Coronavirus می آید به یک دست دادن شهر'

Coronavirus: COVID-19 سرمایه اصلی کسب و کار متکی بر انسان تماس بگیرید. در حال حاضر حرفه ای شبکه در حال مقا

توسط NEWS-SINGLE در 3 فروردین 1399
ویل شن و ماسه / Redux

چند هفته بعد از 11 سپتامبر 2001 سناتور جو لیبرمن و جان مک کین چت شد در اتاق سبز از دیدار با مطبوعات است. یک حزبی مبارزه بود و دم بر چگونه برای بررسی حملات به طوری که آنها از تخم در آمده یک طرح سمت راست وجود دارد به فشار به صورت مستقل کمیسیون. نتیجه این برخورد شخصی بود 9/11 گزارش کمیسیون قطعی حساب آن روز و این طرح به صورت عمده فروشی و تعمیرات اساسی امریکا هوش زیرساخت ها است.

"مک کین و من اتفاق افتاده بود که فقط نشسته با هم صحبت کردن" لیبرمن به من گفت. "و چیزی از آن بیرون آمد که زمانی که من با نگاه کردن به آن شاید مهم ترین چیزی که من انجام داد."

سی در بسیاری از اجرا می شود در فرد برخورد بود. کسانی یاد, تصاویری از مقامات انجام مذاکرات سخت یا سخت گیری در مورد کشور, امنیت ملی, به سادگی نشان می دهد ... مردم در یک اتاق. فکر می کنم باراک اوباما حلقه دار توسط مقامات دولت تماشای اسامه بن لادن در حمله و یا مجلس نانسی پلوسی ایستاده تا از شلوغ میز کنفرانس به نصیحت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

اما coronavirus همه گیر است که یک نوع جدید از بحران برای واشنگتن—یکی که نیاز به این نوع اضطراری تصمیم گیری تسهیل مردم نشسته اند با هم در یک دفتر حتی به نزدیکی فیزیکی خود خطرات تشدید بحران. فقط در چند روز گذشته دو نفر از اعضای کنگره آزمایش مثبت برای ویروس—راست پس از عبور فوری قانون برای مقابله با این ویروس در حالی که به اشتراک گذاری یک اتاق با بیش از 400 نفر از همکاران خود را.

دی سی در حال حاضر گزارش یک coronavirus مرگ, اضافه کردن به بیش از 200 نفر از سراسر کشور تا کنون نزدیک به 12 ، 000 در سراسر جهان است. یک کنفرانس خاص نشان داده خطرات ناشی از انواع شبکه های تجمعات سی عادت کرده است به هنگامی که یک فرد آلوده در محافظه کارانه عمل سیاسی کنفرانس ملاقات با تعداد زیادی از نمایندگان مجلس با ارسال برخی به خود شده است. رئیس جمهور خود را که تا به حال تماس کوتاه با حداقل یک عضو از یک هیات برزیلی که تست مثبت برای coronavirus بعد آزمایش منفی است.

کسب و کار از واشنگتن از جمله دولت فدرال است که اشکال زندگی سراسر کشور بستگی به یک منحصر به فرد درجه در تعامل انسان. این درست نیست که کنگره در حال حاضر هیچ راهی برای تصویب قوانین از جمله coronavirus امداد بدون لحاظ جسمی جلسه و مصاحبه آرا اجتماعی فاصله سر در گم می شود. افراد مشغول به کار در داخل و اطراف و سیاست لابی روابط عمومی مردمی روزنامه نگاران فکر می کنم تانکر وکلا و غیر انتفاعی کارکنان که کار بستگی به نزدیکی به دولت نیز می یابند که آن را بسیار سخت برای انجام کارهای خود را بدون ملاقات با مردم.

DC یک "دست-و-یک-ناهار شهر" با توجه به CR Wooters سابق هیل کارمند و لابی که شرکت تاسیس عمومی-امور شرکت Fio360.

فقط یک هفته پیش مربوط به کار اجتماعی بود و هنوز هم در نوسان کامل حتی به عنوان کاپیتول هیل اجرایی-شعبه دفاتر و شرکت ها در سراسر شهرستان ارسال شد کارکنان خانه. Coronavirus شد و در حال حاضر شروع به پاره کردن از طریق متحده در سراسر ایالات متحده آمریکا روز جمعه گذشته, اما در واشنگتن قدرت diners هنوز قدرت ناهار خوری در کافه میلان; قانونگذاران بسیاری از آنها بیش از 65 سال بودند و هنوز هم hobnobbing در کنگره. فیلیپ Reines سابق هیلاری کلینتون مشاور و شرکت مشاور دعوت شده بود تا به یک شام خصوصی بحث در مورد ویروس—که از ویژگی های یک دسته از مردم زنگ میز ناهار خوری با محل تنظیمات احتمالا کمتر از شش فوت از هم جدا شد و او حتی وسوسه به رفتن او به من گفت.

اما در حال حاضر بحران مجبور است یک تغییر در رفتار است که فقط چند هفته پیش که نگاه غیر ممکن است در سی دولت است که اجازه می دهد توده teleworking برای آژانس های فدرال; کاخ سفید و پنتاگون در حال اجرای اجتماعی فاصله در جلسات مطبوعاتی. فکر می کنم تانک حوادث و کتاب خوانش در حال حرکت آنلاین. حتی رهبران برخی از ثروتمندترین کشور روی زمین در حال ملاقات از طریق تلفنی در ماه ژوئن در حال حاضر که کمپ دیوید اجلاس G7 شده است scrapped. معلوم می شود به حدی که آن را نیاز مردم در حال حرکت اطلاعات در اطراف سیاست در واقع یک تابع بسیاری از برنامه های کاربردی اینترنت می تواند اداره کند—شما فقط نیاز به دیدن پیکسل ها نه لزوما مردم است.

هنوز چهره واقعی زمان باقی مانده در این شهر است. آشکار است مثلا در کاپیتول هیل—موتور دی سی را در فرد فرهنگ برای شروع با—و در کاخ سفید که در آن مقامات ارشد دولت مقامات و کارشناسان بهداشت و درمان در حال برگزاری جلسات اضطراری و تحویل فوری اطلاعات به ملت از طریق جلسات روزانه.

پیت Marovich / نیویورک تایمز / Redux

معمولا کنگره و همراه آن ساختمان های اداری پرتکاپو با سیاستمداران کارکنان روزنامه نگاران و لابی. دستیاران جمع آوری پشت اعضا در جلسات عبور یادداشت; لابی و روزنامه نگاران کارخانه خود را در راهرو خاموش سنا کف گیر بداهتا جلسات آنها هرگز در غیر این صورت دریافت کنید. کاربرانی که ممکن است به ندرت تعامل در غیر این صورت اندازه همکاران در طول آرا یا زدگی بیش به میز خود را به تجارت انتقادات و یا ایده. به عبارت دیگر کاپیتول هیل یک "ظرف پتری" برای گسترش ویروس.

در حالی که برخی از تپه کارکنان مشغول به کار از خانه برای چند هفته در حال حاضر قانونگذاران باید از لحاظ جسمی در حال حاضر به رأی; مثلا در عظیم coronavirus بسته امداد گذشت آخر هفته گذشته. برخی از آنها خواستار تغییر حکومت اجازه می دهد تا از راه دور رای گیری که رهبران در هر دو مجلس را رد کرد. "در آمده و رای و ترک مجلسی بنابراین ما لازم نیست gaggles از مکالمات در اینجا بر روی زمین" رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل پیشنهاد می شود با توجه به آسوشیتد پرس.

در بخش دیگر از DC کمتر وجود دارد اصرار بر وجود بودن در فرد است. Steven A. طبخ یک محقق در شورای روابط خارجی اتاق فکر گفت: من در این اجرا اجتماعی فاصله در واقع می تواند یک فرصت به گام به دور از موضع گیری و اجازه می دهد برای انواع دیگری از کار را به انجام. اگر دی سی زندگی اجتماعی را کند می کند او گفت: "شاید مردم می توانند یک نفس عمیق بکشید; آنها در واقع می توانید انجام برخی از تحقیقات کتاب و یا انجام برخی از خواندن."

گلوریا داستان Dittus, که در بحران, روابط عمومی, متوسل شده به انجام کار خود را با ساخت چند تماس تلفنی (18 در یک خاص سهشنبه) و برنامه ریزی چند "راه رفتن جلسات" با افرادی که زندگی در محله خود در حالی که حفظ فاصله اجتماعی. در حال حاضر زمان برای توسعه روابط است. "در یک بحران شما را وادار به می دانم که کسی چون شما در سنگر و شما در حال مبارزه با هم" او به من گفت. "اما آن را مانند من نیاز به دریافت به دانستن so-and-so, بنابراین من او را دعوت به یک سالن شام."

زمانی که من با صحبت Reines در اوایل این هفته, او تا به حال ترک آپارتمان خود در روز. کافه میلان بسته شده است تا اطلاع ثانوی. Coronavirus شام رویداد رو لغو شد. . Reines شک و تردید او را از دست رفته هر چیزی که در حال حاضر او نیاز خواهد بود برای دیدن. اما او فکر نمی کند که آن را به آخرین برای همیشه لطفا برای.

"خوب وجود دارد بخشی از واشنگتن است که متکی بر چهره زمان" Reines گفت. "این معلوم نیست که آیا یک کار است که نیاز به چهره واقعی زمان را می توان منتقل شده به مجازی اپل FaceTime. و من فکر نمی کنم کسی قصد بر این باورند که پاسخ به آن مثبت است."

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب