ورزشکاران در حال حاضر واجد شرایط برای توکیو بازی به نگه داشتن نقاط

در مورد 6,500 ورزشکاران که در حال حاضر به دست آورده لکه های خود را برای توکیو بازی ها برای 2021 تحت دوباره ترسیم مقدماتی مقررات شنبه منتشر شده توسط کمیته بین المللی المپیک.

کمیته بین المللی المپیک منتشر شد آن را بازنویسی نقشه راه برای واجد شرایط برای این بازی که موکول به دلیل coronavirus. آنها خواهید بود برگزار جولای 23 طریق Aug. 8 سال آینده است.

جدید آخرین مهلت برای مقدماتی است 29 ژوئن 2021 و ورود به لیست ها به دلیل یک هفته بعد. فردی ورزشی بین المللی فدراسیون هنوز مسئول مقدماتی خود را روش.

بسیاری از ورزش ها اجازه می دهد تا ورزشکاران واجد شرایط با گردآوری نتایج بیش از یک سری از وقایع است. کمیته بین المللی المپیک خواست فدراسیون برای پیدا کردن یک تعادل “بین حفاظت از آن دسته از ورزشکاران که نزدیک به واجد شرایط بر اساس قبلی 2020 مهلت و همچنین حصول اطمینان از بهترین ورزشکاران در بازی های المپیک” با توجه به اجرای برنامه در 2021.

کمیته بین المللی المپیک اعلام تایید گزارش های هفته گذشته که ورزش موافقت کرده اجازه دهید به ورزشکاران نگه داشتن لکه های آنها در حال حاضر به دست آورده است. آن را روشن تعدادی از نقاط از جمله نیاز به بوکس برای استراحت یک قانون است که مجموعه بالا و سن در این ورزش در 40. آن را نیز نیاز به ورزش هایی مانند ژیمناستیک به تصمیم می گیرید که آیا اجازه می دهد تا ورزشکاران که بوده ام بیش از حد جوان برای رقابت در سال 2020 به تلاش برای واجد شرایط برای 2021.

کمیته بین المللی المپیک همچنین گفت: “ورزشکار سلامت است که اصل هدایت در برنامه ریزی از هر گونه باقی مانده المپیک صلاحیت حوادث است.” آن خواست های ورزشی به تایید تغییر زمان تا اثرات COVID-19 را می توان مورد بررسی قرار گرفت.

در امتداد آن خطوط جهانی دو و میدانی اعلام کرد که بستن تمام مراحل مقدماتی از طریق Nov. 30. پنجره جدید خود را برای واجد شرایط اجرا خواهد شد از دسامبر. 1 تا 29 ژوئن 2021.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>