برنی سندرز در پایان جهان

Bernie Sanders speaks at a podium.
اینترنت در حال حاضر حلقه با فکر می کنم قطعه در تلاش برای توضیح یا چرا برنی ساندرز ساخته است تا آنجا که او و یا چرا او موفق به بستن قرارداد.عکس توسط Yuki Iwamura / Redux

در آخرین شب جمعه در ماه فوریه پیاده رو خارج از MassMutual مرکز, در مرکز شهر اسپرینگفیلد ماساچوست بود و فشار می آوردند با مردم را پوشش تا به گوش برنی ساندرز صحبت می کنند. اگر چه اولین آمریکایی بود فقط از درگذشت COVID-19 در نزدیکی سیاتل این بیماری هنوز احساس از راه دور اگر اکثر مردم از آن آگاه و در همه. آب و هوا در اسپرینگ فیلد بود و توفانی و منجمد و بسیاری از افراد عینک parkas و کلاه زمستانی, اما برخی از شرکت کنندگان پریدند تا آدرنالین و نمایش عمومی از effrontery رو با پیراهن و شلوار مسیر. یک بسته از سفت چسبیده سفید راه می رفت گذشته جمعیت شعار “چهل و پنج! چهل و پنج!”—اشاره به چهل و پنجمین رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. آن را آشکار پیشنهاد برای رویارویی و آن را کار کرده است. “برو بیرون اینجا دوستان” یک مرد جوان برگزاری یک “یانگ برای V. P.” ثبت نام فریاد زد: پس از آنها. یک زن ایستاده در خط در نزدیکی اضافه شده توجه داشته باشید از تهاجمی همدلی: “امیدواریم که شما هرگز نیاز به مراقبت های بهداشتی!” نبود یک سیاست بحث دقیقا اما این یک راه هیجان انگیز برای شروع آخر هفته.

“Merch!” فروشنده نامیده می شود از پشت یک میز تاشو. “دکمه پیراهن!” اکثر شب او فروش کالا به طرفداران Thunderbirds, Springfield را جزئی-لیگ تیم هاکی. امشب حدود نیمی از اجناس بودند ساندرز خاص (“بحث برنی به من”; “حقیقت این است که تا سال 2020”; یاد شبح از عینک و یک سر تراشیده از mussed تیره) و نیمی دیگر بودند general-بهره سوغاتی از مقاومت (“کمپرسی مغلوب ساختن پیشی جستن”; شاهدانه-برگ پرچم آمریکا; “نمی لعنتی Touch Me” همیشه سبز سرود misanthropy که هنوز تبدیل به موقع اشاره به اجتماعی فاصله). یکی دیگر از بارکر پایین بلوک فریاد زد: “عزیزم Yoda!” دوباره و دوباره با تاکید بر “یو.” در ابتدا این به نظر می رسید مانند یک کاملا غیر منطقی گریه برای جلب توجه. همانطور که من به او نزدیک تر هر چند من تو را دیدم چه او با اشاره به: T-shirts که در آن کودک Yoda, hyper-الگوی رفتاری-قادر شخصیت از “Mandalorian,” sported نیام مزین با “برنی 2020” آرم.

آن روز قبل از کارولینای جنوبی اولیه چهار روز قبل از سه شنبه. برنی ساندرز مادام العمر دموکراتیک سوسیالیستی و خوبی تاسیس font ضد استقرار و بلاغت نیز فوق العاده شانس-در مورد علاقه را به نفع نامزدی حزب دموکرات برای ریاست جمهوری. آیووا قفقاز, خدشه دار با فن آوری اشتباهات عمومی و اداری بی کفایتی بوده است tossup بین ساندرز و پیت Buttigieg یک نوع بسیار متفاوتی از خودی-خارجی. (جو بایدن که تا به حال یک بار به نظر می رسید مانند اجتناب ناپذیر جبهه-دونده به جای آن به پایان رسید چهارمین یک نتیجه تحقیر آمیز است که راه اندازی یک هزار pre-postmortem نظر ستون.) اخیرا ساندرز برنده شده بود نیوهمپشایر اولیه و نوادا قفقاز دومی توسط یک فرمانده حاشیه. خود را حامیان و مخالفان توافق کردند که او انجام داده بود بیش از هر کس دیگری زنده به تغییر Overton پنجره به سمت چپ. به عنوان او اغلب با اشاره به در کنده سخنرانی مواضع خود را در مراقبت های بهداشتی حداقل دستمزد و بسیار دیگری یک بار در نظر گرفته risibly حاشیه بودند و در حال حاضر پذیرفته شده توسط تقریبا هر نامزد حزب دموکرات در رقابت است. از طریق ترکیبی از خام سیاسی استعداد ایدئولوژیک قوام یک تلاقی لحظه و پیام و کمی شانس او تا به حال ساخته شده است یک ائتلاف است که به تازگی به نظر می رسید غیر قابل تصور است.

در Springfield, دو مرد جوان ایستاده در خط شانه به شانه و لرز در حالی که vaping.

“تاپیک رو به ده هزار نفر در اینجا شخص.”

“پلیس گفت بیشتر شبیه به چهار هزار نفر است.”

“O. K. هنوز—چه کس دیگری شدن چهار هزار نفر در سرد ؟ این تاریخ است حق در اینجا.”

آنها هر دو حق و یا تا حدی درست است. وجود دارد حدود ده هزار نفر در پیاده رو اما کمتر از نیمی از آنها وجود دارد برای ساندرز رالی; اکثر کشیده بودند تا برای یک Thunderbirds بازی که می گیرد در همان زمان در طرف دیگر از عرصه. داخل بعد از چند بانجو آهنگ بلا, Fleck و آدرس محلی سیاستمداران ساندرز به استاندارد خود را از بیخ و بن سخنرانی با چند آگهی libbed embellishments. او در زمان یک جرعه آب از یک فلز غذاخوری پس از آن برگزار شد در بالاترین نقطهء کشتی و گفت: “ما به لحاظ سیاسی درست نیست—با استفاده از یک بطری پلاستیکی.” غذاخوری کردم دور از کف زدن. “ما با داشتن تعداد زیادی از سرگرم کننده امشب!” او گفت: به سلامتی. او تقبیح مجتمع صنایع نظامی و سیاسی. او جلب جمعیت برای یک لحظه از اوج هیجان با گفتن عبارت “ده میلیون واحد از کم درآمد و مسکن مقرون به صرفه” که نیاز به مقدار قابل توجهی از oratorical, مهارت و دوباره امیدوار به قانونی کردن ماری جوانا که نیست.

کنار من ایستاده بودند مقام های محلی در مبارزات انتخاباتی داوطلبان در دهه بیست سالگی خود را. قبل از ساندرز 2020 مبارزات آنها بوده است inconstant شرکت کنندگان در روند سیاسی; در حال حاضر آنها صرف بیشتر وقت آزاد خود را ضربه زدن درب در برنی طرف. “اگر شما عشق شما عشق کودکان” ساندرز گفت. یکی از canvassers مخابره و زمزمه “اوه خدای من او آمریکا پدر”; دیگری غلبه با احساسات دامن زده دست او را در مقابل چشمان او تلاش به گریه. “بسیاری از دوستان خود را فکر می کنم سیاست مزخرف درست است؟” ساندرز گفت: تاسف که “نسل جوان” با وجود آن آرمان مترقی “آیا رای در بالا به اندازه کافی اعداد. بنابراین آنچه که ما باید انجام دهید این است تغییر فرهنگ امریکا است.” در پایان او تغییر فرهنگ امریکا اما نه به سرعت به اندازه کافی. در ماساچوست ساندرز بود و عمدتا مبارزه با یکی از ایالت دو سناتور و یکی از بهترین frenemies در سمت چپ الیزابت وارن. در روز سه شنبه به وزارت امور خارجه رفت و به جو بایدن بود که به سختی تلاش برای برنده شدن آن را در همه.

پس از تجمع در Springfield, من به دنبال ساندرز کمپین برای استراحت آخر هفته آن را به عنوان ادامه داد: از طریق جت به بوستون و سپس به دو شهر در ویرجینیا و سپس به دو شهرستانها در کالیفرنیا است. (اگر مفهوم ساندرز خمیده در هواپیما های خصوصی دشوار است تصور کنید—چه چیز دیگری می تواند او را موفق به پاپ تا در حالت های مختلف هر چند ساعت ؟ —سپس این عهد به ساندرز پایدار شهرت به عنوان یک سوسیالیست چریکی که این امر می تواند حداقل به عنوان دقیق به توصیف او به عنوان یک سیاستمدار حرفه ای.) صدها ساندرز حامیان من در این تظاهرات و دیگران برخی از آنها برنی یا نیم تنه; برخی از آنها تصمیم گیری بین ساندرز و وارن; برخی از آنها تصمیم گیری بین ساندرز بایدن و Buttigieg; برخی می شده اند و با هر گونه حزب دموکرات بودند و یا وسوسه مغلوب ساختن پیشی جستن. چند خود شناخته شده به عنوان “برنی وارنر”; دیگران را رد کرد و این اصطلاح به عنوان یک بی معنی اسمیر; هنوز هم دیگران احتمالا کثرت سوگند که آنها هرگز در مدت شنیده ام قبل از. (برخی از چیزهایی که یک معامله بزرگ در توییتر و مطلقا در هیچ کجای دیگر.) من به صحبت یک زن با پوشیدن حجاب بود که heartened به شنیدن تنها یهودی نامزد در مسابقه “صحبت کردن از طرف عزت مردم فلسطین.” من به یک کارمند در یک شرکت داروسازی است که گفت: “هنگامی که برنی تماس صنعت ما بد او حق است.” من به بسیاری از مردم که فقط می خواستم مراقبت های بهداشتی و یا دانشجو-وام بخشش یا قابل سکونت آب و هوا.

من صرف مقدار از فوریه انتهایی Sanders, کمپین انجام آنچه بود کار من اما چیزی که در حال حاضر به نظر می رسد بی باک, غیر قابل تصور حماقت: راه رفتن را از طریق فرودگاه دست زدن به دستگیره های درب, دست دادن با غریبه ها elbowing راه من به آشیانه اندازه اتاق های بسته بندی شده با هزاران نفر از مردم. سپس در اوایل ماه مارس, من به نیویورک بازگشت جهان به پایان رسید و برنی ساندرز جلو-دونده که منجر به یک نسل به خیابان تبخیر قبل از چشم من به یک also-ran انجام “دیجیتال تظاهرات” در ابر. Sanders کمپین میزبان “پای بخاری چت” بصورت زنده از ساندرز را در ورمونت; قصد داشت به استناد فرانکلین روزولت اما offscreen شعله های آتش همراه با دوربین را به صورت خودکار تصحیح رنگ, روشن ساندرز صورت مانند گرمای بیش از حد jack-o’-lantern. نیل جوان ظاهر می شود در یکی دیگر از ساندرز live streams, بازی های برگزار شده “قلبی از طلا” در مقابل شومینه در تلورید کلورادو; چند نظر در جریان تعجب که آیا این ترانه یک حیله گر اشاره به ساندرز قلبی بهداشت و درمان. وقتی که من باز من نوت بوک از مبارزات انتخاباتی در حال حاضر دو هفته آنها غیر قابل تشخیص, missives از یک جهان موازی است. هیچ چیزی در مورد ساندرز پیام تغییر کرده بود اما حال او گذشت توسط.

اینترنت در حال حاضر حلقه با فکر می کنم قطعه در تلاش برای توضیح یا چرا ساندرز ساخته است تا آنجا که او و یا چرا او موفق به بستن قرارداد. شاید اگر او تا به حال شده است تهاجمی تر یا آشتی جویانه تر و یا کوتاه تر یا بیشتر حجیم او می توانست تبدیل همه چیز در اطراف. شاید اگر او تا به حال تصریح کرد: یک بار دیگر آنچه که او به معنای دموکراتیک سوسیالیسم او می توانست برنده بیش از این منتقدان که شنیده تمایل خود را برای یک اسکاندیناوی به سبک خالص ایمنی به عنوان کد برای اعدام در پارک مرکزی. شاید اگر او تا به حال با توجه به گسترده سخنرانی در مورد نژاد—به عنوان باراک اوباما را در سال 2008 و به عنوان کرنل وست و دیگران گزارش توصیه ساندرز به انجام در سال 2020—او می تواند موفق به کسب سهم بیشتری از آفریقایی-آمریکایی رای دادن. ساندرز و هسته ای خود هواداران را برای همیشه سرزنش “استقرار” خود را برای از دست دادن; ساندرز منتقدان خواهد شمارنده است که رای دهندگان به سادگی در نظر گرفته بایدن بیشتر electable یک نتیجه است که آنها را نسبت به تبانی اما به دموکراسی است. اگر coronavirus همه گیر و بد اخلاق زودتر شاید آن را redounded به ساندرز را به نفع; یا شاید لحظه ای به نظر می رسید که رسیده برای یک نامزد که در حال برنامه ریزی برای آن و یا یک نامزد در حال اجرا بر روی یک اساسی جهانی درآمد. در حقیقت اگر چه آن را ندارد به صورت مرتب فکر می کنم قطعه ای است که همه از این فرضی ادعای برخی از شایستگی. ما تمایل به overlearn درس از هر انتخابات وانمود کنند که نتیجه نشان می دهد برخی از حقیقت ضروری در مورد شخصیت ملی است. اما 2016 انتخابات را ندارد همه زنان unelectable و در این سال دموکراتیک اولیه نمی مکانيزه محبوبیت جهانی مراقبت های بهداشتی. جورج مک گاورن را از دست دادن در سال 1972 ثابت نمی کند که یک چپ نمی توانید برنده بیش از هر گور دست دادن در سال 2000 نشان میدهد که متوسط نمی توانید برنده شوید. اگر ساندرز شانس برگزار شده بود از طریق سوپر جمعه این نمی خواهد که بدان معنی است که حزب دموکرات بود irredeemably در بنده از سوسیالیسم; این واقعیت است که کثرت از پایه تا برای حل و فصل بایدن در حال حاضر به این معنا نیست که دموکرات ها اساسا و برای همیشه از رجعت بود. “من برای ریاست جمهوری چون من بر این باور بودند که به عنوان رئیس جمهور من می تواند سرعت بخشیدن و نهادینه کردن این تغییرات تدریجی است که ما همه ساختمان با هم” ساندرز گفت: روز چهارشنبه به طور رسمی اعلام پایان مبارزات انتخاباتی خود از خانه اش در برلینگتون ورمونت. “در حالی که این مسیر ممکن است آهسته تر در حال حاضر ما تغییر خواهد کرد این ملت است.” پس احتمالا او خاموش, دوربین, جدول تنظیم و گفت: داستان از یک unprepossessing پیامبر که کاملا آن را به سرزمین موعود.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>