در پایان جهنمی هفته مغلوب ساختن پیشی جستن یک مرد خوشحال

ایده های صرف پول—او اغلب از آن صحبت می کند به عنوان خود—همیشه از آسانسور ارواح خود را. تام برنر / ای

توسط NEWS-SINGLE در 17 خرداد 1399
تام برنر / ایسنا

در این هفته آغاز شد و با قهر مغلوب ساختن پیشی جستن اما نگران نباشید آن را به پایان رسید با رئیس جمهور به عنوان یک مرد شاد.

وجود او دوشنبه شب فک تنظیم در آشنا میمون rictus راهپیمایی از کاخ سفید در سراسر لافایت مربع با یک ابر flunkies و سرویس مخفی عوامل فرار او. مسیر خود را تا به حال فقط پاک شده است از ناخوشایند شهروندان توسط phalanxes پلیس با استفاده از گاز اشک آور امید و رئیس جمهور قدم زدن در پارک به عنوان لذت بخش و بدون حادثه به عنوان یک پیاده روی در پارک. هنوز هم او scowled. داشتن عبور از میدان او جلب کرد به توقف در مقابل سوار محله خانه از سنت جان کلیسا. قصبه خانه سوار شد تا به خاطر کسی که تا به حال آتش به زیرزمین شب قبل پس از تظاهرات تبدیل به شورش در شب. شاید به همین دلیل تهمت بود scowling. شما می توانید هرگز بگویید. در هر صورت یک کتاب مقدس ظاهر شد و رئیس جمهور تبدیل شده است به سمت دوربین های عمل بالا بردن آن وارونه است. وی با اشاره در آن را با دست آزاد خود. "کتاب مقدس" او توضیح داد. سپس او به خانه رفت.

منتقدان خود را به سرعت رد این قسمت به عنوان صرف "عکس op." این اصطلاح در مورد اسقفی اسقف که عصبانی تر به نظر می رسید در مغلوب ساختن پیشی جستن برای استفاده از کلیسا او را به عنوان یک "prop" از در arsonists که در تلاش برای سوزاندن آن به cinders. "عکس op" مانند "صحبت کردن نقطه" یک generic, off-the-shelf توهین به راحتی تبدیل به اطراف و به ندرت موثر است. عکس ops یکی از ابزار اصلی است که هر رئیس جمهور پس از تئودور روزولت در تلاش است تا تحت تاثیر قرار دادن مردم است. چه تهمت عکس عملیات عجیب و غریب است که هیچ کس نمی تواند از آنچه در آن بود قرار است به معنی.

خود را در محاصره اما همیشه بازی فشار, منشی, Kayleigh McEnany به آن را امتحان کنید در یک جلسه چهارشنبه. او بسیار کمک کند. رئیس جمهور قدم زدن بود که "رهبری از لحظه," او گفت:. (فقط به عنوان "عکس op" است بدون استخوان توهین "رهبری" است بدون استخوان تعریف.) "نگاه," او گفت: "رئیس جمهور می خواستم برای ارسال یک پیام قدرتمند است که ما نمی خواهد با غلبه بر غارت توسط شورش با سوختن."

و در واقع ما نخواهد بود تا زمانی که هر یک از ما است که احاطه شده توسط نگهبانان مسلح است و ما در مسیر پاک صدها پلیس ضد شورش. McEnany در مقایسه با رئیس جمهور عکس op با دیگر رهبری لحظات مانند "جیمی کارتر قرار دادن در یک ژاکت برای تشویق به صرفه جویی انرژی." عکس op است که مانند یک شوخی است. اگر شما به آن را توضیح دهید, آن را خوب است.

یک نوع خاصی از فرد اگر او اشتباه کند فکر می کند او می تواند متقاعد کردن مردم آن اشتباه نیست به سرعت تکرار آن با اعتماد به نفس و elan. نوازندگان این همه زمانی که آنها تعریف می کردند و برخی از آنها مورد ستایش قرار داد خود را نابغه است. که ترفند این است که ریسک برای سیاستمداران است. روز بعد از او به طور گسترده ای محکوم کرد به صورت نمادین صرفه جویی در کلیسای سنت جان از آتش سوزی تهمت محصور و سوار به دیگر سایت مذهبی, این یکی اجرا شده توسط کاتولیک ترکیب اشتباهات او را از طعم و مزه و تاکتیک و وام آنها را به طور عام استعداد. رئیس جمهور و بانوی اول گره دست و خندیدی خوبی جمهور خندیدی; بانوی اول نگاه به عنوان اگر او خواست او می خواهم هرگز به سمت چپ اسلوونی—خارج از سنت جان پل دوم ملی امامزاده در شمال شرق واشنگتن است. سپس آنها به خانه رفت.

دوباره استدلال رئیس جمهور را در سفر مشخص نیست. و دوباره تعیین اسقف اعظم تخلیه در او.

"من آن را گیج کننده و قابل سرزنش," اسقف اعظم از اسقف نشین از واشنگتن گفت: در یک بیانیه نوشته شده است "که هر کاتولیک امکانات اجازه می دهد خود را به طوری فجیع سوء استفاده و دستکاری در یک مد است که ما را نقض اصول مذهبی که با ما تماس بگیرید برای دفاع از حقوق همه مردم حتی کسانی که ما با آنها ممکن است اختلاف نظر دارند."

اسقف اعظم بود به رئیس جمهور بیش از حد اعتبار—یک اشتباه تهمت منتقدان اغلب. هیچ کس نمی تواند می گویند که رئیس جمهور را هدف نامناسب سیاسی به این دلیل ساده که هیچ کس نمی تواند می گویند چه هدف او بود. او به زبان آمده یک کلمه نیست. او به ندرت دهان خود را باز کرد. بعد در روز کارکنان در حرم توضیح داد که این سفر تا به حال شده است در اصل گذاشته شده در کاخ سفید تقویم به مناسبت رییس جمهور برای امضای یک فرمان اجرایی در مورد آزادی مذهبی در سراسر جهان است. به عنوان دستور اجرایی این است که در مورد سودمند و unobjectionable یک علت که هر کسی می تواند برای بپرسید. در عین حال آن را به طور کامل رفتم unpublicized.

آن را به عنوان اتفاق افتاده است رئیس جمهور امضا کردم وقتی که او به کاخ سفید در خصوصی بدون نظر عمومی. شاید او فقط می خواستم برای رفتن برای یک درایو. ما در حال تمام شدن تب کابین.

و سپس مغلوب ساختن پیشی جستن رفت و به زمین است. رسمی خود برنامه بود و رویدادهای چند که به نظر می رسد در آن—"1:15: رییس جمهور در این ناهار با وزیر امور خارجه"—را جالب بوده است به تنها پرشور ترین تهمت obsessives. در گذشته رئیس جمهور به تازگی در باغ گل رز در صبح روز جمعه زیر آفتاب سوزان در رطوبت بالا با یک پرواز از مشاوران مالی خاص را پشت سر گذاشت. او وارد شدند در پی واقعا خبر خوب: اولین خبر خوب در هفته به نظر می رسید—ماه برای این موضوع شاید سال است. به جای انتظار کاهش بیشتر در اشتغال و اقتصاد به نحوی اضافه شده یک زن و شوهر میلیون شغل در ماه گذشته و نرخ بیکاری کاهش یافته و از 14.7 به 13.3 درصد زمانی که "اقتصاددانان انتظارات" بودند که این امر افزایش به 19 یا حتی 20 درصد است. تا به حال ما در گذشته لمس پایین ؟ رئیس جمهور مشخص شد که پس از آن باید باشد.

این اثر بود disorienting. رئیس جمهور آمد به باغ گل رز به نشانه آخرین پاندمی امداد لایحه. صرف پول—او اغلب از آن صحبت می کند به عنوان خود—همیشه از آسانسور ارواح خود را, اما ترکیبی از اخبار خوب و آفتاب و سه روز از سکوت به هر طریقی پلورال از کلمات خوب و احساس ما به ندرت دیده می شود قبل قطعا در ماه گذشته. این سد را شکست. مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت کرد و برای نزدیک به چهل دقیقه بدون مکث یک دارای شور و شعف گفتگو با خود از تقریبا شش هزار کلمه است. او به سختی صحبت از جورج فلوید یا تظاهرات—اگر چه او گفت که او امیدوار فلوید خوشحال بود در مورد اقتصادی شماره ("یک روز بزرگ برای او")—اما او صف خود بیشترین بازدید در یک لیست پخش است که هرگز به پایان می رسد. "ما تا به حال بزرگترین اقتصاد در تاریخ جهان" و "ما متوقف مردم که از چین (خیلی زود)." "بزرگترین اقتصاد [قسمت دوم]." "ما ممکن است برخی از Embers – اما ما آنها را." "چه اتفاق افتاده است باید به حال هرگز اتفاق افتاده است." "کابینت خالی شد." "بزرگترین اقتصاد [Remastered]." همچنین جدید و غیر منتظره انتشار: "با تشکر از شما بسیار سپاسگزارم برای دموکرات ها."

او تا به حال یک متن در مقابل او آماده است که اظهارات او گاهی خواندن کلمه به کلمه و سپس با ارائه تفسیر بر. او نگاه به متن. "وقت آن است که برای ما" او خواندن "را به کار با هم به عنوان ما بازسازی و تجدید و بازیابی وعده های بزرگ آمریکا است." یک مکث کوتاه یک نگاه به اطراف. "و این درست است!" او بداهه به عنوان صورت گرفته با تعجب با یک فرد احساس. آن را اندازه گیری رئیس جمهور لذت با خبر خوب این است که بسیاری از دیگر بازدید—dirges واقعا—رفت و کاملا گمنام: این moodiness از "هیچ تبانی" مثلا یا تاریک, رانندگی "بزرگترین رسوایی در تاریخ کشور ما است." پشت سر او بله-مردان sweltered تحت مجازات خورشید, swaying کمی مانند یک پایه از صنوبر و من فکر آلک گینس و دیگر افسران در پل بر روی رودخانه Kwaiتلاش برای ماندن نشسته در حیاط زندان.

اما بیشتر وجود دارد. رئیس جمهور امضا این قانون و پس از آن دعوت دیگران برای رسیدن به سکو به اشتراک گذاری تشویق خوب و به پیشنهاد ستایش است. آنها موظف او پذیرفته شده است.

"من خواهید بود مختصر به من می گفت:" لارنس Kudlow رئیس جمهور مشاور اقتصادی (او یکی در تلویزیون). "من می دانم آن را رفو گرم است."

رئیس جمهور به اطراف نگاه کرد دوباره. "من متوجه شده است," او گفت:. هیچ چیز می تواند شکست خود را از شادی. "داغ است؟" او شانه ای بالا انداخت و مخابره شد.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب