هارون برنشتاین / ایسنا

میت رامنی در حال انجام چیزی تقریبا بی سابقه از این روزها: او را قرار دادن کشور خود را بالاتر از حزب خود. او در رای گیری وجدان خود را هنگامی که انجام این کار می آید در هزینه. او را توجیه ضعف و بزدلی و ترسویی توسط prettying آنها را به عنوان فضیلت. او را رای به محکوم کردن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یک عمل فوق العاده ای سیاسی شجاعت.

این تصمیم را منفی انشعابات برای رامنی در هر دوره اما او چهره در خصوص پیامدهای ناگوار در این یکی زمانی که قبیله گرایی سیاسی شده است هرگز بیشتر حاد زمانی که نفرت از کسانی که همه چیز را ببینید در سیاست متفاوتی نسبت به شما انجام دهید این است که مد روز و زمانی که طعن در برابر درک دشمنان است و بیشتر احساسی قدرتمند (و رضایت بخش) و سپس محبت برای کسانی که شما فکر می کنید در سمت خود را.

ما در زندگی در عصر خشم.

میت رامنی می داند و بنابراین او می داند که حمله به او خواهد بود باطل است. او را متهم کرده که یک خائن نه تنها توسط رئیس جمهور بی رحمانه و بی رحم اما همچنین توسط خود همکار جمهوری خواه قانونگذاران جناح راست رسانه ای پیچیده و حتی بسیاری از ترکیبات.

حقیقت این است که کاملا مخالف ، رامنی که در انتخابات ریاست جمهوری من به طور خلاصه کار می کرد در سال 2012 انجام شده است چیزی که او معتقد است که از نظر اخلاقی مناسب حتی در حالی که دانستن او را کاملا هزینه های بالا هر دو حرفه ای و شخصا.

این را نیز باید گفت: رامنی views نیست که همه نادر در میان حزب جمهوری خواه و همکاران و کسانی که در قلب خود را که چه تهمت بود غیر قابل توجیه و غیرقابل دفاع به عبور از یک بار غیر قابل تصور و اخلاقی خط قرمز. تا به حال رئيس جمهور دموکراتیک یکسان انجام می شود آن را به راحتی پاک نوار خود را برای استیضاح و حذف از دفتر. آنچه که نادر است با این حال رامنی شجاعت. او عمل شرافتمندانه و او به تنهایی عمل کرده.

برای دیدن بسیاری از جمهوری خواهان که می دانید بهتر کراوات خود را به اخلاقی گره برای توجیه خود را fealty به مغلوب ساختن پیشی جستن—و سپس به تماشای آنها ضربه دفاعی زمانی که آنها به نام بر روی آن—است غم انگیز و رقت بار چیزی.

اما جمهوری خواهان به تنهایی نیست در قرار گرفتن در معرض رامنی قابل تحسین انجام. شاید دموکرات ها و کسانی که در رسانه ها که خوشحال در بدنام کردن رامنی در سال 2012—سناتور هری رید دروغ در مورد رامنی مالیات اوباما super PAC او را وابسته به یک زن سرطان مرگ—ممکن است در خود خصوصی لحظات تجدید نظر و حتی احساس پشیمانی برای آنچه آنها انجام داد. شاید آنها را ببینید اگر فقط برای چند زودگذر ثانیه که آنها مجاز خود تعصب به پایمال کردن احساس خود را از نجابت است که آنها به دنبال از بین بردن شهرت یک مرد عظیم یکپارچگی شخصی به بیشتر های سیاسی خود را با هدف.

شاید هم آنها شروع به درک که مردم در هر دو طرف راهرو تعامل در سیاست شخصی تخریب—اگر چه مغلوب ساختن پیشی جستن پخش این بازی بهتر از آنها انجام دهند و در زمانی که هر دو طرف آن را انجام دهد, بزرگ آسیب وارد نیست و ما فقط در سیاست بلکه در مدنی ما فرهنگ است.

قدیمی وجود دارد سرود که با رامنی است آشنا “انجام آنچه درست است.” گروه کر شامل این خط: “آیا آنچه را حق است; اجازه دهید نتیجه را دنبال کنید.” این یک چیز را به خواندن این کلمات. این یک چیز کاملا متفاوت به زندگی آنها.

میت رامنی می کردند کسانی که کلمات و سابقه او را افتخار برای داشتن انجام می شود.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی