استخر پیش ساخته

9. وجود سطح نهایی صاف و بدون گوشه در استخر های پیش ساخته فایبرگلاس علاوه برافزایش زیبایی نظافت استخر را آسان

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

9. وجود سطح نهایی صاف و بدون گوشه در استخر های پیش ساخته فایبرگلاس علاوه برافزایش زیبایی نظافت استخر را آسان می نماید. برای اجرا باید زمین مسطح و بدون سنگ و کلوخ و یا بر آمدگی را انتخاب کنیم یا زمین را با بتون صاف و سیقلی کنید ، بر روی زمین از انواع فوم تاتامی نرم و یا زیر انداز با قطر زیاد مخصوص استخر های پیش ساخته اینتکس استفاده کنید و زیر اندازی که در داخل بسته بندی وجود دارد را بر روی فوم تاتامی پهن کنید و استخر پیش ساخته را روی آن قرار دهید با پهن کردن زیر انداز فوم و زیر انداز از جنس گونی صدمه دیدن بدنه کاهش پیدا میکند طول عمر استخر را چند برابر کنید . این نوع از استخر فایبرگلاس دارای نشیمن هایی در سه بخش استخر است که شرایط استراحت را در آن فراهم می کنند. این شرکت در سراسر دنیا نمایندگی هایی را افتتاح کرده است تا به سهولت محصولات خود را به دست مشتری برساند .اینتکس از رقبای اصلی برند اینتکس می باشد که همواره در یک رقابتی سالم محصولاتی جدید تر و با ویژگی های بهتر را تولید کرده اند . بدون شک شرکت اینتکس از با سابقه ترین و پر فروش ترین برند های فعال در زمینه تولید انواع استخر های پیش ساخته فریمی ، استخر بادی و سایر محصولات بادی در سراسر دنیا می باشد که کیفیت محصولات آن در دنیا زبانزد می باشد .

از اقلام بسیار مهمی که شرکت اینتکس تولید کرده و در کنار تمامی استخر های پیش ساخته خود قرار داده است می توان به پمپ تصفیه آب اشاره کرد ، وجود این پمپ ها برای هر استخری با ظرفیت بالا لازم و ضروری است چرا که آب بعد از مدت ها راکد ماندن و یا استفاده از آن آلوده و کثیف می شود ، بنابراین نیاز است تا آب استخر را تعویض کنید ، اما به دلیل ظرفیت بسیار بالا و هزینه زیادی که ممکن است برای آب پرداخت کنید و همچنین زمانبر بودن این کار بهترین راه استفاده از پمپ تصفیه آب می باشد . به طور کلی استخر های بتنی علاوه بر آنکه فرآیند تمیز کاری بسیار پیچیده ای دارند، در برابر نمک موجود در آب نیز از خود ضعف نشان می دهند. این استخر ها قابلیت راه اندازی بر روی زمین را دارا هستند بنابراین نیازی به حفاری زمین نخواهید داشت ، البته در صورت نیاز نیز می توانید با حفاری زمین استخر های پیش ساخته را در داخل زمین نیز راه اندازی کنید . اینتکس نیز در این زمینه گام های بسیار موثری برداشته است و نمونه های استخر پیش ساخته ایزی ست ، استخر پیش ساخته فایبرگلاس و استخر پیش ساخته برزنتی را به بازار عرضه کرده است . Post w as created wi th the help of GSA Con​tent​ Generat᠎or D᠎em ov ersion!

این استخرها به دو نوع فایبرگلاس و برزنتی - پی وی سی با فریم فلزی تقسیم می شوند و هر دو این استخرها قابلیت استفاده به صورت توکار و روکار را دارند. اینتکس برای ساخت بدنه بیشتر استخر های پیش ساخته فریمی خود از پارچه برزنتی و یا پی وی سی چند لایه و پلی استر استفاده کرده است که هر دو جنس از مرغوبیت بسیار بالایی برخوردار هستند . شکل کامل این طلب پاکی از آب در آیین دستنماز یا وضو نمود دینی مییابد که از دورانهای پیش از اسلام در آیینهای زرتشتی رواج داشتهاست. استخر پیش ساخته فایبر گلاس بدلیل اینکه به صورت یکپارچه از جنس فایبر گلاس ساخته می شود دیگر نیازی به ماده آب بند برای آب بندی نداشته ، این نوع از استخر های پیش ساخته برای ایجاد استخر بر روی زمین گزینه مناسبی هستند. موجود می باشد که می توانید به سهولت این اقلام را از فروشگاه تهیه کنید . برای ساخت استخر فایبرگلاس از قالب های ساخته شده توسط تکنولوژی CNC استفاده می شود که بسیار منحصر به فرد بوده و ظاهری زیبا به استخر فایبرگلاس می دهد به طوری که استخر های بتنی از نظر زیبایی ظاهری قابل مقایسه با استخر های پیش ساخته نیستند.

به طور کلی استخر های فایبرگاس به دلیل دارا بودن مترابال نوین تر و طراحی متنوع و شیک در مقایسه با سایر استخر ها گران هستند . این استخر پیش ساخته دارای پله های زیبایی است که ورود به استخر را آسان می کنند. این استخر ها نیازی به هیچگونه عایق بندی نداشته و برای راه اندازی نیزای به پایه و تکیه گاه نیز ندارد. به همین جهت نیز امروزه بسیاری از افراد اقدام به ساخت و یا خرید استخر پیش ساخته و آماده می کنند . استخر های پیش ساخته به دلیل دردسر بسیار کمتر از نظر راه اندازی و قیمت بسیار ارزان خود ، مناسب تر از احداث استخر های بتنی می باشد به همین جهت بسیاری از مردم از این استخر ها برای ویلا ، باغ ها ، منازل و حتی آپارتمان ها استفاده می کنند . یکی از برترین برند های تولیدی استخر پیش ساخته ، برند اینتکس می باشد که در ادامه این مطلب با ارائه توضیحات جامع راهنمای خرید استخر پیش ساخته intex شما خواهیم بود . هر یک از لایه استخرهای فایبرگلاس از مواد متفاوتی ساخته شده اند که با لایه های دیگر ترکیب می شود و پوسته استخر را تشکیل می دهد.