به عنوان Coronavirus نابسامانی های شهر که در آن باید خوب نیویورکر بود ؟

Person packing trunk of car.
در یک Facebook گروه برای ساکنان Falmouth, ماساچوست, مردم, مشترک, تصاویر, نیویورک, پلاک که آنها خال خال بود در شهر.عکس توسط اندرو لیختن اشتاین / Corbis / گتی

“ما می خواهیم به کسانی که مردم ؟” دختر من Yolka خواست. او به معنای ما می خواهیم به سمت غنی, سفید, افرادی که ترک این شهرستان در محاصره زیرا آنها می تواند ؟

“بله” گفتم. من توضیح داد که ما می خواستم به کسانی که شکستن زنجیره ای از سرایت ما در آپارتمان که در آن هر بار که ما بیرون رفت و ما را لمس حداقل سه دستگیره های درب و دو دکمه های آسانسور. و اگر ما بسیار بد ما می خواستم به کسانی که نمی شد و تاکید بر این در حال حاضر overtaxed شهرستان در نظر گرفتن تخت بیمارستان که مورد نیاز توسط افرادی که نمی باید این گزینه از ترک.

ما اجاره یک ماشین. ما اجاره یک خانه. ما سوار توقف تنها یک بار—برای سوخت گیری با استفاده از ضد عفونی دستکش. روز شنبه, مارس 16th, ما وارد در فلموته ماساچوست یک شهر در کیپ Cod جایی که من هفتاد و پنج سال با پدر زندگی می کند. این شهر دارای یک بیمارستان با بیش از یک صد تخت برای یک سال دور از جمعیت بیش از سی هزار, و آن را تنها در حدود یک ساعت رانندگی از بوستون پزشکی منطقه یک خوشه از بیمارستان ها بر خلاف هر گونه دیگر در کشور است. من بیست و یک-پسر ساله در پرواز از روز بعد ما به انجام یک غول, خرید, سفر, و ما شروع ما شده است. پدر من نیز تحت قرنطینه چرا که ممکن است قرار گرفتن در معرض در بوستون که در آن او کار می کند; ما دیده نمی شود او یا هر کس دیگری.

چند روز بعد از ما وارد Falmouth, یک روایت آغاز شده بود با برگزاری سراسر شرق. “Coronavirus منجر به جنگ کلاس در Hamptons” یک تیتر در روزنامه نیویورک پست اعلام کرد. این بار گزارش داد که تنش شد نصب در Catskills. شبح فراموش نشدنی این داستان این بود که از یک ثروتمند Manhattanite که می داند یا گمان کند که او مبتلا به کروناویروس و می خواهد برای دریافت درمان در کوچک underequipped بیمارستان محلی است. در این پست داستان تا به حال دو تا از این حکایات یکی در ساوتهمپتون و دیگری در شرق همپتون اما نه حساب دست اول. روزنامه نگار کارولین کیچنر نوشتن در مورد نانتاکت توییتی که “کسی که سوار به بیمارستان به عنوان به زودی به عنوان آنها وارد” هر چند داستان او را برای لیلی حذف این حکایت. کلمه در تاکستان مارتا—سوار کشتی کوتاه از Falmouth—این است که اولین کسی که تست مثبت وجود دارد نیویورک نماینده املاک و مستغلات که آمد به شهر برای بسته شدن. کریس Priore که صاحب یک کسب و کار ساخت و ساز در این جزیره گفت: من در مورد آن با استناد به یک داستان در تاکستان مارتا بار به عنوان منبع خود را. در واقع داستان از شناسایی اولین تاکستان مارتا coronavirus بیمار به عنوان یک ساکن محلی هر چند از آن است که فرد “که قبلا از نیویورک” و ذکر املاک و مستغلات بسته شدن.

اما روز بعد از اولین مورد تایید شده در تاکستان مارتا رئیس جمهور از تاکستان مارتا و نانتاکت بیمارستان با صدور یک بیانیه مشترک درخواست از مردم که نمی شد در حال حاضر در جزیره به دور ماندن. اعضای مجلس قانونگذاری ایالتی که به نمایندگی از سلیمان پرسید: فرماندار ماساچوست چارلی بیکر به محدود کردن سفر به جزایر و در نظر گرفتن استقرار گارد ملی. (در نگارش این نانتاکت هشت مورد تأیید از coronavirus و اطلاعات منتشر شده در مورد اینکه آیا بیماران ساکنان محلی در حالی که تاکستان مارتا شش تایید موارد.)

ماساچوست بسته شده است و مدارس و رستوران ها و میله گرفته و دیگر ضد همه گیر اقدامات, اما بیکر اصرار دارد که ساخت و ساز باید مجاز به ادامه. (هر دو جزایر را پس رسما ممنوع همه ساخت و ساز محلی است.) Priore اما به من گفت که او کاهش یافته است به انجام کار در خانه در تاکستان مارتا با ساکنان فصلی که با توجه به آمدن به این جزیره در حال حاضر یک خانواده به عنوان مثال می خواستم او را به خانه خود و جایگزین آبگرمکن. او حاضر به انجام چنین کاری در درجه اول برای حفاظت از خود بلکه همچنین به این دلیل که او به من گفت که او ضد و نقیض در مورد کمک به هر گونه دوم-صاحبان خانه در این زمان. مانند اکثر سال-دور ساکنان Priore که چهل و یک, بستگی دارد در تابستان جمعیت زیادی از درآمد خود را پس او گفت: “این بسیار متضاد برای من است.” برای توضیح به مشتریان به طور منظم به همین دلیل او تبدیل آنها به دور او گفت: او به آنها نشان داد بیمارستان رئیس جمهور بیانیه.

یکی دیگر از تاکستان مارتا resident من مصاحبه پیشنهاد کرد که مردم از آمدن به این جزیره باید آزمایش coronavirus قبل از آنها مجاز ورود و گفت که تا زمانی که امکان پذیر نیست هیچ کس باید در آینده است. ریک همیلتون که شصت و پنج نیز بستگی دارد در تابستان کسب و کار: او یک کاپیتان قایق که بیشتر مردم کشتی به و از قایق خود را. او نمی خواهید مشتریان خود را پس از رسیدن نشده است. “در یک یا دو هفته ما در حال رفتن به منفجر شدن” او به من گفت صدای او را ترک. “شما می توانید شنیدن استرس است.” این صدا بیشتر شبیه ترور.

به خصوص پس از رئیس جمهور تهمت ratcheted تا اشاره از نیویورک در طول coronavirus جلسات—در یک نقطه حتی نشان می دهد که او را به جای سه جانبه دولت منطقه در مستند—بحث در محلی انجمن های آنلاین در فلموته شد در حال تبدیل شدن بیشتر گرم می شود. در یک Facebook گروهی به نام “فلموته بحث” مردم به اشتراک گذاری تصاویر از نیویورک پلاک که آنها خال خال بود در شهر. کسی نوشته شده است که او تا به حال دیده می شود یک شعبه محلی ملی کسب و کار زنجیره ای انکار ورود به یک مشتری که رانده بود تا در یک ماشین با نیویورک صفحات. من با یکی از صریح مخالفان بخشی تایمر از طریق Facebook Messenger, و او به من نوشت: “آنها فکر می کنم چرا که آنها اموال خود را در اینجا و پرداخت مالیات و حق دارند به اینجا. حقیقت آن است که ما لازم نیست به اندازه کافی کادر پزشکی و تجهیزات و مواد غذایی و غیره برای حفظ کسانی از ما که در حال کامل زمان ساکنان. . . . ما بیش از حد کوچک برای مقابله با خودخواه و حریص می دانم آن alls که به اینجا می آیند زمانی که ما حتی نمی تواند مراقبت از خود ما است.” (او سپس دستور من به استفاده از نام او.)

روز پنج شنبه در فلموته قرار داده تا صفحه نمایش الکترونیکی تخته در امتداد بزرگراه: “قابل توجه: COVID-19 اطلاع / مترو نیویورک ورود REQUESTD / 14 روز SLF قرنطینه.” زمانی که فرماندار ایالت رود آیلند, Gina Raimondo, بسیج, پلیس و گارد ملی برای جلوگیری از اتومبیل های جدید و پلاک و خانه به خانه به دنبال نیروهای جدید به منظور اجرای خود قرنطینه “فلموته بحث” روشن با خواسته های فرماندار بیکر به انجام همان—و البته نزدیک به دو پل به کیپ کاد برای همه چیز اما تحویل.

در یکی دیگر از بحث هیئت مدیره “شرکت Falmouth” که در آن سیاست منحرف پیشرفته تر نكرديم مخلوط با همدردی. “من درک می کنم ترس هل دادن مردم به ماندن” پاملا مک کارتی یکی از مدیران گروه به من نوشت در Facebook Messenger. مک کارتی که پنجاه زندگی در ماشپی که مرزهای Falmouth و رفت و آمد به کار در یک دانشگاه در بوستون. “من مطمئن هستم که چقدر خوب آن را انجام دهد مردم را به ماندن در جایی دیگر. من فکر نمی کنم شما واقعا می تواند فرار از ویروس. من فکر می کنم تمرین فاصله اجتماعی که در آن شما در حال حاضر است بهترین شرط بندی در حال حاضر.” زمانی که من با اشاره به این که اجتماعی فاصله نسبتا آسان است در فلموته—که در آن بسیاری از خانه های تک خانواده و بسیاری از دریاچه ها و برکه و ذخایر حیات وحش جداگانه زندگی جوامع از یکدیگر—او نوشت: “مردم هنوز هم باید برای رسیدن به فروشگاه و داروخانه. و آنها هنوز هم ممکن است مریض است.”

استرالیا-آمریکایی رمان نویس جرالدین بروکس ساخته شده است که خانه اش در جزیره از سال 2006 و مطرح در دختران و پسران وجود دارد تا به حال به اندازه کافی از ماندن دور کرد. او پست شده در یک فروم آنلاین “فقط درخواست همکار نشینان: که در آن است که این موجود شگفت انگیزی جامعه است که به اندازه کافی تخت به اندازه کافی ماسک ماسک به اندازه کافی به اندازه کافی پرستاران ؟ این قایق های نجات از کشتی تایتانیک چپ نیمه پر و رفتن نیست برای ترس از غرق. این احساس می کند مانند آن است.”

بروکس در یک نویسنده اقامت در پاریس زمانی که این بیماری همه گیر آمد. او هفده ساله بود فقط پرواز به پیوستن به خود را برای شکستن بهار از یک مدرسه شبانه روزی در کانکتیکات. اقامت او برنامه بسته در اطراف این زمان است که مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد ممنوعیت سفر از اروپا است. بروکس و پسرش منتظر سه پرواز لغو شد نشستن در فرودگاه طبقه و سپس فرود آمد در آتلانتا که در آن او گفت: “همه شلوغ در کنار هم” غربالگری بود بهر و آنها دست از رده خارج اعلامیه اطلاعات در coronavirus. آنها در نهایت آن را خانه به تاکستان مارتا سیزده روز پیش شده اند و خود quarantining پس از.

در تلفن بروکس به من گفت که تاکستان مارتا بیمارستان که دارای بیست و پنج تخت و متصل است به مدت طولانی-مراقبت مرکز دولت از هنر تسهیلات که نمی توانست ممکن است بدون مالیات و کمک های خیریه پرداخت بخشی تایمر و سال سرآمد. “این کاملا درست است که ما منابع محدود در اینجا,” او گفت:. “اما آیا همه. پس چرا شما به مردم بگویید که عشق این محل و احساس می کنید که این خود آنها هستند که نه خوش آمدید اینجا؟”

“هر زمان یک بحران وجود دارد, ما تمایل به otherize”—و قربانی مردم در یک بحران به پایان می رسد هرگز به خوبی بروکس اضافه شده است. اما او نمی ادامه در دیدگاه های خود را آنلاین هنگامی که در بیمارستان صادر اقامت خود دور هشدار داد.

توسط صبح روز یکشنبه یک درخواست درخواست فرماندار به کیپ کاد پل بود که دو سوم از این راه به هدف خود از یک هزار امضا. “از آن استفاده می شود جادوگران. در حال حاضر آن را نیویورکی” یک نظر در “فلموته بحث” خوانده شده است. روز شنبه, رود آیلند را Raimondo رو تهدید به طرح دعوی در دادگاه از ایالت نیویورک با امضای یک فرمان اجرایی جدید که اعمال شده به خارج از کشور بازدید کنندگان است. فرماندار فلوریدا, Ron DeSantis که تا به حال کارگردانی گارد ملی به دنبال نیویورکی در هفت ایالت فرودگاه صحبت کرد تا در حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن ایده quarantining نیویورک. “چگونه آن را عادلانه به آنها” DeSantis پرسید: صحبت از فلوریدا “به فقط به هوا انداختن افراد از مناطق آوردن عفونت با آنها و بذر جوامع با عفونت های جدید است که آنها در حال تلاش برای مهر کردن؟” روزنامه نگار Josh Marshall پرسیدم آینده است FLA رژیم صهیونیستی است. DeSantis امروز. فرماندار که در سمت چپ سواحل و تقریبا تمام تجارت باز به عنوان ویروس مانند آتش سوزی گسترش در سراسر کشور است که در حال حاضر سرزنش خود دولت شیوع در نیویورک و نیویورک در حال فرار به فلوریدا. این پیام سیاسی است.”

این نتیجه به این ایده که بد نیویورک در حال گسترش این ویروس در سراسر کشور به نظر می رسد که خوب نیویورکی در خانه بماند. نوشتن در اقیانوس اطلسسفر روزنامه نگار ناتان Thornburgh پرسید: “آیا ما می شن دندان های ما از طریق وهم آور شب به آمد ؟ آیا ما اعتماد همسایگان ما دیدن در گوشه, اولین پاسخ, مردان زندگی در تک اتاق اشغال پایین بلوک که ما به عقب و می توانید به آنها اعتماد ما به آنها? پاسخ به بله.” او مشخص نکرد که چه داشتن یک دیگر را پشت معنی در یک شهرستان که در آن امکانات پزشکی هستند و برخی به ضعف یا این که کمک یکی از همسایگان می شود پیچیده تر گزاره هنگامی که در نزدیکی یک عامل خطر را نزد خود.

در همان روز که من و خانواده ام وارد در فلموته بشر-فعال حقوق بشر و هنر پروموتر لایحه Shipsey فرود آمد در تابستان خانه در تاکستان مارتا. Shipsey که ایرلندی در پاریس زندگی می کند اما او صرف دو هفته اول ماه مارس در شهر مکزیک که در آن او نظارت یک سازمان عفو بین الملل نمایشگاه. او برنامه ریزی شده بود به پرواز بازگشت به پاریس در مارس 15 فقط وقتی که شهرستان بود که در مستند. یکی از پسران او یک پزشک از ایرلند اتفاق افتاده است به ماندن در تاکستان مارتا خانه و Shipsey تصمیم گرفت برای رفتن وجود دارد به جای. “من فکر کردم در مکزیکو سیتی به من ضربه محکم و ناگهانی تصمیم این بود که من ترجیح می دهم به در ایالات متحده بیمارستان جایی که من همان زبان صحبت می کنند و در خانه خود من—البته یک دوم است که ما تا به حال نزدیک به 30 سال—از در مکزیک,” او به من نوشت در پست الکترونیکی. “از اینجا ورود دکتر من پسر پرواز بازگشت به ایرلند برای پیوستن به مبارزه در برابر ویروس اما پسر من و دختر را به من پیوست و از نیویورک و سه نفر از ما هستند ‘پناه در محل ما نسبتا دور خانه. ما مراقب هستند. ما سعی می کنیم برای رفتن به ‘توقف و فروشگاه’ سوپر مارکت یک بار در هر سه یا چهار روز.”

Shipsey که شصت و یک اعتراف به احساس گناه و به عنوان اینکه او و خانواده اش شد “ناخواسته پناهندگان است.” داستان خود را—با عجله خود را برای جلوگیری از رشته توسط pandemic, پرواز, صفحه اصلی, و سپس فرستادن پسر خود به مبارزه با این بیماری می تواند در خدمت به عنوان یک تصویر از چگونگی آسیب پذیر مردم در جهان به هم پیوسته, چگونه به هم پیوسته در آسیب پذیری خود را و چگونه این “پناهندگان” و در خط مقدم مبارزان معاشرت و حتی ورق را رو کردن. آن را بهتر پادزهر برای مغلوب ساختن پیشی جستن را سرزنش نیویورکی پیام از هر گونه اصرار که تنها مردم خوب هستند که ماندن در خانه. (Yolka می گوید او موافق است.)


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه مردم را به مقابله و ایجاد گمرک در میان یک بیماری همه گیر.
  • آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.
  • چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?
  • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.
  • ما همه وحشت غیر منطقی خریداران.
  • عجیب و غریب ترور از تماشای coronavirus را رم.
  • چگونه بیماری های همه گیر تاریخ را تغییر دهید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>