همه رئیس جمهور دروغ در مورد Coronavirus

اقیانوس اطلس

یادداشت سردبیر: این اطلس در حال ساخت حیاتی پوشش coronavirus در دسترس همه خوانندگان. پیدا کردن مجموعه ای در اینجا.

در 11 روز پس از او اعلام کروناویروس یک بیماری همه گیر ملی اضطراری رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها دروغ گفته در مورد این بار در یک نسل بحران است.

در اینجا مجموعه ای از بزرگترین دروغ او گفت: به عنوان ملت بشکه نسبت به بهداشت عمومی و اقتصادی بودن ، این پست به روز خواهد شد به عنوان مورد نیاز است.


در طبیعت از این ویروس

زمان: جمعه, فوریه 7 و چهار شنبه, مارس 19
این ادعا: coronavirus را تضعیف میکند “زمانی که ما به مارس در گرم آب و هوا—که بسیار اثر منفی بر که و که نوع یک ویروس است.”
حقیقت: خیلی زود به بگویید اگر این ویروس را گسترش خواهد بود ضعیف شرایط گرم. ویروس های تنفسی می تواند فصلی اما سازمان بهداشت جهانی می گوید که جدید کروناویروس “منتقل می شود در تمام مناطق از جمله مناطق گرم و مرطوب آب و هوا.”

زمان: چهار شنبه, فوریه 27
این ادعا: شیوع موقت خواهد بود: “آن را به ناپدید می شوند. یک روز آن را مانند یک معجزه آن ناپدید خواهد شد.”
حقیقت: Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی هشدار داد روز بعد که او نگران بود که “همانطور که هفته آینده یا دو یا سه رفتن ما قصد داریم برای دیدن بسیاری در جامعه بیشتر مربوط به مواردی است.”

زمان: پنج شنبه, آوریل 23
این ادعا: اگر اقتصادی shutdown ادامه مرگ با خودکشی “قطعا خواهد بود در دور تعداد بیشتری از اعداد است که ما در حال صحبت کردن در مورد” برای COVID-19 مرگ و میر.
این حقیقت: مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری تخمین می زند که در بدترین سناریو 200,000 تا 1.7 میلیون آمریکایی ها می میرند از COVID-19, نیویورک تایمز گزارش. دیگر تخمین محل تعداد ممکن است مرگ و میر در 1.1 میلیون تا 1.2 میلیون. با توجه به CDC, خودکشی یکی از علل مرگ و میر در ایالات متحده است. اما تعداد افرادی که درگذشت خودکشی در سال 2017 به عنوان مثال بود و تقریبا 47,000 — هیچ جا در نزدیکی COVID-19 تخمین می زند.


سرزنش دولت اوباما

زمان: چهار شنبه, مارس 4
این ادعا: مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید نورد غذا و دارو که مقررات محدود این نوع از تست های آزمایشگاهی متحده می تواند اجرا شود و چگونه آنها می تواند آنها را انجام دهد. “دولت اوباما تصمیم بر تست که معلوم شد بسیار مضر به آنچه ما در حال انجام” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.
این حقیقت: دولت اوباما پیش نویس اما هرگز اجرا تغییرات قوانین تنظیم تست های آزمایشگاهی اجرا شده توسط متحده است. مغلوب ساختن پیشی جستن تغییر سیاست آرام FDA مورد نیاز که مجبور خصوصی labs منتظر FDA مجوز برای انجام خود به خود غیر-CDC-تایید coronavirus آزمون.

زمان: جمعه, مارس 13
این ادعا: از اوباما در کاخ سفید در پاسخ به این H1N1 همه گیر شد “مقیاس کامل فاجعه هزاران نفر در حال مرگ است و هیچ چیز معنی دار انجام می شود برای رفع این تست مشکل تا به حال.”
حقیقت: باراک اوباما اعلام عمومی-بهداشت و درمان اضطراری دو هفته پس از اولین متحده موارد H1N1 گزارش شده در کالیفرنیا است. (مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی بیش از هفت هفته پس از اولین داخلی COVID-19 مورد گزارش شده در ایالت واشنگتن.) در حالی که آزمایش یک مشکل در حال حاضر آن را به عقب در سال 2009. چالش پس از آن واکسن توسعه: تولید به تعویق افتاد و واکسن نبود توزیع شده تا شیوع بیماری در حال حاضر پایانی.


در Coronavirus تست

زمان: چهار شنبه, مه 6
ادعا می کنند: “هر کسی که نیاز به یک آزمون یک آزمون. ما—آنها وجود دارد. آنها را به آزمون. و آزمون ها زیبا هستند.”
حقیقت: این کشور تست قابلیت های به شدت محدود هستند. بسیاری از ایالت ها را تجربه کرده اند عدم تست کیت به عنوان همکاران الکسیس Madrigal و رابینسون مایر را گزارش کرده اند. مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده این ادعا یک روز پس از آن خود را معاون رئیس جمهور مایک پنس اعتراف کرد که “ما نمی باید به اندازه کافی تست امروز برای دیدار با آنچه که ما پیش بینی خواهد بود که تقاضای رفتن به جلو است.”

زمان: چهار شنبه, مارس 11
ادعا می کنند: در یک بیضی آدرس دفتر مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که درمانی خصوصی-شرکت های بیمه به حال “توافق به چشم پوشیدن از همه شرکت پرداخت برای coronavirus درمان گسترش پوشش بیمه برای این درمان و جلوگیری از تعجب حسابداری و مدیریت پزشکی.”
حقیقت: بیمه توافق تنها به جذب هزینه coronavirus تست—waiving همکاری می پردازد و دیداکتبل برای گرفتن آزمون. پیگیری درمان نمی پوشانده شده است. نه هزینه های دیگر غیر coronavirus آزمایش یا درمان های متحمل شده توسط بیمارانی که COVID-19 یا در حال تلاش برای به دست آوردن یک تشخیص است. و به عنوان برای تعجب صورتحساب های پزشکی? کاهش این امر نیاز به همکاری بیمه پزشکان و بیمارستان ها.

زمان: جمعه, مارس 13
این ادعا: مهندسان گوگل در حال ساخت یک وب سایت برای کمک به آمریکایی ها تعیین اینکه آیا آنها نیاز به تست برای coronavirus و به طور مستقیم آنها را به نزدیکترین تست سایت.
حقیقت: اعلام شد اخبار به گوگل خود را—وب سایت مغلوب ساختن پیشی جستن (و دیگر مقامات دولت) توضیح داده شد در واقع در حال ساخته شده توسط همانا یک بخش از الفبا پدر و مادر شرکت گوگل است. آستانه اولین گزارش در مغلوب ساختن پیشی جستن خطا با استناد به یک نماینده گوگل که تایید کرد که همانا کار بر روی یک “تریاژ سایت” با پوشش محدود برای منطقه خلیج سان فرانسیسکو. اما از آن زمان به بعد گوگل چرخد و برای تحقق مغلوب ساختن پیشی جستن عمومی اعلام کرد و گفت این امر در سرعت بخشیدن به توسعه یک وب سایت جداگانه در حالی که همانا مشغول به کار در اتمام پروژه خود واشنگتن پست گزارش شده است.


در ممنوعیت سفر و مسافران

زمان: چهار شنبه, مارس 11
این ادعا: ایالات متحده را به حالت تعلیق درآورد “تمام سفر از اروپا به جز انگلستان برای 30 روز آینده,” مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد در یک بیضی آدرس دفتر.
حقیقت: این سفر محدودیت اعمال را به شهروندان قانونی اقامت دائم و یا خانواده خود بازگشت از اروپا است. در ابتدا آن را اعمال می شود به طور خاص به 26 کشور اروپایی را تشکیل می دهند که به منطقه شنگن نیست تمام اروپا است. مغلوب ساختن پیشی جستن بعد اعلام کرد که گنجاندن انگلستان و ایرلند در ممنوعیت.

ادعای دیگر: در همان آدرس مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: محدودیت های مسافرتی را “نه تنها اعمال می شود به مقدار بسیار زیادی از تجارت و حمل و نقل, اما چیزهای مختلف دیگر که ما تصویب.”
حقیقت: مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال در یک صدای جیر جیر توضیح داد که تجارت و حمل و نقل خواهد نمی تواند موضوع را به محدودیت.

زمان: پنج شنبه, مارس 12
این ادعا: همه شهروندان ایالات متحده از ورود از اروپا خواهد بود موضوع را به پزشکی غربالگری COVID-19 تست و قرنطینه در صورت لزوم. “اگر یک آمریکایی در حال آمدن است و یا کسی در حال آمدن است به عقب, ما در حال تست” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ما فوق العاده تست و راه اندازی که در آن مردم در آینده باید مورد آزمایش قرار … ما در حال قرار دادن آنها در هواپیما اگر آن را مثبت نشان می دهد اما اگر آنها به اینجا می آیند ما quarantining.”
حقیقت: تست در حال حاضر به شدت محدود در ایالات متحده است. این درست نیست که همه آمریکایی ها از بازگشت به کشور در حال آزمایش هستند و نه آن کسی که مجبور به قرنطینه سی ان ان گزارش کرده است.


در نظر گرفتن همه گیر به طور جدی

زمان: سهشنبه, مارس 17
ادعا می کنند: “من همیشه شناخته شده است, این واقعی است—این است که یک بیماری همه گیر. من احساس آن را یک بیماری همه گیر مدتها قبل از آن نامیده می شد یک بیماری همه گیر … من همیشه آن را به عنوان بسیار جدی است.”
حقیقت: مغلوب ساختن پیشی جستن بارها عنوان اهمیت COVID-19 به عنوان شیوع شروع stateside. از تماس با انتقاد از مدیریت این ویروس یک “جعل” به مقایسه coronavirus به مشترک آنفولانزا به نگرانی در مورد اجازه دادن به بیمار آمریکایی کردن کشتی های کروز به خاطر آنها خواهد افزایش تعداد موارد تایید شده تهمت استفاده کرده است اظهارات علنی خود را به ارسال پیام های مخلوط و ایجاد شک و تردید در مورد شیوع این جدیت.


در COVID-19 درمان و واکسن

زمان: پنج شنبه, آوریل 2
ادعا می کنند: شرکت های دارویی در حال رفتن “به واکسن من فکر می کنم نسبتا به زودی.”
حقیقت: خود رئیس جمهور کارشناسان گفته او در کاخ سفید دیدار با دارویی رهبران قبلی که در همان روز که یک واکسن می تواند از یک سال تا 18 ماه به منظور توسعه. در پاسخ گفت: “ترجیح می دهم اگر آن زمان تنها چند ماه. او بعدها ادعا کرد که در یک کمپین تجمع در شارلوت کارولینای شمالی که یک واکسن آماده خواهد بود “به زودی.”

زمان: پنج شنبه, مارس 19
ادعا می کنند: در یک نشست خبری با کروناویروس وظیفه نیروی مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: FDA مورد تایید بود ضد مالاریا, داروی کلروکين به درمان COVID-19. “به طور معمول FDA مدت زمان طولانی را برای تایید چیزی شبیه به آن و آن را—آن تصویب شد بسیار به سرعت و آن را در حال حاضر تایید شده توسط نسخه,” او گفت:.
حقیقت: FDA کمیسر Stephen هان بود که در این جلسه به سرعت مشخص شد که این دارو هنوز به آزمایش می شود در یک محیط بالینی است. FDA نماینده بعدا گفته بلومبرگ که این دارو تایید شده است برای COVID-19 استفاده کنید هر چند یک پزشک هنوز هم می تواند تجویز آن برای این منظور است. بعد که همان روز Fauci سی ان ان گفت که هیچ “سحر و جادو مواد مخدر” برای درمان COVID-19: “امروز هیچ اثبات بی خطر و موثر برای درمان coronavirus.”


در دفاع از تولید عمل

زمان: جمعه, مارس 20
این ادعا: مغلوب ساختن پیشی جستن دو بار گفت: در طول یک وظیفه نیروی جلسه توجیهی که او استناد دفاع تولید عمل یک جنگ کره–عصر قانون را قادر می سازد که دولت فدرال به منظور خصوصی صنعت به تولید برخی از اقلام و مصالح ملی استفاده کنید. او همچنین گفت که دولت فدرال در حال حاضر با استفاده از قدرت خود را تحت قانون: “ما بسیاری از مردم در حال کار بسیار سخت به انجام هواکش های مختلف و چیزهای دیگر.”
حقیقت: سازمان مدیریت اضطراری فدرال مدیر پیتر Gaynor سی ان ان گفت در 22 مارس که رئیس جمهور است و نه در واقع با استفاده از دی به سفارش شرکت های خصوصی برای تولید هر چیزی است. مدت کوتاهی پس از آن تهمت عقب نشینی کرد و گفت که او تا به حال نه اجبار شرکت های خصوصی را به اقدام. سپس در مارس 24, خود ارضایی, شیر سی ان ان گفت که FEMA قصد دارد با استفاده از DPA به تخصیص 60,000 کیت های آزمایش. مغلوب ساختن پیشی جستن در توئیتر خود نوشت پس از آن که DPA استفاده نمی شود.

زمان: پنج شنبه, مارس 21
ادعا می کنند: شرکت های خودرو که داوطلب شده اند برای تولید تجهیزات پزشکی مانند دستگاه تهویه مصنوعی هستند “ساخت آنها در حال حاضر.”
حقیقت: فورد و جنرال موتورز که تهمت ذکر شده در یک وظیفه نیروی جلسه همان روز اعلام کرد در اوایل مارس که آنها تا به حال متوقف تمام کارخانه تولید در آمریکای شمالی و به احتمال زیاد ماه دور از آغاز تولید هواکش نمایندگان آسوشیتدپرس گفت. پس از آن مدیر عامل شرکت فورد جیمز هاکت سی ان ان گفت که این خودرو در شرکت شروع به کار با 3M به تولید ماسک و جنرال الکتریک به جمع آوری هواکش. جنرال موتورز گفت: آن را بررسی امکان تولید هواکش در ایندیانا کارخانه. مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk که شرکت مغلوب ساختن پیشی جستن برجسته در یک صدای جیر جیر گفته است که شرکت “کار بر روی هواکش” اما آنها که نمی توان به تولید “فورا.”

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>