دسترسی به بازی های در سهام در پی نشانه-سرقت رسوایی

تمپا, فلوریدا.—لیگ اصلی بیس بال است پیشنهاد ممنوعیت بازیکن دسترسی به ویدئو در طول بازی با توجه به New York Yan

توسط NEWS-SINGLE در 15 اسفند 1398

تمپا, فلوریدا.—لیگ اصلی بیس بال است پیشنهاد ممنوعیت بازیکن دسترسی به ویدئو در طول بازی با توجه به New York Yankees پارچ زاک Britton اما این اتحادیه می خواهد به آن اجازه می دهد با حمایت های که جلوگیری از فو' نشانه از قابل مشاهده بودن.

بازیکنان' association سر تونی کلارک ملاقات با یانکی ها به مدت سه ساعت شنبه و مورد بحث و مذاکرات برای ویدئو جدید قوانین در پی Houston Astros' ثبت نام-سرقت رسوایی.

"در حال حاضر MLB پیشنهاد خواهد بود و خاموشی. خواهد بود وجود دارد هیچ دسترسی" Britton گفت. "است که بسیار شدید موضع به دلیل یک تیم است که هر کس دیگری است ، بنابراین امیدوارم ما می توانید پیدا کردن برخی از زمینه های مشترک اما قطعا قبل از روز افتتاحیه. بچه ها می خواهم به درک آنچه که ما در حال رفتن به اجازه برای استفاده و آنچه که ما در حال رفتن به اجازه داده می شود به استفاده از قبل از روز افتتاحیه."

هوستون نقض قوانین با استفاده از یک دوربین در بیرون از محیط به سرقت فو' علائم در طول اجرای آن برای سال 2017 سری جهانی عنوان و دوباره در سال 2018 است. این تیم جریمه شد 5 میلیون دلار (ایالات متحده), مدیر, AJ Hinch و مدیر کل جف Luhnow متوقف شد برای یک فصل و تیم محروم شد پیش نویس میدارد. Hinch و Luhnow از کار اخراج شدند, توسط, تیم, اما, هیچ بازیکن منظم شد.

MLB نیز در حال بررسی است که آیا بوستون را شکست قوانین است.

تحت این اتحادیه پیشنهاد hitters هنوز هم مجاز به نقد و بررسی تصویری از خود را در خفاش ها در طول بازی و کوزه اجازه داده می شود به نگاه خود را بیش از تپه عملکرد.

"این دیدگاه که بازیکنان باید یکی که نگران است در مورد که در آن بازی است که در آن می گذرد. بنابراین همه چیز را که ما تضعیف سراسر جدول در رابطه با طرح های در تکنولوژی شده است و بازتابی که" کلارک گفت. "و آنچه ما تضعیف سراسر شامل دسترسی به تکنولوژی تکنولوژی خاصی در طول این دوره از بازی. وجود سیستم است که اجازه می دهد برای دسترسی به خود را در خفاش ها و یا وقت خود را بر روی تپه. داشتن دسترسی به آن فیلم حتی با معیارهای خاص در محل برای محافظت از یکپارچگی آن فیلم چیزی است که در این پیشنهاد است."

کلارک گفت: تعدادی از راه هایی برای پیاده سازی آن از جمله در خانه نظارت است. کلیپ ها را نشان نمی دهد فو' علائم.

"در این ویدئو فرد خواهد بود سپرده با برش کسانی که کلیپ ها, و شما را به یک استاندارد از نظارت بعد از آن" کلارک گفت. "مکالمات ما گنجانده شده بود که به عنوان فردی کلیپ های ارسال شده به یک محل مرکزی است که اجازه می دهد تا برای بررسی به عنوان به خوبی."

کلارک گفت: این اتحادیه باز است به تنظیم قوانین برای بازیکن و انضباط برای آینده تکنولوژی-نقض قوانین. بازیکنان را نمی توان مجازات برای نقض در بوستون و هوستون تحقیقات بیس بال کمیسر راب مانفرد گفته است.

"ما مایل به تبدیل و این چیزی است که اتفاق می افتد به عنوان ما صحبت می کنند" کلارک گفت.

برخی از بازیکنان عصبانی بودند Astros بازیکنان بودند نه جریمه.

"موضع از بچه ها تقریبا در اینجا است که سرخوردگی بیشتر با MLB و کمیساریای را در دست زدن به آن" Britton گفت. "نا امیدی نهفته است با برخی از مسائل با این تیم شکایت سه یا چهار سال پیش و هیچ چیز در حال انجام است. در همان زمان به عنوان یک تیم ما بیشتر متمرکز در حال حاضر در حال حرکت رو به جلو را امتحان کنید و برنده سری جهانی در این سال که من فکر می کنم طرز فکر درست است."

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

اتحادیه و MLB نیز مورد بحث و بررسی مسائل امنیتی مربوط به هوستون بازیکنان و خانواده خود را.

"تمام آن چیزهایی که هستند و چیزهایی که ما آدرس به طور معمول," کلارک گفت. "به عنوان یک نتیجه از که در آن ما در حال حاضر به ندرت ما آدرس آنها یا به آدرس آنها را در بهار آموزش. در اغلب موارد این فصل به طور منظم, اما این چیزی است که ما انجام می دهند."tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن