوش دادن به رهبران سیاه و سفید صحبت کردن در این کشور در حال حاضر است." جاستین بامبرگ دیگر ساندرز منصوب و نماینده دولت در کارولینای جنوبی به من گفت که او تصور می کردند که نیروی کار تا به حال انجام یک "کار خوب" اما "ما مقدار زیادی از کار را به انجام به رئیس جمهور بایدن در خط با آنچه به اعتقاد من بخش عمده ای از آمریکایی ها می خواهند برای دیدن اتفاق می افتد در عرصه ماری جوانا." پس از Black Lives Matter تظاهرات که شکست در اواخر ماه مه بامبرگ گفت: وظیفه نیروی مکالمات شدند "reinvigorated." و در حالی که بایدن تیم را در برخی موارد "قابل توجه حرکت" بامبرگ گفت: وجود "مناطق که در آن معاون رئیس جمهور بایدن احساس می کند که چگونه او احساس می کند در مورد این موضوع. و او نامزد. او نامزد شده است. همه ما می توانید انجام دهید این است که آمده تا با توصیه."

راشل Barkow استاد دانشگاه نیویورک دانشکده حقوق و نویسنده کتاب "زندانی سیاسی: شکستن چرخه جرم حبس" به من گفت که این گزارش به وضوح سازش سند است. "من ترجیح می دهند از یک قوی تر پلت فرم ؟ آره," او گفت:. "اما با توجه به جایی که بایدن بود, من فکر می کنم این یک بهبود بزرگ. و آن را فوق العاده خواهد بود که این در حزب دموکرات پلت فرم." پلیس او با اشاره به محلی ماده سراسر کشور گریخته از قوانین و شیوه و یک رئیس جمهور قدرت بیش از آن است که نسبتا محدود است. "در واقع من فکر می کنم آن را بسیار مهم برای طرفداران و مردمی بر روی زمین می دانیم که هیچ یک فروشگاه توقف برای جنایی-عدالت اصلاحات" Barkow گفت. "ما می تواند در انتخاب یک طرفدار الغای برده داری به عنوان رئیس جمهور است که نمی خواهد آن را انجام دهد یا نه."tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب