اندرو مارتین در آمدن از سن داستان

کتاب "وجود دارد یک فوریت زمانی که شما یک نوجوان هستید تجربه چیزهایی که برای اولین بار است که شما واقعا نمی

توسط NEWS-SINGLE در 23 خرداد 1399
کارولین مارتین / اطلس

یادداشت سردبیر: به عنوان خوانده شده "برش عمیق" جدید داستانی از اندرو مارتین.

"برش عمیق" یک داستان جدید توسط اندرو مارتین است که اقتباس شده از نویسنده های آینده داستان مجموعه سرد برای امریکا (در دسترس جولای 7) ظاهر خواهد شد در ماه جولای/آگوست موضوع اقیانوس اطلس. به مناسبت داستان انتشار مارتین و توماس Gebremedhin ارشد سردبیر در این مجله در مورد داستان بیش از ایمیل. آنها گفتگو شده است به آرامی ویرایش شده برای وضوح.


توماس Gebremedhin: "برش عمیق" نگرانی از سوء استفاده از پل و توماس, نوجوان, بهترین, دوستان, در یک کنسرت پانک رفته وحشی. داستان می گیرد در طول دوره از یک شب. چرا شما انتخاب را به حد روایت دامنه در این راه ؟

اندرو مارتین: وجود دارد یک زن و شوهر از پاسخ به این. این بی روح یکی است که اولین نسخه از این داستان طولانی بود از رها در رمان در مورد دبستان مدرسه و عاشقانه در حومه نیوجرسی در ماه های پس از 9/11. خیلی خیلی بد بود. این یک اتفاقی جوان-بزرگسالان رمان توسط کسی که هرگز خواندن یک جوانان-بزرگسالان رمان. اما در قسمت پانک نشان می دهد با من گیر کرده. آن اسیر چیزی در مورد آن زمان در زندگی من است که من تا به حال دیده نشده نوشته شده است در مورد در این راه کاملا و از همه مهم تر من تمایلی به سپردن همه این گروهها من ساخته شده تا به سرنوشت ادامه داد: دفاع از اسلام. بنابراین من نگه داشته به آینده را به آن و چند سال پس از ترک رمان من بازنویسی آن را به عنوان یک داستان کوتاه.

"یک شب شکوه" مدل واقعا یک سنت قوی در داستان در مورد نوجوانان است. من فکر کردم در مورد فیلم مانند خیره شدن و اشتباه و سختی می تواند صبر کنید و Detroit Rock Cityکه در آن تنگ دامنه روایت نشان دهنده فشرده افق و تحت فشار احساسات از شخصیت های. به عنوان یک 15 ساله—و خوب به عنوان یک 20-چیزی فراتر از آن—من اغلب نمی توانستم گذشته من فوری شرایط و ساختار داستان نشان می دهد که blinkered چشم انداز. وجود دارد یک فوریت زمانی که شما یک نوجوان هستید تجربه چیزهایی که برای اولین بار است که شما واقعا نمی تواند به عقب بر گردیم و من می خواستم به تصرف است.

Gebremedhin: حق این است که آمدن از سن داستان. پل راوی توصیف تلاش های خود را برای "بهترین شب زندگی من برای انجام هر چیزی را تغییر دهید من برای همیشه." او می داند که او ایستاده است در آستانه برخی از تغییر بزرگ که از آن وجود خواهد داشت بدون بازگشت. چگونه موسیقی پانک اطلاع رسانی این موضوع ؟

مارتین: پانک را می توان در مورد بسیاری از مسائل و باند در داستان—اعم در رویکرد از برخورد با الهام از سیاسی agitprop به عاشقانه احساس وحشت و نگرانی از emo به نیهیلیسم نیویورک هاردکور—منعکس کننده بخش کوچکی از آنچه که موسیقی می تواند نشان دهنده. اما همه آنها به اشتراک گذاشتن یک هدف مشترک از تطهیر از حرکت شنونده به فراتر از خود ضعف و خشم و هر آنچه که از طریق حرکت و عمل است. مانند اکثر نوجوانان, پل واقعا نمی دانم آنچه که او می خواهد به تغییر بهاو فقط می داند که او می خواهد به تغییر. پانک را فراهم می کند یک نوع بوفه کامل از فرصت ها به تصور کنید که خود را متفاوت از شما واقعا هستند—بیشتر درگیر تر و عصبانی تر و ناراحت ، و آن را نیز به شما می دهد این نوع از چشم انداز مدینه فاضله که در آن خشونت می تواند کانال را به جامعه در این راه غیر منتظره.

Gebremedhin: وجود هر گونه چالش ذاتی در هنگام نوشتن در مورد موسیقی ؟ مثلا چه چیزی آن را مانند به سعی کنید به توصیف یک آهنگ ؟ که از پزشکان بزرگ از داستان وقتی که می آید به موسیقی نوشتن?

مارتین: من فکر می کنم آن را سخت به انتقال آنچه یک آهنگ و یا یک نقاشی یا یک فیلم مثل این است که بدون داشتن هر گونه تجربه مستقیم آن است. اما من فکر می کنم آنچه در داستان و یا انتقاد می توانید انجام دهید این است که ایجاد یک نسخه جایگزین از چیزی که توضیح داده شده است که فیلتر شده است از طریق حساسیت نویسنده برای تبدیل شدن به چیز دیگری. داستان نام-چک منتقد Greil مارکوس که کتاب به من معرفی بسیاری از موسیقی من دوست داشتم در مدرسه بالا است. (من متوجه این باعث می شود من صدا دارم 100 سال یا از سیاره ای دیگر اما این درست است!) وجود باور نکردنی توضیحات مارکوس نوشت: "هر عکس یک داستان می گوید" توسط راد استوارت ساخته شده است که من یک Stewart fan (منظورم از مسائل خود را تا, مانند, 1973). من فکر می کنم اگر شما می توانید یک پانک-وسواس در سال 2001 عشق Rod Stewart, شما در حال انجام کاری بسیار چشمگیر است.

تا آنجا که نویسندگان داستان رفتن پروست است که احتمالا قهرمان جهان در توصیف اجرای موسیقی (و نقاشی و جنسی, حسادت و ...). دیوید گیتس هیچ دولا دولا راه رفتن ، شما واقعا شنیده "Straight Outta Compton" تا زمانی که شما آن را شنیده اید از طریق گوشهای از شخصیت او ویلیس در پرستون می افتد, فروزان پایین جاده در کامیون خود را به سمت یکی دیگر از وحشتناک تصمیم گیری است.

Gebremedhin: به سوی پایان "برش عمیق" ما دریافت 200 کلمه پرانتز که در آن روایت به جلو جهش از یک دهه به یک زمان هنگامی که پل و توماس در اواخر 20s, زندگی خود را پس گرفته به طور چشمگیری مسیرهای مختلف. آن را به نوبه خود قابل توجه برای بسیاری از دلایل اما من کنجکاو هستم که چگونه است که تصمیم گیری به شما آمد. آیا شما می دانید شما خواهد تلاش چیزی بود که قبل از اینکه شما شروع به نوشتن این داستان ؟

مارتین: من فکر می کنم که لحظه ای کلیدی در این داستان و من فکر می کنم تحقق است که این داستان در مورد که شکاف در زمان—در مورد چگونگی تغییر زمان همه چیز را در سخنان باب بخواهد—چیزی است که به من اجازه دیدن آن را به عنوان یک کار کامل و نه فقط یک قسمت یا یک حکایت. آن اتفاق افتاد ارگانیک در حالی که من مشغول به کار بر روی آن احتمالا تعجب به خودم به عنوان کسی که جان سالم به در یک M. F. A. کارگاه آموزش داده شده است به همین دلیل من گفتن این داستان خاص? من ممکن است تا به حال دبورا آیزنبرگ را "اب اورد" در پشت سر من یک داستان است که بیشتر در مورد شخصیت اصلی را برای اولین بار سال در نیویورک در 20s خود را آغاز می شود اما به طور خلاصه بسیاری از سال بعد با راوی رعایت برخی از افراد جوان در یک نوار که در "تابش خود آگاه درمانده شجاعانه" که او را به یاد گذشته او. شما نمی خواهید به سبک یا glib در مورد این نوع تغییر به دلیل آن می تواند غلط انداز به نظر می رسد, اما من فکر می کنم که هنگامی که آن را انجام داده و متفکرانه آن را می توانید اضافه کردن عمق و چشم انداز.

در این مورد آن است نه لزوما که این شب خاص تغییر شخصیت زندگی و یا رهبری آنها را به آتی به طور خلاصه شرح داده شده در پرانتز. بلکه این کنسرت به عنوان یک نوع از نماد این دوره از زندگی خود را زمانی که آنها تا به حال به این نگرانی های خاص و خواسته ها و نیست و در عین حال بر دوش انتظارات از بزرگسالی است.

Gebremedhin: ما راوی است روشن و عمیق ارجاعی. در زمان او عاشقانه کباب صحنه پانک در اطراف او اما یک راه وجود دارد که در آن راوی نیز skewering خود جوان تر خود را از فاصله سال های بسیاری است. آیا دوست دارید به ساکن که نوجوان صدا ؟

مارتین: من فکر می کنم نوشتن از صدای (یک نسخه) یکی کوچکتر خود است آزاد که در برخی از قطع یو پی اس ممکن است در مورد اینکه شاخی یا پرمدعا و یا هر چیز دیگری می تواند کنار گذاشته شود. "او 16—البته او را مسخره! البته من می دانم که بهتر است در حال حاضر, اما او نمی کند." آن را نسبتا آرام skewering من فکر می کنم بیشتر از یک ironizing شاید. درست مثل آن سخت است برای نوشتن در مورد جایی که شما زندگی می کنند وجود دارد (من) من فکر می کنم آن را سخت به نوشتن در مورد یک زمان از زندگی بدون داشتن یک مقدار خوبی از راه دور از آن. من فکر می کنم این داستان مورد نیاز خود را به خصوص طولانی بارداری روند در جهت برای من به دیدگاه من نیاز به آن را به پایان برساند.

Gebremedhin: این داستان ظاهر خواهد شد در آینده مجموعه, سرد برای امریکا است. چگونه آن را جا به پازل بزرگتر است مجموعه ؟

مارتین: این مجموعه یک تلاش عمدی برای ضبط زندگی خاص محیط یک ragtag دسته از هنرمندان و ناراضیان مبارزه از طریق 20s و 30s اوایل. این قطعه به عنوان نوع منبع داستان برای شخصیت نوع که پر از کتاب است. (او را به نام پل است که نه بیش از حد دور از پیتر شخصیت رمان من اوایل کارو یک شخصیت در سرد برای امریکا نیز هست.) هدف این است که برای ایجاد یک Marvel cinematic universe—با مشابه جهان-مسلط حاشیه سود!—اما پر از overeducated weirdos به جای آن از ابرقهرمانان.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن