استرالیا ملی راگبی لیگ تعطیل

سیدنی استرالیا—استرالیا لیگ ملی راگبی شد یکی از آخرین تماس حرفه ای ورزش را تعطیل و در پاسخ به گسترش coronaviru

توسط NEWS-SINGLE در 4 فروردین 1399

سیدنی استرالیا—استرالیا لیگ ملی راگبی شد یکی از آخرین تماس حرفه ای ورزش را تعطیل و در پاسخ به گسترش coronavirus تعلیق آن 16 تیم رقابت در روز دوشنبه.

در حالی که مقامات فوتبال در سایر نقاط جهان متمایل به دولت حکم علیه سفر و یا مجامع عمومی یا واقعیت جدید کاهش تماس های اجتماعی را NRL به دنبال ادامه خواهد داد.

در استرالیا, اتحادیه راگبی و فوتبال استرالیایی در حال حاضر خود را به حالت تعليق مسابقات نه فقط لیگ های حرفه ای اما حتی در یک جامعه سطح.

این NRL رو ممکن است 500 میلیون دلار ضربه به منابع مالی خود را اگر لیگ ملی متوقف صرف ساعت دوشنبه با توجه به جایگزین به یک باز تعلیق این فصل است. در یک نقطه آن با توجه به حرکت همه از آن تیم ها به شهر کوچک Calliope در کوئینزلند دولت که در آن مسابقات ممکن است همچنان به شدت برای تلویزیون است.

همه ورزش بستگی دارد پخش حقوق اما لیگ راگبی است که در سختی وضعیت مالی و که سوار تلاش خود را برای پیدا کردن هر وسیله ای برای ادامه حتی با طرفداران خارج از استادیوم و بین دولت سفر محدود شده است.

سر از لیگ راگبی استرالیا کمیسیون پیتر V'landys توصیف تعلیق به عنوان "فاجعه بار" است اما گفت که این آخرین توصیه های پزشکی از مقامات دولتی روشن ساخته است بی سابقه تعویق افتادن NRL لازم بود.

"ما همه گیر و امنیت زیستی کارشناسان گفت: با توجه به شیوع آن است که دیگر امن برای بازیکنان ما به بازی" V'landys گفت. "این تصمیم نبوده است به آرامی گرفته شده. کارشناسان ما بسیار نگران هستند با نرخ سریع (گسترش). ما نگران شد که چگونه همه چیز تغییر بیش از 24 ساعت گذشته."

V'landys گفت: مقامات لیگ شد و با توجه به گزینه برای دریافت فصل دوباره راه اندازی شود.

"همه گزینه ها هنوز روی میز است اما آنچه اهمیت این است که سلامت بازیکنان ما," او گفت:. "من فکر نمی کنم ما تا کنون در سراسر آمده از یک بحران مالی و مانند آن ،

V'landys گفت: NRL خواهد برای زنده ماندن.

"شما نمی توانید حقیقت را اظهار نکردن آن است. این احتمالا بزرگترین چالش این بازی را تا کنون صورت مالی" او گفت:. "لیگ راگبی همیشه زنده ماندن در برخی از راه, اما من می توانم آن را تضمین خواهد در راه همان است. ما در حال آماده شدن برای بدترین."

این NRL بسته شده است مقر وادار کردن کارکنان به مرخصی.

"ما در جریان باشگاه های ما و همه بازیکنان گفته شده است. ما خواسته ایم و بازیکنان به نوبه خود به آموزش فردا" NRL اجرایی تاد گرینبرگ گفت. "در حالی که من می گویم این یک روز سخت برای بازی من می دانم که آن زمان دشوار برای همه در سراسر جامعه ما است."

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

استرالیا قوانین فوتبال استرالیایی فوتبال لیگ متوقف شد یکشنبه پس از فقط یک دور. رقابت های راگبی چند کشور فوق العاده مسابقات راگبی قبلا به حالت تعلیق پس از هفت دور. روز دوشنبه همه حرفه ای, تیم های اتحادیه راگبی در استرالیا و نیوزیلند نیز متوقف شد و به قطار برای حداقل دو هفته احتمالا طولانی تر است.

استرالیا فوتبال یک-لیگ ادامه داد: در طول تعطیلات آخر هفته است اما همچنین به احتمال زیاد به حالت تعلیق در این هفته است.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.ly
آخرین مطالب