یک بازدید کننده به ایرلند می یابد باله در ورزش باستانی از پرتاب

عکس توسط لوئیس آلبرتو رودریگزدر کشش از سنگی زمین در مقابل یک درهم آمیخته دیوار از آجر و بلوک خاکستر, سه مرد جو

توسط NEWS-SINGLE در 20 تیر 1399
Athletes crouch their bodies on top of one another.
عکس توسط لوئیس آلبرتو رودریگز

در کشش از سنگی زمین در مقابل یک درهم آمیخته دیوار از آجر و بلوک خاکستر, سه مرد جوان را در خود آرنج و زانو با سر در دست است. آنها با پوشیدن بکر ورزشی: پیراهن در این تیم همان رنگ اما عدم تطابق کفش و شورت. همچنین هم تیمی های چیده یکی در بالای دیگر در یک بنای ساخته شده از لرزش عضلانی و کبود گوشت. پسران و چهره پنهان هستند اما شما ممکن است تشخیص یکی از آنها را از sockless آدیداس کفش او را اینجا و در عکس دیگر. که دیگر تصویر او را نشان می دهد و سه بیشتر ورزشکاران هر کدام با پای خود بر روی زمین و بدن پرت رو به عقب سر بر همسایه خود را, زانو, ساخت یک انسان پلت فرم در قهوه-ارتفاع میز. آن را به عنوان اگر افراد از آگوست ساندر "کشاورزان جوان" (1925-27) پرتاب کرده بود دور سیگار خود را گرفته و تا چه ؟ طراحی رقص? Contortionism? عملکرد هنر ؟

نگاه کردن به این و دیگر تصاویر در Luis Alberto Rodriguez جدید کتاب "مردم از گل و لای" از اتصالات سست نشر آن است تعجب به یاد بگیرند که او—یک نیویورکر از دومینیکن میراث فرهنگی در حال حاضر زندگی در برلین—یک جولیارد آموزش دیده رقصنده بود که پانزده سال رقص حرفه ای قبل از مصرف تا عکاسی از یک دهه پیش. در سال 2017, او برنده Prix du عمومی در Hyères, عکاسی, جشنواره, با یک بدنه رنگ کار که مخلوط, مستند, مد و عملکرد. سال بعد او اهدا شد دو ماه اقامت در گاو House Studios, در مناطق روستایی, Wexford یک شهرستان در جنوب شرقی ایرلند. (عنوان "مردم از گل" مشتق از شهر وکسفورد است وایکینگ نام: Veisafjǫrðr معنی ورودی آپارتمان گل.) رودریگز که هرگز به ایرلند قبل از, امیدوار, به, تصاویر, نه بر خلاف مد خود را به کار تاریخ: رنگ تحریکآمیز برگزار درجه از صمیمیت بین افراد است. در مقیاس بزرگ خانواده پرتره شاید.

قبل از رودریگز رو به ایرلند شانس ملاقات با یک زن از Wexford منحرف او را از رویکرد برنامه ریزی شده. مهم نیست که چگونه نزدیک آنها را عاطفی او هشدار داد ایرلندی خانواده بودند که بعید است به احساس راحت با طراحی antics که عکاس در ذهن داشت. در عوض او باید در تماس با برادر یک hurler. ورزش پرتاب انجام شده در ایرلند در برخی از تغییرات برای نزدیک به سه هزار سال است. به چشم ندیده است چیزی شبیه به این جلسه نقطه از زمین هاکی و خالص جنگ اما در درجه اول سریع و استراتژیک "بازی از زاویه" به عنوان شاعر Ciaran کارسون آن قرار داده است. رودریگز شروع به تماشای پرتاب مسابقات در یوتیوب کاهش این بازی خشمگین عمل sliotar (توپ) و camán (چوب) به ظریف و شگفت انگیزی صمیمی باله تنه زدن گرفتن و بغل کردن. (تصویر عمودی سه نفر از بازیکنان تکرار یک آشنا در زمینه استقرار ناامیدی در نقاط از دست رفته و یا بازی از دست داد.) زمانی که رودریگز آمد به عکس hurlers که با هم برای تیم محله از دوران کودکی او در بر داشت که ورزشکاری و رفاقت به معنای آنها اقتباس به راحتی به هنری خود را درخواست.

رودریگز بود که به دنبال جنبه های سنتی ایرلندی فرهنگ—اما سنت در بازرسی غالبا تبدیل به اختراع مدرن و یا لوازم جانبی. وحشی لرز از رقص ایرلندی (تلفظ شکوه از تنه یک شگرف انرژی پاها) باید در سطح بین المللی تبدیل محبوب و پر زرق و برق, در دهه های اخیر. لباس برای دختران رقصنده همواره پیچیده تزئین شده اما در حال حاضر آنها در حال glitzy, بیش از حد. لباس های طراحی شده دیده می شود در حال حرکت در سرعت را زنان جوان که آنها را می پوشند نگاه کنید بیشتر شبیه به شکل اسکیت باز و یا cheerleaders. به عنوان Orla فیتزپاتریک می نویسد و در آخر به "مردم از گل" بسیاری از عکاسان شده است کشیده شده به رقص "اغلب sneering در نظر آنها مشکوک sartorial طعم: جعلی قهوهای مایل به زرد بزرگ, فرفری کلاه گیس به طور چشمگیری چروک, آرایش و luridly دوزی لباس." رودریگز عکس های محلی رقصنده به عنوان اگر آنها در حال نوجوان avant-gardists: یک زن جوان را به صورت کاملا پنهان, خروس بزرگ, کلاه گیس; یکی دیگر از عکس ایستاده در راه آهن مسیر ناپدید شده در داخل سه لباس در یک بار تبدیل شدن به یک مطالعه در گل و گلبرگ و sequins.

چهره هایی هستند یادآور رودریگز مد عکاسی است که در آن مدل های مانند رقصنده اعتصاب سخت به شمار می اما همچنین به نظر می رسد بیچهره باشلق دار, مبهم. در مزرعه خانوادگی که در آن او cowshed استودیو رودریگز عکس یکی از Wexford hurlers برگزاری در مقابل صورت خود را هر بشکه یک پروپان-طراحی پرنده-scarer یا "کلاغ سوسیس," آن را به عنوان شناخته شده است در ایرلند. وجود دارد یک دختر با یک چرخ دستی بر پشت او شکل کارگر در سراسر دامی در زیر تشک دیگر خم به عقب و دارای حق اعمال یک adze. به عنوان Fitzpatrick آن را در مقاله تاریخچه عکاسی روستایی ایرلند بسیار خوبی مواجه نگردند با "نجیب دهقانان و خوبرو دوشیزگان." در حالی که رودریگز تصاویر در برخی موارد کلاسیک—متوسط فرمت سیاه و سفید (او آموخته به استفاده از تاریکخانه در حالی که در مزرعه)—خود را مستند افراد ارائه شده است غیر طبیعی و غیر شخصی.

آیا با پروژه خود را به عنوان او را باز تصویر—بزرگ خاک-سفت تراکتور تایر—یا اجتناب از قرن بیست و یکم مظاهر (sequins و ورزشی آرم کنار) رودریگز را حفظ می کند عتیقه ایده کشاورزی ایرلند. این کتاب شامل یک توالی از نزدیک پرتره را با عمق میدان کم و عینیت سبک مطالعات از محصولات زراعی از ریشه و ادوات کشاورزی—شما ممکن است به دنبال در یک کشور یا منطقه عکس برداری در هر نقطه در قرن گذشته. جز این که برای Rodriguez, آن است که همه بخشی از یک بزرگتر و بیشتر انتزاعی طراحی رقص پروژه های پانوراما از بدن در محل کار و بازی در یک کار فشرده مجموعه در مورد شدت کار است. هنگامی که او تا به حال به چشم انداز و همکاران او می گوید: او به پایان رسید تا مایل به جای یک خانواده بزرگ پرتره "برای ایجاد یک ماشین بزرگ."tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب