جشن Juneteenth در رالف الیسون "Juneteenth"

Facebookتوییترایمیلنسخه قابل چاپصرفه جویی در داستانصرفه جویی در این داستان برای بعد.رالف الیسون "Juneteenth" و

توسط NEWS-SINGLE در 1 تیر 1399
رالف الیسون "Juneteenth" ویژگی های فوق العاده ای گذشت نشان می دهد که چگونه به در نظر گرفتن تعطیلات به عنوان یک روز مقدس.عکس های دیوید Attie / گتی

من پیشنهاد اختصاص بخشی از تعطیلات آخر هفته از Juneteenth به خواندن خاص و عبور از رمان "Juneteenth" توسط رالف الیسون. توصیه های نگه می دارد که آیا شما آشنا با مناسبت—که یادآور تاریخ در سال 1865 زمانی که سیاه بردگی مردم تگزاس دریافت دیرهنگام کلمه از خود رهایی—یا نادان از آن تا اخیر ما ملی نژادی فرضی که تحت فشار قرار دادند جشن Juneteenth بر روی تقویم کشورهای مختلف و شرکت های بزرگ. من گمان می کنم که جدید برجسته از تعطیلات رانده است علاقه به کتاب; وقتی که من رفتم برای خرید یک نسخه جدید در آمازون به من گفته شد که من تا به حال برای چند هفته صبر کنید. گمان می کنم که کمی از این های اخیر خریداران به دنبال یک مرور کلی و یا مبین. بهره از چنین خواننده را شاید نا امید شود "Juneteenth" اما این رمان مانند یک شات است که بازدید آن هدف با اینحال در قدرت از یک گذشت نشان می دهد که چگونه به در نظر گرفتن تعطیلات به عنوان یک روز مقدس.

در خرج کردن هر گونه عبور از الیسون انجام خواهد شد. این رمان فوق العاده ای بود نویسنده از معابر که صرف چهار دهه بین رشته ای موفقیت "مرد نامرئی" و مرگ او در سال 1994 تولید بسیاری از reams اعم از آنهایی که هرگز coalesced به مناسب رمان. او تا به حال این مشکل از یک خانه آتش است که مصرف حداقل برخی از مقاله او چالش تنظیم کردن گسترده مثل درباره نژاد در امریکا, در, روشن, سخت زبان مانند تابشی بومی از جاز-سر جویس. او که مرده برای هفده سال که بخش عمده ای از این کار دومی منتشر شد به عنوان یک یازده صد و سی و شش-صفحه behemoth به نام "سه روز قبل از عکسبرداری است . . ."—گسترده ای دال از زرق و برق دار سنگ مرمر به مقدار ناقص بنای تاریخی است. "Juneteenth" منتشر کرد و در سال 1999 در سه صد و شصت و هشت صفحه است خوب تلاش خود را مجری, John F. کالاهان به شکل نسخه خطی به یک فهم مجسمه سازی.

این کتاب مربوط به یک نژاد-طعمه ایالات متحده سناتور به نام Sunraider و یک واعظ باپتیست به نام Hickman. کشیش Hickman سیاه است و او به نام خدا پس از یک حرفه ای به عنوان یک جاز trombonist. Sunraider سفید است—و یا حداقل به اندازه کافی منصفانه است که آن را به نظر می رسد تا به انگلستان ترکیبات و او را تصویب کرده است به سیاست پس از یک طلسم به عنوان یک فیلمساز و هنرمند con پس از یک جوانان صرف به عنوان یک کودک واعظ آنها Hickman مطرح شده از دوران کودکی است. داستان خط جریان به عنوان یک اتفاق می افتند شخصی خود تاریخ است. اواسط نوزده-پنجاه تنظیم از رمان می بیند Hickman رفتن به واشنگتن که در آن یک می شود قاتل به شدت زخم Sunraider به عنوان او صحبت می کند در سنا. Sunraider دریافت Hickman در اتاق بیمارستان و ما حرکت را از طریق سناتور خاطرات و reveries به عنوان پیرمرد تساوی او و تاتنهام او را در.

رئیس اهمیت Juneteenth در "Juneteenth" یک فوران در احیای جلسه که باز یک هفته از نماز و جامعه به عقب زمانی که Sunraider بود و یک فرزند به نام سعادت. (برای خودتان تصمیم می گیرید که آیا آمادگی از نام شخصیت ها—شکل دیگری است به نام کشیش Eatmore—تمثیلی نشان می دهد بیش از حد و یا به منزله مناسب یادگار آمریکا surreality.) در این شب که در زیر چادر که سعادت شد شش یا هفت, یک زن سفید شارژ از یک جمعیت به ادعای پسر به پسر او. ماهیت ادعای موتور طرح اما من علاقه مند هستم در اینجا چه می آید قبل از این که مرکزی صحنه: قابل توجه هفتمین سوره است که در آن سعادت پسر زندگی می کند که مستغرق در Sunraider نهفته در تخت بیمارستان و recollects خطبه که او و Hickman موعظه در تماس-و-پاسخ مد در ابتدا از یک Juneteenth جشن.

تنظیم Alabama. چادر سخت تن به تن است در محلی مقدس سایت. آن را به حال شده است چاکتو زمین; باتلاق اصلاح آن; سیاه و سفید عامیانه پر آن را با خاک سیاه و سفید ساخته شده و یک قبرستان برای بردگان است. جمعیت تعداد پنج هزار نفر است. گرمای شب قابل لمس است در نثر. Hickman با نویسنده هر تایید آغاز می شود ساخت یک قاب برای درک Juneteenth با تشویق نمازگزاران به نزدیک شدن به آن به عنوان چیزی شبیه به عید فصح—یک روز رستگاری که در آن به داستان است که نگه داشتن تاریخچه زنده در حافظه است. او teases معنی. خود ماده ای است که برای شناسایی یک برکت و رحمت در مصیبت از آمریکا برده داری. مردم آفریقای سرقت شده از خانه شده محرومان و پراکنده—داشتن مانده است "eyeless, tongueless, drumless, danceless, songless, hornless بی صدا, sightless, wrongless, rightless, مادر, پدر, brotherless, sisterless ناتوان"—بودند در نتیجه بیبهره موقعیت برای دریافت کلام خدا.

شما ممکن است شنیده ام چنین چیزهایی قبل در یکشنبه اما معجزه از فصل است که Hickman می گوید آن را در راه است که صحبت می کند و حتی برای هر برند. الیسون قطاری از روح یک oratorical, سنت, به عنوان اگر مهندسی معکوس یک نمونه اولیه از یک کلیسا موعظه. در فلاش بک در کلاس جهانی هم اهنگی Hickman صحبت از شکیبایی:

ما متعلق به و در مواجهه با هیبت الهام بخش کار و تبدیل کلام خدا به یک فانوس به طوری که در تاریکی ما می دانیم که در آن ما شد. آه خدای نکرده اند و آسان را با ما چون او همیشه در نظر دارد برای loooong مسافت. او به دنبال به مراتب جلوتر و در این زمان او می خواهد به خوبی تست شده مردم خود را به کار خواهد شد. . . . او خسته از untempered ابزار و نیمه نابینا فراماسون! بنابراین او را برای رفتن به نگه داشتن در تست ما در برابر سنگ و آتش. او به شیرجه رفتن ما به آب سرد. و هر زمان ما می آیند ما خواهید بود و آبی به عنوان سخت به عنوان سرد-فولاد آبی! آه بله! او به معنی برای ما به یک نوع جدید از انسان است. شاید ما نمی خواهد که مردم اما ما خواهید بود بخشی از مردم ما می شود یک عنصر در آنها آمین!

سخنرانی می رود مانند پس thrumming توصیف قدرت جعلی تحت ظلم و ستم است که الهام بخش صلح میان هرج و مرج است. در نزدیکی پایان فصل حفظ cadences از خطبه را به شرح "بخش جشن گرفتن" که در آن یک کاتالوگ از loaves نان ساندویچ و کباب و پانزده گالن سس داغ punctuates صحنه با ادغام مقدس تن و سکولار حرکت. خطبه پیام سرسختی—رندر از نیروهای اجتماعی در یک سطح معنوی—طنین انداز با زمان حاضر و یا حداقل من می خواهم به فکر می کنم پس از دیدن مردم در خیابان با یک راه طولانی قبل از آنها. قلب "Juneteenth" خطبه به من تلفن های موبایل مانند یک نصیحت به آنها: "هرگز ذهن laughers این scoffers—آنها می آیند در سراسر چرا که آنها نمی تواند به خود کمک کند. آنها شما را انکار می تواند اما نه احساس خود را از زندگی است. . . . فقط نگه داشتن در ومیگوید همراه مانند یک inchworm. اگر شما یکی و یکی و یکی هم به زودی آنها را به یک میلیون بیش از حد. شده است وجود دارد یک پشته از Juneteenths قبل از این یکی و من به شما بگویم وجود دارد خواهید بود یک پشته بیشتر قبل از ما واقعا رایگان!"tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب