امریکا نیست تست برای بسیاری نگران کننده Coronavirus موارد

لیندزی Wasson/ایسنا

مورگان Thornberry یک زن 38 ساله سازمان در سن دیگو رفت فوری-درمانگاه مراقبت در اوایل این هفته با تب و سرفه خشک و حالت تهوع. علائم آغاز شده بود هفته قبل از روز او منتشر شد از بیمارستان برای یک نامربوط بماند.

او رفت به درمانگاه با همین سوال به عنوان آن به نظر می رسید هر کس دیگری: او بیمار با COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید? شش نفر پشت سر او در خط بودند با پوشیدن ماسک های جراحی.

او هنوز هم نمی داند. اگر آزمایش نشان داد او منفی بود برای آنفولانزا و عفونت استرپی گلو کلینیک دکتر گفت او نمی تواند آزمون را برای COVID-19. “دکتر گفت: او می خواست به من تست, اما, San Diego County Department of Health معیارهای اجازه نمی دهد او را به” Thornberry به من گفت.

برای بیش از یک هفته فدرال و مقامات وعده داده اند که آزمون برای کروناویروس جدید به زودی خواهد بود به طور گسترده ای در دسترس است. “هر کسی که می خواهد یک آزمون می توانید یک آزمون” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در مراجعه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از هفته گذشته است. (وزیر الکس آذر که منجر وزارت بهداشت و خدمات انسانی, بعد, روشن است که یک دکتر یا بهداشت عمومی رسمی نیاز به تایید و تجویز آن است.) و رهبران در هر دو CDC و غذا و دارو می گویند آنها سست بار دقیق قوانین اجازه داده است که فقط آمریکایی ها که تا به حال سفر خارج از کشور برای دریافت تست شده است.

اما اکثر آمریکایی ها هنوز هم نمی توانید آزمایش به عنوان مصاحبه با پزشکان و بیماران و ده ها تن از دولتی عمومی-مقامات بهداشت نشان می دهد. در حالی که دقیق ترین دستورالعمل های فدرال هستند رفته, هرج و مرج گریخته از قوانین در حال حاضر حاکم است که می توانید و نمی توانید یک COVID-19 تست. در بسیاری از کشورهای علامتی بیماران هنوز هم نمی تونم تست شده برای coronavirus مگر اینکه آنها با معیارهای خاص محدود شده—حتی اگر خود را به آزمون آنها است.

کسانی که معیارهای این معنی است که این موارد بسیار مهم برای درک گسترش این بیماری همه گیر ممکن است هرگز کشف شود. در حداقل 13 متحده قوانین به طور موثر مانع از پزشکان از آزمایش بیمارانی که شناخته شده روابط به موارد موجود—دقیقا همان نوع از “جامعه مورد” که سیگنال که همه گیر رسیده خطرناک مرحله جدید در یک شهر یا منطقه است که این ویروس در حال گسترش در میان غریبه ها.

قوانین تنظیم شده توسط متحده نواحی و شهرستانها و همچنین به عنوان فردی بیمارستان ها و سیستم های بهداشتی. و در حالی که بسیاری از آنها بر اساس دستورالعمل های منتشر شده توسط CDC اجرای آنها می تواند عمیقا بر روی یک دولت توسط دولت و حتی بیمارستان-توسط-بیمارستان بر اساس.

در زیر بیشتر به طور گسترده ای استفاده می شود معیارهای تنها افرادی که در هر دو سفر به تازگی و یا تا به حال شناخته شده است در تماس با یک آزمایشگاه تایید COVID-19 بیمار می توانید تست شده حتی اگر آنها تمام علائم این بیماری است. این به این معنی است که یک شهر یا منطقه اول جامعه مورد ممکن است واجد شرایط برای یک تست به خصوص اگر فرد بیمار به اندازه کافی برای در بیمارستان بستری شود.

“اگر کسانی هستند که نیازهای شما را از دست تقریبا تمام خفیف علامتی انتقال و تنها آگاه [که coronavirus] در حال حاضر در جامعه خود را هنگامی که آن را به یک گروه از افراد آسیب پذیر و شروع به کشتن آنها” ویلیام Hanage یک استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه هاروارد گفت: من از طریق پیام متنی.

در یک بعد وسیع قوانین نا امید پزشکان و پرستاران و دیگر خط مقدم پزشکی کارگران به عنوان آنها سعی کنید به مراقبت از بيماران بدون به خطر انداختن خود را. حتی در صورت عدم وجود قوانین محلی و پزشکان باید گاهی اوقات شامل ده ها تن از مردم در سراسر وسیع بیمارستان بوروکراسی قبل از آنها می توانند اجازه یک آزمون. قوانین مانع کادر پزشکی از گرفتن خود را آزمایش: در بسیاری از موارد یک دکتر که تا به حال علائم COVID-19 گفت: من آنها را رد کرده تست چرا که آنها نمی تواند ثابت کند آنها در معرض یک آزمایشگاه مورد تایید شده.

قوانین تقریبا قطعا به این معنی نیست که ایالات متحده هنوز هم تا حد زیادی درک و تعداد زیادی از مردم در سراسر کشور هستند که بیمار با COVID-19 کارشناسان می گویند. وجود دارد بیش از 1800 کشف coronavirus موارد در ایالات متحده, اما برآورد شیوع استفاده از آماری و مدل ژنتیکی نشان می دهد که هزاران نفر از مردم در حال حاضر بیمار است. یک اوهایو رسمی برآورد دیروز که 1 درصد از دولت ساکنان—یا حدود 100000 نفر—در حال حاضر coronavirus هر چند او نمی گویند که چگونه او رسیده است که تعداد.

سخت معیارهای همچنین ممکن است توضیح دهد که چرا پس از چند آمریکایی ها تست شده اند برای coronavirus حتی اگر مقامات دولت وعده داده اند که آنها فرستاده شده و میلیون ها نفر از تست کیت دولت به آزمایشگاه و بیمارستان ها. همانطور که از این بعد از ظهر در حال انجام تحقیقات شرکت-led توسط اقیانوس اطلس می تواند تنها بررسی کنید که 16,471 افراد آزمایش شده اند برای coronavirus در ایالات متحده است. این نقطه در خود COVID-19 شیوع کره جنوبی آزمایش شده بود بیش از 100000 نفر برای این بیماری است.

مقامات می گویند این قوانین لازم است چرا که بدون منابع به اندازه کافی برای پوشش هر کس در دولت خود را که ممکن است بخواهید برای آزمایش آنها باید سهمیه COVID-19 انجام شد. “Aspirational هدف این است که در نهایت COVID-19 تست در دسترس خواهد بود برای هر کسی که با بالا علائم تنفسی که می خواهد به آزمایش می شود. اما در سطح دولت و در سطح ملی ما ندارد فردی لوازم” کریس Ehresmann عفونی-بیماری ارشد برای مینه سوتا وزارت بهداشت گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی دیروز.

و در برخی از مکان هایی مانند شهر نیویورک آن را حس برای تست ممکن است جامعه موارد با علائم خفیف به دلیل coronavirus است که به وضوح پخش كردن, در میان غریبه ها. Mark Levine, یک عضو شورای شهر و صندلی از شهر نیویورک کمیته بهداشت و درمان گفت: در توییتر دیروز که این شهر از رزرو آزمون برای بشدت بیمار به تمرکز منابع موجود برای درمان در این افراد است.

به همین ترتیب بسیاری از ایالت ها شامل یک استثنا در قوانین خود اجازه می دهد پزشکان به آزمون کسی در ديسترس تنفسی است که بدون پاک کردن جایگزین تشخیص و یا کسی که زندگی در یک خانه سالمندان است.

اما هنوز مشخص نیست که آیا جامعه گسترش را آغاز کرده است در هر بخشی از کشور است. و در یک دولت و یا شهرستان که در آن coronavirus است هنوز رتبهدهی نشده است شناخته می شود, پخش كردن, قوانین ممکن است به پزشکان از توجه است که آن را آغاز کرده است.

