پدر یا مادر بودن ساخته شده است که من همه گیر زندگی ساده تر اگر شما می توانید آن را باور

جوناس Bendiksen / مگنوم

شاید این اثر عجیب و غریب بودن مجبور به کم کردن سرعت به صرف تمام وقت در خارج کار pootling و pottering به جای در واقع انجام کارها و دیدن مردم. شاید این فضای وهم آور در خیابان محاصره کردن زمین های بازی و خطوط نقاب خریداران. شاید آن را فقط به عنوان یک پدر با یک باغ یک قفسه پر از Dr. Seuss داستان و ناگهانی دسترسی به دیزنی کل کاتولوگ بازگشت. هر آن چیزی است که در هوا در حال ساخت یک وقت است که باید مضطرب یکنواخت و خسته کننده به نحوی دلپذیر و حتی معنی دار است.

یکی ممکن است فرض کنیم زندگی من به عنوان یک بی امان خرد کردن در حال حاضر—من قفل شده در لندن, جهانی, کانون برای این بیماری همه گیر کوروناویروس تلاش برای حقه بازی من بعد کار با به دنبال پس از 3 سال. در عین حال که نیست تجربه من بوده است. داشتن فرزند می کند اضافه کردن فشار به مستند زندگی هیچ شک و کسانی که بدون کودکان همیشه بسیار مهربان برای گفتن چقدر سخت تر از آن باید بیش از آنچه که آنها در حال تجربه. من آگاه است که این فشار دو برابر شده است برای یک پدر و مادر بدون پدر و مادر یک درآمد ثابت و یا پدر و مادر که نیاز به شغل آنها سلامت خود را به خطر در این سرویس از هر کس دیگری است. اما برای ممتاز حرفه ای وسط کلاس من شروع به فکر می کنم که پدر و مادر باید آن را بهتر از nonparents.

بله مراقبت از کودکان به این معنی است که این روزها دیگر کار ساعت شکسته و پراکنده در بین فواصل دایناسور بازی-بازیگری. این همچنین بدان معنی است که تقریبا هیچ وقت به تنهایی. یکی پدر من می دانم که به من گفت که چقدر او از دست رفته خود را 10 دقیقه ای منتظر در ایستگاه قطار و من بلافاصله درک آنچه منظور او. اما—و این را می گویم تردید—من گمان می کنم این مستند ممکن است اثبات سخت تر برای بسیاری از مردم بدون کودکان: برای کسانی که ساعات کار می تواند موجب کشش و تاری را در زمان رایگان است که همه بیش از حد رایگان, بی شکل و بی دفاع به ظلم و ستم از زوم.

ما در زندگی از طریق یک جمعی بین المللی بحران که در حال شکل گرفتن زندگی مردم و معیشت روزانه. اما هزینه های در حال سقوط در همه به طور مساوی و برای برخی—مثل من—شده اند وجود دارد حتی غیر منتظره upsides. اجباری و جهانی طبیعت از ما حبس شده محروم دور یک چیز است که تعریف ما مدرن ممتاز زندگی: انتخاب است. اما در از دست دادن است که اساسی ترین عنصر آزادی ما را نیز از دست فشار می آید که با آن فشار را بیشتر از آنچه که شما را انتخاب کنید. من باید بیرون رفتن یا ماندن ؟ این است که بهترین استفاده از زمان ؟ من دلخور پس با انتخاب این و نه آن ؟ محدود در خانه من در حسرت بهترین رستوران در لندن و یا در تعطیلات خارج از کشور اما خانواده کباب و شب در میخانه با بهترین دوستان است. این بحران باعث شده است بسیاری به درخواست بزرگ وجودی سوالات خود را در مورد هدف زندگی. طنز برای من است که آن را گرفته است از دست دادن انتخاب برای روشن شدن آنچه که من می خواهم را انتخاب کنید.

این متناقض آزادی choicelessness است و حتی قوی تر برای پدر و مادر. تاپیک پاک تکینگی هدف برای یک پدر و مادر در مستند: اولویت های خود را روشن. در حالت عادی زمان روزهای هفته در تاری و تعطیلات آخر هفته با بسته بندی, کارهای, کارهای, رویدادهای اجتماعی و برنامه ریزی طولانی در پیش است. چند روز احساس کردم که تنها لحظه ای از undistracted با پسر من است و زمان داستان قبل از خواب یک غیر منقول غیر قابل اجتناب روال ساده و در طی آن حواس او را پرت در حال حذف چراغ dimmed, آرام, بازسازی شده—مانند رفتن به سینما. زندگی من امروز است مانند یک داستان قبل از خواب.

برای من و من گمان می کنم میلیون ها نفر از دیگر والدین با کودکان نوپا فضایی که باز شده تا ما اجرا سلول پر شده با دقیق آرمان گرایی و ملایم طنز از پیکسار, جودیت کر جولیا دونالدسون و A. A. Milne. من خودم جستجو برای کلاسیک کتاب های کودکان برای به اشتراک گذاشتن با پسر من کشف برخی از من خوانده ام و کشف دیگر من نیست. من و همسرم شده است تهیه لیست از فیلم های قدیمی به بطور منظم احساس خود را از طریق چشم: سرزمین قبل از زمان, امدادگران, بانو و ولگرد (اصلی البته). Mary Poppins, جادوگر شهر از, و Bedknobs and Broomsticks شده اند علامت. گناه است که معمولا همراه با تلویزیون به نحوی شده است کاهش می یابد چرا که ما در حال تماشای آن را با همبه جای آزادسازی او را در مقابل آن در حالی که من به عنوان خوانده شده از طریق ایمیل, اجرا و آماده سازی شام در پایان روز.

بالا-دستیابی به پدر و مادر و دوستان به تازگی ارائه شده ناخواسته اطمینان است که ما به تازگی کاهش بار کاملا استاندارد است. “ما 10 درصد سازنده پدر و مادر 20 درصد تهدیدات 30 درصد رشوه خواری و 50 درصد تلویزیون گفت:” در یک متن نیمه شوخی. این دوست دور از تحقیق در مورد یک کتاب جدید یا خواندن شکسپیر از یک شب به تماشای Netflix آخرین بیت از supertrash, عشق کور است, هنگامی که او پیامک.

در یک مستند معلوم کودکان یک شیر. آنها بسیار خوب در افزایش تنش با امتناع از خواب و یا غذا خوردن یا انجام به عنوان شما می گویند. اما آنها نیز می تواند تسکین فشار است. شاید من فقط بیش از حد مایل به استفاده از کودک به عنوان بهانه ای نیست, اما من احساس می کنم مجبور به تظاهر من قصد دارم به عنوان خوانده شده که رمان من دستور داد در آمازون چه رسد به نوشتن یک. داشتن یک پسر را نیز می دهد من و همسرم یک کار روزانه است که بیش از اندازه کافی است خود را در آن جمعی تلاش یک منبع از سرگرم کننده و تفریحی—و معنی. بدون او تصور کنید من و همسرم مجادله بیشتر, cooped با هیچ بارز زمان و یا فضا فقط به تنهایی.

هر روز صبح من را یک کمی به جنگل های اطراف برای ما ورزش روزانه است. ما را توسعه داده اند چیزی از روال—ما استراحت در برخی از سیاهههای مربوط به 10 دقیقه به پیاده روی و یک میان وعده. نشسته وجود دارد یک روز صبح متوجه شدم که—حداقل در آن لحظه—زندگی من بهتر است در مستند از خارج از آن. من هیچ کاری با من پسر پرندگان بودند, به tweeting, خورشید, در جریان بود از طریق درختان, من تا به حال یک فلاسک قهوه و شکلات. بدون مستند من خواهد بود به احتمال زیاد بینی-به-زیر بغل در قطار به Charing صلیب در مسیر به یک جلسه و یا دولت جلسه. در عوض, من در حال حاضر بازی دایناسورها و می گویند که پسرم می پرسد اگر آن را یک “مومیایی پدر و روز است.” هر روز مومیایی پدر و روز در حال حاضر.

البته هیچ یک از این معنی است که من می خواهم این مستند به ادامه. من بدون شک تا اولین ارائه مراقبت از کودکان اعم از پدربزرگ و مادربزرگ و یا minder کودک ما در حال حاضر قادر به استفاده از. پسر من فقط داده شده است یک مهد کودک-مدرسه جایی برای سپتامبر و من هیجان زده برای دیدن چگونه او را دوستان جدید و چیزهای جدید یاد بگیرند. من به طور مداوم به مردم بگویید ما باید ملاقات پس از این است که بیش از همه. من دوست دارم یک کودک-ناهار رایگان با دوستان و یا یک شب در میخانه. بالاتر از همه, من آرزو می کنم من می توانم پدر و مادر من. اما من شگفت زده شده توسط من چقدر لذت بردن از برخی از مستند زندگی است. بخشی از من را از دست این غم انگیز, عجیب و غریب interlude هنگامی که آن را رفته است—و نه مرگ و نابودی است اما بازتاب آرام و جدید روال. برای بسیاری از ما ممکن است آن را در خدمت به فاش کردن آنچه که ما واقعا در مورد مراقبت. من سعی خواهد کرد تا سریع به آن را فراموش نکنید.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>