همه دنیا اجرای برنامه توسط Siakam, Embiid و Antetokounmpo الهام گرفته اند یک قاره

پاسکال Siakam را با افتخار ایستاده با یک کامرونی میهن و دیگر صعودی ستاره آفریقایی ریشه در NBA همه ستاره بازی ا

توسط NEWS-SINGLE در 25 بهمن 1398

پاسکال Siakam را با افتخار ایستاده با یک کامرونی میهن و دیگر صعودی ستاره آفریقایی ریشه در NBA همه ستاره بازی این آخر هفته چراغ و الگویی برای نسل های آینده.

آن است که مسئولیت رپتورز به جلو احساس می پذیرد و می خواهد. او نیاز به نشان می دهد بازیکنان جوان که رویاهای ممکن است با کار و پشتکار و فرصت است.

او نیاز به تنها نقطه ای به خود و فیلادلفیا Joel Embiid و میلواکی را Giannis Antetokounmpo — پسر نیجریه پدر و مادر و کاپیتان تیم همه ستاره که شامل Siakam و Embiid — به عنوان مدرک.

"این یعنی همه چیز. این شگفت انگیز است برای دیدن ... چیزی که هرگز اتفاق افتاده است قبل از" Siakam گفت: قبل از رفتن به شیکاگو برای اولین بار طعم همه ستاره آخر هفته. "این یک لحظه تاریخی و شما فقط می خواهید برای ادامه به آن لذت ببرید و امیدوارم آنها به ما و می بینید چیزی است که می تواند انگیزه آنها را."

بچه ها در کامرون و سراسر آفریقا را در واقع نگاه دو ستاره و دیدن امکانات بی پایان. شده اند وجود دارد دیگر همه ستاره با African roots — Hakeem Olajuwon و Dikembe Mutombo آمده را به سرعت به ذهن و نقش بازیکنان مانند Luol Deng و لوک Mbah یک Moute که تبحر مسیرهای پیاده روی در نهایت گرفته توسط امثال Siakam و Embiid.

اما موفقیت این دو و Antetokounmpo همه در ارتفاع لیگ و واقعا فقط شروع حرفه خود نشانه اولین بار بسیاری از مردم ریشه شده اند بنابراین غالب در همان زمان.

"وجود دارد مقدار زیادی از غرور و افتخار در این برای همه ما" Embiid گفت.

آن را از دست داده است در میهن.

"این دیوانه به فکر می کنم در مورد گفت:" Siakam که شروع به بازی بسکتبال رقابتی کمتر از یک دهه پیش. "ما حتی نمی فکر می کنم چیزی بود که همیشه می تواند اتفاق می افتد. که انسان آن را فقط نشان می دهد رشد.

"شما فقط امیدوارم که آن را می آید ... و ما می تواند حتی بیشتر بازیکنان در لیگ و بازی را ادامه خواهد داد به رشد است."

NBA انجام بخشی خود را برای ترویج بازی و معدن استعداد در سراسر آفریقا در حال حاضر بیشتر از همیشه. گذشته از غول های آفریقا بنیاد اردوگاه های سازمان یافته توسط رپتورز جمهور Masai Ujiri و در لیگ ماندگار بسکتبال بدون مرز برنامه NBA ایجاد کرده است 12-تیم بسکتبال آفریقا لیگ که شروع فصل اول خود را در ماه آینده.

روز یکشنبه همه ستاره بازی پخش خواهد شد به 42 کشورهای آفریقایی و NBA جشن سالگرد 10 از افتتاح اولین هتل در ژوهانسبورگ آفریقای جنوبی است.

"من فکر می کنم ما در حال انجام یک کار بزرگ از آن و من فکر می کنم ماسایی و NBA و هر کس در حال انجام بخشی خود را ترویج بازی در این قاره و مطمئن شوید که ما همچنان به ما بگویید که بازیکنان جوان یا جوان کودکان و نوجوانان که این امکان وجود دارد و این چیزی است که آنها می توانید انجام دهید" Siakam گفت. "بدیهی است که بچه ها مثل ماسایی های NBA در حال کار بر داشتن زیرساخت و بدیهی است که با زمان مطمئن شوید که ما به آن منابع است."

25 سال Siakam گفت: او رشد نمی کند تا idolizing هر بازیکنان آفریقایی به دلیل نبود واقعی هر ستاره برای او به تقلید که در آن نقطه, حتی اگر او می تواند بازی. Olajuwon سال بود حذف شد و از اوج قرار Mutombo به عنوان به خوبی. Siakam را قهرمانان ورزشی آمد از فوتبال است.

"بسیاری از ورزشکاران دوست داشتم چون فوتبال من بود چیزی. بنابراین Didier Drogba, ساموئل اتوئو," او گفت:. "کسانی که بچه ها که ما در نگاه به کودکان و نوجوانان مانند: آنها در حال انجام آن است و آنها در حال انجام آن را در یک سطح بالا. ما می خواهیم آنها را در تلویزیون. بنابراین آن را بسیار در مورد بسکتبال, به صداقت. آن را فقط به آن نوع از ورزشکاران آن دسته از بچه ها بودند که ما در نگاه به بچه ها."

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

در حال حاضر او و Embiid و Antetokounmpo کسانی هستند که زنده و واقعی آیکون.

"این شگفت انگیز" سنگال را Tacko سقوط بوستون سلتیکز گفت. "این نشان می دهد که هر بچه آفریقایی که اگر شما که گرسنگی شما می توانید وجود دارد.

"جوئل گرفته شده گام های رو به جلو در هر سال است. پاسکال است که شرکت های استارت. که به معنای زیادی به من و من می دانم آن را به معنای زیادی به کل قاره."

Doug Smith


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.su
آخرین مطالب