CDC دستورالعمل—که نمی حمل حقوقی—اجازه می دهد برای تست یک آرایه وسیعی از بیماران از این است که در حال حاضر اجازه از دولت در سطح قوانین. تحت دستورالعمل به روز شده در اوایل این هفته آژانس اشاره کرد که “اولویت برای تست” ممکن است شامل به شدت بیمار بستری بیماران با تشخیص دیگر; علامتی بزرگسالان که مسن تر هستند یا که یک عامل پیچیده مانند بیماری های قلبی و یا سرکوب سیستم ایمنی بدن; و هر بیمار که تماس نزدیک با “مشکوک یا تأیید شده آزمایشگاهی” COVID-19 بیمار است.

بنیامین Haynes, یک CDC سخنگوی گفت: من در یک بیانیه که عوامل ذکر شده در دستورالعمل CDC “به منظور کمک به راهنمای تصمیم گیری در تست.”

او گفت که تصمیم گیری در مورد که برای تست شد بهترین سمت چپ به پزشکان. “تصمیم گیری که در آن بیماران دریافت تست باید بر اساس محلی اپيدميولوژی COVID-19 و همچنین سیر بالینی بیماری,” او گفت:. “پزشکان باید با استفاده از قضاوت خود را به تعیین اگر یک بیمار دارای علائم و نشانه های سازگار با COVID-19 و اینکه آیا بیمار باید آزمایش می شود.”

اما این دستورالعمل نیز ممکن است پزشکان از درک “محلی اپیدمیولوژی”—است که میزان coronavirus را گسترش در منطقه خود را دارند. Ehresmann مینه سوتا رسمی دیروز گفت که دولت نه coronavirus موارد همه مربوط یا به مسافرت و یا قرار گرفتن در معرض شناخته شده آلوده به فرد است. “هیچ یک از این موارد در نظر گرفته می شود مربوط به جامعه گسترش,” او گفت:.

اما 20 دقیقه بعد او اضافه کرد که دولت شد تست تنها “افرادی که بیشترین احتمال داشتن COVID-19.” که سقوط کرد به آن دسته? تنها افرادی که سفر کرده بود به تازگی بود که در معرض تماس با فرد آلوده و یا که در حال حاضر در بیمارستان بستری و یا در خانه سالمندان.

به عبارت دیگر: اگر مقامات می گویند هیچ مدرکی از جامعه transmision تنها ممکن است چرا که آنها به دنبال آن هستند.


وجود دارد کمی قوام به که می شود یک coronavirus آزمون در ایالات متحده امروز است. پس از یک بازیکن در یوتا جاز آزمایش مثبت برای coronavirus این هفته بقیه تیم—و همچنین مربیان و کارکنان و خبرنگاران که در سفر با آنها—مورد آزمایش قرار گرفت برای ویروس. (یکی دیگر از بازیکن تست مثبت است.) شهر اوکلاهما تندر که آنها در مورد به بازی و آنها را به حال آمیخته با در دادگاه نبود و در ابتدا تست شده حتی اگر این بازی در اوکلاهما. (این تیم گفت: در حال حاضر آن را با وزارت بهداشت دولت برای تست تندر بازیکنان و مربیان و کارکنان.)

حتی اعضای کنگره که در قرنطینه پس از در معرض بودن به coronavirus تا به حال متناقض دسترسی به آزمون. سناتور تد کروز در این هفته گفت که او در تست شده است برای ویروس. نماینده دان بیر حزب دموکرات از ویرجینیا نیز آزمایش شده است. اما نماینده مت Gaetz یک جمهوری خواه از فلوریدا, آیا, امن, یک تست برای ویروس. او منفی بود.

“اگر شما در بیمار با سندرم ویروسی, شما در حال رفتن به دریافت درمان خوب, شما در حال رفتن به دریافت پشتیبانی می کند. [تست] مهم نیست در یک جمعیت اساس بنابراین ما می توانیم درک مقیاس از بیماری” 50 ساله, دکتر, در تنسی به من گفت. (او یکی از چندین پزشکان صحبت من با کسانی که خواسته است که نام خود را استفاده نمی شود چرا که او مجاز به صحبت با مطبوعات است.) همانطور که از آخر هفته گذشته او را دیده بود به پنج بیمار که او فکر کرد که ممکن است COVID-19. استان و شهرستان قوانین به او اجازه داد برای آزمایش یکی از آنها را—تنها کسی برداشت که ممکن است به این بیماری در خارج از کشور. آزمون برگشتم منفی است.

و دولت قوانین را همیشه حاکم است که می تواند آزمایش می شود و چه کسی نمی تواند. بیمارستان ها نیز موسسه خود را مورد نیاز است. 53 ساله در شمال کالیفرنیا به من گفت که در بیمارستان او را با هر دو دولت و شهرستان برداشته اند هر گونه محدودیت در تست. اما او هنوز هم باید شامل چندین بخش های دیگر و همچنین اداره بیمارستان قبل از اینکه او می تواند تست یک بیمار است.

“آن را به آسانی به عنوان گرفتن یک سواب. آن نیاز به دخالت من به شما بچه از 40 نفر است. اگر که نه یک مانع به مراقبت من نمی دانم چه است,” دکتر گفت:.

آشنایی با تست وضعیت نیاز به راه رفتن را از طریق hypotheticals. اگر یک آمریکایی با یک دولت و یا شهرستان برای اولین بار جامعه مورد COVID-19 راه می رفت به اتاق اورژانس—نفس خسته و شاید سرفه خونی—خواهد او دریافت تست شده ؟ این بستگی به دولت, شهرستان, گاهی اوقات حتی فردی بیمارستان.

این فرد احتمالا نمی توانید آزمایش در نیوهمپشایر بود که دقیقترین دستورالعمل در میان ده ها تن از کشورها خواسته ما برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات اولیه در مورد خود زمان تست معیار. اگر کسی تا به حال تماس با یک COVID-19 مورد است سفر از یک کشور که در آن سی دی یا سازمان بهداشت جهانی می گوید coronavirus است که در جامعه در حال گسترش است و نه بیمار به اندازه کافی برای در بیمارستان بستری شود و سپس یک جریان نمودار منتشر شده توسط دولت توصیه می کند “هیچ تست; مراقبت های معمول.” (پس از انتشار نیوهمشایر گفت: در آن حال به روز رسانی و قواعد آن. تحت راهنمایی یک پزشک می تواند از تست چنین شخصی اگر آنها در معرض تعداد زیادی از مردم و یا در نظر گرفته شد به یک “خطر قرار گرفتن در معرض COVID-19.”)

اکثر کشورهای دیگر نشر معیار تنها برای چگونه به اولویت بندی آزمون. هاوایی, آیداهو و ورمونت بتراشیم به چیزی شبیه اساسی CDC معیارهای درخواست پزشکان به تمرکز بر روی علائم بیمار, سفر, تاریخچه و شناخته شده قرار گرفتن در معرض. کارولینای شمالی در میان اکثر ملایم اجازه خواهد داد که پزشکان برای تست یک علامتی بیمار اگر فرد شکست خورده سریع آنفولانزا آزمون. برخی از ایالتها مانند ایالت میسوری ویسکانسین و کلرادو—اجازه می دهد برای تست یک بستری بیمار اگر فرد در شدید زجر تنفسی و دیگر هیچ تشخیص است.

برخی از ایالت ها اعتراف آنها باید دقیق تر با استفاده از آزمون از CDC توصیه می کند. در میسوری یک سخنگوی به من گفت که دولت در بهداشت عمومی آزمایشگاه تا به حال به رزرو آن “تعداد متناهی از آزمون … برای کسانی که بیشترین نیاز.” دولت تست تجهیزات برای تنها حدود 1000 نمونه, او گفت:, و اضافی تست کیت و لوازم به عقب بوده است و دستور داد از CDC برای دو هفته.

برخی از ایالتها مانند ایالت ایلینوی کلرادو و واشنگتن اولویت بندی تست هنگامی که مقامات و یا پزشکان مشکوک وجود دارد ممکن است یک خوشه از موارد از جمله در یک مدرسه و یا خانه سالمندان است.

اکثر دولت دستورالعمل اعمال نمی شود به تست های انجام شده توسط آزمايشگاه شرکت هایی که انجام روتین آزمایش پزشکی مانند تلاش برای تشخیص و LabCorp. این شرکت می گویند که آنها می توانید آزمون از 5000 نفر در روز همراه اما آنها را در سه تا چهار روز به ارائه نتایج در مقایسه با 24 ساعت برای یک دولت بهداشت عمومی و یا در محل آزمایشگاه بیمارستان آزمون.

چه در مورد یک دکتر یا پرستار که COVID-19 علائم و می خواهد برای دریافت تست شده ؟ دوباره آن توسط دولت متفاوت است. واشنگتن این سایت از بزرگترین کشور تایید شیوع می گوید آن را تست مراقبت های بهداشتی کارگران و همچنین مردم دیگر “عمومی-ایمنی حرفه ای” مانند پلیس و آتش نشان و اورژانس است. کلرادو اجازه می دهد تا علامت دار بهداشت و درمان کارگران تست کنید حتی اگر آنها نمی دانند که آیا آنها تا به حال تماس با یک COVID-19 بیمار است. اما ایلینوی می گوید که مراقبت های بهداشتی کارگران می توانند آزمایش تنها در صورتی که ملاقات یک بیمار با یک آزمایشگاه مورد تایید شده از COVID-19.

CDC دستورالعمل می گویند که مراقبت های بهداشتی کارگران باید یک تست حتی اگر آنها فقط باید به حال تماس با یک مورد مشکوک به که تایید نشد در یک آزمایشگاه.

اما Hanage دانشگاه هاروارد, اپیدمیولوژی گفت: او می دانست که از موارد متعدد در غرب که در آن یک پزشک یا مراقبت های بهداشتی کارگر نمی تواند آزمایش COVID-19.

تجربه 35 ساله در نبراسکا است نشان می دهد. اوایل هفته گذشته دکتر و شوهرش هر دو را با یک خشک سرفه و بدن درد و متوسط تب. روز شنبه, پس از روز از حال بد به دنبال یک coronavirus آزمون از بیمارستان که در آن او کار می کند. او در حال حاضر آزمایش منفی برای آنفولانزا.

برای مراقبت از سلامت کارگر, گرفتن تست شده برای COVID-19 نه تنها مهم برای صلح از ذهن. دکتر نگران بود که او را آلوده بیماران خود را برخی از آنها سیستم ایمنی بدن با کروناویروس جدید. اگر او را COVID-19 او را به خود قرنطینه برای روز بعد از تب او را شکست.

اما در بیمارستان و در بسیاری از بیمارستان ها در سراسر کشور گزارش شده است نشان داده شده است—پزشکان نمی تواند به سادگی سفارش COVID-19 تست برای یک بیمار به عنوان آنها را جهت هر گونه تست تشخیصی. آنها اول باید درخواست مجوز ویژه ای از یک عفونت-واحد کنترل در بیمارستان است. سپس یک پزشک یا پرستار در عفونت-واحد کنترل—که دیده نمی شود آسیب دیده بیمار تصمیم می گیرد که آیا این آزمون باید از طریق رفتن.

عفونت-واحد کنترل را رد کرده و 35 ساله پزشک درخواست آزمایش می شود. پرستار وظیفه به او گفت که به دلیل او تا به حال سفر به یکی از چندین “در خطر” کشورها مانند چین و پس از او نمی دانم کسی که با یک مثبت COVID-19 تشخیص او نمی توانست coronavirus.

“ما هیچ شواهدی از جامعه گسترش در نبراسکا” پرستار گفت:. “و حتی در حال حاضر وجود دارد یک در یک میلیون فرصت است که کسی در جامعه بدون که سفر تاریخ است COVID-19.”

یک نوع آزمون نام دستگاه تنفسی ویروسی پانل در نهایت نشان داد که دکتر تا به حال کمتر جدی ویروس های جدید کروناویروس. (چون از بیمارستان روش او تا به حال به درخواست هر دو تنفسی ویروسی پنل و ویژه COVID-19 آزمون در همان زمان است.) او پس از بهبود.

اما تجربه چپ او دادند. اگر آنها نبودند تست هر جامعه موارد چگونه می تواند از آنها می دانند که هیچ جامعه گسترش یابد ؟ “من حتی نمی دانم چگونه شما می توانید یک شماره [مانند یک در یک میلیون],” او به من گفت. “چگونه می توانم شما را محاسبه و با صفر در همه جا؟”

یعقوب استرن کمک گزارش.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>