استرالیا دارای یک Flesh-Eating-باکتری مشکل

یکجلسه یک هفته پس از استیون Mikac شروع مصرف آنتی بیوتیک برای این نقطه عجیب و غریب در پای گوشت اطراف مچ پا خود را شروع به سفت و متورم می شود. مرطوب روزنه از یک زخم باز و در زمان به شکل یک گلوله سوراخ. یک پلاگین از بافت تا به حال از دست رفته—جذب چرک و لجن و گل. راه رفتن بسیار مشقت بار بود. کار غیر قابل تحمل. در اوایل اکتبر سال گذشته Mikac خود را نشان داد مچ پا به یک همکار در بیمارستان که در آن او کار می کند و در شهر ملبورن در ایالت ویکتوریا استرالیا. او پیشنهاد کرد که ممکن است آن را Buruli زخم—یک بیماری ناشی از یک سویه باکتری خوردن گوشت.

هر چند Mikac دیده بود تلویزیون محلی گزارش در مورد شیوع این بیماری گرمسیری در ویکتوریا آن صدا خیلی عجیب و غریب بنابراین بعید است که او به سختی در نظر گرفته و آن را یک احتمال است. اما مانند صدها نفر از مردم استرالیا قبل از او در مورد برای تبدیل شدن به همه بیش از حد آشنا با Buruli, یک حرکت آهسته را ترسناک نشان می دهد که ثابت شده است در بسیاری از زمینه ها حتی بیشتر گیج کننده به عفونی-بیماری محققان از رمان coronavirus. پس از چند دهه تحقیق دانشمندان هنوز هم نیست برخی, که, یا, چه, پخش شده است, این بیماری عجیب و غریب در سراسر جهان است.

در اواخر اکتبر Mikac ملاقات من داخل عفونی-بیماری بخش در بیمارستان که در آن او کار می کند و در حال حاضر یک بیمار است. او نرم است-گفتاری از 54 با بدن از پیری بازیکن راگبی. او در لباس پوشیدن شلوارک و صندل. یک پانسمان شده بود سیلی روی خود را به سمت چپ مچ پا. “این فقط یک نقطه کوچک اما من احساس وجود دارد چیزی متفاوت در مورد آن,” او گفت:.

ما به زودی به نام به اتاق امتحان که در آن Mikac را سفید bespectacled, دکتر, Paul Johnson, استقبال ما. جانسون در حال مطالعه Buruli موارد در استرالیا برای چند دهه و او می بیند هر مورد جدید به عنوان یک فرصت برای شکستن این بیماری را انیگما. چند هفته قبل از آن Mikac تا به حال آشکار به جانسون یکی گفتن نشانه. پدر و مادر او صاحب یک خانه ساحلی در شهر چاودار در Mornington Peninsula در جنوب ملبورن. او به تازگی به آنها کمک کرد با انجام brushwork در اموال و احتمال بازگشت به این شهر با معمول خش و گزش پشه.

جانسون را گوش کرده بود perked تا در آن است. Mikac شده بود در داخل یک Buruli نقطه داغ یک محل که در آن caseloads به مراتب بالاتر از مناطق اطراف آن و Mikac شده بود انجام انواع فعالیت در فضای باز است که شکاف تا یک فرد را در معرض خطر. جانسون تایید Mikac تشخیص با آزمایش DNA. روند آسیب زا بیشتر از یکی ممکن است انتظار می رود: او تا به حال به سقوط یک سواب پنبه به شکم از Mikac باز زخم و خراش از gunk در داخل به عنوان Mikac cringed در درد. جانسون قرار داده Mikac در دو قدرتمند آنتی بیوتیک کلاریترومایسین و ریفامپیسین که تبدیل Mikac ادرار به رنگ نارنجی فانتا.

دو هفته به هشت هفته دوره از آنتی بیوتیک جانسون بود که در حال حاضر چک کردن Mikac چهارم Buruli مورد روز است. Mikac ذخیره کردن در کنار او در اتومبیل به عنوان یک پرستار برداشته پانسمان. “آیا شما احساس می کنید مانند آن را بدتر بهتر است یا همان است؟” جانسون از او پرسید.

“بدتر” Mikac تشکر.

“آنچه به شما کردم—عفونت است که” جانسون گفت که او ترسیم یک دایره در اطراف زخم مانند پهلوها کوچک آتشفشان. “اما آن را به بزرگتر.” او هشدار داد Mikac که آنتی بیوتیک به حال تعطیل Buruli دفاعی و در حال حاضر بدن خواهد راه اندازی یک حمله در بافت آلوده. چرک بود تا ساختمان در زیر پوست و آن را در مورد به ضربه. “هنگامی که آن را می شکند از طریق” او گفت:, “آن را احساس بسیار بهتر است.”

بuruli می شود نام خود را از سابق شهرستان در اوگاندا در بانک های غربی از ویکتوریا نیل که پدیدار از دریاچه ویکتوریا و جریان های شمالی به سمت سودان. جدا از خود به اشتراک گذاشته امپریالیستی بریتانیا, تاریخ, دو, Victorias باید کمی در مشترک. اوگاندا است تحریک و گرمسیری نشسته مستقیما در خط استوا معتدل ایالت ویکتوریا در جنوب استرالیا نهفته 1000 مایل در جنوب استوایی جدی. Buruli گفته می شود یک بیماری از فقر سرچشمه از مرداب ها و حوضه رودخانه, اما در جنوب ویکتوریا Pinot نوآر کشور که بر پرتگاه از خشکسالی.

پس Buruli رسمی توضیحات در اواسط قرن 20th, پزشکی پرداخت کرده است نسبتا کوچک با توجه به یک بیماری است که, با این حال بی رحمانه در درجه اول مبتلا آفریقا فقیرترین ساکنان. درمان نشده پاتوژن به آرامی کرم ها راه خود را در زیر گوشت قبل از طریق شکستن سطح نقص عضو و بد شکل از قربانیان آن است. خود را نکروزه اندام reek از پوسیدگی. اگر چه آنها به ندرت مرگ از بیماری آنها گاهی اوقات طرد در روستاها چپ بیکاری و بی بضاعت.

استرالیا تا به حال گاه به گاه Buruli موارد قدمت آن به دهه 1930 اما مقامات بهداشتی متوجه یک چشم انداز مثبت در سال 2017, زمانی که بیش از 100 نفر قرارداد این بیماری است. سال بعد 340 استرالیا تشخیص داده شد با Buruli و یکی از آنها یک نوجوان 13 ساله به نام الا Crofts. پس از سه عملیات در زانو خود او نوشته شده و یک طومار خواستار آن است که دولت در مبارزه با “گرمسیری جهان سوم بیماری که شایع” در Mornington Peninsula. “اگر ما یک کشور ثروتمند می تواند از این تحقیقات بیماری ما ممکن است صرفه جویی در تعداد بیشماری از مردم از انحراف و ناتوانی,” او نوشت: در کنار, عکس از گریه او زخم است. او طومار جمع آوری بیش از 16,000 امضا و دولت گوش زیرپا 1.1 میلیون دلار برای پیشگیری و تحقیقاتی بیش از دو سال است.

در اواخر سال گذشته من رزرو یک زن و شوهر از شب در یک Airbnb در Mornington Peninsula و سوار جنوبی از ملبورن به workaday شهر چاودار و از طریق منحصر به فرد جوامع بلیرگوری, سورنتو و Portsea مکان که در آن شهرکهای ساحلی را نام مانند صخره تاج و Westbank. هر جا که من رفتم هر کس صرف نظر از جایگاه اجتماعی خود به نظر می رسید به دانستن کسی که می خواهم به حال زخم. هیچ کس ایمنی بدن از بیماری و هر کس تا به حال یک نظر بر روی آن—این که آیا آن چیزی بود که آنها می خواهم به عنوان خوانده شده در روزنامه و یا یک شایعه آنها شنیده می خواهم از یک دوست و یا فقط یک ایده آنها می آیند تا با بیش از یک پاینت از ویکتوریا تلخ است.

وقتی که من را متوقف به یک میخانه در سررنتو یک متصدی بار به نام هانا Smeeton خدمت آبجو به من نشان داد و من دایره ای زخم بر روی مچ پا. او سپس به من معرفی رئیس او که نیز اتفاق افتاده است به یکی. آنها هر دو می دانستند که یک لوله کش در یک شهر در این نزدیکی هست که تا به حال تقریبا از دست داده و یک دست. Smeeton کاهش داده او باغبانی است و با احتیاط از پشه ها که هر دو عوامل خطر در نظر گرفته. “اما شما رو به زندگی می کنند زندگی خود را,” او گفت:.

زمانی که من مصاحبه دیوید گیل و سپس شهردار همیلتون شایر او خواسته خود را دستیار اجرایی به من بگویید در مورد شریک زندگی خود را, زخم, اما او با بازی کردن این بیماری و تاثیر آن بر جامعه. “هیچ چیز متوقف خواهد شد گردشگران از آمدن به همیلتون” او اصرار داشت با نوع nonchalance ما عادت به شنیدن در میان بیماری همه گیر کوروناویروس: همه چیز را نگه دارید رفتن راه آنها شده است چرا که با داشتن آن دیگر راه بیش از حد مخل.

در یک سال نرمال نزدیک به 2 میلیون بازدید کننده در بسته سواحل Mornington Peninsula در طول چهار ماه از بهار و تابستان است. آن را در طول این دوره, دانشمندان می گویند که اکثر Buruli عفونت در استرالیا قرارداد هستند. عفونت در هر نقطه از چهار ماه به هشت ماه به خود را نشان می دهد به این معنی که موارد اوج در استرالیا زمستان.

در سراسر ویکتوریا, Buruli زخم است که گاهی اوقات به عنوان الوود زخم پس از جامعه کشاورزی که در آن بیماری برای اولین بار شناسایی شده است. آن را در ساحل چند ساعت در شرق Mornington Peninsula در منطقه که ضربه سخت بود آتش سوزی در اواخر سال گذشته. در فوریه سال 1940 با توجه به سوابق پزشکی, a two-and-a-half-year-old boy آورده بود به یک بیمارستان محلی پای او متورم از زانو تا مچ پا. دکتر دیوید جورج Alsop ساخته شده یک برش در تلاش برای تخلیه هر گونه عفونت در زیر پوست. بیش از پنج ماه یک زخم جویده دور در پسر, گوشت, افشای قرمز عضله پای او. Alsop ارسال یک نمونه برای تجزیه و تحلیل میکروسکوپی و ادامه داد: تلاش برای درمان زخم با آنتی بیوتیک.

“در این گزارش آمد [بازگشت] برای من در یک پاکت مانیل به شدت تایید شده در شخصی—محرمانه’ یا کلمات که اثر” او بعدها نوشت. در زیر میکروسکوپ نمونه بودند پرتکاپو با میله به شکل باکتری اما رنگی رنگ استفاده می شود به آنها را به ایستادگی کردن نمی خواهد چوب به باکتری ها با استفاده از تکنیک های عادی. هنگامی که اسلاید تا به حال شسته شده با اسید این باکتری ها به نظر می رسد به رنگ قرمز روشن در برابر پس زمینه آبی رنگ.

این مهم بود: این بدان معنی است که این باکتریهای تولید کننده تخصصی مواد شیمیایی شناخته شده به عنوان مايکوليک اسيد است که آنها را سخت به کشتن و نگه داشتن آنها را از خشک شدن در یک محیط. این باکتری است که می توانید انجام دهید این است که به عنوان توبرکلوزیمجرمان پشت سل و جذام است.

پسر منتقل شد و به یک بیمارستان در شهر ملبورن و به پایان رسید تا مرگ به طور ناگهانی از یک تشخیص داده نشده شکمی وضعیت احتمالا یک عارضه از زخم. به عنوان عجیب و غریب به زخم تبدیل شده تا بیماران در الوود محققان در دانشگاه ملبورن سعی در رشد کلنی باکتری ها بر روی شیشه و ظروف پتری در داخل انکوباتور نگهداری در درجه حرارت بدن انسان است. هنگامی که خود را در اولین تلاش شکست خورده آنها اضافه ویتامین های مختلف و سلول های انسانی به غذاهای, اما هیچ چیز کار می کرد. برای سال, تنها راه مداوم آنها می تواند نگه داشتن این هنوز-unnamed نوع مايکوباکتريوم تا زنده بود با تزریق آن به داخل حفره بدن یک موش و سپس انتقال آن به دیگر موش وقتی که یک درگذشت.

در یک مجموعه ای از ظروف پتری, اما, این باکتری را رشد برای برخی از دلیل عجیب و غریب. دانشمندان در نهایت کشف کرد که رشد بخاری کار نمی کند به درستی. از آن همه ناگهان حس: این باکتری تعمید مايکوباکتريوم ulceransرشد در دماهای پایین تر—بیش از 91 درجه فارنهایت, درجه حرارت پوست ما. Buruli بسیار حساس به حرارت است که می توان آن را کشته و با بسته بندی پد و حرارت در اطراف یک قربانی برای چند هفته.

Oتو پوست ما زره پوش: یک میلی متر-ضخامت لایه ای از سلول هایی که تقسیم جهان خارج از ما داخل. آن چیزی است که ما نمی فکر می کنم—تا لحظه ای آن را نتواند ما. تا زمانی که یک قطره اشک. یک جای زخم. یک سوراخ. یک کانال که از طریق آن جهان میکروبی می توانید بدون وارد جهان میکروبی درون.

کینگزلی Asiedu برای اولین بار مواجه می شوند Buruli زخم در اوایل 1990s زمانی که او مشغول به کار بود در یک کاتولیک بیمارستان در روستایی از راه دور منطقه از غنا. “من هرگز در مورد آن آموخته در دانشکده پزشکی” او می گوید. Asiedu وحشت زده شد به کشف کنند که حدود 20 درصد از مردم در منطقه—Amansie غرب—تا به حال زخم بالاترین شیوع این بیماری در هر نقطه. هفتاد درصد از موارد او مواجه شدند در کودکان است. از آنجا که بسیاری از والدین معتقد بودند این بیماری در نتیجه از سحر آنها اغلب فرزندان خود را به درمانگران سنتی برای اولین بار آوردن آنها را به بیمارستان تنها زمانی که خود را در موارد شدید شد. که نقطه Asiedu می گوید: “شما حتی نمی دانید که در آن برای شروع عمل جراحی و در کجا به پایان رسیده است. وجود دارد بسیار کمی از ما می تواند انجام دهد.” عفونت اغلب عود و قطع شد و اغلب تنها راه حل است.

Buruli است نه یک بیماری شایع: فقط 25,919 موارد ثبت شده در 17 کشور از سال 2010 با توجه به سازمان بهداشت جهانی اما کارشناسان می گویند تعداد کسانی که دست کم گرفتن عوارض خود را در مکان هایی مانند نیجریه و گینه جدید که در آن رسمی سرشماری هرگز به درستی انجام شده است. جهانی بودجه برای Buruli پژوهشی است که به طور معمول کمتر از 3 میلیون دلار در سال در حدود یک دهم از یک درصد از کل اختصاص داده شده به مبارزه با همه غفلت بیماریهای گرمسیری.

انگلیسی, دکتر آقا آلبرت کوک که دست نوشته پرونده از اوگاندا و قدمت آن به سال 1897 به احتمال زیاد حاوی قدیمیترین پزشکی شناخته شده توصیف از زخم در بر داشت که آنها اغلب رخ داده است پس از ترومای جزئی مانند یک خراش از چوب های تیز. بعد از مطالعات پیشنهاد کرد که آفریقایی ها بودند دستیابی به Buruli زمانی که آنها غرق و یا شنا در دریاچه ها و رودخانه ها. محققان در ارتباط با شیوع سدها جنگل زدایی و سایر تغییرات محیطی است.

Illustration
ملانی Lambrick

بر خلاف سل و جذام Buruli زخم نمی گسترش به راحتی از فردی به فرد. مايکوباکتريوم ulcerans به نظر می رسد بیشتر شبیه به باکتری کزاز—هاردی میکروارگانیسم ها است که می تواند زنده ماندن در این محیط برای مدت طولانی از زمان تا زمانی که آنها پیدا کردن که گذرگاه از طریق پوست. این باعث می شود حس چون باکتری های تکامل یافته از یک آبزی پاتوژن است که به شکل زخم در ماهی ها و قورباغه ها (و گاهی اوقات در انگشتان پت-صاحبان فروشگاه ها). اما در حالی که کزاز می توان کشت از محیط زیست محققان در آفریقا قادر به جدا مايکوباکتريوم ulcerans به طور مستقیم از خاک و آب و یا گیاهان در مناطقی که مردم گرفتن این بیماری است.

در اواسط دهه 90 تعداد Buruli-زخم موارد در استرالیا شروع به صعود. Paul Johnson, دکتر, شنیده ام که یک زن و شوهر از همسایه خود را در فیللیپ آیسلند است که در شش کیلومتری شرق Mornington Peninsula و متصل به سرزمین اصلی ویکتوریا توسط 2000-پای پل در حال توسعه این بیماری است. جانسون شیفته بود. “من یک جوان عفونی-بیماری دکتر به دنبال یک پروژه” او به من گفت. یکی از چیزهایی که او متوجه شد که در تمام موارد به نظر می رسید به رخ می دهد در نزدیکی یک زمین گلف آبی با بازیافت آب ذخیره شده در مخزن.

جانسون رسیده به یک میکروبیولوژیست به نام تیم Stinear بود که کار را برای دولت آب-آزمایشگاه های در حال توسعه تکنیک های تقویت و تشخیص DNA از عوامل بیماری زا مانند ژيارديا و کريپتوسپوريديوم. این عوامل بیماری زا بسیار نادر در محیط زیست است که جمع آوری یک نمونه از آب و پیدا کردن آنها را در زیر میکروسکوپ بسیار بعید است. و نه رشد آنها در آزمایشگاه آسان است. اما اگر شما می دانید توالی ژن پاتوژن شما به دنبال شما می توانید با استفاده از یک آنزیم به تقویت است که دنباله آن است که اگر در حال حاضر در نمونه است. این فرایند به تولید میلیون ها نسخه از دنباله که دانشمندان پس از آن می تواند تشخیص دهد.

جانسون تعجب که آیا این روش می تواند با استفاده توبرکلوزی ulcerans. Stinear honed در قبلا شناسایی توالی DNA—IS2404—رخ داده است که 213 بار در ژنوم باکتری ها. فرکانس آن ساخته شده آن را آسان تر برای شناسایی در محیط زیست نمونه. تامین آب در زمین گلف آزمایش مثبت است. سد خشک شد و سیستم آبیاری شد و پیکربندی مجدد برای جلوگیری از آلودگی است. این بیماری همه گیر به نظر می رسید به محو اما سوال باقی مانده است.

“ما نمی دانیم که آنچه که دقیقا منجر به از بین رفتن بیماری” Stinear می گوید. چند سال بعد موارد زخم به طور ناگهانی به نظر می رسد 30 مایل به غرب در نقطه Lonsdale در Bellarine شبه جزیره فقط در سراسر خلیج از Mornington Peninsula. وجود دارد یک زن و شوهر از دوره های گلف در منطقه, اما منابع آب خود را ندارد همان مشکلات آشکار است. “که در آن نقطه ما شروع به فکر کردن در مورد چیز دیگری” جانسون گفت.

One شنبه بعد از ظهرمن کشیده تا به یک پارک محله در ریه این شهر که در آن Mikac به احتمال زیاد آلوده به ملاقات Stinear در حال حاضر با دانشگاه ملبورن است. او به همراه یک تیم از داوطلبان از جمله یوگا-مربی دختر و دوست پسر او بودند slopping در کرم های ضد آفتاب و پوشیدن لباس های روز-Glo جلیقه که شناسایی آنها به عنوان اعضای ضرب و شتم Buruli در ویکتوریا تلاش است. Stinear چرخ دو موتور اسکوتر از پشت یک تریلر. در هر حال یک جعبه در عقب پر از خالی کردن کیسه ziplock. به عنوان Stinear بسته بر روی کلاه خود او به یاد می آورد آن زمان یک رهگذر به دست او یک نامه.

“من یک postie,” او گفت: با استفاده از استرالیا مدت برای یک حامل نامه.

“آنچه از شما ،

“من جمع آوری صاریغ مدفوع—آن را یک کار گمان می کنم.”

صاریغ مدفوع. این است که در آن Buruli پازل طول می کشد به نوبه خود تیز: در اوایل 2000s زمانی که Stinear و جانسون مشغول به کار بودند در نقطه Lonsdale, تلاش برای با سنگ تیز کردن در در محیط زیست منبع این بیماری در آنها اتفاق افتاده است برای باز کردن یک تخلیه که پر شد با خشکی پوست درخت و برگ و مقدار فراوان از فضولات. زمانی که آنها آزمایش مدفوع برای مايکوباکتريوم ulceransنتایج برگشتم مثبت است. در سال 2008 و ’09, همکار خود جانت Fyfe در ویکتوریا بیماری های عفونی آزمایشگاه مرجع به دام افتاده 42 ringtail possums در این منطقه است. یازده نفر از آنها تا به حال ضایعات غذا خوردن را در خود گوش و دم و یا مواجه است. پنج بیشتر شد بدون علامت است اما تا به حال توبرکلوزی ulcerans DNA در مدفوع خود را. تمام گفته ها نزدیک به 40 درصد از جمعیت آلوده شد.

Koalas با زخم شده بود دیده می شود در نزدیکی الوود اما ringtails دارای پتانسیل بسیار بیشتری برای تماس با انسان است. به عنوان حیاط خلوت denizens آنها هر دو عزیز (برای غول پیکر خود را در چشمان و رفتار ملایم) و ناسزا (برای گرایش آنها به لانه در سقف حفره و جشن در rosebuds و غذای سگ). در شمال کوئینزلند—استرالیا rain-forest منطقه—Buruli DNA تبدیل شده تا در مدفوع bandicoots خرگوش مانند marsupials. این زشت بیماری است که ظاهرا در حال گسترش در جهان شایان ستایش ترین پستانداران. و از آنجا که استرالیا بومی حیات وحش است که به شدت محافظت می شود culls از سوال است.

ما مشغول به کار بودند در یک Buruli نقطه داغ و برنامه ریزی شده بود به جمع آوری قرص-حجم مدفوع در 25 متر و به فواصل. در آزمایشگاه نمونه خواهد بود خرد و مایع و تجزیه و تحلیل ژنتیک اثری از این بیماری به این تیم یک بلوک با بلوک نقشه از شیوع این باکتری ها در محیط زیست است. هنگامی که من می دانستم که آنچه که من به دنبال من شروع به دیدن مدفوع در همه جا انباشته شده در پایگاه های درختان و تلفن لهستانی.

یک مدفوع نقشه می تواند یک روز به عنوان سیستم هشدار زودهنگام برای مقامات بهداشت و ساکنان کمک به پیش بینی که در آن و زمانی که Buruli زخم ممکن است شکستن. اما این تلاش است که مانع از سوالات در مورد اینکه آیا و چگونه این باکتری ها در حال گسترش است از possums به مردم است. مردم ممکن است آن را انتخاب کنید تا در حالی که باغبانی در خاک آلوده به مدفوع; آنها ممکن است ابتدا خود را در یک خار پوشش داده شده با باکتری ها است. Stinear و جانسون با این حال بر این باورند که پشه ها از مسیر اصلی انتقال Buruli از possums به مردم است. حدود 1 درصد از پشه ها در نقاط داغ در سراسر ویکتوریا تست مثبت برای باکتری ها و افرادی که به طور منظم پوشیدن دافع پشه هستند در حدود نیمی به عنوان به احتمال زیاد به پایان رسید تا با زخم به عنوان کسانی که نمی. این زخم هنگامی که آنها ظاهر می شود به نظر می رسد به نوبه خود بر روی اندام که در آن مردم به احتمال زیاد به پشه ها: مچ پا, گوساله, پشت آرنج.

Stinear فکر نمی کند که باکتری ها زنده ماندن و ضرب در داخل پشه مانند انگل که باعث مالاریا انجام دهد. به جای او فکر می کند که پشه ها به سادگی اقدام به عنوان سوزن چیدن چند باکتری ها سلول از یک صاریغ و تزریق آنها را تحت انسان پوست در یک فرآیند به نام انتقال مکانیکی. Tularemia یا خرگوش تب نیز به گسترش این راه است. در یک آزمایش منتشر شده در سال 2017 در مجله PLOS غفلت بیماریهای گرمسیری, Stinear و جانسون با همکاری آمریکا حشره شناس جان والاس برای آزمایش این نظریه است. محققان با پوشش یک موش دم با مايکوباکتريوم ulcerans و اجازه یک پشه نیش آن است. یک سوم از زمان زخم و توسعه یافته است.

با آخرین Buruli شیوع Stinear دیدم یک فرصت در نهایت به تست این لینک در این زمینه در حال اجرا تجربی پشه-کنترل برنامه در Mornington Peninsula. “شما باید بیماری خود را در پشت آستان—که بد — اما آن را نیز فرصتی برای به دست آوردن شواهد قوی در مورد ما چگونه باید عمل کند” او می گوید. برخی از مناطق خواهد اسپری کنید دیگران نمی. او می خواهم اندازه گیری که آیا تعداد Buruli عفونت رفت.

زمانی که دولت توافق به صندوق Stinear را مطالعه چنگال بیرون آمد. یک زنبور عسل-عشق فعال محیط زیست, Simon Mulvaney نام آن را “Mornington Peninsula حشرات قتل عام.” او ایستاده بود تا در جلسات شورای و هشدار داد از خوشه های سرطان, سمی تولید کشاورزی و فاجعه اقتصادی است. Mornington Peninsula را “شهرت خواهد بود مخدوش به عنوان یک مقصد توریستی,” او نوشت: در یک دادخواست است که جمع آوری بیش از 22,000 امضا. شاید گردشگران واقعا می آیند. “ما و پاسخ های عمومی که کاملا آنچه ما پیش بینی” Stinear به من گفت دیپلماتیک است. پاشش برنامه کنار گذاشته شد.

همانطور که ما اغلب با دیدن COVID-19 علم در زمان صندلی عقب به soapbox. Stinear تیم تغییر استراتژی. آنها تعداد پشه ها در مناطق مختلف برای دیدن وجود دارد که آیا ارتباطی بین شماره های خود را و caseloads. آنها همچنین می خواهم سعی کنید خانه-با-خانه مداخلات گفتن برخی از مردم به تخلیه کردن آب ایستاده که در آن پشه نژاد اما آن بسیار پرهزینه خواهد بود و اثر آن نامشخص است. برای اکثر آنها می تواند به دنبال همبستگی نه تست causations. هر نتیجه آنها با آمد می توانست بوی علمی قطعیت در مورد آن.

بعد از این همه سال این همه داده ها و همه افرادی که تا به حال دچار Buruli بود رفتن به یک راز باقی می ماند اما نه برای عدم تلاش. “ما همیشه احساس ما تا به حال شانس به آن را متوقف کند” Stinear گفت.

عدم آگاهی همیشه بزرگترین مانع برای مبارزه با بیماری های عفونی. اگر شما لازم نیست که یک قوی تست برنامه است که می تواند با اطمینان بگوید که آیا شما گرفتار تند و زننده که سرفه خود را در گروه کر عمل یا غرفه رای گیری? اگر شما لازم نیست اجرای یک آزمایش است که می تواند با اطمینان بگوید که آیا پاشش می تواند پایان دادن به Buruli? در میان شیوع چنین علمی عدم اطمینان می تواند تضعیف اعتماد عمومی به تئوری های توطئه و به آن دسته از بازیگرانی که ممکن است به دنبال بهره برداری از آن را برای خود می رسد.

با Buruli خط پایین این است که یک زخم هرگز قطعی به یک پشه نیش می زنند. که به خاطر یک پشه نیش پنج ماه بعد ؟ قبل از ما به رهبری به محله به جمع آوری صاریغ poop, من خواسته Stinear که آیا من باید در دافع حشرات اما او اشاره در آسمان آبی و گفت: آن را بیش از حد گرم برای پشه. چند دقیقه بعد من احساس خارش در دست راست و تماشا به عنوان یک نیش شروع به متورم شدن بر روی پوست من. Stinear خندیدی. “اجازه دهید من می دانم اگر شما دچار زخم وجود دارد زمانی که شما بازگشت به صفحه اصلی,” او گفت:.

بuruli ترین مرموز از ویژگی های است که آن را به نظر نمی رسد که یک حالت از انتقال. در استرالیا پشه تحقیقات بیش از 4000 پشه ها به اکران در غرب کشور آفریقایی بنین. نه تنها یک آزمایش مثبت برای باکتری است. هیچ آفریقا پستانداران ثابت شده است برای حمل باکتری یا نه.

آنچه که به طور مداوم آزمایش مثبت در آفریقا وجود دارد ؟ لوله آب اشکالات. تا سه اینچ طول این کابوس حشرات مختلف شناخته شده به عنوان پا biters و تمساح کنه. آنها در درجه اول شکارچیان از مهره داران کوچک و حشرات دیگر, اما اگر شما اتفاق می افتد به گام در یکی از آنها واکسن شما را با خود اشاره کرد و منبر ارائه یک فراموش نشدنی نیش دردناک. این چنین به یاد ماندنی و غیر معمول—رویداد که اگر لوله آب اشکالات اولیه, بردار, مردم قطعا آن را می دانم.

وقتی که من برای اولین بار در مورد این Buruli شیوع آنچه برداشت من در مورد این داستان ایده بود که یک بیماری گرمسیری آفریقا در حال گسترش به یکی از whitest, ثروتمندترین بخش هایی از جنوب استرالیا. اما Buruli زخم مانند سفلیس و آبله است که احتمالا یک بیماری از استعمار است. استرالیایی و آفریقایی گونه ای از این بیماری به اشتراک گذاری یک منشاء مشترک در پاپوآ گینه قدمت حداقل 1000 سال. توسط تعیین توالی نمونه های جمع آوری شده از بیماران استرالیایی بیش از گذشته 70 سال Stinear پیدا کرده است که Buruli زخم اولین بار وارد در ویکتوریا در اطراف این زمان از اول حل و فصل اروپا در سال 1803. در آفریقا, Buruli زخم شد نیز نسبتا محدود در رسیدن به آن تا زمانی که قدرت های اروپایی وارد شده است. در میان خشونت و تحول آن دوره مردم محلی شروع به حرکت بیشتر به طور گسترده ای احتمالا گسترش این بیماری از یکی از رودخانه های حوضه را به دیگری.

اگر COVID-19 نشان داده ما هر چیزی آن است که چگونه به سرعت مسافران بین المللی می تواند یک بیماری از یک طرف دنیا به طرف دیگر. درمان های بالقوه می تواند سفر با سرعت بیش از حد, اما این سفر طول می کشد اقدام هماهنگ. زمانی که من با صحبت Asiedu که در حال حاضر کار می کند در این که گروه کنترل از غفلت بیماری های گرمسیری او به من گفت که تحقیقات جدید در استرالیا می تواند مفید باشد به آفریقایی ها, حتی اگر آنها نبودند اصلی خود تمرکز می کنند. با تشکر در بخشی به استرالیا پزشکان با تجربه با آنتی بیوتیک درمان, رژیم و زیر موفق کارآزمایی بالینی در آفریقا که به زودی معرفی دهان به جای تزریقی—آنتی بیوتیک ها و کاهش نیاز به بستری در بیمارستان در استرالیا و آفریقا است. محققان در استرالیا, کشورهای مشترک المنافع علمی و صنعتی سازمان پژوهش نیز در حال توسعه یک تست جدید زیست محیطی برای Buruli زخم است که بر اساس RNA که معافیت های پایین تر به سرعت در محیط زیست از DNA است. این باعث می شود آن را بهتر مناسب برای شناسایی مکان های که در آن باکتری زنده و فعال منتقل می شود.

آخرین اخبار از استرالیا است که فقط 30 مورد از Buruli گزارش شده در سال 2020 در مقایسه با گزارش از 50 یا بیشتر از این زمان در سال های اخیر است. که می تواند خبر خوب و یا آن را فقط می تواند یک نتیجه از مردم دور ماندن از دفاتر پزشکان به دلیل COVID-19. Stinear تا به حال به طور موقت توقف خود را بر روی زمین نظرسنجی در ماه مارس به دلیل coronavirus اضافه کردن Buruli به لیست بیماری هایی مانند سل و فلج اطفال که ممکن است به دست آوردن زمین به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر. با کروناویروس موارد در ظهور دوباره و استرالیا و وزیر گردشگری به تازگی اعلام کرد که این کشور ممکن است بسته مرزهای خود را تا 2021.

اما cooped تا مردم محلی هنوز هم نیاز به فرار. هیچ چیز می تواند نگه داشتن گردشگران دور. و شاید آنها به طور کامل اشتباه را که خطر: آنها احتمالا در نهایت همه حق است. دیگران نمی خیلی خوش شانس. چرا که این بیماری مانند COVID-19 مانند خیلی دیگر—will be tamed در استرالیا قبل از این درد و رنج به پایان می رسد در آفریقا است. و دلیل آن این است که هیچ رمز و راز در همه.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme