بیس بال و جان سالم به در بیماری های همه گیر و برای طرفداران از جان گذشته که تعداد

زمان فریم مهم این روز است. آنها را به یک طرح کلی برای ما همه گیر مشکلات به ما کمک کند تحمل و مقابله بلکه ما تح

توسط NEWS-SINGLE در 28 اسفند 1398

زمان فریم مهم این روز است. آنها را به یک طرح کلی برای ما همه گیر مشکلات به ما کمک کند تحمل و مقابله بلکه ما تحقق است که روز بهتر — حتی بهترین روز رو هر چند در حال حاضر آنها دیده می شود تنها dimly.

در ماه مارس سال 1918 اولین مورد آنفلوآنزای اسپانیایی به نظر می رسد در ایالات متحده انجام شده توسط سربازان بازگشته از جنگ جهانی اول در اروپا است. بیس بال را باز روز شد مارس 16. به عنوان همه گیر که به کشته شدن 50 میلیون نفر از جمله 675,000 در این کشور بدتر شد و لیگ اصلی بیس بال برش یک ماه خاموش فصل آن به پایان جهان سری در سپتامبر. 11.

شاید فقط با شانس MLB ضرب و شتم نمایی انفجار آنفلوآنزای اسپانیایی توسط فقط چند هفته. در فیلادلفیا از سپتامبر. 28 رژه بود که لغو این ویروس فوران نمایی. در شش هفته دوره 12,000 در فیلادلفیا درگذشت. در یک سوم از جمعیت جهان را آلوده شد.

1919 نجومی آغاز شد مارس 23, فقط یک هفته بعد نسبت به سال قبل از زمانی که اولین آنفلوآنزای اسپانیایی موارد به سختی رسیده بود امریکا. فیلیز' خانه بازکن است که بعد درو حدود 12000 بیکر کاسه.

اپیدیولوژی ممکن است این سیب به سیب. اما این گسترده زمان کلی قاب — از شروع بازی بیس بال, تعطیلی به دلیل یک بیماری همه گیر به بازی بازگشت فقط هفت و نیم ماه بعد — یکی از چند آنفولانزا حقایق است که به من یک انگشتانه تشویق و صبر این روز است.

کار ما در حال حاضر است برای به حداقل رساندن تلفات و لغو رویدادهای ورزشی است که یک عنصر اساسی. اما تا زمانی که ثابت کرده در غیر این صورت من در نظر گرفتن موقعیت (برای من سلامت عاطفی) که علم 2020 می تواند ضرب و شتم پزشکی از سال 1918 توسط بسیار کمی وقتی که می آید به بازگرداندن ظاهر عادی روزانه زندگی است. بیس بال به عقب خواهد بود. در حال حاضر فصل رانده شده و حداقل هشت هفته و احتمالا افزایش پیدا خواهد کرد. اما زمانی که بازی می کند بازگشت مانند بسیاری از عادی فوق العاده همه چیز آن را به طور ناگهانی به نظر می رسد فوق العاده چیز فوق العاده است.

اواخر هفته گذشته زمانی که یک عنصر از جامعه پس از دیگری تعطیل مانند دیوار بسته شدن در دام شخصیت در یک داستان ترسناک جهان سری قهرمان اتباع واشنگتن را تکان داد سر خود را در نا امید ناباوری. در آن روزها سازمان متوجه شدم که از تمام تیم است که برنده سری جهانی — بسیار کمتر بیشتر محتمل باز گشت اجرا تا کنون دیده می شود در ماه اکتبر — این بوندس لیگا خواهد بود به نظر بیشتر تحت الشعاع قرار, upstaged و underpraised در ضبط.

آنها از دست ستاره سوم baseman آنتونی رندن در رایگان آژانس نور شانس خود را برای تکرار — حداقل در چشم کسانی که در لاس وگاس. سپس Houston Astros این تیم است که با پریمیر لیگ در انگلستان به اشتراک گذاری یک بهار مجتمع آموزشی بود محاکمه و به اعدام محکوم شده توسط MLB عظیم teamwide خیانت در طول کل فصل 2017 و 2018 بیش از حد. ناگهان کوهی از شرم بالای Astros' 2017 جهان سری عنوان کنون پیشی برامدگی در سطح صاف از ضعف ستایش برای پریمیر لیگ در انگلستان' برنده بیش از کسانی که همان Astros.

در نهایت رمان coronavirus به نظر می رسید مانند گذشته در کلش کیهانی تقریبا طنز بی احترامی. حداقل آن را به تازگی به عنوان پنج روز پیش زمانی که بوندس لیگا شد و هنوز هم مجاز به بسته 8,000 مردم به غرفه برای نمایشگاه بازی با نیویورک یانکیز.

سپس در کسری از یک پلک زدن همه چیز در آمریکا زندگی روزمره را تغییر داد به طوری سریع است که اعتبار مناسب برای مسابقات قهرمانی بیس بال — حتی یکی از اولین بار در 95 سال در واشنگتن — به نظر می رسید بی اهمیت نسبت به بحران بهداشت عمومی.

به پریمیر لیگ در انگلستان به تصویب رسید که در آزمون سادگی بیش از حد قرار دادن نگرانی های خود را در چشم انداز به سرعت. حداکثر Scherzer فورا متوجه شدم که نرم افزار ورزشکاران با جذب طرفداران و همچنین تعامل با آنها به طور بالقوه بسیار خطرناک است به عنوان ویروس بردار. "ما نمی خواهیم در خط مقدم انتقال این," او گفت:.

به عنوان نیاز به خاموش کردن سریع و ماندن را تا زمانی که بحران عبور شان Doolittle آن را به میخ: "شما نمی توانید با قرار دادن خمیر دندان در لوله."

مهم نیست که چگونه از راه دور و مبهم به نظر می رسد در حال حاضر بیس بال و اتباع بازگشت خواهد بود. شاید این تابستان. هیچ کس احتمالا می دانید. اما حتی به عنوان یک فرضی نیم فصل شروع اطراف جولای 4 به معنی مقدار زیادی از بازی ها برای تصمیم گیری در تیم های معتبر به بازی در حالت عادی اکتبر پس از فصل. در اعتصاب-قطع 1981 فصل برخی از تیم ها به عنوان چند به عنوان 103 بازی. هیچ کس گفت: داجرز' برنده شدن در مسابقات جهانی بود و چیزی کمتر از یک قانونی عنوان شده است.

حدس من این است که هر زمان که MLB را برمی گرداند حتی اگر آن را در سال آینده — اجازه دهید معطل بیش از این سناریو به دلیل تمام مراتب بزرگتر پیامدهای منفی آن را حمل — به بوندس لیگا' نگرانی در مورد اینکه این همه وقت چاره قهرمان ممکن است ناپدید می شوند. در واقع این وضعیت حتی ممکن است بر سر آن تبدیل. در واشنگتن شاید حتی در سراسر آمریکا ورزش اگر زمان به نظر می رسد حق اتباع ممکن است به نظر می رسد به خصوص مناسب برای ستایش.

پس از همه, زمانی که شانس خود را به نظر می رسید بدترین حالت با یک 19-31 رکورد در ماه مه گذشته به اتباع' شعار بود "برو 1-0 امروز." در حال حاضر من نمی تواند فکر می کنم بهتر سرود برای یک بیماری همه گیر. هنگامی که به اندازه کل مشکل بیش از حد بزرگ است به هضم در یک جرعه تنها باریک تمرکز کار می کند. زمانی که کل زمان خواستار اندازه گیری خواهد شد در ماه شاید بسیاری از آنها یک روز یک مقدار از زمان ما می تواند مدیریت کند. به پریمیر لیگ در انگلستان تحت فشار قرار دادند و هر روز در برابر شانس برای بیش از پنج ماه است.

این Nats' "1-0 امروز" مستند شد, روانی, روانی و رقابتی — و تنها در مورد بیس بال. اما در ماه های آینده برای همه ما — که در طی آن روزانه تمرکز بر سلامت, کمک به دیگران و مستندات در سودمند رفتارهای حیاتی است — اتباع ایستادگی کردن به عنوان یک تصویر کامل از ساخت بیشتر از یک شپشو وضعیت. آنها را افزایش داد یکی دیگر از ارواح حاضر به نقطه سرزنش و معاف قرن بدترین اغل گاو یا حشم.

در بوندس لیگا نیز آن را انجام داد در حالی که رقص و بغل کردن. که نمی خواهد ترجمه در حال حاضر — به جز استعاره. ما آغوش را باید از طریق تلفن, ایمیل, متون و تماس های ویدئویی. رقص? شاید از آن خواهد شد در قلب ما همانطور که ما جشن پیشرفت های پزشکی و یا در حال سقوط عفونت اعداد. یا شاید زمانی که ما می توانیم احضار ترکیب مناسب از احساس ما حتی می توانید رقص کمی با پیش بینی آن روز که این بیماری همه گیر از سال 2020 خواهد بود چیزی که برای کتاب های تاریخ.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

این خواهد شد هر چند با بسیاری از زخم. همه ما را پیدا خواهد کرد خود ما touchstones است که در آینده به نظر می رسد به عنوان هیجان انگیز و گسترده به عنوان در حال حاضر به نظر می رسد نگران کننده و محدود. برخی از ما با تکیه بر این یقین است که ما قادر خواهید بود به می گویند "بیس بال است!" و آن زمانی است که یک شهر خواهد بود قادر به rev حس خود را از زندگی روزمره به بالا و با استقبال جهان سری قهرمانان به اتباع پارک. با ارائه کون بزرگ, چاق حلقه. شاید با گفتن تشکر "برو 1-0 امروز."

این اتفاق خواهد افتاد. و آن را نمی خواهد به 95 سال است.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب