اتلتیکو اتاوا بازیکنان انجام آنچه آنها می توانند در انزوا به عنوان CPL تعویق فصل

این یک اطلس گردباد در کانادا بین المللی جناح بن فیسک پس از تبدیل شدن به اولین بازیکن به ثبت نام با گسترش اتلتی

توسط NEWS-SINGLE در 2 فروردین 1399

این یک اطلس گردباد در کانادا بین المللی جناح بن فیسک پس از تبدیل شدن به اولین بازیکن به ثبت نام با گسترش اتلتیکو اتاوا در مارس 4.

کانادا لیگ برتر باشگاه های پیش فصل اردوگاه در اسپانیا در چاه منصوب مرکز آموزش از پدر و مادر باشگاه اتلتیکو مادرید به طول انجامید تنها چند روز به لطف COVID-19 شیوع. این ویروس به آمار اسپانیا سخت و CPL نهاد 14 روز نگه دارید در آموزش به زودی پس از فیسک و تیم خود را در عبور از اقیانوس اطلس.

با کانادایی ها خواست به خانه آمده این باشگاه بازگشت و پس از یک تعداد انگشت شماری از جلسات آموزشی.

"آن را هنوز هم باور نکردنی فقط به آن چند روز و احساس می کنم بخشی از اتلتیکو مادرید. ما درمان بسیار خوب" فیسک گفت.

در حال حاضر فیسک و هم تیمی های خود در خود به انزوا در اتاوا.

"من مقدار زیادی از زمان در دست های من," او گفت: با خندیدن.

حتی بیشتر داده روز جمعه اعلام کرد که هشت تیم CPL است به تعویق افتاد برنامه ریزی شده در مارس 11 شروع فصل دوم خود را. لیگ را اعلام نکرده است یک هدف کیکآف تاریخ گفت: تنها که فصل را شروع خواهد کرد "هنگامی که آن را امن اعلام شده است مربوط به بهداشت و درمان و سازمان های دولتی از جمله ما بدن حاکم کانادا فوتبال است."

CPL فصل به طور منظم شده بود میله میله برای قرار دادن تا اکتبر. 4 با هر تیمی بازی 28 بازی.

مثل اکثر فیسک پیش بینی کرده بود به تعویق افتادن. MLS و USL قهرمانی ردیف دوم لیگ برتر در ایالات متحده در حال حاضر اعلام کرد تاخیر بیشتر به فصل خود است.

"اولین و مهمترین, مهم ترین چیز این است که سلامت و ایمنی همه," او گفت:. "من فکر می کنم که ورزشکاران ما یک فرصت منحصر به فرد به مدل نقش برای جامعه. حتی فقط این واقعیت است که همه تیم ها در این لیگ در حال حاضر زیر مورد نیاز پروتکل ها و نشان می دهد که ما همه در این با هم, من فکر می کنم واقعا مهم است.

"و سپس بدیهی است که با شروع فصل به من اعتماد به نفس هیچ چیز آغاز خواهد شد ... مگر اینکه آن را امن برای همه است."

هیچ binge-برای تماشای فیسک در این میان است. 27 ساله از ونکوور شده است ساخت تماس های تلفنی برای طرفداران که قرار دادن سپرده در فصل بلیط, کار در دانشگاه های آنلاین دوره های آموزشی و انجام آنچه او می تواند برای اقامت مناسب.

بازیکنان داده شده است صفحه اصلی تمرینات این تیم مربی.

"شما انجام آنچه شما می توانید در داخل خانه خود را, اما ما همه می خواهم به مانند لگد زدن به توپ در حال حاضر بدیهی است که گفت:" Fisk است که احساس هر گونه علائم ویروس.

اتلتیکو در اصل برنامه ریزی شده برای بازگشت به اتاوا در 7 آوریل به ادامه آماده سازی خود را برای لیگ اولین مارس 18 برابر قهرمان حاکم جعل FC در همیلتون. اتاوا خانه بازکن بود که در مارس 16 برابر HFX Wanderers ورزشگاه TD محل ورزشگاه.

به جای این تیم فرود آمد پشت در کانادا در روز دوشنبه. فیسک گفت: در حالی که آنها پس از نگاه در اسپانیا و آموزش پیچیده بود کلاس اول بازیکنان آسوده به خانه برگشت.

"چیزهایی که در اسپانیا در حال بدتر از بسیاری از آنها در اینجا. این کشور شده است در مستند خیلی خوب بودند و ما بیشتر یا کمتر فقط قرنطینه در هتل وجود دارد (در خارج از مادرید) ... همه چیز قطعا پیشرفت خیلی سریع در حالی که ما وجود دارد."

فیسک خانه به یک آپارتمان مجهز با مواد غذایی و دیگر لوازم با تشکر از باشگاه.

به علاوه برای فیسک اتاقی است که او را "بسیار خوب" ،

"من واقعا لذت بردن از پخت و پز. متاسفانه من نیست که من مجموعه ای از چاقو با من. آنها هنوز هم در ویکتوریا," او گفت:.

در حالی که اتلتیکو اتاوا فقط هفت بازیکن امضا رسمی, فهرست بزرگتر از آن است. فیسک دو آپارمتانی برای مثال هنوز به پرده برداری شد.

"که بالاتر از پرداخت هزینه کلاس برای پاسخ به او گفت:" دیپلماتیک وقتی پرسید که چگونه بسیاری از بازیکنان این تیم تا به حال در اردوگاه. "من حدس می زنم من می گویند وجود دارد قطعا بیش از هفت با ما."

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

فیسک صرف در فصل گذشته در جزیره ونکوور با اقیانوس آرام FC شش گل به ثمر رساند و با اضافه کردن پنج کمک در 24 CPL بازی ها (از جمله 19 شروع می شود).

پس از گذراندن زمان با ونکوور وایت کپس زیر 23 کنار فیسک به اسپانیا رفت به بازی به صورت Coruxo FC و سپس Deportivo La Coruna. فیسک پیوست FC ادمونتون در سال 2016 در حال حرکت به ایرلند در سال 2018 به دری City FC قبل از پیوستن به اقیانوس آرام FC برای مراسم تحلیف CPL فصل است.

او برنده دو کلاه برای کانادا در سال 2017, شروع در برابر برمودا و در آینده زمین در برابر اسکاتلند.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im