یک هفته در سیاتل کانون آمریکا Coronavirus بحران

An aerial view of Seattle.
سیاتل عادت به بودن در اخبار برای آن فناوری و نوآوری در حال حاضر شناخته شده به عنوان زمین صفر از یک بیماری همه گیر مرگبار آماده برای رفت و برگشت این قاره است.عکس توسط Chona Kasinger

ما متوقف لمس کردن هر یک از دیگر در یک شنبه. و یا آن را روز شنبه? اطلاعات آمد و در ما خیلی سریع تایید موارد بهداشت عمومی هشدار مرگ و میر—شما می توانید از سوگند روز از هفته بود منتقل سفارش خود را چندپاره و فاقد تأثیرگذاری مانند هر چیز دیگری. قطعا توسط چهارشنبه handshakes متوقف شده است. آغوش نیست ، حتی در میان دوستان قدیمی و خانواده است. این امر به زودی اتفاق می افتد در جای دیگر در این کشور به درجه, اما در اینجا در منطقه سیاتل که در آن پایان همین هفته COVID-19 خواهد کشتن نزدیک به بیست از ما فرار تماس فیزیکی انجام اضافی ضرورت. هر اجتناب از احساس مانند یک عمل قهرمانی. شما خودتان گفته بودید صرفه جویی در زندگی می کند و شما احتمالا درست است.

روز قبل از آن در روز شنبه, مارس 29th, ما بیدار به اخبار ایالات متحده برای اولین بار مرگ و میر ناشی از این ویروس در دهه پنجاه در یک بیمارستان در کرکلند هشت مایلی شمال شرقی سیاتل. در نزدیکی زندگی مرکز مراقبت از کرکلند دو نفر تست مثبت است. تعداد موارد تایید شده سه برابر شده در عرض بیست و چهار ساعت است. توسط شنبه, پنج مرده بودند چهار نفر از آنها بیماران در مراقبت از زندگی خود را در دهه هفتاد و هشتاد. بیرون آمد و اعلامیه های اضطراری از سیاتل شهردار جنی Durkan پادشاه شهرستان اجرایی داو کنستانتین و فرماندار جی Inslee.

ما آن را نمی دانند اما ما زندگی می کردند در یک نوع آزمایشگاهی از آینده کشور است. ما برای اولین بار. برای اولین بار به دیدن رانندگان اتوبوس همین ماسک صورت; برای اولین بار به طور جدی سراسر شهر بود آواز “تولدت مبارک” دو بار در یک ردیف به عنوان ما شسته دست ما است. اولین تجربه یک نوع منحصر به فرد از انزوا. دور زدن handshakes کمک به جلوگیری از گسترش بیماری آرنج دست انداز برنده را به عنوان جایگزین ترجیح داده—اما آن را نیز پرورش حس که هیچ یک از ما باید در هر نقطه در نزدیکی یکدیگر است. در اتوبوس شما تصمیم به ایستادن به جای به اشتراک گذاشتن یک صندلی با یک غریبه. شما فکر می کنید در مورد عبور خیابان هنگام نزدیک شدن بیش از حد بسیاری از دیگر پیاده در پیاده رو. مقامات در نهایت توصیه—سپس تقاضا—که ما بزرگ اجتناب کرد. ما هنوز در جهان, اما به سختی از آن است. به تنهایی با هم.

که در انزوا و شما در زمان حال به توجه کنید که چگونه بسیاری از اشیاء انگشتان دست خود را لمس در طول روز است. دستگیره درب عبور-سیگنال سوئیچ دکمه های آسانسور. هر سطح بود مشکوک. آرنج دست انداز متنوع تبدیل به یک ابزار همه منظوره. شما آرنج-شنود گذاشته برای انتخاب طبقه خود و با استفاده از همان آرنج به نگه داشتن درب کشویی برای کسی که عجله برای رسیدن به محل کار در زمان. (پس از آن بود که دور از او به عنوان ممکن است در سوار شدن است.)

ما همچنین مخالفت با سیاتل نقش جدید در صحنه جهانی است. ما به بودن در اخبار برای نوآوری های ما در اینجا در خانه از آمازون, مایکروسافت, استارباکس و اصلی بوئینگ. اگر ما خوش شانس Seahawks بازی مناسب و معقول به اندازه کافی نجومی برای هر کس دیگری به شنیدن در مورد آن. در حال حاضر ما بودند شناخته شده به عنوان زمین صفر از یک بیماری همه گیر مرگبار آماده برای رفت و برگشت این قاره است.

