اندرو کومو را همه گیر پوستر و محدودیت های کروناویروس تصاویری

نیویورک فرماندار پوستر تلخ حتی در پوچی خود را: آن تصاویر بتواند به درک و به تصویر کشیدن واقعیت همانطور که همه

توسط NEWS-SINGLE در 27 تیر 1399
A detailed poster displaying a mountain.
نیویورک فرماندار پوستر تلخ حتی در پوچی خود را: آن تصاویر بتواند به درک و به تصویر کشیدن واقعیت همانطور که همه ما هستند.منبع: ایالت نیویورک

این هفته فرماندار نیویورک, اندرو کومو, پرده برداری از آخرین در سری در حال انجام مدنی-فکر آثار: یک تصویر به یاد ماندنی نشان دادن قوس خود را از دولت سفر را از طریق COVID-19 همه گیر مانند یک نقشه از "پیشرفت زائر را" برای سال 2020 است. منحنی عفونت توسط یک ناهموار کوه که قله مشخص شده است "روز 43" با 18,825 مردم در بیمارستان بستری است. در نمادین کوه بینی می شود swabbed برای تست. یک آبشار از علائم دلار نشان دهنده توفنده اقتصاد است. بیش از حد Asiatic به دنبال اژدها (چین؟) ضربات "بادها از ترس" پیوست توسط یک هشت پا حمل کشتی کروز منادی. رئیس جمهور تهمت نشسته بر یک هلال ماه دارای برچسب "این تنها آنفولانزا." روایت تمرکز این هیستریک-realist تابلو به نظر می رسد گروهی از افراد نقاب دار—نیویورک ضروری کارگران و کومو دختران و سگ—با استفاده از "قدرت" ما "" به پایین کشیدن منحنی با طناب قوس در سراسر ترکیب. (این "پسر صخره" با آن آویزان شکل نشان می دهد یک پدر انتقام گیری به جای P. S. A.)

جشن پوستر لقب "نیویورک دشوار" است که برای فروش در فرمانداری وب سایت برای یازده دلار و پنجاه سنت. "پوستر هنر چیزی است که آنها در اوایل 1900s اواخر 1800s زمانی که آنها تا به حال برای برقراری ارتباط کامل خود را در پلت فرم بر روی یک تکه کاغذ" کومو می نویسد: این پروژه است. کنار او فرفره به عنوان یک بصری تبليغاتي وارد آگاهی عمومی این ژانویه گذشته هنگامی که او با همکاری بروکلین مبتنی بر هنرمند فرسوده زیمرمن برای ایجاد یک به طور مشابه تب پوستر به تصویر می کشد نیویورک به عنوان یک کشتی مرور دریاها طوفانی (که در واقع عاقبت به تصاویر قبلی اولین قدمت آن به کومو اولیه برای اجرای فرماندار در سال 2010). این سری الهام گرفته شده بود توسط ویلیام جنینگز برایان پیچیده 1900 ریاست جمهوری-کمپین پوستر که ویژگی های یک هشت پا به عنوان یک نماد اعتماد—طلاکاری شده سن کسب و کار انحصارات. فراتر از پوستر فرماندار به سفارش دو بیشتر آثار COVID-19 هنر عمومی که پخش شد از طریق کنفرانس مطبوعاتی: یک پرده نقش دار از اهدا ماسک در ماه آوریل است که او به نام "a self-portrait of America"; و در اواخر ماه ژوئن خزه ای-سبز چشم انداز مجسمه که او توضیح داد: "این کوه که نیویورکی ها صعود کرد." کوه در خصوص قابل توجه برای مطلق unexpectedness—یک پروژه هنر و صنعت در میان همه گیر?—و برای ساده سازی بسیار رنج می برند به یک دنیوی جغرافیایی از ویژگی های.

ده ها تن از سرفصل ها و صدها شاهد توییتهایی بعد, پوستر جدید تبدیل به یک الگوی رفتاری—شاید اخیر جریان انتشار "همیلتون" در ابتدا مردم برای خود استعماری-Americana زیبایی شناسی. اما آنچه بیشتر قابل توجه است این تضاد بین کار را روشن کارتونی تصاویر و واقعیت است که نیویورک دیده ترین coronavirus مرگ و میر در هر نقطه از کشور یک نورد فاجعه است که می تواند تشدید دوباره در هر لحظه. برای کومو که روزانه از کنفرانس های مطبوعاتی او اوایل قهرمان همه گیر—قبل از آگاهی از این دولت کمبود در پاسخ به این ویروس رخنه کرد در فعالیت سیاسی پیکرنگاری به نظر می رسد چیزی از شخصی وسواس. در مصاحبه با Gothamist, زیمرمن توصیف فرآیند که توسط او و فرماندار آمد تا با پوستر' استادانه درست شده استعاره یک جریان از ناخودآگاه: "اجازه دهید ببینیم که چه چیزی این به نظر می رسد با یک پله در حال ظهور از دریا و چه در صورتی که پله های ساخته شده از آجر به نماد ساختمان جدید نیویورک که ما سیاست های اقتصادی حرکت رو به جلو به آینده است." آن را تعجب آور نیست که آن را لگد کردن با اواخر شب تجلی که زیمرمن به یاد می آورد بود کومو scrawling طرح در اتاق ناهار خوری میز.

پوستر در حال حاضر با آن مواجه انتقاد از جیک Tapper و دیگر مفسران به عنوان یک توخالی پیروزی دامان خود, پیروزی, خوش بینی در تقابل با این ویروس را افزایش می دهد در چهل و یک ایالت دیگر. این آبشار از اقتصاد است که هنوز هم قطعا جریان رو به پایین و پوستر باعث می شود هیچ اشاره ای به, مثلا, اخیر پایان دولت مهلت قانونی برای اخراج. پوستر به سادگی ممکن است کومو را در راه جلب رضایت خلاق و خارش است. اما اگر او سهام رنسانس حامی هدف از چکش تصویر خود را برای سابقه تاریخی او به خوبی ممکن است شروع به پریدن تفنگ.

این بار با برچسب جدیدترین پوستر "kitsch" و آن را در واقع عناصر کلیشه خوانایی مانند نمودار در مدرسه راهنمایی کتاب درسی. اما این توضیحات نیست کاملا درست است. والتر بنیامین نوشت که kitsch است "هنر با یک در صد و مطلق آنی و در دسترس بودن برای مصرف است." کومو کار, در مقابل, شامل بیان یک نوع خصوصی بصری نماد که نیاز به برخی از تلاش برای رمزگشایی: اول-نام برچسب کومو را caricatured همکاران آخرالزمانی shorthands مانند "111 روز از جهنم است." در این راه, پوستر یادآور قرون وسطی مقاله چراغانی کسانی که پیچیده صحنه های که ادغام خوشنویسی و مبحی معانی رمزی اعداد به حرکت در حقیقت فراتر از منطق است. پیام این آخرین از آتلیه کومو است در نهایت که ما باید ایمان داشته باشیم که رستگاری با ما است. روزی ما را به "خورشید در طرف دیگر" که سعید, anthropomorphized صورت blessedly ماسک-رایگان.

چنین جهش از ایمان شده است مرکزی به این کشور طرز عمل در مقابله با این بیماری همه گیر. آن را نمی توان به خوبی برای ما و دید در هسته اصلی مشکل: ما نمی تواند ویروس خود را; آن دسته از ما در قرنطینه صفحه اصلی اغلب نمی بینم ضروری کارگران خطر جان خود را برای حفظ اقتصاد در رفتن و یا پزشکان و پرستاران رسیدگی به بیمار در بیمارستان. درک ما را از ویروس ها و اثرات آن متکی ثانویه نمادها که ما روبرو می شوند در زندگی روزمره ما: یخچال کامیون تبدیل morgues به تخلیه خیابان ها و مغازه ها. ماسک یکی از قوی ترین سلاح در برابر همه گیر و یک فشار سنج از اضطراب و تفسیر هستند به جای آن به عنوان نشانه ای از استفاده کنندگان خود را' سیاسی وفاداری. ما چپ در خود ما به دنبال تعارض قوانین برای مقابله با کمی درک بیماری در یک suprahuman مقیاس.

به همین دلیل کومو پوستر تند و تلخ است حتی در آن پوچی: تصاویر خود را در حال بتواند به درک و به تصویر کشیدن واقعیت همانطور که همه ما هستند. البته یک فرماندار تفکر جادویی—پرورش در میان ابرها از سردرگمی" شاید—این است که بیشتر ناشی از یک غیر نظامی است. اگر ما نگاهی به پوستر این ترکیب به معنای واقعی کلمه ما ممکن است تعجب که چرا غول بینی "تست-ردیابی" به نظر می رسد تنها در سمت چپ از همه گیر کوهستان و اتصال آن به این واقعیت است که آزمون در حال حاضر به هفت تا ده روز به روند در نیویورک طولانی به اندازه کافی به آنها را در کنار بی فایده برای افراد است. در گوشه سمت راست پایین از کوه در نزدیکی فلش با اشاره به آریزونا و تگزاس و فلوریدا است که شدیدا "دریا از بخش" (نیز دیده می شود در کومو ژانویه پوستر). این یک بدبین نبوت از جنگ داخلی? آیا کارگران با طناب در حال سقوط به آن ؟ این امکان وجود دارد که وجود دارد بیشتر به پوستر از طراح خود می داند. مانند کتاب کلز آن خواهد بود تا در آینده نیز به تفسیر.

در عین حال موثر ترین نمایندگی از همه گیر است همچنین driest: یک خط ساده در یک گراف. اغلب خط قرمز است, به ویژه هنگامی که آن را با اشاره به سمت بالا. ممکن است نمودار تعداد COVID-19 عفونت و یا مرگ و میر و یا نرخ بیکاری به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر. این بار مالی است که حفظ یک دادهنمایی که اجازه می دهد تا کاربران به مقایسه منحنی از کشورهای مختلف و یا ایالات متحده بر اساس یک هفت روز نورد متوسط است. NPR خود را انتخاب تصویری نشان متحده رنگی قرمز و زرد و یا آبی بر اساس حجم مورد جدید در حال حاضر به عنوان در مقایسه با دو هفته پیش; بزرگتر و کوچکتر محافل به نمایندگی از کل موارد و یا مرگ و میر در یک محل خاص و ساده و قدیمی خط. در حال حاضر آن را نشان می دهد که نیویورک منحنی است که تنها آغاز آن تبار—وجود دارد باقی می ماند یک راه طولانی برای رفتن. کومو را سورئال, آثار هنری طراحی شده برای آیندگان در حالی که وحشیانه هندسه infographics به اطلاع ما روز به روز. اقدامات ما در حال حاضر تعیین خواهد کرد که آیا طرف خط را ادامه خواهد داد به زاویه بالا یا پایین.


راهنمای Coronavirus

  • Coronavirus واکسن است در مسیر به سریع ترین تا کنون توسعه یافته است.
  • چه coronavirus نشان داده است در مورد آمریکا پزشکی است.
  • توصیه هایی برای حفظ اجتماعی فاصله سلماس بازگشایی از معاشرت و استفاده از حمام به پوشیدن ماسک.
  • چرا از راه دور کار بسیار سخت و چگونه می توان آن را ثابت شده است.
  • سیاتل رهبران اجازه دانشمندان را با سرب در پاسخ به کوروناویروس. نیویورک رهبران نیست.
  • طولانی جنگهای صلیبی از Dr. Anthony Fauci عفونی-بیماری کارشناس دوخته بین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مردم آمریکا است.
  • آنچه به عنوان خوانده شده, تماشای طبخ و گوش دادن به تحت قرنطینه.


tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de