همانطور که به: The Stop & Shop کارگر کریستین Merola گزارش از ثبت نام

من نفرت را به بود, اما من رفت و آمد فوق العاده است در حال حاضر. آن را به من طول می کشد پانزده دقیقه به درایو به کار در Stop & Shop هوارد در ساحل. به طور معمول آن را حداقل نیم ساعت. این است که من روز اول در سه هفته. من مشغول به کار در مواد غذایی کسب و کار برای بیش از سی سال است. من آغاز شده به عنوان یک صندوقدار و راه من کار می کرد تا حسابدار. خواروبار کارگران همواره تحت درمان مانند سطل زباله. شما می توانید رفتن به یک بانک و صبر در خط و هیچ کس نمی خواهد یک کلمه می گویند. شما دو نفر روی یک خط در سوپر مارکت و مقدس جهنم می شکند سست.

من پنجاه و دو. من سه فرزند است. من یک کمی در خانه. او بیست و دو. و پیت بول به نام Mookie. من در ملورن رفت و به سنت اگنس. من مدرک کاردانی در تئاتر. من می خواستم به یک بازیگر در تلویزیون. هنوز فراموش! اما, شما می دانید, زندگی اتفاق می افتد. Waldbaum بود پایین بلوک از جایی که من زندگی می کردند. بود که اولین کار من. ما نیست, غنی است. من تا به حال به پرداخت هزینه برای ماشین. من تا به حال به پرداخت بیمه. و سپس شما فقط گرفتار و تمام وقت در اطراف آمد و من آن را انجام داد.

همه چیز رو شلوغ در اینجا در پایان ماه فوریه و سپس آن را درست کردم واقعا دیوانه است. یک روز من هرگز فراموش نکنید که: من در ساعت شش و من شنیده ام سر و صدای زیادی در خارج. زمانی که درب باز آنها در آمد مانند banshees. ده دقیقه پس از شش پرداخت شد در ثبت نام با خط به معنای واقعی کلمه پایین منجمد-مواد غذایی راهرو. من رفتم برای کمک به. این بود که سوپر مارکت نشان می دهد که در آن آنها فقط پرتاب همه چیز را به واگن بدون تفکر است. آب بزرگترین چیز است. من درک نمی کنم. مردم خرید واگن پر از آب است. سه صد دلار را در خود checkouts! آنها خواستار شدند مردم از همه گروه ها و کیسه. این قفسه های خالی! شما نمی توانید خرید یک قوطی کنسرو ماهی تن وجود دارد Chef Boyardee—چیزهایی که شما به طور معمول می خواهم به خرید. به مدت دو هفته آن روز شکرگزاری و کریسمس و برف همه با هم بار ده.

ما نمی باید دستکش, ما از پلکسی گلاس که در آن نقطه. آن را فقط: ما عاشق مشتریان ، ما رو مورد ضرب و شتم اما ما گرد هم آمدند. این بار که هیچ یک از ما تا کنون دیده اند اما ما می دانستیم که آنچه که ما تا به حال به انجام. در حال حاضر ما پلکسی گلاس. ما با استفاده از تنها هر ثبت نام کنید. ما نوار در طبقه شش فوت از هم جدا, که در آن مردم باید ایستاده است. آنها در حال تلاش برای رسیدن ما ماسک. در ابتدا ما مجاز به پوشیدن ماسک. آنها نمی خواهید مشتریان به احساس ترس.

من بال آن. صادقانه بگویم وقتی که همه به ماندن در خانه در ابتدا, من عصبانی شد. من می خواستم به در خانه بمانند. اما سپس به من گفت: “کریس واقعا ؟ شما یک وام مسکن شما باید صورتحساب.” من خدا را شکر که من یک کار است. من در حال حاضر در چهار صبح, بنابراین من در ده به سه. من خسته هستم. من ارتباط برقرار کردن با بیش از یک صد نفر در هر روز بین کارکنان و مشتریان فروشنده. برخی از روز شما نمی توانید پنهان کردن. دیروز خیلی شلوغ بود, آن را در واقع تشدید من. من شروع به فکر می کنم مردم احساس ایمنی در فروشگاه.

من Clorox دستمال مرطوب. من پاک کردن صفحه کلید و ماوس من من منگنه اضافه کردن ماشین, قلم, هر کشو که من خواهد شد با استفاده از یک دسته, روی گوشی, روی میز—همه چیز را لمس می کنم. دست من هستند من کشتن آنها بسیار خشک است. من نمی پوشند خط چشم دیگر چون من همیشه ترس این قراره اجرا و انگشتان من همیشه در نزدیکی چشم من.

اتحادیه ما و Stop & Shop با هم کار کرده اند. اگر شما تست مثبت یا شما را به قرنطینه می شود و شما پرداخت می شود برای دو هفته. این خیلی خوب است. خدای ناکرده آن می رود دیگر از آن—و سپس شما باید شروع به فرو بردن به زمان شخصی. اگر شما را به مراقبت از یک عضو خانواده شما نمی شود پرداخت می شود. اما ما در حال گرفتن ده درصد پرداخت افزایش دهد. من حدس می زنم برخی از افراد آن را خطر پرداخت. قبل از اینکه هیچ کس تا کنون گفت: با تشکر از شما. وقتی کسی می گوید: با تشکر از شما در حال حاضر شما واقعا می دانم که معنی آنها. ♦


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه coronavirus رفتار در داخل یک بیمار است.
  • می تواند به بازماندگان کمک به درمان این بیماری و نجات اقتصاد ؟
  • آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.
  • موفقیت هنگ کنگ و سنگاپور در جلوگیری از گسترش دارای درس برای, چگونه برای مهار آن در ایالات متحده است.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس است.
  • با هر ویروس جدید ما درهم برای یک درمان جدید. می تواند ما را در تهیه داروهای ضدویروس برای مبارزه با بعد جهانی بحران ؟
  • چگونه بیماری های همه گیر را رو عمومی-بهداشت نوآوری prefigured انقلاب و دوباره ترسیم نقشه های..
  • آنچه به عنوان خوانده شده, تماشای طبخ و گوش دادن به تحت coronavirus قرنطینه.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>