در سه شنبه شب, NBC News, به اشتراک گذاری داستان خود را در بحران توییتی “سیاتل ‘شهر ارواح’ به عنوان ساکنان در صورت عدم اطمینان از رشد شیوع کروناویروس.” ما آن خندید و کف بازگشت. این یک ناخالص اغراق. کسانی که از ما در مرکز شهر می توانید ببینید این شهرستان نبود خالی است. اما ما به رسمیت شناخته شده برخی از حقیقت در آن بیش از حد. این هفته شلوغی بود اما بیهوش.

در حالی که همه اخبار بیشتر صادر شده از کرکلند. در روزانه جلسات مقامات بهداشت عمومی—سیاتل & King County مشترک مبهم ترین جزئیات. “یک زن در 80s ساکن LifeCare بود بستری در EvergreenHealth. او در شرایط بحرانی است.” “یک مرد در 70s ساکن LifeCare بستری در EvergreenHealth. . . . این مرد تا به حال شرایط بهداشتی اساسی و درگذشت 3/1/20.” تلفات همچنان افزایش پیدا کرد اما بدون نام و جزئیات این اپیدمی می تواند احساس نامربوط به هر یک خطر واقعی به عنوان اگر آن را تنها شامل ناخوشایند قوانین نامرئی صورتی که صرفا اجبار مردم به کبودی آرنج و گروه ترکان و مغولان کاغذ توالت و Purell. سپس خانواده ها شروع به صحبت کردن.

کارمن خاکستری نشسته در پشت چرخ از او بیوک در زندگی مراقبت از پارکینگ فقط قبل از ظهر روز سه شنبه, آوریل 3rd. یک خط از دپو داگلاس towered بیش از این پیاده رو بین خانه سالمندان و خیابان های مسکونی که پهلوها آن است. در میان درختان خاکستری می توانید ببینید نقره ای-مردان ریشو کسی که دوربین های تلویزیونی. نزدیکی در هوا استعداد ء در کلاه, دستکش و کت دکمههای را در مقابل زمستان ملایم. عکاسان رفتار مانند آشکارسازهای حرکت بلند کردن لنزهای خود را در کوچکترین اشاره از حرکت در نزدیکی پرستاری-صفحه اصلی ورود. در اوایل صبح آمبولانس به حال حمل و نقل سه نفر به نزدیکی همیشه سبز بیمارستان وجود دارد اما در عمل در حال حاضر.

در کنار خاکستری در صندلی مسافر شنبه, خواهر کوچکترش Bridget Parkhill. آنها تا به حال یک تصمیم. مادر خود را به هفتاد و شش ساله سوزان هایلی, تا به حال زندگی می کردند در خانه از ماه نوامبر convalescing از عمل جراحی زانو. مچ پا شکستگی از یک سقوط طولانی مدت او باقی بماند. طی چهار روز هایلی مانند او همکار مقیم شده بود در قرنطینه. و یا به عنوان نزدیک به قرنطینه به عنوان کارکنان بدون تخصص در مهار یک بیماری می تواند جمع اوری; بيماران قرار بود محدود به اتاق خود اما خاکستری گفت: چندین بودند در راهرو.

کارمن خاکستری و بریجت Parkhill صحبت با تلفن به مادر خود سوزان هایلی ساکن در زندگی مرکز Kirkland, Washington, خارج از اتاق خود در روز سه شنبه.عکس های دیوید رایدر / ایسنا

زیرا هیچ یک از ساکنان می تواند مگر اینکه از طریق آمبولانس به بیمارستان خواهران تا به حال تنها قادر به ارتباط برقرار کردن با مادر خود را در یک راه: ایستاده در پیاده رو خارج هایلی اتاق موج او را از طریق پنجره نقطه در تلفن های همراه خود را و حرکت برای او انتخاب کنید تا گوشی که آن را زد. در این راه آنها می کند مادر خود را که احساس تنهایی می ترسم. به تصویب زمان هایلی تماشا “قیمت مناسب” صبح “خطر!” در شب, فیلم های قدیمی در میان است. در یک عکس Parkhill زمان با تلفن هایلی به نظر می رسد در سمت دیگر شیشه در یک صندلی چرخدار و یک اندازه خاکستری hoodie سرعت باد آویخته بر شانه اش. پشت سر او نگه داشتن دسته صندلی می ایستد یک زن احتمالا یک سرپرست در گل الگو scrubs با یک ماسک سفید پوشش دهان او.

مادر خود را نمی, نمایشگاه تمام علائم COVID-19—او تا به حال سرفه و تنگی نفس در میان نشانه های دیگر اما بدون تب است. که معنی نیست که او تا به حال قرارداد این ویروس یا این که او نمی خواهد. عدم پاسخ از هر دو خانه سالمندان و بهداشت عمومی نا امید کننده بود. هیچ کس به نظر می رسید به دانستن آنچه که گام های بعدی بودند. خواهران می ترسید برای مادر خود زندگی است.

خاکستری, شراب-فروشگاه کارمند زندگی می کند که در نزدیکی بوتهل هرگز در او پنجاه و هفت سال صحبت در رکورد به یک عضو از رسانه ها. او مطمئن بود که او آماده شد برای جلب توجه. “من فکر نمی کنم من تا به حال شده است در دوربین قبل از” او بعدا به من گفت از طریق تلفن “اجازه دهید به تنهایی نیم دوجین از آنها را همه در یک بار.” اما او آنجا نشسته در ماشین, تماشای scrum از فیلمبرداران و خبرنگاران در میان تنه درخت فقط در حال انتظار برای چیزی رخ می دهد. و او می دانست که او تا به حال یک داستان برای گفتن. به عنوان خواهر او تماس گرفته شده تعداد یک تلویزیون محلی استودیو برای به دست آوردن کشش که راه خاکستری باز راننده سمت درب راه می رفت در سراسر پارکینگ نسبت به کسانی که دپو swaying در باد و پا به coronavirus کانون توجه است.

دو روز بعد در روز پنج شنبه حدود 2 P. M.اعضای خانواده از یک تعداد انگشت شماری از بیماران دیگر در یک کنفرانس مطبوعاتی مشترک در همان نقطه. Kevin Connolly که هشتاد و یک ساله و پدر در قانون جری در داخل بود شکایت کرده است که بسیاری از آنها تا به حال یاد گرفته در مورد شیوع بیماری در اخبار نه از زندگی کارکنان مراقبت. “در رای دادن که این بیماری کشتن مردم در این نظام” کانلی گفت. “پدر من در قانون خواهد بود مرده در پایان هفته است.”

پت هریک را هشتاد و نه ساله مادر ایلین شد و در حال حاضر از بین رفته اند یک خانه سالمندان نماینده آگاه بود Herrick توسط تلفن در اوایل صبح. ساعت بعد یک زندگی مرکز مراقبت از کرکلند کارمند در داخل ساختمان به نام بگو نادرست که ایلین فقط خوب بود. هریک گفت که او نمی سرزنش کرکلند کارمند عاطفی coaster غلتکی اما او آشکارا آشفته.

پس از آن بود Curtis Luterman. روز قبل از او به نام مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری را COVID-19 خط تلفن و گفت: هشتاد و نه ساله, مادر,,, مریم, در, زندگی, مرکز مراقبت از کرکلند. نماینده ای که پاسخ تلفن خواسته گیج کننده سوال: در چه حالت بود در خانه سالمندان است ؟ تا به حال هر coronavirus موارد شناسایی شده است وجود دارد ؟ در زمان مراقبت از زندگی و شیوع آن بود بزرگترین بیشتر از همه جا خبر در امریکا است. “خانم” Luterman فصاحت خواسته دوربین های دیجیتال اشاره کرد و در او “آیا شما زندگی زیر یک سنگ؟”

شنوایی به طور مستقیم از خانواده ها تا به حال تاثیر, آیا به عنوان دقیق 24/7, گزارش, به خصوص توسط کارکنان در سیاتل تایمز و عمومی-ایستگاه های رادیویی KUOW. مرگ شماره یازده ده نفر از آنها مربوط به مراقبت از زندگی. روز جمعه روز پس از خانواده کنفرانس مطبوعاتی که در مورد خواسته گرفتاری کسانی که در خانه سالمندان داو کنستانتین پادشاه شهرستان اجرایی معمولا یک مخلوق اوباما مانند سرد رشد مشخصه خشمگین. “ما تا به حال برخی از چالش های زندگی, مراقبت, و من شروع به از دست دادن صبر و شکیبایی من.”

یک هفته قبل از آن در روز جمعه, فوریه 28th, کنستانتین حال فرود در واشنگتن دی سی برای انجمن ملی استان ها, کنفرانس, که در آن او روز یکشنبه برنامه ریزی شده بود برای پیوستن به همتایان از تگزاس و میشیگان و نیویورک به صورت یک پنل در اوایل دوران کودکی توسعه است. آن شب که او رفت و برگشت به هتل و پس از صرف شام با یک همکار تلفن همراه خود را روشن. یک تماس از یک عضو هیات. وجود مشکل در بازگشت به خانه. اولین خوشه COVID-19 موارد تا به حال ظاهر در کرکلند.

بومی Seattleite و نسل چهارم Washingtonian سابق کالج-radio d.j., و دوست شخصی به بسیاری از این منطقه گرانج, دوران, آیکون, کنستانتین—یا “داو” را به عنوان او را تقریبا بطور جهانی با اشاره به در اطراف شهر شده است این شهرستان اجرایی از سال 2009 مسئول فیزیکی و رفاه اقتصادی از 2.2 میلیون نفر گسترش بیش از 2,130 مایل مربع است.

پس از تماس در سی کنستانتین با عجله به اتاق هتل خود را رزرو بعدی در دسترس پرواز. از او تحت نظارت این وضعیت و به زودی پس از فرود آموخته از اول مرگ و میر. از Sea-Tac فرودگاه او رفت و مستقیما به Chinook ساختمان شهرستان ستاد در مرکز شهر سیاتل که در آن دفتر کار خود را به زودی میزبان C. D. C. و مقامات بهداشتی دولت در حال حاضر با همکاری نزدیک با خود عمومی-وزارت بهداشت. “ما شده ایم در یک مرده با حداکثر سرعت دویدن از” کنستانتین به من گفت. “یکی از چیزهایی که ما نیاز به انجام این کار شد بلافاصله با ارائه فضایی برای جداسازی موارد تایید شده و برای بازیابی.”

این به ویژه مهم برای این منطقه جمعیت قابل ملاحظه ای از مردم زندگی با بی خانمانی. (ایالات متحده وزارت مسکن و توسعه شهری به تازگی رتبه سیاتل/King County مسکن بحران سوم بدترین در کشور است.) “هر عفونت ما قادر به جلوگیری از, هر روز که ما می توانیم ممانعت سریع تشدید این روز نزدیک تر به صرفه جویی در زندگی” کنستانتین به من گفت. او مجاز به خرید یک متل یک هشتاد و پنج-تخت Econo Lodge در حومه شهر کنت. او دستور داد که واحد های مدولار قبلا به دست آورد و برای چنین اضطراری—موبایل-صفحه اصلی-ساختار اغلب شاغل به عنوان دفاتر در سایت های ساخت و ساز—قرار داده شده در اطراف شهرستان به صورت بالقوه مسکن. در طول راه کنستانتین شد چهره مهار تلاش—آرام تقریبا یک نواخت صدا زمانی که آن زمان به جای ما وحشت در بررسی و یا throaty خشم زمانی که وضعیت سزاوار انتقاد است.

چگونه همه چیز آنقدر مرگبار بنابراین سرعت ؟ (همانطور که از نوشتن این بهداشت عمومی—سیاتل & King County تایید کرده است دو صد و هفتاد مورد از این ویروس است. بیست و هفت نفر کشته و بیست و دو نفر از آنها در ارتباط با خانه سالمندان است.) کنستانتین می گوید تحقیقات گسترده ای از زندگی مراقبت است و به احتمال زیاد در آینده است. در حال حاضر عمومی-سلامت کارکنان باید توضیح داد که آن را به او در این راه: COVID-19 تا به حال در نهایت خود رسیده آسیب پذیر ترین هدف است. این ویروس به من گفت: “به کمین در اطراف و سپس آن را به طور ناگهانی با بیان خود را در این محل که در آن وجود دارد بسیاری از افرادی که مستعد ابتلا به تبدیل شدن به بسیار بیمار یا در حال مرگ است و اگر آن را به حال رسیده وجود دارد آن را هنوز هم ممکن است گردش خون تا حد زیادی کشف نشده در جامعه است.”

زمانی که کنستانتین اعلام کرد که شهرستان همه کارکنان—غیر از کسانی که در خدمات ضروری مانند زباله وانت—نمی خواهد در آینده به کار اعلام ارسال امواج از طریق این منطقه به عنوان توصیه این است که کسب و کار این امکان را برای کارکنان خود را به ارتباط از راه دور. توسط شنبه شب, مارس 4th, هر دو آمازون و مایکروسافت که در ترکیب نیروی کار از بیش از یک صد هزار نفر در این منطقه تا به حال از طریق پست الکترونیکی به کارکنان می گویند که باید آنها را در دفتر و در عوض باید از خانه کار می کنند. شرکت های کوچکتر بیش از همه به زودی به دنبال. ما برای اولین بار در چیز دیگری است. اولین کار از خانه شهرستان.

این است که چگونه آن بوده است تا کنون از. کل منطقه از ساکنان—نه در دفتر. ما وضعیت W. F. H. می داند که برای چه مدت. جلسات برگزار می شود از طریق شل کردن و یا اگر شما احساس یک مقدار خاص از محلی غرور مایکروسافت تیم است. نه هر کس می تواند انجام این کار است. خدمات و ساعتی دستمزد شغل نمی لذت بردن از گزینه های ارتباط از راه دور. و ما فقط شروع به درک تاثیر در آن کارگران و کسب و کار است که آنها را استخدام. تاثیر شیوع نابرابر مانند بسیار دیگری در سیاتل و کشور است.

که هفته اول زندگی می کردیم در سایر نقاط کشور در آینده اجتناب از تماس فیزیکی. این هفته ما در حال تجربه چیزی که من تصور اتفاق می افتد به هر کس دیگری در آینده. شغلی انزوا. کاری انجام شده به طور کامل در sweatpants. آن رخ می دهد به من در حال حاضر که مردم در زندگی مراقبت زندگی می کردند این حتی قبل از ما. پس از همه, کارمن, خاکستری, مادر, سوزان هایلی بود محدود به اتاق او یک هفته قبل از بقیه بیشتر Seattleites تنها با تلویزیون به حفظ شرکت خود را.

پس از خاکستری ظاهر در اخبار محلی—”من و خواهرم به اضطراب می شود,” او گفت: دوربین های تحت همیشه سبز “آنها در حال انتظار برای افرادی که به شدت بیمار قبل از آنها انتقال آنها به خارج”—پیام او رفت و ملی است. در هفته بعد او و مادر او به نظر می رسد در ABC “اخبار جهان امشب با David Muir.” این بار هایلی به نوبه خود صحبت کنید. “من دوست ندارم که به دام افتاده” او گفت:, توسط تلفن از بستر “و من هستم.”

او صدا ضعیف. روز پس از خاکستری برای اولین بار با نزدیک شدن مطبوعات هایلی علائم تر شد تلفظ و یک آمبولانس با عجله او را به بیمارستان. او در نهایت تست شده برای COVID-19 اما نتایج تا به حال به عقب می آیند و در عین حال آخرین بار صحبت کردم و او به دخترش جمعه گذشته. (خاکستری بعد texted که هایلی تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس.) وجود دارد در بیمارستان, حداقل, خاکستری, در نهایت می تواند لمس ، “من قادر به لباس و ماسک زدن و در رفتن و صحبت کردن با او.” آن را شادترین من تا کنون شنیده خاکستری است. این تعامل فیزیکی توانایی لمس تبدیل شده اگر فقط برای چند ثانیه. اما ما مکالمه کوتاه بود. خاکستری خسته شده بود. ما تمام شد. “من نمی مراقبت از خودم راه من قرار است به. و بنابراین در حال حاضر من در تلاش هستم.”


راهنمای Coronavirus

آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.

چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.

Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.

ما همه وحشت غیر منطقی خریداران.

عجیب و غریب ترور از تماشای coronavirus را رم.

چگونه بیماری های همه گیر تاریخ را تغییر دهید.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>