تکنولوژی غول خطرناک هستند و کنگره آن را می داند

ایده های بزرگترین عامل یک نوع جدید از انحصار است. در گذشته قانونگذاران را نمیفهمد چرا که یک مشکل است.

توسط NEWS-SINGLE در 9 مرداد 1399
شاتر / اطلس

زمانی که Facebook مارک زوکربرگ شهادت در کاپیتول هیل دو سال پیش جلسات بودند شرم آور ورزش در کنگره cluelessness. آنها تقویت کلیشه ها: doddering آمریکایی نخبگان سیاسی که گاهی اوقات به نظر می رسید به اشتباه مسنجر با مسافر کبوتر هرگز زرنگ و دانا به نگه دارید تا با پویایی بزرگ با تکنولوژی اجازه دهید به تنهایی تنظیم آن است.

خانه قضائیه فرعی در ضد تراست به طور کامل افشا و خنثی است که رشته ای از عقل متعارف امروز. تخلیه اجرائی از آمازون, اپل, Facebook و گوگل به شهادت هم به عنوان یک واحد فرعی تولید شده در جلسه بود که در نقطه مقابل زوکربرگ شکست مفتضحانه از سال 2018 است.

کنگره می شود لگد به طوری که اغلب برای doltish preening که به نظر می رسد یک معجزه بزرگ هنگامی که آن را در واقع کار خود را می کند. دیوید Cicilline این رود آیلند دموکرات که ریاست کمیته فرعی است انجام شده یک کلاس کارشناسی ارشد در قاب یک موضوع و سپس با فشار یک مورد برای عمل است. داشتن استخدام pathbreaking قانونی محقق لینا خان به کارکنان خود را, او یک سال را صرف subpoenaing اسناد و مدارک از شرکت های صحبت کردن به طور گسترده ای با کارکنان خود را (و کارمندان سابق) و مصاحبه با کارشناسان حقوقی.

زمان فرعی به نام مدیران اجرائی آن انباشته بود دانش عمیق و کشف محکم دنباله مقاله. با بسیاری از سوالات خود را در, اعضای, به نظر می رسید به دانستن عملکرد داخلی از شرکت ها بهتر از مدیران خود را. درخواست در مورد ضد رقابتی شیوه های Cicilline کاهش سوندار پیچای گوگل به من من کننده incoherently مورد kettlebells; با استفاده از نمونه های خاص از اعضای کمیته فرعی Pramila Jayapal و جو Neguse بکند آمازون جف بزوس به اعتراف نمونه از شرکت خود رفتار ضد رقابتی.

تا کنون پس از انتخابات ریاست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داد که شایع دستکاری رسانه های اجتماعی واکنش در برابر سیلیکون ولی اغلب احساس بی ریخت. چرا که این شرکت های پیچک تمدید به ظاهر هر جنبه ای از زندگی آمریکایی شکایت علیه آنها در سامانه. آنها انتقاد شده است و برای یک کوردلی به حفظ حریم خصوصی و نقش آنها در گسترش اطلاعات غلط دنج خود را در رابطه با چین خود را ایجاد اعتیاد آور محصولات خود را مالیات-اجتناب از طرح های, و غیره. با چنین بی حد و حصر مناجات حملات شرکت های بهره مند از منتقدان عدم تمرکز استدلال های خود را.

اما در جایی که زوکربرگ دچار یک مجموعه از قطع شکایات این جلسات رو به تکه مشکل: اینترنت مجاز به ایجاد یک سبک جدید از انحصار است. هیچ کس با فرار به جلو و از این غالب شرکت های که باید از این قدرت برای انتخاب برندگان و بازندگان در هر دو اقتصاد و عرصه اطلاعات است. طولانی آشنا لیستی از شکایات در مورد تکنولوژی غول بود مقطر به آن ضروری ترین عنصر خطر است که متمرکز قدرت بازار به شمار رقابتی سرمایه داری و دموکراسی است.

مانند هر مناسبت دیگر در مغلوب ساختن پیشی جستن واشنگتن جلسات ویژه موارد حزبی تیراندازی. اما آنچه این اقدام را بسیار متمایز است گسترده توافق آنها evinced. به سختی هر عضو حاضر به دفاع از این شرکت چیزی نزدیک به محکومیت. حتی زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن اختصاص داده شده مدافع جیم اردن راه اندازی شد و به تئوری های توطئه در مورد چگونه گوگل با هدف خفه محافظه کار به نظر او احترام یک نسخه از Cicilline استدلال. شرکت های اردن که گفته بود باید تبدیل به قادر مطلق gatekeepers با قدرت به شکل نامرئی جریان اطلاعات با این حال آنها لطفا.

با استناد به یک گرد و خاکی نام چند دموکرات در این کمیته صحبت کرد reverently در مورد دیوان عدالت لوئیس براندیس که منجر ضد انحصار جنبش از اوایل قرن 20th. توسط برآمده روح او آنها هماهنگی خود را با یک همسر بیشتر pugilistic رشته از آنتی تراست از تمرین شده است در واشنگتن گذشته چند نسل. آنها سیگنالینگ گسترده تر شورش علیه طولانی غالب شیکاگو دانشکده اقتصاد سیاسی که تحت آن دولت نگرانی در مورد انحصار محدود به یک استاندارد به نام "رفاه مصرف کننده." در این پارادایم رگولاتور و دادگاه به دنبال مجازات تنها انحصارات است که افزایش قیمت, که بدان معنی است که آنها به ندرت هر گونه اقدام در زمان و در همه. (و استاندارد به نظر می رسد کهنه در دورانی که بسیاری از شرکت های فن آوری به محصولات خود را به مصرف کنندگان به صورت رایگان.) اما امروز جلسات به نمایندگی از بازگشت به Brandeisian نگرانی در مورد شرکت های بزرگ, عظیم, در مورد چگونه آنها با استفاده از اندازه خود را به صدمه زدن به کسب و کارهای کوچک چگونه متمرکز قدرت اقتصادی می تواند به راحتی تحریف عملکرد دموکراسی است.

نه تا چند سال پیش این ایده که کنگره را بخواهید چنین پرسش های دشوار ترین چهره های مورد احترام در سرمایه داری آمریکا غیر قابل تصور بود. این جلسات شامل چارچوب فکری و عملی مورد برای یک دولت دموکراتیک برای شکستن این شرکت ها را به قطعات کوچکتر. چنین نمایشی عمل آسان است تصور کنید که با توجه به ایدئولوژیک خم دادگاه ها و میلیون ها نفر که شرکت های صرف شده در لابی. هنوز کار Cicilline کمیته آن سعی و کوشش و شور و شوق ارائه شده است که رادیکال امکان محتمل است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب