"همه ناتالی Portmans" و محدودیت های هالیوود, فانتزی,

یک نوجوان-ager آرام درد او با سند چشم انداز از Portmanesque رفاه.تصویر توسط Nhung LêFacebookتوییترایمیلنسخه قا

توسط NEWS-SINGLE در 19 اسفند 1398
Figure looking at depictions of Natalie Portman in different roles.
یک نوجوان-ager آرام درد او با سند چشم انداز از Portmanesque رفاه.تصویر توسط Nhung Lê

شاید شما را دیده ام کمی unhinged دیور کمپین با بازی ناتالی پورتمن. که آیا این نام تجاری بزرگ است که با استفاده از تبلیغات به فروش لباس یا عطر, کفش پاشنه بلند یا عینک آفتابی و یا فقط با تکان دادن دست خود را در اطراف و یادآوری ما را از آن پایدار وجود من می توانم به شما بگویم; محصول تا آنجا که من می توانید ببینید که پورتمن و دسته گل از انجمن های او را حمل به مصرف کننده درب جلو—و آن را به عنوان اتفاق می افتد به یک ناهموار اما جذاب بازی جدید به نام "تمام ناتالی Portmans."

اما در اینجا برای اولین بار است که یک تلویزیون تجاری است که خود یک نوع انتزاعی بازی: پورتمن به عنوان Miss Dior flits از یک براق قاب به بعد تمام عمل مانند جیمز باند در یک مبهم پاپ بهار-شکستن تعطیلات: او میپرد یک اسکله (چه کسی می داند از کجا؟) به آنچه به نظر می رسد مانند یک برانگیزی unperturbed و کساني دریاچه; کند ظریف دونات در یک ماشین ورزشی هجی کردن در شن و ماسه کلمه "عشق" در loopy اسکریپت; پذیرای برخی از ناشناس hunk با شور و اشتیاق کافی هم برای آخرین شب بر روی زمین قبل از برخی از وزش آخرالزمان. پورتمن در همه جا و همه چیز و همه کس داشتن یک توپ. در پایان تجاری او پیاده به سمت دوربین است که حل و فصل بر روی صورت خود, در رابطه: در این صورت است که راه اندازی یک هزار و معطر صفحات مجله—balmed-لب کارآمد بینی چوب اسکنه خورده, گونه, عسلی چشم. "چه می خواهید انجام دهید ؟" او می پرسد suggestively اما او کمتر به نظر می رسد مثل یک عاشق تر مانند کسی که خیلی intoxicatingly رایگان—دشواری متن—که مانند بسیاری از توتم رفاه او galvanizes و بیگانه می سازد ما در تقریبا برابر با اندازه گیری.

من فکر تبلیغ با آن مطلق placelessness و آن بیصدای نکات آسان و ثروت به عنوان من تماشا "تمام ناتالی Portmans," نوشته شده توسط C. A. Johnson و کارگردانی کیت Whoriskey در رابرت دبلیو ویلسون MCC تئاتر فضا. شما می خواهید به دانستن آنچه که شما می خواهم برای عشق ؟ سعی کنید این: Keyonna (Kara جوان) یک سیاه شانزده سال در حال رشد در شمال شرقی واشنگتن دی سی زندگی تحت وزن از خرد کردن مشکلات در خانواده است. او را ضد Miss Dior: پدرش مرده و مادرش معتاد و او و برادر بزرگتر ساموئل (جاشوا بون) در آستانه پرتاب به بیرون از آپارتمان خود را و بیش از حد آشنا با روز به روز گرسنگی. Keyonna شرایطی همه بیش از حد خاص; زمینه چسبیده به او مثل یک سایه.

هنوز هم عشق فراوانی که در آن آزادی نیست: Keyonna و ساموئل نگاه کردن به یکدیگر و حتی به عنوان آنها را حل و فصل را به یک عشق عجیب و غریب مثلث. ساموئل است که شیفته و درگیر در یک تیره و تار "دوستان با مزایای" ارتباط با—Chantel (Renika ویلیامز) که Keyonna نادانسته به ساموئل به تازگی بوسید. Keyonna است; Chantel نیست. عاشقانه است که تقریبا به عنوان دردناک برای Keyonna به رابطه او با مادرش که از بین می رود هر زمان که او می خواهد به نشان می دهد تا بدون پول خانواده نیاز برای اجاره.

Keyonna رویاهای یک فیلمنامه و تمایل monastically به یک کولاژ در اتاق نشیمن دیوار: چهره بازیگران عمدتا سفید که پر از فیلم که او را دوست دارد. او را آرام خودش را با داستان, در حالی که مادر و برادر اذیت کردن او را برای طعم و مزه است. چرا او به تماشای چیزی که کمی . . . blacker? گلدبرگ Whoopi تنها چهره سیاه و سفید بر روی دیوار بصری کمی شوخی که تا به حال من خنده به عنوان به زودی به عنوان من آن را متوجه. کولاژ است که توسط تصاویر پورتمن که قبل از زمانی شروع می شود تا در جسم (با بازی Elise Kibler) لباس پوشیدن و به عنوان شخصیت او از طرفداران مثل "قوی سیاه" و "باغ دولت" و "حرفه ای." در Keyonna پایین ترین لحظات در اینجا می آید پورتمن: کاملا به پایان رسیده beguilingly رایگان آماده برای ایجاد یک انحراف است که احساس می کند مانند Keyonna را ناامید درک در بقا.

این Portman ترجمه و همراه بصری و شنیداری مظاهر—خنده دار نیایش "باغ دولت" موسیقی متن فیلم; فورا قابل تشخیص لباس به خصوص مرگ سیاه, ominously مرغی توتو از "Black Swan"—آیا در ابتدا خنده دار و انسانی و نقطه به نقطه چگونه محبوب هنر و personae به طور همزمان منحرف کردن اذهان ما و خدمت به عنوان پس زمینه برای ما درد است. در نتیجه در "Portmans" یک نوع سورئالیسم اجتماعی که در آن احساس تساوی به همان اندازه در تخیل به عنوان آن را در خشن, هدف, مواد واقعیت است.

بهتر کالیبره شده, اسکریپت, است که در زمان مراقبت به همان اندازه با هر یک از شخصیت های آن به عنوان جانسون می کند با Keyonna پرواز به طنز gonzo Portmanism کمک خواهد کرد ارام کردن خزنده حس می کنید که جزئیات زندگی خانواده متناسب با منظمی را به یک کلیشه سیاه ملودرام. ما دیده ایم چیزی شبیه به این قبل از: پدر مرده مامان را مغز و اخلاق سرخ شده با الکل; برادر در نهایت زندانی (که توسط گسل ما به زودی پیدا کردن); کودک فقیر در خانه نشسته همه تنهایی, تاکید بیش از حد برای مدرسه.

این chafes نه به خاطر چنین چیزهایی اتفاق می افتد هرگز در زندگی واقعی اما از آنجا که تصویر خود را در داستان مثل این همیشه چوب به ظاهر به مشکلات واضح در پوست اما هرگز باعث می شود آن را بیشتر نگاهها هرگز قلب است. به عنوان آن می ایستد, ما زیبا و پیچیده Keyonna—تقویت شده توسط یک ثروتمند, عمیق, حرکت, عملکرد توسط جوان—که پیاده روی را از طریق جهان از استعارههای مانند یک Technicolor شکل در یک سیاه-و-سفید ترانزیستوری.

خیلی از بازی جذابیت با وجود آن روایت فازی نهفته در راه جانسون به تصویر می کشد خلاق دقت و سخاوتمندانه دکوراسیون سیاه و گفتار. او سراسیمه pleasingly سمت خاص: سی عامیانه فورا آشنا اگر شما تا کنون زندگی می کردند وجود دارد و یا بازدید برای مدت طولانی است lathered ، این بارند دوست داشتن تشویق حیله گر مسخرگی و اغلب recriminating فوران بین Keyonna و ساموئل هستند برخی از بهترین لحظات بازی.

این نوع از بیان ریشه در محل و سیاست و اخراج توسط یک واقعی است اما در معرض خطر و محبت و همچنین ممکن است استفاده شده است برای رسیدگی به این موضوع است که پورتمن فرد معلق در هوا وجود تلاش می کند تا به نقطه به; یعنی که در پایین کلاس آمریکایی و نژادی ساختار مستقیم زن سفید با داشتن سرگرم کننده رایگان برای تغییر لباس هر زمان که رفتن خشن می شود, ممکن است به نظر می رسد به همان اندازه بی رحمانه ظهور به عنوان یک بازی دوستانه شریک است. زمانی که "ناتالی" بوسه Keyonna در کمترین بسیاری از رحم, پایین, آن را تنها در خدمت بیشتر به نابودی او. آزادی لطمه می زند و بیشتر زمانی که شما می توانید طعم و مزه اما هرگز به طور کامل شریک شدن در آن است.

این دشوار است به خاک چگونه مسابقه mingles با میل و پشت برگ ترش آلیاژ. آن را یادآور Pecola Breedlove را محکوم حسرت در تونی موریسون "The Bluest Eye" است که متمایل به داستان پرواز از فانتزی به ارمغان می آورد و آنها را تحت چراغ به جای جدا کردن صندلی آنها را به یک استقلالی. من می خواستم بیشتر از Keyonna را تصورات: همه را شنیده در مورد مشکلات مانند او اما هیچ کس دیده می شود چه نابسامانی آنها ممکن است انتقام در ذهن بسیار حساس و تعیین و شکنجه های دور امید. جوان دوست داشتنی عملکرد در بهترین حالت آن زمانی که او را blissed با فرار از واقعیات و یا شکسته را antics اما زمانی که او را tiptoeing unsteadily در خط بين اين دو حالت است. که بشریت: یک رویای راه رفتن را از طریق یک باتلاق; محلی نحو رقص در میان گاه به گاه cruelties رسمی گفتار; افکار آسمان گیر کرده در گل و لای.

واقعی ناتالی پورتمن نشان داد تا در مراسم اسکار در اوایل این سال با پوشیدن بیش از لباس او یک شنل سیاه و سفید که لوله کشی تزئین شده بود با نام تمام مدیران زن که آکادمی تا به حال موفق به اذعان با نامزد: Greta Gerwig, Lorene Scafaria, Marielle Heller, ماتی آرسنال در و در. شما ممکن است تصور کنید یک دختر جوان مثل Keyonna وسواس با فیلم و خیره شدن روی فرش قرمز و چشمک می زند دوربین, دیدن پورتمن روی صفحه و زمزمه "نقطه خوب" و سپس نگاه کردن به اطراف در هرج و مرج زندگی خود او اضافه کرد: "اما اگر شما فقط می دانستند که چگونه همه چیز بدتر می شود." ♦



tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب